Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Працювати до 100 років: Як в Європі підвищують пенсійний вік

Як свідчить досвід  розвинутих країн, з технологічним розвитком людства збільшується продуктивність на кожного працюючого, тож утримання непрацюючих/непрацездатних стає все легшою задачею для держави. При зростаючих стандартах життя для всіх соціальних прошарків - і працюючих і ні. І тільки совок продовжує лякати своїх прихильників соціальними пенсійними катастрофами. Бо сам ущербний та нежиттєздатний.
Шо ти пишеш? Набір слів
Всі західні уряди в боргах по шию.Дефіцит тільки росте,тому і підвищують податки і пенсійний вік що система сипеться.Кількісь дармоїдів росте а працівників падає.Вже скоро буде примусова евтаназія
   
Як має бути не по феодальному?

Ніхто нікого не примушує працювати до 100 років. Подбайте про свою старість в молодості і ідіть на відпочинок хоч в п'ятдесят. Якщо хочете державної пенсії, то чекайте коли вам її призначать.

 (tu)
   
Як свідчить досвід  розвинутих країн, з технологічним розвитком людства збільшується продуктивність на кожного працюючого, тож утримання непрацюючих/непрацездатних стає все легшою задачею для держави. При зростаючих стандартах життя для всіх соціальних прошарків - і працюючих і ні. І тільки совок продовжує лякати своїх прихильників соціальними пенсійними катастрофами. Бо сам ущербний та нежиттєздатний.

Ідіот.  :facepalm1:
   
Шо ти пишеш? Набір слів
Всі західні уряди в боргах по шию.Дефіцит тільки росте,тому і підвищують податки і пенсійний вік що система сипеться.Кількісь дармоїдів росте а працівників падає.Вже скоро буде примусова евтаназія
Набір слів - це для твоєї пустої голови, а я за кожне своє слово тут на форумі відповідаю. Державні борги, загнивання Західу, система ось-ось рухне... Набридла ця кацапська пропаганда та новини з майбутнього, крежетання совка від злості зубами бо не здатен створити нічого конкурентноспроможн ого а існує лише завдяки крадіжки технологій, продажу природних копалин та рабській праці за копійки. Це кому західні держави заборгували, чи не вам, совку? Самому не смішно?
 Про тенденцію до скорочення робочого тижня та проблему перевиробництва ніколи не чув? Дармоїдів багато не того, що система м’яка, а того що у неї нема іншого вибору - нема потреби у такій кількості некваліфікованих працівників і дедалі ця частина буде тільки сбільшуватися, але це проблема не стільки держави як самих дармоїдів, бо якість їх життя хоч і зростатиме, але завжди буде нижчою ніж у працюючих. Пенсійний вік зростає бо зростає середня тривалість життя і що важливо, активного життя, а потреба в праці, особливо творчій є природньою для людини.
   
Фільозофія рівня 15 років .Гасла без знання .
   
Нема чим заперечити крім радянських пропагандистських лякалок, яким вже 100 років? Але ж як бачимо, соціальні тенденції рухаються саме в тому напрямку як я описав - технологічний прогрес збільшує продуктивність на кожну людину та зменьшує потребу в низькокваліфіковані й праці. Держава через податки з працюючих та соціальну підтримку тих, хто залишився без роботи забезпечує стабільне існування суспільства без соціального катаклізму.
   
А що робити з тим,що зараз 80% відсотків роботодавців хочуть робочу силу до 40 років?

А що ти можеш зробити?

Ринок є ринок - баланс попиту і пропозиції.

Це якщо будувати ринкову економіку, а не бавитись в соціалізм.
   
Якщо люди живуть довго та якісно - чому ні?
   
в 1996 умерла, увы.
или не увы, потому как характер имела прескврный.

А характер був поганий завжди, чи тільки після певного віку?

Бо знаю випадки, коли до 60 людина ще більш-менш нічого, а в старості починає викобенюватись (типу мені мало лишилось, ходіть всі по моїй команді).
   
Швеция подымает до 67. Мне пенсионный калькулятор предрекает в 67 пенсию в 4к евро (это если я буду на той же ЗП всю жизнь), а в 61 3к евро.
Да и хер с ней с той тысячей, пойду на пенсию в 61.
   
Шо ти пишеш? Набір слів
Всі західні уряди в боргах по шию.Дефіцит тільки росте,тому і підвищують податки і пенсійний вік що система сипеться.Кількісь дармоїдів росте а працівників падає.Вже скоро буде примусова евтаназія

Ви хоч пригадайте, де коли і для ког з'явились перші пенсії :)
   
А характер був поганий завжди, чи тільки після певного віку?

Бо знаю випадки, коли до 60 людина ще більш-менш нічого, а в старості починає викобенюватись (типу мені мало лишилось, ходіть всі по моїй команді).

я пізня дитина пізньої дітини, і застала її немолодою.
але за відгуками друзів дитинства, колег і родичів, вона завжди була фурією в повсякденному житті і абсолютно героїчною особистістю в екстремальних обставинах. А екстремальних обставин їй дісталось немало.

ну, бувають такі люди.
   
У нас 50% чоловікв до 63 не дождиває навіть.

І що?

В усіх вікових групах, починаючи з немовлят до 1 року, є смертність

Проблема старіння в Європі є і вирішувати її необхідно

Ті, хто не може працювати зовсім, по об'єктивним причинам втрати здоров'я, ті оформлюють інвалідність і отримують соціальну допомогу від суспільства до настання пенсійного віку.

У нас же повний пісєц з призначенням СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ВІД СУСПІЛЬСТВА - у нас і мільярдери оформлюють пенсії і здорові бугаї цілими професійними ордами лізуть суспільству в кишеню, оформлюючи пенсії в 40 років. Ніде нема такої кількості суперранніх пенсіонерів як у нас! І це при тому що реально гроші їм платять по солідарній системі, тобто ніфіґа вони не накопичили в ПФ, їм платять теперішні платники податків
   
Вантажник, чи хірург в 67 років?

Моєму татові 75 років і ще до квітня працював хірургом. Звичайно що складні і планові операції він не робив, а відправляв в райцент, але дрібні речі, якто вправляв переломи та вивихи, зашивав порізи і т.д. і т.п.

Я йому вже років десять казав, щоб кидав роботу, але він не хотів, і люди завжди йшли до нього на прийом.

Перестав працювати, бо раптово почалися проблеми з колінами і він не може ходити. І він дуже жалкує, що не може більше ходити на роботу.

Є люди, які будуть працювати стільки, скільки фізично зможуть.
   
Нема чим заперечити крім радянських пропагандистських лякалок, яким вже 100 років? Але ж як бачимо, соціальні тенденції рухаються саме в тому напрямку як я описав - технологічний прогрес збільшує продуктивність на кожну людину та зменьшує потребу в низькокваліфіковані й праці. Держава через податки з працюючих та соціальну підтримку тих, хто залишився без роботи забезпечує стабільне існування суспільства без соціального катаклізму.

Я повторю: ти тотальний ідіот. Навіть коментувати не буду. Не зрозумієш.
   
Кста справедливости ради стоит заметить, что в этих ваших Европах работать нынче начинают дай бох к 30.
   
Кста справедливости ради стоит заметить, что в этих ваших Европах работать нынче начинают дай бох к 30.

То вони вчаться у той часі, коли в Україні вже горобцям дулі дають що на роботі, що при навчанні?
   
Я повторю: ти тотальний ідіот. Навіть коментувати не буду. Не зрозумієш.
Кому цікаві твої коменти, йди собі з Богом.
   
запліднювати спермою відібраних самців, що найбільш точно відповідають традиційному нацональному типажу

 (tu)







   
То вони вчаться у той часі, коли в Україні вже горобцям дулі дають що на роботі, що при навчанні?

Хер там, после гимназий начинают «путешествовать и искать себя» ака просерать родительские деньги, потом годам к 25 пристраивают свою жопу в хай скул какой-нить и живут на студенческие кредиты. К 30 припрется к тебе на стажировку, а ты хер знаешь че с ним делать, ибо продуктивный возраст, когда мозги обучаемы, уже почти полностью проебан.
   
Кому цікаві твої коменти, йди собі з Богом.

Цікаві тим, у кого є мізки. Ти окрім виригування якоїсь пропагандонської маячні ні на що не годен.
   
Чисто в порядку повтору 100% фактажу:

Підйом пенсійного віку в світі викликаний виключно через бюджетну катастрофу з так званими соціяльними забов'язаннями.

Державники рубають скотт(тм) як можуть. Інфляцією, боргами, відсуванням пенсійних виплат тощо.
   
Когда ходишь по кладбищу, трудно найти возраст 80 и 80+, скорее вызывает удивление.
в україні так
в швеції чи норвегії навпаки , рідко побачиш молодших на цвинтарі
   
Тобто відкладати в пенс фонд нема сенсу?
   
Тобто відкладати в пенс фонд нема сенсу?
:facepalm:
звичайно що нє
скажу навіть більше кожна копійка яку туди вплатиш то пущені на вітер гроші
краще купи в кредит житло і сплачуй , принаймі щось матимеш на старість
   
я пізня дитина пізньої дітини, і застала її немолодою.
але за відгуками друзів дитинства, колег і родичів, вона завжди була фурією в повсякденному житті і абсолютно героїчною особистістю в екстремальних обставинах. А екстремальних обставин їй дісталось немало.

ну, бувають такі люди.

Земля їй пухом.

Часто дійсно для того, щоб чогось досягти в жітті, потрібно бути фурією (або принаймні мати те, що називають "складним характером" :) )
   
Після 55 років у людей починаються помітні фізіологічні зміни в організмі. Память та концентрація вже не ті. Слабкість розуму він же маразм , сенильність після 60 років. Працювати до самих 70 і за 70 - це утопія. Поодинокі винятки всьго лиш підтверджують це правило.
   
:facepalm:
звичайно що нє
скажу навіть більше кожна копійка яку туди вплатиш то пущені на вітер гроші
краще купи в кредит житло і сплачуй , принаймі щось матимеш на старість

 (tu)
   
.Вже скоро буде примусова евтаназія


 :(  До цього йде.
   
Цікаві тим, у кого є мізки. Ти окрім виригування якоїсь пропагандонської маячні ні на що не годен.
Ти ж сказав що не будеш коментувати, але продовжуєш плюватись в мене лайном. Не полінився і пройшовся по твоїх дописах - дійсно типовий тупий попугай, ретранслюючий совкові штампи, власних думок - нуль. Нема на шо гаяти часу.

Останнє редагування: 1 вересня 2019 18:00:14 від Роман
   
Хотів би побачити 65річного на конвеєрі-вяже дроти до автомобілів.
   
В Японії країні абсолютних довгожителів в світі, старенький імператор був попросився на пенсію. Зауважте, що йому не потрібно було підніматися та ходити кожний день на роботу.
   
ибо продуктивный возраст, когда мозги обучаемы,

афигеть
то есть я в полтинник уже необучаема?
   
Часто дійсно для того, щоб чогось досягти в жітті, потрібно бути фурією (або принаймні мати те, що називають "складним характером" :) )

о, цього в нас по жіночій лінії скіки хош і ще трохи
за те нас і люблять
   
(tu)







Та ну нах.
Це все якісь монголо-буряти.
Лірника сперму в маси! Ото справжній тип українця.
   
афигеть
то есть я в полтинник уже необучаема?

Здатність сприймати та оброблювати інформацію вже далеко не як у 20 -30 річних.

 У багатьох кому за 50 виснаження наднирників та хронічна втомленість.
   
Хотів би побачити 65річного на конвеєрі-вяже дроти до автомобілів.
Людина взагалі не повинна працювати на конвеєрі, це справа автоматів
   
Людина взагалі не повинна працювати на конвеєрі, це справа автоматів

Розкажи ще щось про свої вологі мрії, йуноша.  :laugh:
   
У багатьох кому за 50 виснаження наднирників та хронічна втомленість.

а в багатьох ні
свіжі як огірочки, і дуже злі, коли їм постійно тицяють в обличчя віком

то може нарешті визнаємо, що індивідуальні сценарії старіння різні, модальна область вузька і міряти всіх за тією самою міркою - дурна справа?

може все ж таки індивідуальний підхід рулить?
   
може все ж таки індивідуальний підхід рулить?

 (tu)  Треба Міністерство з індивідуального начислення пенсій забабахать!  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія