Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Турчинофф

Турчинофф

Людина записує відоси про мандри.
А міг би стати Дубінським або Лещенком з тисячами підписників і, врешті-решт, депутатом. А там і президентом.
Голоснули б за нього хоча б на місцевих?
   
Re: Турчинофф

так
   
Re: Турчинофф

А міг би стати Дубінським або Лещенком з тисячами підписників і, врешті-решт, депутатом. А там і президентом.
Не міг би.
Турч  в цілому непогана людина, але сцикло. :gigi:
Свого часу налякався  й засцяв вийти зустріти Гео, коли той приліз до пан-телекому.
А тут бути лошарієм з перспективою отримати звиздюлів?  - це точно не його )))

От якби Турч поїхав у подорож до Венесуели чи КНДР й замутив відоси,  тоді б я ще  подумав  - може й варто голосувати )))
   
Re: Турчинофф

Дальше будут еще более интересные видосы. Покупаю новую технику, готовлю суперимаршрут 2020....
Подписываемся ребята!
   
Re: Турчинофф

Не міг би.
Турч  в цілому непогана людина, але сцикло. :gigi:
Свого часу налякався  й засцяв вийти зустріти Гео, коли той приліз до пан-телекому.
А тут бути лошарієм з перспективою отримати звиздюлів?  - це точно не його )))

От якби Турч поїхав у подорож до Венесуели чи КНДР й замутив відоси,  тоді б я ще  подумав  - може й варто голосувати )))

Підтверджую

На мене він угрожав наслати свого охоронця якогось жирдоса амбала
А сам фіг
Сциканув
   
Re: Турчинофф

Дальше будут еще более интересные видосы. Покупаю новую технику, готовлю суперимаршрут 2020....
Подписываемся ребята!

Не відчуваєте тренду, пане Турчинофф.
Людям не мандри потрібні, а розуміння процесів у країні.
   
Re: Турчинофф

Дальше будут еще более интересные видосы. Покупаю новую технику, готовлю суперимаршрут 2020....
Подписываемся ребята!

по луганде и донбабве  ?
   
Re: Турчинофф

Людям не мандри потрібні, а розуміння процесів у країні.
Про мандри воно також треба, якшо то або чисто  заради фану (подивитися на ті місця куди сам фуй поїдеш, бо або сцикотно або гіпердорого)  або за практичної користі (де, шо, по-чому й як жрачка бухло та місцеві бляті). А в Турча  на каналі якесь "срала-мазала".


по луганде и донбабве  ?
Нехай хоча б до Криму з'їздить )))
   
Re: Турчинофф

Людина записує відоси про мандри.
А міг би стати Дубінським або Лещенком з тисячами підписників і, врешті-решт, депутатом. А там і президентом.
Голоснули б за нього хоча б на місцевих?

Перше речення - "Людина записує відоси про мандри" (с) - свідчить , що людина - записує відоси про мандри і ніякі інші світоглядні уподобання/погляди тієї людини не висвітлює .

А тому друге речення у цитованому , еее ..,  гаразд , ніяк не називатиму .

Але третє речення-запитання , взагалі ніяк не може грунтуватись на двох попередніх  .

Тому - без відповіді . )
   
Re: Турчинофф

Не відчуваєте тренду, пане Турчинофф.
Людям не мандри потрібні, а розуміння процесів у країні.

Я не хайполов. Меня н5 интер4сует дешевая популярность. Я занимаюсь тем что мне интеесно. А быть блогером - пистаполом в режиме "говорящая голова" это тупо, банально и не требует особых усилий.

Турблог требует на самом деле на порядок больше навыков, денег чем режим "гоаорящая голова", более того это развивает.
   
Re: Турчинофф

по луганде и донбабве  ?

Нет. Мне те территории никогда не нравились. Это Казахстан.
   
Re: Турчинофф

Дальше будут еще более интересные видосы. Покупаю новую технику, готовлю суперимаршрут 2020....
Подписываемся ребята!
Сдавай на пилота и вперёд в кругосветку!
   
Re: Турчинофф

Сдавай на пилота и вперёд в кругосветку!

На самолете в кругосветку? Какая же это кругосветка? Кругосветка настоящая или велик, или пешком. Даже на машине уже не считво.. такие нынче тенденции того же ютюба.
   
Re: Турчинофф

На самолете в кругосветку? Какая же это кругосветка? Кругосветка настоящая или велик, или пешком. Даже на машине уже не считво.. такие нынче тенденции того же ютюба.
Ну есть разные типы, речь же не про линейные самолеты.
Что касается дженерал авиэйшн,  то можно эту кругосветку и месяц пилить, с чувством и расстановкой. При скорости в 120 км/ч
   
Re: Турчинофф

Підтверджую

На мене він угрожав наслати свого охоронця якогось жирдоса амбала
А сам фіг
Сциканув

И  к Алежке сцыканул выйти
   
Re: Турчинофф

До речі, ТС замутила заради Турча окрему гілку.   (tu)  :-o Мабуть закохалася.
Я вважаю, шо  за це Турч має покликати її до себе, пригостити бухлом, сфоткати її з цицьками та викласти  фото сюди. B-)
   
Re: Турчинофф

До речі, ТС замутила заради Турча окрему гілку.  Мабуть закохалася.
Я вважаю, шо  за це Турч має покликати її до себе, пригостити бухлом, сфоткати її з цицьками та викласти  фото сюди. B-)

Откуда у ежихи сиськи?
   
Re: Турчинофф

Откуда у ежихи сиськи?
Та нє, навряд чи Зірка то Йожа.
Йожа свого часу не пройшла кастинг  до лав працівниць пропагандонського фронту. Сама зізнавалась.
   
Re: Турчинофф

Ні. Мажор та ледарь.  Арєл і решка то його максимум. Всеодно більш ні хєра не може робити.
   
Re: Турчинофф

Нет. Мне те территории никогда не нравились. Это Казахстан.

да я просто завис, сижу и соображаю, а шо в казахстане прикольного по бесконечной степи ехать на велике ?
   
Re: Турчинофф

Это Казахстан.

Казахстан? Довольно неожиданно. Мне тоже хочется чего-нибудь оригинального. Поэтому будет Херсонская область. )))
   
Re: Турчинофф

да я просто завис, сижу и соображаю, а шо в казахстане прикольного по бесконечной степи ехать на велике ?

Та який там Казахстан. То аби попиздіти. Там в степу навіть шляхів немає. Який на хєр вєлік. ( Я там працював єслі чо)

До речі, а коли Турч встигає важко працювати ?
   
Re: Турчинофф

А быть блогером - пистаполом в режиме "говорящая голова" это тупо, банально и не требует особых усилий.

да, это не педали крутить...
   
Re: Турчинофф

да, это не педали крутить...

Цитувати
Кручу, кручу, кручу педали, кручу,
С горы, с горы, с горы как птица лечу.
Спешу, спешу, спешу, спешу налегке
Навстречу радуге - дуге.
Пусть, пусть дорога вдаль бежит,
Грусть пусть на сердце не лежит,
Мне все на свете по плечу,
И с песней этой качу по свету,
Качу, качу куда хочу.
Кручу, кручу, кручу педали, кручу,
С горы, с горы, с горы как птица лечу.
Спешу, спешу, спешу, спешу налегке
Навстречу радуге - дуге.
Терпи, терпи, терпи когда тяжело,
Скрипи, скрипи ты подо мною седло,
Не смей, не смей, не смей на миг ослабеть,
Сумей себя преодолеть.
Пусть, пусть дорога вдаль бежит,
Грусть пусть на сердце не лежит,
Мне все на свете по плечу,
И с песней этой качу по свету,
Качу, качу куда хочу.
Лечу, лечу, лечу не знаю куда,
Хочу, хочу чтоб это было всегда,
Сильней, сильней, сильней лишь зубы сомкну,
Но я назад не поверну!
   
Re: Турчинофф

Дальше будут еще более интересные видосы. Покупаю новую технику, готовлю суперимаршрут 2020....
Подписываемся ребята!
Давно подписался и смотрю)), мне это больше нравиться чем срачь на форуме.
   
Re: Турчинофф

А я завидую Турчинову белой завистью
   
Re: Турчинофф

Подписан, изредка просматриваю——но надолго меня не цепляет(( Турчинофф, выбачай((
   
Re: Турчинофф

Подписан, изредка просматриваю——но надолго меня не цепляет(( Турчинофф, выбачай((

Турчинофф, беріть приклад з цього пана - ціни, шмотки, заробіток. Це перспективно.
   
Re: Турчинофф
van

Людина записує відоси про мандри.
А міг би стати Дубінським або Лещенком з тисячами підписників і, врешті-решт, депутатом. А там і президентом.
Голоснули б за нього хоча б на місцевих?
Министр  путешествия типа  передачи Дискавери   я   за !
   
Re: Турчинофф
van

До речі, ТС замутила заради Турча окрему гілку.   (tu)  :-o Мабуть закохалася.
Я вважаю, шо  за це Турч має покликати її до себе, пригостити бухлом, сфоткати її з цицьками та викласти  фото сюди. B-)
Можно ей предложить целый  сериал  приключений  "Голые и напуганные "   
   
Re: Турчинофф

Можно ей предложить целый  сериал  приключений  "Голые и напуганные "

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія