Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Паррвалонахъ! :lol:

Паррвалонахъ! :lol:

   
Re: Паррвалонахъ! :lol:

 :gigi:  :lol:  :weep:
   
Re: Паррвалонахъ! :lol:

 :lol:
   
Re: Паррвалонахъ! :lol:

 :lol:
   
Re: Паррвалонахъ! :lol:

 :good:
   
Re: Паррвалонахъ! :lol:
hawk2002

 :laugh:
   
Re: Паррвалонахъ! :lol:

жліб
   
Re: Паррвалонахъ! :lol:

Пляць, знову собаки з Троєщини рюмсають  ? Та що з такоє..
   
Re: Паррвалонахъ! :lol:

хто з Троєщини?
   
Re: Паррвалонахъ! :lol:

Пляць, знову собаки з Троєщини рюмсають  ? Та що з такоє..
Ти на троєщину перебрався? :laugh:
   
Re: Паррвалонахъ! :lol:

Я тролю інакше.)
Коли сусіди-пенси жаліються на зубожіння, кажу, що не може бути, вони ж голосували за кінець епохи бідності.  :)
Поки що відповідають, що не думали, що воно такий брехунець або "всі вони однакові".
Але вже йде до прокльонів.)
   
Re: Паррвалонахъ! :lol:

Я в таких випадках раджу подивитися який-небудь сезон "Слуги Народу". Дивляться, витаращивши очі - чому? Ну як чому, кажу, адже там у нього все чудово виходить!
   
Re: Паррвалонахъ! :lol:

Собака какала а свині обнімалися  :facepalm1:
   
Re: Паррвалонахъ! :lol:

Розумію - "мова" , вона не щось стале , мова змінюєцця завжди , але що-би - "на курілкє" замість - "в курілкє" перший раз прочитав і підозрюю , що палять у в тій курилці мабуть не звичайний тютюнець , не звичайний , ще й нанодачу з "інтирнет-шизофренії" навіть у курилці не виринаючи мізками .
   
Re: Паррвалонахъ! :lol:

Собака какала а свині обнімалися  :facepalm1:
ще  й  яка  собака, та  шо хуйло  п'яти цьомкала
   
Re: Паррвалонахъ! :lol:

Коли сусіди-пенси жаліються на зубожіння

Стверджую - "вони" такими були замолоду .  Тобто як ознаку чогось , пенсійний вік , дещо некоректно згадувати , як на мою особисту думку . )
   
Re: Паррвалонахъ! :lol:

   
Re: Паррвалонахъ! :lol:

АААА!!!!   :lol:
   
Re: Паррвалонахъ! :lol:

Стверджую - "вони" такими були замолоду .  Тобто як ознаку чогось , пенсійний вік , дещо некоректно згадувати , як на мою особисту думку . )
Замолоду ще можна щось десь заробити.
А на пенсії таки важко. Тому я тут писала "зубожіння" не з метою позловтішатися.
Тим більше, у нас в провінції у пенсі середня пенсія 1600 - 2000 грн.(
   
Re: Паррвалонахъ! :lol:

Вчера с женой не зашли в кофейню, у которой была подобная наклейка. Отцарапают, тогда может быть. Зашли в проверенную
   
Re: Паррвалонахъ! :lol:

Собака какала а свині обнімалися  :facepalm1:
Самокритично!
   
Re: Паррвалонахъ! :lol:

Замолоду ще можна щось десь заробити.
А на пенсії таки важко. Тому я тут писала "зубожіння" не з метою позловтішатися.
Тим більше, у нас в провінції у пенсі середня пенсія 1600 - 2000 грн.(

А я маю на увазі , що оті , що у пенсійному віці , жаліюцця на зубажіня , усе своє життя на щось та жіліюцця .

Довідка .  Я взагалі не переймаюсь чі я у провінції живу і тим більш не жаліюсь що лише на 2000 грн. пенсії сподобивсь заробить , бо моє "сьогоднішнє" життя , зумовлене виключно моїми "вчьорашніми" вчинкамі на грунті мого ж "вчорашнього" світогляду .

Ото так .

Щениздох . ))
   
Re: Паррвалонахъ! :lol:

А я маю на увазі , що оті , що у пенсійному віці , жаліюцця на зубажіня , усе своє життя на щось та жіліюцця .

Довідка .  Я взагалі не переймаюсь чі я у провінції живу і тим більш не жаліюсь що лише на 2000 грн. пенсії сподобивсь заробить , бо моє "сьогоднішнє" життя , зумовлене виключно моїми "вчьорашніми" вчинкамі на грунті мого ж "вчорашнього" світогляду .

Ото так .

Щениздох . ))

Самокритично, поважаю, але пізно !
Пенсія - це діти і внуки, це родичі, яким ви допомогали,
це і друзі, яким ви допомогали, а не тільки гуляли.
Добро завжди повертається !
   
Re: Паррвалонахъ! :lol:

А я маю на увазі , що оті , що у пенсійному віці , жаліюцця на зубажіня , усе своє життя на щось та жіліюцця .

Довідка .  Я взагалі не переймаюсь чі я у провінції живу і тим більш не жаліюсь що лише на 2000 грн. пенсії сподобивсь заробить , бо моє "сьогоднішнє" життя , зумовлене виключно моїми "вчьорашніми" вчинкамі на грунті мого ж "вчорашнього" світогляду .

Ото так .

Щениздох . ))
Поважаю. :-B
   
Re: Паррвалонахъ! :lol:

Поважаю. :-B

я перший !  :)

Якщо серйозно , то проблеми пенсій, то великі проблеми
Люди б вложили,  АЛЕ куди ?
Обкрадуть
У нас в сімї, це і мої родичі і дружини найближчі, все ОК
Але такі речі бачу навкруги  :( , що Ах
Але, як жили, то і заслужили



   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія