Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Недвижимость Сиднея во всей красе

Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

він і сам собі ніколи не дозволить собі такий будинок, бо там цінник починають з двух лямів баксів

Да, и к тому же я не идиот чтобы жить в неотапливаемом стеклянном сарае.
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Давай ты не будешь тут грузить намёки толстыми слоями и прямо напишешь, что ты имеешь в виду, а мы все посмеёмся, идёт ?
Леха на морозе так жалко сьезжает  :weep:
Какая толщина стен ?
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Там были однокамерные с аргоном но какое это имеет отношение к топику по твоим тупым сказкам это ж невозможно нагреть  :lol:

Прямое, милый, прямое, я никогда не видел в Австралии никаких стеклопакетов и даже двойных рам.
Там везде строго окна в одно стекло.
Причём я жил в разных городах, в новых и старых, дорогих и дешёвых домах.
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Леха на морозе так жалко сьезжает  :weep:
Какая толщина стен ?

Я сразу тебе расскажу во всех подробностях, как только ты прямо напишешь, что ты имеешь в виду, а мы все посмеёмся.
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Я в Німеччині знімав хватеру, так у мене теж вікна були у всю стіну. Причому скрізь - у вітальні, спальнях. Знімав пізно восени-на початку зими. У квартирі було зовсім тепло.
Знайду відео - викладу.
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

каку, а ну скажи, у тебе санвузли плиткою облицьовані?
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Я в Німеччині знімав хватеру, так у мене теж вікна були у всю стіну. Причому скрізь - у вітальні, спальнях. Знімав пізно восени-на початку зими. У квартирі було зовсім тепло.
Знайду відео - викладу.

Там везде стеклопакеты.
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Я сразу тебе расскажу во всех подробностях, как только ты прямо напишешь, что ты имеешь в виду, а мы все посмеёмся.
Леха как в детском садике :D
Межкомнатные стены у тебя в гениальном дезигне какой толщины?
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Я в Німеччині знімав хватеру, так у мене теж вікна були у всю стіну. Причому скрізь - у вітальні, спальнях. Знімав пізно восени-на початку зими. У квартирі було зовсім тепло.
Знайду відео - викладу.
до нуля градусів, ті вікна нормально. а от як вдаре мороз, то кочегарить треба добряче і до тих вікон спиною не повертатися щоб нирки не відморозити.
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

до нуля градусів, ті вікна нормально. а от як вдаре морозз, то кочегарить треба добряче і до тих вікон спиною не повертатися щоб нирки не відморозити.
Ты хоть раз в таком дом жил зимой сексолог теоретик  :weep: ?
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Меня спрашивали, можно ли сделать 4 комнаты на 50 метрах, оказалось - можно:

Показати зображення...
Ржака. "ванна кімната" має ширину 1 метр. Ширина ванни тоді 40 см, ширина унітаза - 40 см. Про двері - мовчу. Бугага!
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Ты хоть раз в таком дом жил зимой сексолог теоретик  :weep: ?
Я шо дурак жити в таких хатах, бував в таких. Дубарь там зимою, зиму зимують в тій частині будинку, де таких вікон немає.
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Ржака. "ванна кімната" має ширину 1 метр. Ширина ванни тоді 40 см, ширина унітаза - 40 см. Про двері - мовчу. Бугага!
А может леха Воланд  ;o
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Я шо дурак жити в таких хатах, бував в таких. Дубарь там зимою, зиму зимують в тій частині будинку, де таких вікон немає.
:lol:
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Це Німеччина, де буває по справжньому холодно.
І така вся стіна - метрів 8 завдовжки.
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Вобщем на фупе две реинкарнации элочки  :lol:
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Ржака. "ванна кімната" має ширину 1 метр. Ширина ванни тоді 40 см, ширина унітаза - 40 см. Про двері - мовчу. Бугага!

У меня унитаз 38 см, а что с дверями не так ?
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

У меня унитаз 38 см, а что с дверями не так ?
Стены у тебя какой толщены теоретик  B-)
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Я там був листопад-грудень.
До речі дуже рекомендую, хто в Дрезден поїде на місяць-два-три.
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Це Німеччина, де буває по справжньому холодно.
І така вся стіна - метрів 8 завдовжки.
Показати зображення...

Ось продається квартира по сусідству. Іспанія, де реально холодно, це +5.


Так я з цими вікнами зимою просто замахався. В хаті зігрітися не можливо. Тепло, доки на тебе дуйка дує, виключив дуйку - холодно. Нічого не допомагає. Тому і виїжджаю. Як куплю собі будинок і зроблю опалення і вікна під себе, вернусь назад в це село.

Думаю в німецькій хаті вікна таки толкові, в цьому і різниця.
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Стены у тебя какой толщены теоретик  B-)

Хорошо, я за тебя расжую.

На эскизе в основном два ряда внутренних стен, при толщине даже 20 см это даст потерю максимум 7 х 0.4 = 2.8 квардратов или 0.7 квадрата на комнату.
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

У меня унитаз 38 см, а что с дверями не так ?
А вана кіко? Теж 38?

Стены у тебя какой толщены теоретик
З папірусу
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Думаю в німецькій хаті вікна таки толкові, в цьому і різниця.
Если делать плохо то ясен пень будет плохо
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

В Англії, коли я приїхав, у більшості будинків ще стояли вікна в металевих рамах в одне скло.
Але вони не дають протягів, коли закриті. Тому з них не тягне особливо холодом. Але вже давно стандартом є дабл-глейзінг, тобто сучасні склопакети.
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

В Англії, коли я приїхав, у більшості будинків ще стояли вікна в металевих рамах в одне скло.

Ну т.е. нормальное остекление в UK появилось на 100 лет позже, чем в SU.
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Ось продається квартира по сусідству. Іспанія, де реально холодно, це +5.
Показати зображення...
Так я з цими вікнами зимою просто замахався. В хаті зігрітися не можливо. Тепло, доки на тебе дуйка дує, виключив дуйку - холодно. Нічого не допомагає. Тому і виїжджаю. Як куплю собі будинок і зроблю опалення і вікна під себе, вернусь назад в це село.

Думаю в німецькій хаті вікна таки толкові, в цьому і різниця.
В німецькій хаті дуже дорогі і яісні стеклопакети. тому там втрати тепла не високі.
Звичайний стеклопакет з часом втрачає герметичність, і його енергоефективність різко знижується.
І чим більша площа стеклопакета тім вимоги до його якості зростають сильніше.
До того ж не так просто знайти якісні стеклопакети, та щоб їх правильно змонтували.
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Если делать плохо то ясен пень будет плохо

от як в хаті за мільйон євро можна зробити плохо?
А запросто. Така культура - вся підлога(а часто і стіни) - це плитка і дешеві вікна в стінах, з яких мало того що дує, так ще і від самого пакета тягне холодом.

ціниик 1млн євро  до податків. Вікно на фотці - суцільний жах. Я не жив в Австарлії, але я прекрасно знаю, що таке скляний сарай, в якому не зігрітися.



За минулу зиму 2 моїх дітей, кожне в лікарні побувало з отит/ангіна тричі! тобто я дітей возив в лікарню 6 разів. Я і жінка по 1 разу захворіли, але так, що думав копита відкину.
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Ось продається квартира по сусідству. Іспанія, де реально холодно, це +5.
Показати зображення...
Так я з цими вікнами зимою просто замахався. В хаті зігрітися не можливо. Тепло, доки на тебе дуйка дує, виключив дуйку - холодно. Нічого не допомагає. Тому і виїжджаю. Як куплю собі будинок і зроблю опалення і вікна під себе, вернусь назад в це село.

Думаю в німецькій хаті вікна таки толкові, в цьому і різниця.

Влітку без кондиціонера теж не проживеш.
Але в мене і в Англії в їдальні вікно-двері на всю стіну. І нічого. Щоправда, для мене вдома комфортна температура 18-19 градусів. Вище вже жарко. А спати комфортніше, коли взагалі не вище 18.
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Хорошо, я за тебя расжую.

На эскизе в основном два ряда внутренних стен, при толщине даже 20 см это даст потерю максимум 7 х 0.4 = 2.8 квардратов или 0.7 квадрата на комнату.

Поехали дальше учитывая планировку минимум одна комната не имеет окон ?
Где короб вентиляции и где коммуникации в ванной ?
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

ціниик 1млн євро  до податків. Вікно на фотці - суцільний жах. Я не жив в Австарлії, але я прекрасно знаю, що таке скляний сарай, в якому не зігрітися.
У меня периметр остекления 2 стены 8+4 от пола до потолка качественные стеклопакеты проблем 0
И это Ирландия а не Австралия
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

А вана кіко? Теж 38?

Ванна 68, т.е. нужна или нестандартная ванна, или просто "угол для принятия душа", или немного раздвинуть стены на 10 см в обе стороны,
что даст потерю 1.4 квадрата, т.е. 0.35 квадрата на комнату, зато добавит один квадрат в кухне.
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Где короб вентиляции и где коммуникации в ванной ?
Там ще кухня шикарна. Цікаво де він поставить холодильник, про посудомийку я і не питаю.
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Влітку без кондиціонера теж не проживеш.
Але в мене і в Англії в їдальні вікно-двері на всю стіну. І нічого. Щоправда, для мене вдома комфортна температура 18-19 градусів. Вище вже жарко. А спати комфортніше, коли взагалі не вище 18.

за літо мови нема. Норм кондішен справляється навіть коли такі гамняні вікна/стіни. Комфортно. І місце шикарне, коли в валенсії показувало +43 влітку, у мене за вікном було +32. Багато желені кругом і гора прикриває.
І вікна великі - гарно :). Але одна зима в такому сараї, і більше не хочеться.
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

или немного раздвинуть стены на 10 см в обе стороны
Не вийде. Тому що вхід в коридорі буде 70 см.
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

У меня периметр остекления 2 стены 8+4 от пола до потолка качественные стеклопакеты проблем 0
И это Ирландия а не Австралия

Ну так ты не был в Австралии, поэтому до сих пор не въехал о чём речь. Там нету стеклопакетов и рамы жестяные, про них тут уже пишут в контексте Испании.
Может быть постепенно до тебя дойдёт что-то, я не знаю.
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Не вийде. Тому що вхід в коридорі буде 70 см.

Нет, раздвигать основные перегородки, конечно, коридор пусть будет метр, меньше нельзя.
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

У меня периметр остекления 2 стены 8+4 от пола до потолка качественные стеклопакеты проблем 0
И это Ирландия а не Австралия

Ну тож сам пишеш - склопакети толкові.

Постав склопакет в 1 скло і зрозумієш, що таке скляний сарай і чому від деяких фоток "якісного" житла в цій гілці, в мене аж коліна змерзли  :weep:
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Ну так ты не был в Австралии, поэтому до сих пор не въехал о чём речь. Там нету стеклопакетов и рамы жестяные, про них тут уже пишут в контексте Испании.
Может быть постепенно до тебя дойдёт что-то, я не знаю.
У тебя тот стеклопакет за который ты заплатил деньги
твой дом ставь что нравится
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Взагалі 50 квадратів це 1 спальнях + 1 лівінг з кухнею нормальні. Або 2 супер маленькі спальні і  мікроскопічна лівінг.

Кухня і 4 кімнати на 50 метрах  :laugh:
   
Re: Недвижимость Сиднея во всей красе

Ну тож сам пишеш - склопакети толкові.
Ну дык если свое жилье можно же поменять не?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія