Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Турция все

Re: Турция все

В Чіралі вчора їздив в рамках екскурсії, а відчиваю в Кемері

У Кемері багато москалів... Я б радив дивитися в бік Олюденіза. Дорожче, але це більш "британське" місце. Сам люблю відпочивати в "єбєнях" (схованих Богом місцях) :), де навіть з турком рідко зустрінешся
   
Re: Турция все

У Кемері багато москалів... Я б радив дивитися в бік Олюденіза. Дорожче, але це більш "британське" місце. Сам люблю відпочивати в "єбєнях" (схованих Богом місцях) :), де навіть з турком рідко зустрінешся
підтверджую, рязанскіх пропитих морд тут 95%
   
Re: Турция все

У моєму готелі багато українців
Ще є німці і інші європейці
Кацапів також чути по акценту, але переважно все пенсія
Вчора їхали на екскурсію групою десь 20 чоловік
Всі були російськомовні ніби, але в основному мовчали
Але потім ми принципово українською і фуясь! Вони також пепейшли на українську)))
   
Re: Турция все

У моєму готелі багато українців
Ще є німці і інші європейці
Кацапів також чути по акценту, але переважно все пенсія
Вчора їхали на екскурсію групою десь 20 чоловік
Всі були російськомовні ніби, але в основному мовчали
Але потім ми принципово українською і фуясь! Вони також пепейшли на українську)))

то не кацапи були
кацап НІКОЛИ не говорить українськю, ніколи !
це досвід по роботі за 25 років
   
Re: Турция все

то не кацапи були
кацап НІКОЛИ не говорить українськю, ніколи !
це досвід по роботі за 25 років

Та звичайно, що то наші рускаязичниє
   
Re: Турция все

Гаррі, з тої гори на парашуті спускають вниз. Тобі не пропонували?
   
Re: Турция все

підтверджую, рязанскіх пропитих морд тут 95%

Я в минулому році був в Текірова. Москалів небагато. Українці, казахи, і таке.
   
Re: Турция все

Пані та панове відпочиваючі! Особисте прохання - давайте назву готелю, якщо можна, і коротке резюме. Або, хоча б оцінку по п'ятибальній. Важливо, якщо рейтинг готелів буде максимально персоналізований реальними гостями. Багато готелів я можу впізнати за фото, але далеко не всі))))
Дякую заздалегідь!!!!
   
Re: Турция все

Гаррі, з тої гори на парашуті спускають вниз. Тобі не пропонували?

Спускають.
 Я не спускався, бо то була екскурсія
Та я й не хочу))
   
Re: Турция все

Єдиний оберіг від москалів та міжнародного Тагілу у Турції - готелі на сніданках або напівпансіоні. Або фулборд без алкоголю. Все інше - локації, регіони, вартість - до дупи. Якщо відпочиваєте без дітей або дітки вже 16+, розглядайте курорти adults only. 
   
Re: Турция все

Я в минулому році був в Текірова. Москалів небагато. Українці, казахи, і таке.
минулого року їх ніби особливо сюди не возили
А зараз писець - срань-рязань навколо
   
Re: Турция все

Пані та панове відпочиваючі! Особисте прохання - давайте назву готелю, якщо можна, і коротке резюме. Або, хоча б оцінку по п'ятибальній. Важливо, якщо рейтинг готелів буде максимально персоналізований реальними гостями. Багато готелів я можу впізнати за фото, але далеко не всі))))
Дякую заздалегідь!!!!



Загалом все заєбіщє.
   
Re: Турция все

минулого року їх ніби особливо сюди не возили
А зараз писець - срань-рязань навколо





Марти Мира

Мне понравилось
   
Re: Турция все

@garri, @adviser, дякую!
   
Re: Турция все

Я 5 років тому був в Green Forest Holiday Village Oludeniz

Плюси:
1) Кацапів нуль. Взагалі.
2) Adults only
3) Їжа і хавка мега ок
4) Поруч Бабадаг
5) Готель вдалі від усього, тиша. Єдине разок бачив стадо диких кабанів  :facepalm1:

Мінуси
1) Пляжу нема
   
Re: Турция все

якось гілка з "Турція все" перейшла в розряд "Турція зараз"  :gigi:
   
Re: Турция все

Лишив декілька раз чаєві і мені вже постійно наливають віскі VAT 69
Але краще за локальне
   
Re: Турция все

якось гілка з "Турція все" перейшла в розряд "Турція зараз"  :gigi:

Шикарний сезон у вересні
Нема тої спеки вже, дуже комфортно
   
Re: Турция все

Я 5 років тому був в Green Forest Holiday Village Oludeniz

Плюси:
1) Кацапів нуль. Взагалі.
2) Adults only
3) Їжа і хавка мега ок
4) Поруч Бабадаг
5) Готель вдалі від усього, тиша. Єдине разок бачив стадо диких кабанів  :facepalm1:

Мінуси
1) Пляжу нема

 (tu)
Підтвердження моїм рекомендаціям.
Бутік-готелі без олу, друга і далі лінія, адалтс онли - все це гарантовано вбереже вас від неадекватного контингенту.
Але тут є багатєнно але. Відсутність шведської лінії тричі на день, халявних коктейлів і анімації, трансфер на пляж, де бар за гроші - небагато наших співвітчизників готові за такі умови платити стільки ж, скільки коштує п'ятірка в Алан'ї  із 24/7 півасом, вечірніми концертами та бараном на грилі.
Після переходу нв розрахунок у євро за туркцькі пакетні тури, після всіх туристичних криз і трму подібне, достойна мережева смачна пакетна Турція прчала коштувати як Домінікана.
В меня на днях туристи полетіли Анекс туром до Домінікани в мережевий готель Rui  дешевше, ніж в Ріксос Бодрум.
   
Re: Турция все

garri
через яку фірму їздив?

яка ситуація по страхуванню від ковід-19

чи є там на місці представник тур фірми який при потребі рьзрулить різні питання повернення туриста на батьківщину?
   
Re: Турция все

якось гілка з "Турція все" перейшла в розряд "Турція зараз"  :gigi:
І це добре. Бо автор теми відверто збрехав. Або недочув.
Одразу кілька форумчан із лайф враженнями про найпопулярніший туристичний напрямок - why not?
   
Re: Турция все

garri
через яку фірму їздив?

яка ситуація по страхуванню від ковід-19

чи є там на місці представник тур фірми який при потребі рьзрулить різні питання повернення туриста на батьківщину?

Є персональний гід завжди на зв'язку  у вайбері і ватцапі
Страховка від Ковід входить у вартість
Якщо захворів, то займеться місцевий лікар
Але закриють в карантинний номер аж до негативного тесту

Туроператор JoinUp.
Агенство "Адмірал тур"
Виліт зі Львова був як і обіцяли - в 12.00
З Анталії в Кемер на бусіку привезли
Зі Львова до готелю зайняло десь 3 години
   
Re: Турция все

Я 5 років тому був в Green Forest Holiday Village Oludeniz

Плюси:
1) Кацапів нуль. Взагалі.

це не готель , це - *****  ще **
   
Re: Турция все

це не готель , це - *****  ще **
Нічого не зрозумів. Готель де 90% контингенту бритоси 75+ Маленький, дуже тихий. Мені було ок.
   
Re: Турция все

garri
через яку фірму їздив?

яка ситуація по страхуванню від ковід-19

чи є там на місці представник тур фірми який при потребі рьзрулить різні питання повернення туриста на батьківщину?
Вибачте, що відпрвідає не @garri, але спробую вам допомогти.

Фірму вам вибирати самостійно. Тим більше, що зараз тур можна вибрати і оплатити онлайн. Отримавши потім на пошту ваучери, квітки та страховку.

Туроператори надають вам різні можливості по отриманню ковід-страхування. Деяки включають таке страхування в стандартний турпакет. Деяки пропонують вам придбати на додачу до стандартного пакета додатковий, із ковід протоколом. І в будь якому разі ви маєте право і можливість самостійно докупити страховку на ваш розсуд.

Представники туроператора або т.н. «зустрічаючої сторони», звичайно, будуть майже щоденно знаходитися в готелі. Але їх завдання та повноваження дуже обмежені. Вони забов'язані вчасно організувати вам трансфер з та в аеропорт і - головне - напарити вам побільше екскурсій. Жодну вашу персональну проблему з готелем гід від туроператора вирішити невзмозі.
Ваш єдиний друг в готелі - людина на стійці guest relations. У 85% готелів в Турції він/вона розмовляють російською та у 100%  англійською та німецькою. Саме вони можуть вирішити проблеми з номерами, ресторанами, святкуваннями дней народжень та річниць тощо. Коробка гарних шоколадних цукерок у перший день гарантує вам добрі відносини із компетентним персоналом. :D

   
Re: Турция все

Є персональний гід завжди на зв'язку  у вайбері і ватцапі
Страховка від Ковід входить у вартість
Якщо захворів, то займеться місцевий лікар
Але закриють в карантинний номер аж до негативного тесту
так. мене це найбілше хвилює.
щоб не треба було стресуватися/дзвонити десь чорт зна де в роумінгу / бронювати самостійно інші квитки.
Грубо кажучи, мене цікавить щоб туроператор привіз мене живим чи мертвим, sooner or later додому.

я-то сам ковід-19 переховрів недавно, так що оцінюю свої ризики на повторне зараження найбл. часом як низькі. Але є  моменти які не задлежать від мене, напр. хтось в готелі захворіє поруч.

Останнє редагування: 12 вересня 2020 12:51:33 від T.Blair.
   
Re: Турция все

так. мене це найбілше хвилює.
щоб не треба було стресуватися/дзвонити десь чорт зна де в роумінгу / бронювати самостійно інші квитки.
Грубо кажучи, мене цікавить щоб туроператор привіз мене живим чи мертвим, sooner or later додому.

я-то сам ковід-19 переховрів недавно, так що оцінюю свої ризики на повторне зараження найбл. часом як низькі. Але є  моменти які не задлежать від мене, напр. хтось в готелі захворіє поруч.

Та бери тур і нічого не бійся
Я також хотів відмазатися від поїздки, але зараз кайфую і не шкодую
   
Re: Турция все



Я сюди 17 вересня.  Урррряяяя
   
Re: Турция все

Я сюди 17 вересня.  Урррряяяя

А я 14-го вже назад :weep:
   
Re: Турция все

а доки в туречині "оксамитовий сезон" ?
там, з мого досвіду, вже початок вересня погода "заламується" і можуть бути шторми/хмарно
   
Re: Турция все

Я 5 років тому був в Green Forest Holiday Village Oludeniz

Плюси:
1) Кацапів нуль. Взагалі.
2) Adults only
3) Їжа і хавка мега ок
4) Поруч Бабадаг
5) Готель вдалі від усього, тиша. Єдине разок бачив стадо диких кабанів  :facepalm1:

Мінуси
1) Пляжу нема

 :lol:
   
Re: Турция все

а доки в туречині "оксамитовий сезон" ?
там, з мого досвіду, вже початок вересня погода "заламується" і можуть бути шторми/хмарно

То у жовтні
Вересень найбільш комфортний
   
Re: Турция все

Єдиний оберіг від москалів та міжнародного Тагілу у Турції - готелі на сніданках або напівпансіоні. Або фулборд без алкоголю. Все інше - локації, регіони, вартість - до дупи. Якщо відпочиваєте без дітей або дітки вже 16+, розглядайте курорти adults only. 
Золоті слова. Підтверджую.
   
Re: Турция все

а доки в туречині "оксамитовий сезон" ?
там, з мого досвіду, вже початок вересня погода "заламується" і можуть бути шторми/хмарно

Для різних регіонів - по-різному.

Чорноморське узбережжя й Стамбул - до середини вересня.
Бодрум, Ізмір - до початку вересня, потім посилюються вітри й  холоднішає море, але повітря тепле. Британці лблять таку погоду й для них сезон в цьом регіоні - десь до жовтня.
Мармарис, Фетхіє - до середини жовтня, але є ризики поганої погоди
Анталійське узбережжя - десь аж до кінця жовтня, було пару років що й до середини листопада тепло було.

   
Re: Турция все

а доки в туречині "оксамитовий сезон" ?
там, з мого досвіду, вже початок вересня погода "заламується" і можуть бути шторми/хмарно
зараз тут 37, вода 28 і по прогнозу таке буде ще хз скільки
   
Re: Турция все

Ще раз повторюся.
Дешева Турція з України , до якої багато хто звик - то чисто кацівська опція й їхати через турагенції в нас - то навіть не ризик , а стовідсоткове співжиття з кацами , або ще якимись гавриками з СНД. Кацами не з Росії, або Білорусі. Або з кацами із кієва ілі там дніпрапітровска. Нормальний турецький відпочинок в нормальному готелі на 10 днів не може коштувати на двох дешевше 30 тис. грн, за умови взяття ВВ або НВ.

Ще раз попіарю готельчик де ми жили

sr=1;group_adults=2;group_children=0;hapos=1;hpos=1;no_rooms=1;room1=A%2CA;sb_price_type=total;sr_order=popularity;srepoch=1599908142;srpvid=24224cd7987c01a7;type=total;ucfs=1&#hotelTmpl" rel="nofollow" class="bbc_link" target="_blank">https://www.booking.com/hotel/tr/okaliptus.en-gb.html?label=gen173nr-1DCAEoggI46AdIM1gEaOkBiAEBmAEJuAEXyAEM2AED6AEBiAIBqAIDuAKo0vL6BcACAdICJDMyNjI2MTcyLTU2NTgtNDRlMS1hZGRjLTk1MDhlNjY5NjgwMdgCBOACAQ;sid=f754846327c3a8a9a575c1861847e983;dest_id=-739511;dest_type=city;dist=0;from_beach_key_ufi_ sr=1;group_adults=2;group_children=0;hapos=1;hpos=1;no_rooms=1;room1=A%2CA;sb_price_type=total;sr_order=popularity;srepoch=1599908142;srpvid=24224cd7987c01a7;type=total;ucfs=1&#hotelTmpl

Бронювали самі через букінг, летіли пегасусом з Харкова з пересадкою в Стамбулі. Страховку купляв розширену у PZL.
   
Re: Турция все

Вибачте, що відпрвідає не @garri, але спробую вам допомогти.

Фірму вам вибирати самостійно. Тим більше, що зараз тур можна вибрати і оплатити онлайн. Отримавши потім на пошту ваучери, квітки та страховку.

Туроператори надають вам різні можливості по отриманню ковід-страхування. Деяки включають таке страхування в стандартний турпакет. Деяки пропонують вам придбати на додачу до стандартного пакета додатковий, із ковід протоколом. І в будь якому разі ви маєте право і можливість самостійно докупити страховку на ваш розсуд.

Представники туроператора або т.н. «зустрічаючої сторони», звичайно, будуть майже щоденно знаходитися в готелі. Але їх завдання та повноваження дуже обмежені. Вони забов'язані вчасно організувати вам трансфер з та в аеропорт і - головне - напарити вам побільше екскурсій. Жодну вашу персональну проблему з готелем гід від туроператора вирішити невзмозі.
Ваш єдиний друг в готелі - людина на стійці guest relations. У 85% готелів в Турції він/вона розмовляють російською та у 100%  англійською та німецькою. Саме вони можуть вирішити проблеми з номерами, ресторанами, святкуваннями дней народжень та річниць тощо. Коробка гарних шоколадних цукерок у перший день гарантує вам добрі відносини із компетентним персоналом. :D

На те що помітив болдом. Купіть Стрілу або коробку Українських Ласощів у дютіку. Ми брали коробку харківського шоколаду то коли від'їздили, дівчина з рецепції питала "а як будете наступного року - привезіть таке ! я тут ще робитиму ! " ;)  і з нею в нас були пречудові відносини. Трансфер, якщо ти знаєш англійську на егейському узбережжі дуже простий - вийшов, взяв таксі, назвав готель й куди їхати й попросив ввікмнути лічильник. ВСЕ. Але в нас було ще краще - ми на букінгу замовили трансфер , то за нами приїздив чудовий мікрік, де ми їхали мов ті мільярдери 8) й була водичка холодна . Так само й відвозили - напередодні нам подзвонили в номер, попередили про трансфер,щоб не запізнювалися, й сказали,якщо щось станеться . You can use all the hotel's facilities till your transfer time , have a good stay in this last day  :)
   
Re: Турция все

Додам іще

Кожна людина має право на віпочинок за свої гроші й повинна чітко розуміти що можна отримати за ті гроші що є у неї.
Я вітаю всіх хто зміг відпочити цього року і слава Богу що такий відпочинок був.
Я не хочу ганити способи якими люди відпочивають, бо то є свинство.
   
Re: Турция все

Ще раз повторюся.
Дешева Турція з України , до якої багато хто звик - то чисто кацівська опція й їхати через турагенції в нас - то навіть не ризик , а стовідсоткове співжиття з кацами , або ще якимись гавриками з СНД. Кацами не з Росії, або Білорусі. Або з кацами із кієва ілі там дніпрапітровска. Нормальний турецький відпочинок в нормальному готелі на 10 днів не може коштувати на двох дешевше 30 тис. грн, за умови взяття ВВ або НВ.

Ще раз попіарю готельчик де ми жили

sr=1;group_adults=2;group_children=0;hapos=1;hpos=1;no_rooms=1;room1=A%2CA;sb_price_type=total;sr_order=popularity;srepoch=1599908142;srpvid=24224cd7987c01a7;type=total;ucfs=1&#hotelTmpl" rel="nofollow" class="bbc_link" target="_blank">https://www.booking.com/hotel/tr/okaliptus.en-gb.html?label=gen173nr-1DCAEoggI46AdIM1gEaOkBiAEBmAEJuAEXyAEM2AED6AEBiAIBqAIDuAKo0vL6BcACAdICJDMyNjI2MTcyLTU2NTgtNDRlMS1hZGRjLTk1MDhlNjY5NjgwMdgCBOACAQ;sid=f754846327c3a8a9a575c1861847e983;dest_id=-739511;dest_type=city;dist=0;from_beach_key_ufi_ sr=1;group_adults=2;group_children=0;hapos=1;hpos=1;no_rooms=1;room1=A%2CA;sb_price_type=total;sr_order=popularity;srepoch=1599908142;srpvid=24224cd7987c01a7;type=total;ucfs=1&#hotelTmpl

Бронювали самі через букінг, летіли пегасусом з Харкова з пересадкою в Стамбулі. Страховку купляв розширену у PZL.

У мене 7 днів на 2-х виходить десь під 40 штук
   
Re: Турция все

У мене 7 днів на 2-х виходить десь під 40 штук

В нас десь так само. І дешевим воно не буде ніколи. Бо великі агрегатори , на кшталт Тезу або Анексу , беруть масою й можуть занижувати ціни бо в них на гурті воно видасть гарний профіт. А от самостійна подорож вже буде доволі дорогою.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія