Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Західна Україна буде ініціювати

Re: Західна Україна буде ініціювати

Бартка,я живу в Харькове,60 км от границы и мне и нам тут пох всё,мы москалей не хотим
лугандон будем уговаривать переходить к нам а титушек убивать

у меня высшее образование и я интересовался историей,летописями

я знаю кто тут и шо тут

даже если западенцы отчалят - МЫ будем Украиной,а они если не хотят быть Украиной - нах й

в окопах кто сейчас -  русскоязычные

а мой герой - Махно,который дружил с Петлюрой,у Петлюры лечились махновцы и получали патроны,и бил белых и бил немцев и австрияков оккупантов и бил красных советскую империю

так шо господа западенци,при всём уважении,решайте с кем вам быть,а тока сейчас мы,восточные стали главными,потамуша мы сейчас на фронте основные

я за Кошулинского,он фронтовик и наш человек

слава украине

в мене викликає повагу ваша позиція

та треба зауважити, що є речі які ви не до кінця розумієте

Без тієї самої мої повністю проукраїнської частини ваша сторона не зможе бути Україною, просто Не Потягне.  Максимум це буде Укросія

якій швидко заплюють очі піснями про брацкій норот та буде те що було раніше:  укроси підуть на службу, і стануть ще гіршими кацапами як самі кацапи.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Доповідь на бидло

Клініка еміго-прихильники певної політсили, убєйся ап стєну :bueee:

   
Re: Західна Україна буде ініціювати

От мої прогнози,слово в слово,переповів Айдер Муджабаєв,ютуб,грузинський сценарій.Що як тільки почнеться рух до встановлення торгівлі з рашкою-посипеться коаліція західних країн.Люба найменша провокація-в Києві наприклад виходить безсмертний полк з портретами Сталіна і хуйло,почнеться бійка,Зе стає на бік колорадів,рашка вводить війська.Томос зе ненавидить.Вставанн я раком Зе перед кадиркою ми цій скотині зе ніколи не простимо-памятаєм про відрізані руки і тортури на підвалах наших бійців.В нас нема що говорити з Зе...Він чужий і ненависний нам.Цього пуделя підсунула нам рашка в приниження нам,як і Зека.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

От мої прогнози,слово в слово,переповів Айдер Муджабаєв,ютуб,грузинський сценарій.Що як тільки почнеться рух до встановлення торгівлі з рашкою-посипеться коаліція західних країн.Люба найменша провокація-в Києві наприклад виходить безсмертний полк з портретами Сталіна і хуйло,почнеться бійка,Зе стає на бік колорадів,рашка вводить війська.Томос зе ненавидить.Вставанн я раком Зе перед кадиркою ми цій скотині зе ніколи не простимо-памятаєм про відрізані руки і тортури на підвалах наших бійців.В нас нема що говорити з Зе...Він чужий і ненависний нам.Цього пуделя підсунула нам рашка в приниження нам,як і Зека.


те саме Тімашонка як і Зелепукін

вони інструмент для розколу

не більше
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

господи, яке воно дурне)

згинь мишебрат йопаний...
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Дуже показова тема для фупу. Один ідіот каже Галичину треба відділити. Всі галичани кричать, яке відділити Галичина закінчується Кубанню. І тут всі хто бажає москалської України дружно так, так-так ідіть галичани нафіг, ніхто вас не тримає.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

згинь мишебрат йопаний...

доповідь на бидло
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

доповідь на бидло

Прохання
Не
Хвилюватися
сєпар гнійний...
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Дуже показова тема для фупу. Один ідіот каже Галичину треба відділити. Всі галичани кричать, яке відділити Галичина закінчується Кубанню. І тут всі хто бажає москалської України дружно так, так-так ідіть галичани нафіг, ніхто вас не тримає.

видно що ви не вмієте читати українською мовою

або навмисне брешете.

Провокатор або ідіот.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

доповідь на бидло
Ти і є сепарське бидло. Може модератор врешті прокинеться і дасть твоїм сепарським висерам оцінку.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Придется Вове Зеленскому после выборов еще и заново объединять украинские земли.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Доповідь.

Відповім тобі останній раз, після чого ти хамське бидло йдеш в ігнор.

Так, це буде кінець Тієї України, де в 2019 році після всіх жертв, скаче бидло як ти. Де серйозно
сприймають персони пройдисвітів  зелен-тімошонок за Кандидатів.

Підтримаю Бокстера: вазєлін - це громадянська війна . Тобто ми самі все зробимо: куйлу зостанеться тільки зайти і окупувати.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Підтримаю Бокстера: вазєлін - це громадянська війна . Тобто ми самі все зробимо: куйлу зостанеться тільки зайти і окупувати.
Як сепарське гівно ллється з пороходрищів. Нічого, як завіщав ваш шоколадний кумир, сходите у церкву і вас попустить.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

на догоду хуйло не хер воровать!!!
Як на мене, то ліпше, щоб було де воровать. Увесь той мус лише через Тимошенко і Коломойського.
Не було би їх, не мусіли б ми сваритися.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Дуже показова тема для фупу. Один ідіот каже Галичину треба відділити. Всі галичани кричать, яке відділити Галичина закінчується Кубанню. І тут всі хто бажає москалської України дружно так, так-так ідіть галичани нафіг, ніхто вас не тримає.
(tu)  (tu)
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Дуже показова тема для фупу. Один ідіот каже Галичину треба відділити. Всі галичани кричать, яке відділити Галичина закінчується Кубанню. І тут всі хто бажає москалської України дружно так, так-так ідіть галичани нафіг, ніхто вас не тримає.
Мені здається,що з нас всіх ти ідіот.Галичину ніхто не буде відділяти,ми за Україну.Проблема в можливості вибору кацапізованої дурнуватої скотиниЗе без найменшого досвіду управління,яка думає що з путлером можна договоритись.Що робити в такому випадку?Путлер не упустить випадку відрізати боєздатні частини через удар на Харків.Ми лишимось без Армії,без мови ,без віри.Що робити?І це кричить розумна частина суспільства-айдер Муджабаєв,ще десятки розумних в чат рулетці.Америці Трумпу плювати,йому не до того.Франція,Німеччина-дуже глибоке занепокоєння.Як зберегти хоч Галичину?
Завжди вір тим,хто хоче тебе вбити.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати


а я вам обьясняю шо будет - ну преодолев оборону вы зайдёте,найдёте предателей на должности
а дальше что будет - начнётся молчаливый саботаж и убийства военнослужащих РФ и местных предателей


Что тут сказать...

Искренне желаю Вам не убедиться в своих представлениях о реальности, так как убедился я в Крыму.

   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Я навіть скажу що буде після виборів Зе.З боку рашки почнеться обережне прощупування команди Зе на встановлення торгових відносин з рашкою.Десь через місяць два,до встановлення хоч якої влади Зе над Україною-бо треба збудувати хоч якусь вертикаль,призначити губернаторів,рашка вдарить в напрямку Харкова,відсіче всі боєздатні частини в данбасі від решти україни.Зе призве здаватись,не проливати крові.Почнеться масова втеча як у Сирії,на Захід.Все...
Подивіться в очі Зе на пресконференціях-там не страх,там Ужас.Там відображення Апокаліпсису.Я виріс в домі,який побудувала для себе польська поміщиця,добротно.Будова кінчилас в 1937 році.Через 2 роки вона в тапочках тікала від кацапів.Подивіться польські фото літа 1939 року,на відпочиваючих.Мирні міста,теніс,пиво.через місяць почнеться апокаліпсис.
Тому-єдине що спасе Україну-це Порох.Як Британію,та й цілий світ спас Черчіль


 :lol:  :weep:
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Мені здається,що з нас всіх ти ідіот.Галичину ніхто не буде відділяти,ми за Україну.Проблема в можливості вибору кацапізованої дурнуватої скотиниЗе без найменшого досвіду управління,яка думає що з путлером можна договоритись.Що робити в такому випадку?Путлер не упустить випадку відрізати боєздатні частини через удар на Харків.Ми лишимось без Армії,без мови ,без віри.Що робити?І це кричить розумна частина суспільства-айдер Муджабаєв,ще десятки розумних в чат рулетці.Америці Трумпу плювати,йому не до того.Франція,Німеччина-дуже глибоке занепокоєння.Як зберегти хоч Галичину?
Завжди вір тим,хто хоче тебе вбити.
Не можна нічого відділяти, бо тоді будемо ще слабші. Треба разом боротися за усю Україну.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Мені здається,що з нас всіх ти ідіот.Галичину ніхто не буде відділяти,ми за Україну.Проблема в можливості вибору кацапізованої дурнуватої скотиниЗе без найменшого досвіду управління,яка думає що з путлером можна договоритись.Що робити в такому випадку?Путлер не упустить випадку відрізати боєздатні частини через удар на Харків.Ми лишимось без Армії,без мови ,без віри.Що робити?І це кричить розумна частина суспільства-айдер Муджабаєв,ще десятки розумних в чат рулетці.Америці Трумпу плювати,йому не до того.Франція,Німеччина-дуже глибоке занепокоєння.Як зберегти хоч Галичину?
Завжди вір тим,хто хоче тебе вбити.
Так як 2014 зберегли. Зе, це ще не все, є ще парламент.
Янукович теж був легітимним, але сидить в Ростові. Піднімати повстання. Так буде наступ Москалів, але краще зустрічати їх на хуторі Михайлівському ніж під Збаражем.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати


а я вам обьясняю шо будет - ну преодолев оборону вы зайдёте,найдёте предателей на должности
а дальше что будет - начнётся молчаливый саботаж и убийства военнослужащих РФ и местных предателей
методичное и ежедневное

В мене інше уявлення про те, що було б в разі окупації Харкова Росією.
Заарештували б кілька сотень (хай тисячу) осіб за наданими СБУ списками, складеними ще при Януковичу в 2013-2014 з тих, хто ходив на проукраїнський майдан.
І було б тихо-мирно як в Криму.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Так як 2014 зберегли. Зе, це ще не все, є ще парламент.
Янукович теж був легітимним, але сидить в Ростові. Піднімати повстання. Так буде наступ Москалів, але краще зустрічати їх на хуторі Михайлівському ніж під Збаражем.

Призывают из Канады, да и ТС вещает из Франции, здесь я таких взглядов на отделение не вижу, да и за Порошенко желающих голосовать тоже не видела, вернее одну, она бюджетник, а так за Зе и за Тимошенко.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Призывают из Канады, да и ТС вещает из Франции, здесь я таких взглядов на отделение не вижу, да и за Порошенко желающих голосовать тоже не видела, вернее одну, она бюджетник, а так за Зе и за Тимошенко.
Я не точно висловився, у випадку рухів в сторону Москви. Аналоічних фінту Януковича до не підписання євроасоціації.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Тобто тільки цей відвертий україножер є запорукою існування єдиної України?
Ти хоч усвідомлюєш що мелеш у шоколадному угарі?

"Союз мирослав і соузблодів" завжди мав одинаковий фінал.
Соузблоди убивали мирослав мільйонами.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Я не точно висловився, у випадку рухів в сторону Москви. Аналоічних фінту Януковича до не підписання євроасоціації.

Как Вы можете из Канады, аж из за океана видеть и чувствовать настроения людей тут? Едут работать в Москву, эмигрируют в Канаду и Америку, едут в Польшу, едут учиться в Европу, за отделение ни разу не слышала, может под одеялом мечтают, ХЗ.

Останнє редагування: 6 березня 2019 16:26:09 від Микроба
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Прохання
Не
Хвилюватися
сєпар гнійний...
як я тебе розумію..
навесні 2014 по всьому сходу почався ініційований паРашею сепарський рух
у нас ця мерзенна бидлота щосуботи збирала мітинги біля Оперного театру - під коцабськими триколорами, з колорадками, під прорашистськими гаслами
і от одна моя колега на роботі відшукала на місцевому сепарському форумі фотки з одного з таких "мітингів", на одній з яких - крупним планом ще одна з колег, у робочій кімнаті столи поруч стояли
зрозуміло, що вона й до того не приховувала своїх поглядів, але після цієї фотки зі сраного сепарського збіговиська, де вона з колорадкою на грудях, витягнувши шию, уважно внімаєт оратору...
я її просто зненавиділа...
уяви, як воно було ото щодня знаходитися в одному приміщенні з коцапським заїзджим бидлом, що кликало війну до МОГО дому
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Как Вы можете из Канады, аж из за океана видеть и чувствовать настроения людей тут?
А типу бокстерові з Франції чи супікові зі США запросто можна відчувати настрої людей в Україні, головне, щоб "відчуття" були "правильними" ?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Как Вы можете из Канады, аж из за океана видеть и чувствовать настроения людей тут?
Причому тут настрої людей. Мова йшла про конкретні дії, які є не прийнятні для українців.

А на рахунок настроїв. Ви знаєте, я інтернатовський, мене всиновили англійці і тримають в Торонто в коморці під сходами і не дають спілкуватись з навколишнім світом, але я навчився силою думки підключатись до сусідського вайфаю. Нажаль поки тільки на фуп можу заходити. Того тут і торчу.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Как Вы можете из Канады, аж из за океана видеть и чувствовать настроения людей тут? Едут работать в Москву, эмигрируют в Канаду и Америку, едут в Польшу, едут учиться в Европу, за отделение ни разу не слышала, может под одеялом мечтают, ХЗ.
Де я писав за відділення? Де? Я навпаки писав, що галичани всяким сепараторам будуть бити морди.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Нічого  собі  ,  сєпаратіст  рошенківець . Знаєте  ,  а ВС    буде  введено . Шо з сєпарастом робитимемо ?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Причому тут настрої людей. Мова йшла про конкретні дії, які є не прийнятні для українців.

А на рахунок настроїв. Ви знаєте, я інтернатовський, мене всиновили англійці і тримають в Торонто в коморці під сходами і не дають спілкуватись з навколишнім світом, але я навчився силою думки підключатись до сусідського вайфаю. Нажаль поки тільки на фуп можу заходити. Того тут і торчу.

Я Вам скажу, то, что думаю. Вы разганяете ложные настроения, панику, пользуясь тем, что нет толковой модерации, модератор заглядывает раз в сутки, это таким ,как Вы на руку. И я Вам повторяю, живя тут, почти на границе, общаясь с людьми открыто, я не слышала про сепаратизм. Украинцы, местные, едут работать в москву и отзываются положительно об окончании войны.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

на грудях, витягнувши шию, уважно внімаєт оратору...
я її просто зненавиділа...
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=877777.1680
Шкода, не копіюється мені фотка, де Тимошенко з колорадкою.

Останнє редагування: 6 березня 2019 16:35:53 від ЛАРТА
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Де я писав за відділення? Де? Я навпаки писав, що галичани всяким сепараторам будуть бити морди.

Західна Україна буде ініціювати
Boxter [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати] [В закладки]
cьогодні в 11:10
IP/Host: ---.w90-3.abo.wanadoo.fr
Автономію аж до відокремлення
У випадку приходу до влади антиукраїнських сил . Не важливо як вони будуть виглядати, у вигляді оппоблоків чи зеленсько-тімашонок.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Автономію аж до відокремлення
У випадку приходу до влади антиукраїнських сил . Не важливо як вони будуть виглядати, у вигляді оппоблоків чи зеленсько-тімашонок.

Для того, щоб уникнути громадянської війни.

Укроси з кацапами вже нав'язали Кучму, потім Януковича,  а це війна і розруха.
Більше цього ніхто не потерпить.

Цього разу Західна буде від Дніпра і всі хто до неї приєднається.
В укроси з малоросами отримають те що вони хотіли, тобто заповідники януковичів зеленських тімашонок.

Це мій прогноз.
гарний вброс.

хай тоді краще західняки відділялися в 2004 році, а не майдани мутили.
тоді доси б жили в соборній україні, без зунр і війни, з кримом та донецьком.

а то із шилом у дупі попрацювали на розкол країни, а тепер бачите у самостійне плавання забажали    :(
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

через западенців з майданами ми втратили крим та донбасс.

а тепер вони бажають гратися у галицьку незалежність    :X  :zrada:  :-G
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Я Вам скажу, то, что думаю. Вы разганяете ложные настроения, панику, пользуясь тем, что нет толковой модерации, модератор заглядывает раз в сутки, это таким ,как Вы на руку. И я Вам повторяю, живя тут, почти на границе, общаясь с людьми открыто, я не слышала про сепаратизм. Украинцы, местные, едут работать в москву и отзываются положительно об окончании войны.
Ну то будьте щасливі, при наступній ітерації кордон проходитиме там де жителі будуть не щасливі від співпраці з Москвою.
А про сепаратизм говорив не я. Найдіть мій пост, де я писав що підтримую сепаратизм чи кажу, що серед українців панують сепаратиські настрої. Звичайно, якщо не рахувати, що адіннарод і рух від Москви - це сепаратизм.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

. Украинцы, местные, едут работать в москву и отзываются положительно об окончании войны.
Тобто ти стверджуєш, що местные згідні на капітуляцію?



Останнє редагування: 6 березня 2019 16:43:21 від Бартка
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Західна Україна буде ініціювати
Boxter [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати] [В закладки]
cьогодні в 11:10
IP/Host: ---.w90-3.abo.wanadoo.fr
Автономію аж до відокремлення
У випадку приходу до влади антиукраїнських сил . Не важливо як вони будуть виглядати, у вигляді оппоблоків чи зеленсько-тімашонок.
Якщо ви не бачите різниці між буквами в ніках, то принаймі порахуйте кількість букв. В моєму нікові їх десь в 3 раз більше ніж в того кого ви цитуєте.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Якщо ви не бачите різниці між буквами в ніках, то принаймі порахуйте кількість букв. В моєму нікові їх десь в 3 раз більше ніж в того кого ви цитуєте.

Ошиблась, извините. Вы призывали к восстанию.

Останнє редагування: 6 березня 2019 16:45:12 від Микроба
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Ошиблась, извините.
Перший раз бачу людину на форумі, яка визнає свої помилки. Ви мужня людина. Дякую.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія