Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Західна Україна буде ініціювати

Re: Західна Україна буде ініціювати

поговори з людьми які по заробітках їздять що для них важливіше псевдопатріотичний пісдьож чи реальні справи
незалежна релігійна політика бля від прихожаніна мп і громадянством новінскому

Що ти ниєш як відпижжена шльондра смієшся як Юлія Т. ?

ти ж щойно плакав на супі що не цікавишся політикою і не юльок

які тобі ще треба "реальні справи" в наскрізь корумпованими чиновниками за 25 років Де Інших Нема а ще тільки треба виростити

я не дивуюся форумній жулькомразотіповажним людям,  ще  скотобанда продасть свою сракукупить хамон за Бабушку, обгадитьнагородить Все і Всіх

але чому ниєш Ти як шльондра відпижженасмієшся як Юлія Т ?  Які тобі сукарибка в Польщі треба "реальні справи" ?

а ще Тор Штайнар майки носиш... тьху..



п.с. Текст відредаговано на вимогу Священної Інквізиції

Останнє редагування: 7 березня 2019 16:22:20 від Boxter
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

почему этот кацап Boxter  с францзуского IP до сих пор не в бане
СБУ уже завело дело за сепаратизм


ЗГИНЬ БИДЛО
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Не можна нічого відділяти, бо тоді будемо ще слабші. Треба разом боротися за усю Україну.

не просто слабшi, а взагалi нiякi.
Без виходу до моря, з розiрваними економiчними та транспортними зв'язками.
Навiть не бананових декiлька республiк, а просто декiлька територiй для колонiзацiї.
Ми втрату навiть вiдносно невеликих шматкiв країни пережили доволi болiсно,
а то взагалi капець всьому буде.
Любителям поговорити на цю тему раджу 90-тi згадати.
Так от, то квiточки були порiвняно з тим, що може бути
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

пробежался по ветке падиаганале.
Это капец полный.
Таки сейчас на форуми процентов 80 активных писателей
толе шизики, толе придурки клинические, толе вражеские провокаторы.
Я без шуток.  Хрен его знает как такие тупизмы писать можно
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

поговори з людьми які по заробітках їздять що для них важливіше псевдопатріотичний пісдьож чи реальні справи
незалежна релігійна політика бля від прихожаніна мп і громадянством новінскому
гонта засохни. Сидиш там в задупI. I говориш за заробітчан і за настрої  у Львові бздури. Не знаєш не говори.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Автономію аж до відокремлення
У випадку приходу до влади антиукраїнських сил . Не важливо як вони будуть виглядати, у вигляді оппоблоків чи зеленсько-тімашонок.
Для того, щоб уникнути громадянської війни.

 :lol:

Пока шо тут (на Западной Украине) весело откупают юношей-призывников от военкома. У моего сына весь класс косит, кроме него одного. Все кривые, косые, слепые, плоскостопые сердечники-язвенники.  :laugh:

Тут воевать точно никто не будет. Просто сдрыснут у эвропу.  :-B
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Re: Західна Україна буде ініціювати

:lol:

Пока шо тут (на Западной Украине) весело откупают юношей-призывников от военкома. У моего сына весь класс косит, кроме него одного. Все кривые, косые, слепые, плоскостопые сердечники-язвенники.  :laugh:

Тут воевать точно никто не будет. Просто сдрыснут у эвропу.  :-B

Помиляєшся. Проїдться по цвинтарямм на Західній Україні. Хоча є звісно і ті,. Хто здриснули. Але їх одиниці
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Та що ТС, на моє запитання відповідь дасте?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Цього гонти забагато на цьому форумі.Цей горе українець живе в Польщі,наймає нелегально українців,не платить податків,чим хизується.Правильно кажуть,що він подібний придурку,який кричить на перехрестку про те,що його мати курва.Перехожі питають-а що тобі дає ця антиреклама?Ну не дадуть кредит,не будуть поважати її.Добре,а який тобі з цього профіт?
Порошенко дав на Армію 70 млн дол.Снайперські гвинтівки,система ПВО над Києвом-за його гроші.Згідно з даними Форбс,статки Пороха зменшились з 900 млн до 500 млн.Це поважана знана в світі людина,за яку голосує середній клас і люблячі свою країну Українці,які не хочуть війни в своєму домі.Бо пацифісти і гонти довели вже Українців до тогоЮщо нема в них ядерної зброї,при Януку і Юльці і грищу розпродали майже весь арсенал зброї.Добровольці йшли в бій в кедах і без броніків,син Луценка стріляв з гаубиці випущеної в 1943 році.
Ми не сепаратисти,ми любим всю Україну.Просто при пацифістах на порядок зростає імовірність війни,бо чого б путлеру не напасти і не знищити повністю армію України.При клоуну антипутлеровська коаліція,яку з таким трудом збив Порох-може розпастися,і ЄС небуде продовжувати далі санкції.Якби в Ізраїлі прийшов до влади пацифіст,що б сталось з Ізраїлем?
Ми любим Україну таку як є-з недоліками і перевагами,втомлену і хвору,бо другої в нас нема.Просто клоун-це на 80 проц вторгнення путлера,знов дружба з рашкою і можливий аншлюс.Що робити ЗУ в випадку вторгнення путлера?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Порох кришує розкрадачів оборонного бюджету і сам брав в цьому участь.
прихильники певної політсили, ви насправді ненавидите Україну. Ви -- її вороги.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Маятник пішов на реванш українофобів.
Україну чекає посилення русского міра.
Можливо навіть приєднання до лугандону на мінських умовах.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

галицька незалежність кується у кульпаркові    (tu)

В 6 палаті. Поки санітари сплять...
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

почему этот кацап Boxter  с францзуского IP до сих пор не в бане
СБУ уже завело дело за сепаратизм
Тоже в полном ахуе. Назвал  сепарскую мразь сепарской мразью. Получил предупреждение от модера. Задал вопрос модеру, нормально ли это, что сепаратизм пропагандируется на форуме. Получил ответ: "Не ваша забота". Как там это называется? Наполнители контента кажется? В меня в 15 минутах хотьбы от дома до сих пор что-то  вроде дзота укрепленного стоит. С 2014 года. Тоже тогда не трогали таких "наполнителей контента". Что характерно, ведут дискуссию с этой западенской мразью, чего доказывают... События 2014-15 годов ничему не научили, значит  урок будет преподан снова.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Порошенко дав на Армію 70 млн дол.Снайперські гвинтівки,система ПВО над Києвом-за його гроші

Де можна  про це почитати в його декларації?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Тоже в полном ахуе. Назвал  сепарскую мразь сепарской мразью. Получил предупреждение от модера. Задал вопрос модеру, нормально ли это, что сепаратизм пропагандируется на форуме. Получил ответ: "Не ваша забота". Как там это называется? Наполнители контента кажется? В меня в 15 минутах хотьбы от дома до сих пор что-то  вроде дзота укрепленного стоит. С 2014 года. Тоже тогда не трогали таких "наполнителей контента". Что характерно, ведут дискуссию с этой западенской мразью, чего доказывают... События 2014-15 годов ничему не научили, значит  урок будет преподан снова.

Типова москалота.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Цього гонти забагато на цьому форумі.Цей горе українець живе в Польщі,наймає нелегально українців,не платить податків,чим хизується.Правильно кажуть,що він подібний придурку,який кричить на перехрестку про те,що його мати курва.Перехожі питають-а що тобі дає ця антиреклама?Ну не дадуть кредит,не будуть поважати її.Добре,а який тобі з цього профіт?
Порошенко дав на Армію 70 млн дол.Снайперські гвинтівки,система ПВО над Києвом-за його гроші.Згідно з даними Форбс,статки Пороха зменшились з 900 млн до 500 млн.Це поважана знана в світі людина,за яку голосує середній клас і люблячі свою країну Українці,які не хочуть війни в своєму домі.Бо пацифісти і гонти довели вже Українців до тогоЮщо нема в них ядерної зброї,при Януку і Юльці і грищу розпродали майже весь арсенал зброї.Добровольці йшли в бій в кедах і без броніків,син Луценка стріляв з гаубиці випущеної в 1943 році.
Ми не сепаратисти,ми любим всю Україну.Просто при пацифістах на порядок зростає імовірність війни,бо чого б путлеру не напасти і не знищити повністю армію України.При клоуну антипутлеровська коаліція,яку з таким трудом збив Порох-може розпастися,і ЄС небуде продовжувати далі санкції.Якби в Ізраїлі прийшов до влади пацифіст,що б сталось з Ізраїлем?
Ми любим Україну таку як є-з недоліками і перевагами,втомлену і хвору,бо другої в нас нема.Просто клоун-це на 80 проц вторгнення путлера,знов дружба з рашкою і можливий аншлюс.Що робити ЗУ в випадку вторгнення путлера?
а чому то я когось наймаю нелегально ,дуриндо?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Що ти ниєш як відпижжена шльондра ?

ти ж щойно плакав на супі що не цікавишся політикою і не юльок

які тобі ще треба "реальні справи" в наскрізь корумпованими чиновниками за 25 років Де Інших Нема а ще тільки треба виростити

я не дивуюся форумній жулькомразоті,  ще  скотобанда продасть свою сраку за Бабушку, обгадить Все і Всіх

але чому ниєш Ти як шльондра відпижжена ?  Які тобі сука в Польщі треба "реальні справи" ?

а ще Тор Штайнар майки носиш... тьху..
ну так, їх нада вирощувати як овочі
я так розумію свинарчуки то нова генерація?  :laugh:
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

чому вільно ходять бойки,новінські,діамантові прокурори і тд?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

і ще одне ,ліпєцка хвабрика і її дирехтор на посту президента то позорище і стидоба для всіх українців
стидоба яку ви радите приховувати ,
ви блєять нормальні?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Помиляєшся. Проїдться по цвинтарямм на Західній Україні. Хоча є звісно і ті,. Хто здриснули. Але їх одиниці

Це ти мені з Англії радиш дивитися, що робиться на Західній Україні? Так я тут живу! І кажу те, що мої очі бачать: хто не відкосив від армії - той лох і дівки йому не дадуть. У сина в класі лохів нема. Крім нього єдиного. Може, тому що він коцап?  :laugh:
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Маятник пішов на реванш українофобів.
Україну чекає посилення русского міра.
Можливо навіть приєднання до лугандону на мінських умовах.


Петро Порошенко

Мінські угоди – це єдина дорога до миру. Саме Мінськ забезпечив консолідацію світу




https://www.facebook.com/watch/?v=870818993052494


Порошенко заявив про безальтернативність мінських угод

Новини » Політика    03.07.2018 - 13:44

https://www.рбк-укр/ukr/news/poroshenko-zayavil-bezalternativnosti-minskih-1530614647.html
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

чому вільно ходять бойки,новінські,діамантові прокурори і тд?

Чому на шостому році війни антукраїнську пропаганду веде канал " Інтер " ?
Чому Медведучк не вилазить з каналів ТБ ? 
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Де можна  про це почитати в його декларації?

З продажі Ленінської кузні не заплатив 1 млрд 500 млн грн
З Богдана вкрав 300 млн

   
Re: Західна Україна буде ініціювати

З продажі Ленінської кузні не заплатив 1 млрд 500 млн грн
З Богдана вкрав 300 млн

Показати зображення...

 :laugh:
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

:lol:

Пока шо тут (на Западной Украине) весело откупают юношей-призывников от военкома. У моего сына весь класс косит, кроме него одного. Все кривые, косые, слепые, плоскостопые сердечники-язвенники.  :laugh:

Тут воевать точно никто не будет. Просто сдрыснут у эвропу.  :-B

Ну я ж казав, що в ЗУ живуть врагі!
А ви мені не вірили...
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

З продажі Ленінської кузні не заплатив 1 млрд 500 млн грн
З Богдана вкрав 300 млн

Показати зображення...

 :-B  :rotate:  (P)  :peremoga:  [M]  :lol:
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Ну я ж казав, що в ЗУ живуть врагі!
А ви мені не вірили...

Вони тут не живуть. Здриснули у европу і звідти серуться від рускаго міра. І синків своїх відкупили від армії.  :pooh_lol:
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Петро Порошенко

Мінські угоди – це єдина дорога до миру. Саме Мінськ забезпечив консолідацію світу

https://www.facebook.com/watch/?v=870818993052494


Порошенко заявив про безальтернативність мінських угод
Новини » Політика    03.07.2018 - 13:44

https://www.рбк-укр/ukr/news/poroshenko-zayavil-bezalternativnosti-minskih-1530614647.html

Мінськ - це план капітуляції, ганебний план.
Але капітуляцією буде його виконання.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Вони тут не живуть. Здриснули у европу і звідти серуться від рускаго міра. І синків своїх відкупили від армії.  :pooh_lol:

Я знаю, в Галичині живуть рагулі, потвори-нацисти, вуйки, гуцули та інша нечисть.
 Але скажи мені, чому русскіє, починаючи з 90-х років, масово переїжджають
жити в Галичину? Ну в саме лігво фашизму їдуть!
В чому справа?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

При клоуні нас змусять до виконання мінська.Це приєднання лугандону і повна амністія бандитів.Це знов власовська тряпка над облрадами Харкова і Одеси.
Так,мінські угоди ганебні,але альтернатива-війна.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

При клоуні нас змусять до виконання мінська.Це приєднання лугандону і повна амністія бандитів.Це знов власовська тряпка над облрадами Харкова і Одеси.
Так,мінські угоди ганебні,але альтернатива-війна.

Альтернатива Мінську - це його невиконання, заморожений конфлікт малої інтенсивності.
Це найкращий з можливих варіантів.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

пробежался по ветке падиаганале.
Это капец полный.
Таки сейчас на форуми процентов 80 активных писателей
толе шизики, толе придурки клинические, толе вражеские провокаторы.
Я без шуток.  Хрен его знает как такие тупизмы писать можно
Вені, то ти ще не бачив клоаки бездумства-однодумства.
Піди на СУП - тут нещодавно давали лінк.
Це ж просто жах якийсь, Цугундер навиворіт.
Справжня, тільки не правда, а секта якась...
"Ми всі полум"яно любимо гетьмана, і це є єдиноправильним, а той хто не думає так як ми, є юльком, зрадофілом і взагалі посібником Кремля.."..Суровиє годи уходят...
І все це такими заунивними протухлими голосами, що навіть через віртуальний простір відчувається..

Останнє редагування: 7 березня 2019 11:24:14 від Myroslava
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Я знаю, в Галичині живуть рагулі, потвори-нацисти, вуйки, гуцули та інша нечисть.
 Але скажи мені, чому русскіє, починаючи з 90-х років, масово переїжджають
жити в Галичину? Ну в саме лігво фашизму їдуть!
В чому справа?

Вы когда говорите "русские" имеете ввиду граждан РФ из РФ?

Много их переехало?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Вені, то ти ще не бачив клоаки бездумства-однодумства.
Піди на СУП - тут нещодавно давали лінк.
Це ж просто жах якийсь, Цугундер навиворіт.
Справжня, тільки не правда, а секта якась...
"Ми всі полум"яно любимо гетьмана, і це є єдиноправильним, а той хто не думає так як ми, є юльком, зрадофілом і взагалі посібником Кремля.."..Суровиє годи уходят...
І все це такими заунивними протухлими голосами, що навіть через віртуальний простір відчувається..

/

Останнє редагування: 7 березня 2019 17:48:26 від Бартка
   
Re: Західна Україна буде ініціювати
DVB

Ще пару тижнів, і Ігор Валерійович обуздає цей безумний сепарський шабаш, як обуздав сепарів в Дніпрі.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Вы когда говорите "русские" имеете ввиду граждан РФ из РФ?

Много их переехало?

А яка різниця по великому рахунку? От молі переїхала кацапкою і кацапкою залишається,  нічого не змінилося в її  світогляді: дай їй волю вона і там , де зараз живе,  кацапію заваргане... ну як і Ви, шановний Профілактику  :D
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Ще пару тижнів, і Ігор Валерійович обуздає цей безумний сепарський шабаш, як обуздав сепарів в Дніпрі.

Як на те пішло,  то я Бєні більше довіряю, ніж Пороху....     от так..    а  голосувати буду все рівно за Гриценка  [ua]
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

А яка різниця по великому рахунку? От молі переїхала кацапкою і кацапкою залишається,  нічого не змінилося в її  світогляді: дай їй волю вона і там , да зараз живе,  кацапів заваргане... ну як і Ви, шановний Профілактику  :D

А я скажу какая разница.

Граждане РФ не имеют таких же прав в Украине как граждане Украины. Даже если граждане Украины, по какой-то причине, не нравятся уважаемым барткам.

Если по-простому, то даже в Галичине все граждане Украины имеют абсолютно одинаковые права с бартками. И да, они могут даже чего-то требовать в своих интересах. И да, их требования имеют такую же силу, как и требования барток.

Поэтому, если барткам это не нравится, то у них есть вариант - смириться или уехать куда им хочется.

Такие дела.

   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Вы когда говорите "русские" имеете ввиду граждан РФ из РФ?

Много их переехало?

Та все ти розумієш...
Що, вштирило?
І хто тому винен?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія