Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФОПи мітингують.

Re: ФОПи мітингують.

А налоговики сейчас ходят по магазинам/кафе/ресторанам?
Шото мне кажется там уже и ресурсов нет для такого
Понятно, что возможность получения взятки, будет их стимулировать
Но есть ли ресурс?
Вони взяли низький старт. Ждуть пострілу читача.
   
Re: ФОПи мітингують.

То нафіга чіпати то що працює в ефективніших економіках? Може краще змінити закони і ставки податків,мит які не збігаються?

Видимо, потому, что так цель - далеко не рост экономики.
   
Re: ФОПи мітингують.

З чотирьох розглянутих країн тільки в Чехії. В решти згідно законодавства. В Хорватії та Угорщині майже як в нас. І застосування РРО не вимагається.
Всі ці країни попереду нашої в рівні розвитку економіки, наповненню бюджету, рівні зарплат. То нафіга чіпати то що працює в ефективніших економіках? Може краще змінити закони і ставки податків,мит які не збігаються?

Ці країни попереду нас тому що в ЄС не тому що
Податковий інспектор визначає розмір податку.

З чотирьох розглянутих я про  Польщу і Хорватію буквально цитував цей принцип з твого тексту.
   
Re: ФОПи мітингують.

я?
так я ж не перевіряв, я обліковував  :laugh:
От якби щось створив то зразу б світогляд помінявся. А так напевно в душі кішки шкребли скільки доходів хазяїн отримує а мене недооцінює. Це психологія обліковців та охоронців. А піднімати бізнес, збільшувати обороти, розширити базу клієнтів навіть для того щоб такий обліковець чи охоронець теж мав перспективу в оплаті це не їх.
   
Re: ФОПи мітингують.

Черв'ячок хоча б не викручувався і не ніс такої ахінеї.
Немов в совок повернувся і якогось політрука послухав

сцуко! 19 страниц доказывать одному долбоебу, что черное - это черное а белое - это белое  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:
пс, заигнорил читачадыбила  :(
   
Re: ФОПи мітингують.

От якби щось створив то зразу б світогляд помінявся. А так напевно в душі кішки шкребли скільки доходів хазяїн отримує а мене недооцінює. Це психологія обліковців та охоронців. А піднімати бізнес, збільшувати обороти, розширити базу клієнтів навіть для того щоб такий обліковець чи охоронець теж мав перспективу в оплаті це не їх.

Так собачої будки я ще не збудував.
А так напевно мене турбувала оплата за мою роботу,  а не статки замовника.
Не пам'ятаю, здається пан Фрейд таким, як ти, радив " не рівняй всіх по собі".
   
Re: ФОПи мітингують.

ти знов щось з цитатами наплутав
про що питання?
Чи правильно я зрозумів твою думку, що доходи ФОПа на спрощеній системі це
все, що залишається після понесених витрат у зв'язку з діяльністю ?
   
Re: ФОПи мітингують.

Чи правильно я зрозумів твою думку, що доходи ФОПа на спрощеній системі це

Ні, це моя думка, як повинні були б оподатковуватись доходи ФОПу при правильному реформуванні податкової системи.

   
Re: ФОПи мітингують.

Ні, це моя думка, як повинні були б оподатковуватись доходи ФОПу при правильному реформуванні податкової системи.

 :)
Так може з цього починати?
- Спростити загальну настільки, щоб дрібні всі звіти могли робити самі підприємці без бухгалтера.
- Розібратись з тими, хто працює зовсім без реєстрації через інтернет використовуючи "наложку"

І проблема РРО у підприємців сама вирішиться.
   
Re: ФОПи мітингують.

Ці країни попереду нас тому що в ЄС не тому що
Податковий інспектор визначає розмір податку.

З чотирьох розглянутих я про  Польщу і Хорватію буквально цитував цей принцип з твого тексту.
По перше в Угорщині визначається Законом.
По друге в нас теж рішення приймають місцеві органи влади
По третє я не заперечую можливість регулювати рівень податків Податковою службою. Це буде менше зло порівняно з тотальною фіскалізацією. Єдиним негативом тут може бути збільшення корупційної складової в прийнятті рішень.
   
Re: ФОПи мітингують.

:)
Так може з цього починати?
- Спростити загальну настільки, щоб дрібні всі звіти могли робити самі підприємці без бухгалтера.
- Розібратись з тими, хто працює зовсім без реєстрації через інтернет використовуючи "наложку"

І проблема РРО у підприємців сама вирішиться.

Угу, а спростити систему, щоб всі могли програми писати без програмістів не можна часом?
Бо зі звітами без бухгалтера проблеми нема.
Як і з ремонтом взуття без чоботаря, чи з приготуванням стейку без повара.
   
Re: ФОПи мітингують.

:)
Так може з цього починати?
- Спростити загальну настільки, щоб дрібні всі звіти могли робити самі підприємці без бухгалтера.
- Розібратись з тими, хто працює зовсім без реєстрації через інтернет використовуючи "наложку"

І проблема РРО у підприємців сама вирішиться.
Та я уже навіть у цій темі писала - заборонити наложку кешем чи на особисту карту, тільки на розрахунковий рахунок. Тоді всі, хто працює через соцмережі, будуть вимушені реєструватися.
Але ж читач сказав, що я даю пропозиції ще гірші, ніж Гетьманцов :laugh:
   
Re: ФОПи мітингують.

Ні, це моя думка, як повинні були б оподатковуватись доходи ФОПу при правильному реформуванні податкової системи.
Звідки ти взяв що це правильне реформування? Знов український велосипед? Я тобі навів приклад наших успішніших чотирьох сусідів. Яким боком оподаткування їхніх ФОПів до твоєї реформи?
   
Re: ФОПи мітингують.

Угу, а спростити систему, щоб всі могли програми писати без програмістів не можна часом?
Бо зі звітами без бухгалтера проблеми нема.
Як і з ремонтом взуття без чоботаря, чи з приготуванням стейку без повара.
Що і треба було довести!
Як можна спрощувати систему? Це ж основна кормашка для податківців! Бо у нас без помилок працювати неможлаво.
   
Re: ФОПи мітингують.

По перше в Угорщині визначається Законом.
По друге в нас теж рішення приймають місцеві органи влади
По третє я не заперечую можливість регулювати рівень податків Податковою службою. Це буде менше зло порівняно з тотальною фіскалізацією. Єдиним негативом тут може бути збільшення корупційної складової в прийнятті рішень.

Ти мабуть коли читаєш мої тексти сильно мучишся скільки ж я ж я заробляю і який у мене сімейний стан. Інакше б ти відрізнив ставку податку яку у нас місцева влада встановлює для всіх і яка застосовується платниками податку при самостійному заповненні декларації, від суми податку яку встановлює податковий інспектор кожному платнику податку.
Що ж тут не зрозумілого.
Податковою службою встановлюється не рівень податків а конкретний розмір кожному платнику.
   
Re: ФОПи мітингують.

Звідки ти взяв що це правильне реформування? Знов український велосипед? Я тобі навів приклад наших успішніших чотирьох сусідів. Яким боком оподаткування їхніх ФОПів до твоєї реформи?

Який велосипед? Ти прочитаєш нарешті те що ти наводив, як приклад, чи мені тобі кожне речення твого ж тексту розжовувати?
   
Re: ФОПи мітингують.

Що і треба було довести!
Як можна спрощувати систему? Це ж основна кормашка для податківців! Бо у нас без помилок працювати неможлаво.

 Головне не помиляйся коли дорогу переходиш. А всі інші помилки можна виправити. Якщо вже без них не можеш.
   
Re: ФОПи мітингують.

Угу, а спростити систему, щоб всі могли програми писати без програмістів не можна часом?
Бо зі звітами без бухгалтера проблеми нема.
Як і з ремонтом взуття без чоботаря, чи з приготуванням стейку без повара.

Податківці ж звісно люди дуже заможні.
Кожного разу, коли думають про стейк, викликають бригаду поварів...
   
Re: ФОПи мітингують.

Угу, а спростити систему, щоб всі могли програми писати без програмістів не можна часом?
Бо зі звітами без бухгалтера проблеми нема.
Як і з ремонтом взуття без чоботаря, чи з приготуванням стейку без повара.
От тут тебе й підловив Фройд. Печешся за робочі місця бухгалтерів. Тому й спрощенка тобі не по нутру. Треба щоб на кожній фірмі був штат бухгалтерів та обліковців і відповідно головбух зі ставкою не менше заступника директора. А чи потягне український бізнес таке навантаження в конкуренції з тими ж Польщею чи Угорщиною для тебе другорядне. Коли система оподаткування буде максимально складною, трудомісткою та затратною керівник вимушений буде високо оцінювати тебе як фахівця то більше буде винагорода. Дякую, Зигмунде.
   
Re: ФОПи мітингують.

Податківці ж звісно люди дуже заможні.
Кожного разу, коли думають про стейк, викликають бригаду поварів...
От і я про те ж.
Десь та сама історія і з податковими звітами.
   
Re: ФОПи мітингують.

Який велосипед? Ти прочитаєш нарешті те що ти наводив, як приклад, чи мені тобі кожне речення твого ж тексту розжовувати?
Твій двоколісний, який ти намагаєшся втулити дворічному малюку забравши триколісний- спрощену систему. Бо всі повинні їздити на двоколісних. З фіскальним апаратом. Твоя унікальна реформа, яка не діє в жодного з наших східних сусідів. Всіх прирівняти і видати кожному лоточнику фіскальний апарат.
   
Re: ФОПи мітингують.

От тут тебе й підловив Фройд. Печешся за робочі місця бухгалтерів. Тому й спрощенка тобі не по нутру. Треба щоб на кожній фірмі був штат бухгалтерів та обліковців і відповідно головбух зі ставкою не менше заступника директора. А чи потягне український бізнес таке навантаження в конкуренції з тими ж Польщею чи Угорщиною для тебе другорядне. Коли система оподаткування буде максимально складною, трудомісткою та затратною керівник вимушений буде високо оцінювати тебе як фахівця то більше буде винагорода. Дякую, Зигмунде.

Украина лидер по количеству программистов
Ну что там стоит написать один скрипт на всех ФОПов и перевести их на общую систему?
 :)
   
Re: ФОПи мітингують.

Твій двоколісний, який ти намагаєшся втулити дворічному малюку забравши триколісний- спрощену систему. Бо всі повинні їздити на двоколісних. З фіскальним апаратом. Твоя унікальна реформа, яка не діє в жодного з наших східних сусідів. Всіх прирівняти і видати кожному лоточнику фіскальний апарат.

Після годувальника селян на 40-річному Москвичі
Сентиментальна історія про малюка на триколісному велосипедику дійсно виглядає непересічно. У мене сльози на очах.
   
Re: ФОПи мітингують.

Після годувальника селян на 40-річному Москвичі
Сентиментальна історія про малюка на триколісному велосипедику дійсно виглядає непересічно. У мене сльози на очах.
Ти знаєш годувальник селян на 40-річному москвичі можливо більш продуктивний для суспільства ніж дехто з бухгалтерів чи обліковців. Особливо якщо він зайвий. А при спрощенні обліку це й передбачається. Тим більше що це його власний москвич який він купив за свої гроші, а не робоче місце з кріслом яке створив власник для того хто гріє на ньому свою дупу.
А взагалі знаю я вашого брата. Часто спілкуюсь з своїм однокласником. Він власник аудиторської фірми і мабуть теж не в прольоті від заплутаності нашої податкової системи. Але йому на думку не спало б відстоювати публічно механізми які ще більше зафіскалізовували би нашу економіку відкидаючи перспективи її росту.

Останнє редагування: 26 вересня 2021 22:27:49 від Cталкер
   
Re: ФОПи мітингують.

виходить
одна з головних вимог не може бути виконана через відсутність стандартів
тобто мітингарі женуть фуфло і ти за ними
 :laugh:

ти поки що лайно розкидаєш не більше

Я ніде не писав про відсутність стандартів - прочитай ще раз (хоча  тобі не допоможе) - "таких стандартів у рамках Регламенту 1025/2012 не існує... - - мова йде виключно про використання європейських цінностей".
Словосполучення "європейські цінності" має зрозуміти навіть тупий троль. Не розумієш - значить, ну, дуже тупий (до повного дебілізму) великий троляка.
   
Re: ФОПи мітингують.

Ти знаєш годувальник селян на 40-річному москвичі можливо більш продуктивний для суспільства ніж дехто з бухгалтерів чи обліковців. Особливо якщо він зайвий. А при спрощенні обліку це й передбачається. Тим більше що це його власний москвич який він купив за свої гроші, а не робоче місце з кріслом яке створив власник для того хто гріє на ньому свою дупу.
А взагалі знаю я вашого брата. Часто спілкуюсь з своїм однокласником. Він власник аудиторської фірми і мабуть теж не в прольоті від заплутаності нашої податкової системи. Але йому на думку не спало б відстоювати публічно механізми які ще більше зафіскалізовували би нашу економіку відкидаючи перспективи її росту.

знаю, а ще є скільки непродуктивних для суспільства програмерів, але трясця у них ставка 5% на послугу
а не 18%+1,5% як в сантехніка чи виховательки в дитячому садку
а так дійсно, раз спілкуєшся з аудитором спитай значення слова "зафіскалізувати"
бо ваш брат любить користуватися словами значення яких не розуміє,
і розмірковувати про речі уявлення про які отримав тільки но, погугливши
   
Re: ФОПи мітингують.

Я ніде не писав про відсутність стандартів - прочитай ще раз (хоча  тобі не допоможе) - "таких стандартів у рамках Регламенту 1025/2012 не існує... - - мова йде виключно про використання європейських цінностей".
Словосполучення "європейські цінності" має зрозуміти навіть тупий троль. Не розумієш - значить, ну, дуже тупий (до повного дебілізму) великий троляка.

ти й по за рамками того Регламенту стандартів не наведеш
тому тролити виразом "європейські цінності" будеш тих мітингарів
бо як і з стандартами, у тебе з конкретним наповненням змістом цього виразу не складеться 
   
Re: ФОПи мітингують.

знаю, а ще є скільки непродуктивних для суспільства програмерів, але трясця у них ставка 5% на послугу
а не 18%+1,5% як в сантехніка чи виховательки в дитячому садку
а так дійсно, раз спілкуєшся з аудитором спитай значення слова "зафіскалізувати"
бо ваш брат любить користуватися словами значення яких не розуміє,
і розмірковувати про речі уявлення про які отримав тільки но, погугливши

Угу, ще залишилось програмерів випиляти з країни.
Краще 2/3 податківців...
   
Re: ФОПи мітингують.

Угу, ще залишилось програмерів випиляти з країни.
Краще 2/3 податківців...

так так, випиляти, там за обрієм і податки менші і харчі дешевші
пиляйте малючки на триколісних велосипедиках, пиляйте
   
Re: ФОПи мітингують.
a49

Угу, ще залишилось програмерів випиляти з країни.
Краще 2/3 податківців...
Разом з дятлом гетьманцевим!
   
Re: ФОПи мітингують.

Разом з дятлом гетьманцевим!

Гетьманцових і читачів в першу чергу...
   
Re: ФОПи мітингують.

Головне не помиляйся коли дорогу переходиш. А всі інші помилки можна виправити. Якщо вже без них не можеш.
Слухай, у мене до тебе ще питання є: Зеленський перед виборами казав, що перше, що він зробить - це новий Трудовий кодекс. Де він?
   
Re: ФОПи мітингують.

Сьогодні ФОПи стоять під ВР. Буде розглядатися їхній законопроект, запропонований чудіком Гетьманцевим.
З самогго ранку лідера руху SaveФОП Сергія Доротіча затримала поліція з формулюванням "іграєт на камеру" та відвезла в невідомому напрямку. Монастирський в действіі, так би мовити.

Так що там Вєня?

Тривожно за нього...  :-)o
   
Re: ФОПи мітингують.

Слухай, у мене до тебе ще питання є: Зеленський перед виборами казав, що перше, що він зробить - це новий Трудовий кодекс. Де він?

Слухай, а як ти зв'язала мене з обіцянками Зеленського?
А що до кодексу ніби ж були вже на ФУПі страждання по ньому.
   
Re: ФОПи мітингують.

знаю, а ще є скільки непродуктивних для суспільства програмерів, але трясця у них ставка 5% на послугу
а не 18%+1,5% як в сантехніка чи виховательки в дитячому садку
а так дійсно, раз спілкуєшся з аудитором спитай значення слова "зафіскалізувати"
бо ваш брат любить користуватися словами значення яких не розуміє,
і розмірковувати про речі уявлення про які отримав тільки но, погугливши
Програмери різні бувають. Одні створюють продукти що просувають суспільство вперед. На їх продукцію великий попит.Так само як і аудитори, бухгалтери чи обліковці, що приносять користь власнику. Але якщо вони зайняті діяльністю, яка не приносить пряму користь підприємству а направлена на подолання деструктивної дії державних органів то вони стають непродуктивними для суспільства. В даному випадку деструктивна дія фіскалів очевидна.
Мені не зовсім зручно питати товариша про термін "фіскалізація" Ми чудово розумієм один одного і не граєм в софістику при уточненні термінів.
   
Re: ФОПи мітингують.

Немає підстав забороняти наложку.
Ніяких законних підстав немає.

Тіко взять і падєліть єдина підстава.
   
Re: ФОПи мітингують.

Слухай, у мене до тебе ще питання є: Зеленський перед виборами казав, що перше, що він зробить - це новий Трудовий кодекс. Де він?

Та то інакше. Ніхто нікому ніц не казав.
То глюк ютубу певне.
   
Re: ФОПи мітингують.

у нас уже років 10, як РРО відсилають звіти в податкову
Я про улицу говорю, все, что под крышей у нас давным- давно с аппаратами.
   
Re: ФОПи мітингують.

Я так зрозумів, що шановна пані з Білорусі пропонує всім підприємцям нічого не показувати податковій. Навіть чеки на 3 копійки.
Когда- то так и было. Вместо аппаратов были отрывные талоны. Ну, и декларация само собой.
   
Re: ФОПи мітингують.

ФОП є особлива категорія громадян
які бажають самі вирішувати, скільки показувати державі, а скільки залишити собі
бо годувальники
Знаете, когда раздевают на ходу, отдавать последнее как- то влом.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія