Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У "Борисполі" посадили літак з топ-фігурантом справи Приватбанку

Самые главные фигуранты - Kнур и Уги.  :lol:

Ути пути  :lol:  нажаль ні, зелений скотт..
   
Істину вам кажу - до кінця року зелені стануть найпалкішими прихильниками Томосу. Фактично сьогодні зеленим наказали вважати націоналізацію Приватбанку справедливою, а не рейдерством.

Саме так.
Зескотт в шоці..  :lol:  як так.. зрадааааа..
   
то есть уже не злобный Порошенко с Угги отжали у честного бизнесмена Приват, заплатив нашими деньгами? как теперь звучит история?
   
то есть уже не злобный Порошенко с Угги отжали у честного бизнесмена Приват, заплатив нашими деньгами? как теперь звучит история?
свинюльоботи звалили з теми по-англійськи :gigi:
   
Істину вам кажу - до кінця року зелені стануть найпалкішими прихильниками Томосу. Фактично сьогодні зеленим наказали вважати націоналізацію Приватбанку справедливою, а не рейдерством.
Я голосував за Зе, але був прихильником Томоса і націоналізації Приватбанку.
   
Я голосував за Зе, але був прихильником Томоса і націоналізації Приватбанку.
Ти такий один.
   
Ай, харашоооо... B-)
І подія чудова, і в прєдвкушенії кульбітів прихильники певної політсили. (tu)
Дави їх, Бубєн!
   
Скоро почуєм такий аргумент:
"і шо шо крав з приват банку, то його банк , може робить шо хочє... а гонтарєва па бєспрєдєлу атжала банк у Игоря Валєрйєвічя.. Кнуряяяяяяяя"


прихильники певної політсили, це порох може шоколадку вкрасти у себе на рошені, а в банківській сфері це так не працює  :lol:
   
це порох може шоколадку вкрасти у себе на рошені
порох навіть у себе крав  [ua] 
   
А я ніколи і не заперечував їх вини, тому, що вони знали або мали знати про кульбіти баби Бені...
просто знали??? ага, ага... :lol:
   
Я голосував за Зе, але був прихильником Томоса і націоналізації Приватбанку.
у мене Свин асоціюється з МПЪ, який він усіляко підтримував, або догодити Хуйлові, а не з якимсь томосом
   
О, вже перевзуваються про всяк випадок )
   
Уже і Бєнєдіктовій яйки прищемили  :laugh:
   
...не розумію, чому ви радієте...затримува ли цього кадра по наказу венедиктової...а чи робила щось венедиктова на благо України...кадра затримали, щоб він десь в Європі не розказав все, що знає...то в Україні його чекає погане майбутнє: або вб'ють, або залякають, щоб мовчав...про беню...а ви радійте далі...:))
   
у мене Свин асоціюється з МПЪ, який він усіляко підтримував, або догодити Хуйлові, а не з якимсь томосом
Фейєричний потік свідомості, незатьмарений ніякими фактами. Якщо ж факти не відповідають вашому світобаченню, то тим гірше для фактів ?  :weep:

Ну і питання : навіщо Порох стільки зусиль приклав для отримання цього томоса, якщо він по Вашому "з МПЪ, який він усіляко підтримував" ???
   
...не розумію, чому ви радієте...затримува ли цього кадра по наказу венедиктової...а чи робила щось венедиктова на благо України...кадра затримали, щоб він десь в Європі не розказав все, що знає...то в Україні його чекає погане майбутнє: або вб'ють, або залякають, щоб мовчав...про беню...а ви радійте далі...:))

а что там рассказывать, бабки в долларах ходили, все движение ж есть, фирмы есть, все ходы записаны.
   
Фейєричний потік свідомості, незатьмарений ніякими фактами. Якщо ж факти не відповідають вашому світобаченню, то тим гірше для фактів ?  :weep:

Ну і питання : навіщо Порох стільки зусиль приклав для отримання цього томоса, якщо він по Вашому "з МПЪ, який він усіляко підтримував" ???

ой бля, не зря эта ТП у меня в игноре :facepalm1:
   
Та да. Ведь именно они выводили из Привата деньги и именно их преследуют  за это в Денвере, Лондоне, на Кипре и в Израиле.. :)

тада.

марадьори.
в мєждународнам розіскє ані...
   
порох навіть у себе крав  [ua] 

серйозно ?  ;o

 :D
   
а что там рассказывать, бабки в долларах ходили, все движение ж есть, фирмы есть, все ходы записаны.
там і на вову з ванєю є
тільки вова може сказати, що він не знав, а це все ваня, як керівник прокрутив
але то таке
дивимось за сбу карочь
   
Мирослава достойний екземпляр в кунсткамері Олдбоя, Косташу, САСУ БЛЯДА тощо.
   
Скоро почуєм такий аргумент:
"і шо шо крав з приват банку, то його банк , може робить шо хочє... а гонтарєва па бєспрєдєлу атжала банк у Игоря Валєрйєвічя.. Кнуряяяяяяяя"


прихильники певної політсили, це порох може шоколадку вкрасти у себе на рошені, а в банківській сфері це так не працює  :lol:
вже. тут на фупі, прямо зовсім недавно.
   
а что там рассказывать, бабки в долларах ходили, все движение ж есть, фирмы есть, все ходы записаны.
...все так, а хапають не головних артистів, а другорядні ролі, які без накзу зверху нічого не робили...і сядуть за беню...:)))
   
...все так, а хапають не головних артистів, а другорядні ролі, які без накзу зверху нічого не робили...і сядуть за беню...:)))

а Беню выдать Штатам.
   
а Беню выдать Штатам.
...тоді я аплодуватиму президенту, але то з області фантастики...:)))
   
...тоді я аплодуватиму президенту, але то з області фантастики...:)))

та понятно, что чудес не бывает :laugh:  но Зе уйдет, а Байден останется.
   
Євген Шевченко добавил новое фото — с Oleksandr Skomarov.
5 ч.  ·
Просто свято якесь:)
Колишній посадовець Приватбанку Володимир Яценко, який відповідав за виведення мільярдів доларів на офшорні рахунки, дізнався, що генпрокурор Ірина Венедиктова нарешті підписала підозру (щось у лісі здохло) і #Коломойський негайно відправив його на своєму приватному літаку з Дніпра в Австрію.
Проте не так сталося, як гадалося - за вимогою НАБУ пілоти посадили літак у Києві в аеропорту «Бориспіль», де детективи і заарештували підозрюваного.

P.S.: Коломойський та Боголюбов вже збирають валізи, проте втікати їм, окрім Росії, нікуди - на них полює FBI – Federal Bureau of Investigation
   
,,Госдеп,, діє системно,вивірено,послідовно,різнопланово і різносторонньо так би мовити.

Останнє редагування: 22 лютого 2021 20:55:06 від SCIF 2015
   
МПЪ, який він усіляко підтримував, або догодити Хуйлові
А усіляко - це як конкретно? Фактаж. Фоточки в зеленому балахоні не треба, то замало для "усіляко підтримував на догоду хуйло".
просто знали??? ага, ага... :lol:
"Головне, що ти ЗНАЛА"(С), що вони теж крали. B-)
   
Ти такий один.

Мої знайомі, які голосували за Зе, всі такі.
На майданах були...
   
Мої знайомі, які голосували за Зе, всі такі.
На майданах були...
З березня по червень?
   
Менагер привата в Земмерінг на лижі летів.
Залишили чувака без відпочинку.
Зєлєні тварюки.
   
Я ж кажу, завтра з ранку роки виття про рейдерство зміняться славою Зе :lol:
   
Я ж кажу, завтра з ранку роки виття про рейдерство зміняться славою Зе :lol:
від свинюлькоферми? ну це ще невідомо. Свинюля ж з Бенею, а не Зелею.
   
Менагер привата в Земмерінг на лижі летів.
Залишили чувака без відпочинку.
Зєлєні тварюки.

Просто совпало (с)
   
Фейєричний потік свідомості, незатьмарений ніякими фактами. Якщо ж факти не відповідають вашому світобаченню, то тим гірше для фактів ?  :weep:

Ну і питання : навіщо Порох стільки зусиль приклав для отримання цього томоса, якщо він по Вашому "з МПЪ, який він усіляко підтримував" ???
Який толк по факту від томоса?
Знищення Київського патріархату і УАПЦ?
Зміцнення становища МПЪ? ну ото хіба що..
МПЪ як хазяйнував у Лаврі так і хазяйнує!
"Петро все робить правильно" (с)
   
А усіляко - це як конкретно? Фактаж. Фоточки в зеленому балахоні не треба, то замало для "усіляко підтримував на догоду хуйло".
Без щедрих пожертвувань Масковському пархатові від петро не обійшлося
інакше Хуйло було би не задоволене і не видало зелених парчових лахів новопомазаному хлопчику біля амвона  :K
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія