Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

Неписаны правила - ахуетьблеать :facepalm:
   
Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

. Вопщим, п***а? вали себе дальше лесом. (tu)

це неможе виглядати як чиїсь рекомендації... а тільки як особистий і асознаний вибір без тиску... да і чё капслок в названії бо нізя ?
   
Офігеть.

Тут з вчора обговорюють нові правила, а мене у предбанник.

Дякую, щиро дякую.

Ось такого, зненацька й на невизначений термін бути не повинно.

Якщо без КПЗ предбанника обійтись не можна треба обмежити термін. 3 години, наприклад.

А ще я пропоную ввести штрафні бали й у вигляді покарання за флуд й т.і. - попередження.

Дайте модераторськи права, покажу як.
   
Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

:shout:  то хтонить напишет хотя бы шестой пункт??? который нужен и устроит большинство форума?...

так написав :)
   
Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

Офігеть.

Тут з вчора обговорюють нові правила, а мене у предбанник.

Дякую, щиро дякую.

Ось такого, зненацька й на невизначений термін бути не повинно.

Якщо без КПЗ предбанника обійтись не можна треба обмежити термін. 3 години, наприклад.

А ще я пропоную ввести штрафні бали й у вигляді покарання за флуд й т.і. - попередження.

Дайте модераторськи права, покажу як.

ти савсєм адінокій ... полнастью ?
   
так написав :)

фуп фкурсе?
   
Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

це неможе виглядати як чиїсь рекомендації... а тільки як особистий і асознаний вибір без тиску... да і чё капслок в названії бо нізя ?

а якщо нема "асознанава вибору"?

а, навпаки, є намагання зловживати наданою можливістю висловлювати свої думки?

наприклад, навмисне засмічування гілок, флейм, намагання перетворити форум на збіговисько рашистських пропагандонов тощо?

обьєднання тєм і визначення баянів ? какоє каму сабачьє дєло пра шо хто хатіт папіздєть... чё лєзть ? нінравіца нічітай ...
маєш думку - піздані і іді лєсам

Це - політичний форум. Ще раз: політичний форум.
Якщо декому простапапі..ть, то хай йде це робити деінде. :read:
   
Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

Офігеть.

Тут з вчора обговорюють нові правила, а мене у предбанник.

Дякую, щиро дякую.

Ось такого, зненацька й на невизначений термін бути не повинно.

Якщо без КПЗ предбанника обійтись не можна треба обмежити термін. 3 години, наприклад.

А ще я пропоную ввести штрафні бали й у вигляді покарання за флуд й т.і. - попередження.

Дайте модераторськи права, покажу як.

 :pooh_lol: спочатку стверджував, що за особисті образи нема бану в правилах, а тепер ображається...
   
:pooh_lol: спочатку стверджував, що за особисті образи нема бану в правилах, а тепер ображається...
От коли тебе туди пару разів посадять, ти по другому заговориш.
   
Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

От коли тебе туди пару разів посадять, ти по другому заговориш.

чого мені ображатись, якщо за діло
   
Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

Виключення - Хуйло, власне ім'я.

 :lol:
   
Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

Люди, а кто прояснит - в чем вина капслока?
   
Люди, а кто прояснит - в чем вина капслока?
если все подряд начнут писать капсом в заголовках - то настанет момент, когда _действительно_важн ая_ информация, которую стОит донести капсом, чтобы привлечь внимание, просто потеряется на фоне всеобщих капсовых воплей :)
а с нашей текучкой, перманентными истериками и любовью юзеров генерить темы на каждый чих - ....  B-)
   
Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

з бояном не все так просто :
динаміка форуму така що тема за годину падає на 3 сторінку.
я не маю часу сидіти постійно на форумі і листати сторінки клубу...  :D
   
з бояном не все так просто :
динаміка форуму така що тема за годину падає на 3 сторінку.
я не маю часу сидіти постійно на форумі і листати сторінки клубу...  :D
уже нет. Для этого и клеят бояны в одно место
по поводу 2листать" - лукавство. Бояны создаются вообще не читая - даже если на 1й стр вверху висят еще три точно таких же темы
а если все равно упала тема - никого ж не наказывают за это. Просто находят более раннее обсуждение и подклеивают туда - и тему поддомкратили наверх для тех кто не видел, и свежему автору есть чо почитать и с кем поспорить - если обсуждение уже было

Останнє редагування: 23 березня 2015 11:58:55 від африканский_йож
   
Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

1. Не пишіть у заголовках капслоком. Навіть якщо це копіпаст. Модератори зітруть
2. Не пишіть у заголовках матюки. Модератори (скоріш за все) не читаючи викинуть тему у Смітник. Виключення - Хуйло, власне ім'я.
3. Не створюйте нашвидкоруч тему, якщо інформація старша ніж 15 хв - скоріш за все, вона вже є на ФУПі. Спочатку перевірте принаймні першу сторінку форуму. Інакше шукатимете боян через "Перелік повідомлень" у власному профілі.
4. Не сперечайтесь з модератором, якщо помітили, що заголовок теми змінено. Зміни стосуються лише першого повідомлення в темі, і більш повно відображують зміст гілки. Таке трапляється, коли декілька однотипних тем збирають в одну гілку - і стосується не вас, а перш за все, інших дописувачів, які створили власні теми з таким самим змістом - щоб вони швидше знайшли, де їхні повідомлення.
5. Не створюйте особистих гілок - вони з великою вірогідністю швидко опиняться або у Вільному, або у Смітнику

Доповнюйте, задавайте питання.
или матюкаемся, что конечно добавляет уверенности в своей правоте
или не матюкаемся ввааще
а то как про трусы и крестик
мое мнение
   
или матюкаемся, что конечно добавляет уверенности в своей правоте
или не матюкаемся ввааще
а то как про трусы и крестик
мое мнение

Хуйло - имя собственное. Какой же это матюк?
и речь идет про заголовки.
   
Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

Люди, а кто прояснит - в чем вина капслока?

1. Тяжело читать, ели не несколько слов, а большой текст =>неуважение к читателям


2. Традиционно означает крик или как минимум акцентирование.
Если использовать капслок в качестве обычного текста, то

а) текст может быть воспринят как крик, хотя возможно автор и не думал кричать

б) утрачивается один из инструментов форумного общения (наряду со смайлами и прочими вспомогательными средствами), помогающими точнее передавать смысл сообщения и эмоции пишущего
   
Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

а якщо нема "асознанава вибору"?

а, навпаки, є намагання зловживати наданою можливістю висловлювати свої думки?

наприклад, навмисне засмічування гілок, флейм, намагання перетворити форум на збіговисько рашистських пропагандонов тощо?

Це - політичний форум. Ще раз: політичний форум.
Якщо декому простапапі..ть, то хай йде це робити деінде. :read:

мисля очень правільная... настільки правильна що неможе бути використана в цілях узурпації
   
Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

мисля очень правільная... настільки правильна що неможе бути використана в цілях узурпації
а у чому узурпація?

конкретно

тільки прошу без демагогії про свободу слова

бо свобода слова - це не право робити що хочу, де хочу і коли хочу.

Не слід плутати право висловлювати свої думки і зловживання можливістю висловлювати свої думки (заважаючі таким чином іншим дописувачам)

   
Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

а у чому узурпація?

конкретно

тільки прошу без демагогії про свободу слова

бо свобода слова - це не право робити що хочу, де хочу і коли хочу.

Не слід плутати право висловлювати свої думки і зловживання можливістю висловлювати свої думки (заважаючі таким чином іншим дописувачам)

Ой, да тут, чтобы найти, действительно, "думки", нужно перелопатить много шелухи. Правда, я уже научилась по авторам определять :) У меня в голове список авторов, которых я читаю всегда, и список тех, кого не открываю. Среди остальных приходится лопатить :)
   
и список тех, кого не открываю.
всегда было интересно, кто читает сметану :gigi:
   
Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

Ой, да тут, чтобы найти, действительно, "думки", нужно перелопатить много шелухи. Правда, я уже научилась по авторам определять :) У меня в голове список авторов, которых я читаю всегда, и список тех, кого не открываю. Среди остальных приходится лопатить :)

есть такое )))

я тоже частенько просматриваю ветки что назьівается по диагонали ...

 :download:
   
Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

конкретно ? ...вот к прімєру кудряві баяни замасковані під дні тижня ніхто нікуда ніклєїт ,а бєню і реформи клєют...
   
кудряві баяни

их вообще выкинули из клуба - половину в смитнык, остальное в вильне
   
чого мені ображатись, якщо за діло
За діло?  Мене наприклад забанили 2 рази по 4.9  на розсуд.

Й раз по 4.7, що я бот.

Вибачатись за помилки не стали.
   
Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

За діло?  Мене наприклад забанили 2 рази по 4.9  на розсуд.

Й раз по 4.7, що я бот.

Вибачатись за помилки не стали.

ну, у мене теж таке враження, що ви якщо не бот то просто сюди посратись приходите,
мабуть, таки справедливо банили
   
Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

Тут треба добавити якщо ви маєте патріотичні погляди і проти ЮЛьки вас викенуть, а якщо ви яри сепар і Юльок вам треба постаратись щоб вас викинули, і то якщо вас викинув мождератор адмін швидко цю помилку виправить.
   
Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

ну, у мене теж таке враження, що ви якщо не бот то просто сюди посратись приходите,
мабуть, таки справедливо банили

Панас сепар тому помилку можераторо адмін швидко виправи і віднови... Цеж альтернативна думка.
   
Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

от бачите ...нікакой мислі недають злету ...митьтєва реакція псів демократії
   
Тут треба добавити якщо ви маєте патріотичні погляди і проти ЮЛьки вас викенуть, а якщо ви яри сепар і Юльок вам треба постаратись щоб вас викинули, і то якщо вас викинув мождератор адмін швидко цю помилку виправить.
хм. странно - а юльки наоборот считают, что тут - прихильники певної політсили царство, а их щимят и рты затыкают :no2:  :S
   
Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

если все подряд начнут писать капсом в заголовках - то настанет момент, когда _действительно_важн ая_ информация, которую стОит донести капсом, чтобы привлечь внимание, просто потеряется на фоне всеобщих капсовых воплей :)
а с нашей текучкой, перманентными истериками и любовью юзеров генерить темы на каждый чих - ....  B-)

шановнв пані злазьте з печі :lol:
ви так вжє понирилися в інтернт діі що стає  боязно за вас
Яка інформація і кому.

це наприклад як дим в небо
   
ну, у мене теж таке враження, що ви якщо не бот то просто сюди посратись приходите,
мабуть, таки справедливо банили

Я тебе з фор-юа пом’ятаю. Мутний ти тіп.
   
вуд, пройди нахуй к окею и вообще из этой ветки. Заранее спасибо :)
   
Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

хм. странно - а юльки наоборот считают, что тут - прихильники певної політсили царство, а их щимят и рты затыкают :no2:  :S

Це зрозуміло , адже Юльок має вказати модеру фас і інших мають забанити назавжди, взагалі мають лишитись тільки юльки і співати слава ЮЛІ... і почті так і є!!!

Останнє редагування: 23 березня 2015 12:43:49 від TimmiApostolMS
   
Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

шановнв пані злазьте з печі :lol:
ви так вжє понирилися в інтернт діі що стає  боязно за вас
Яка інформація і кому.

це наприклад як дим в небо

о, от цей придурцю, все смітить і смітить на форумі, а кривлявся: " я піду після 100 тис." чого б не забанити його, щоб людина слова дотримала  8-)
   
Це зрозуміло , адже Юльок має вказати мождеру фас і інших мають забанити назавжди, взагалі мають лишитись тільки юльки і співати слава ЮЛІ... і почти так і є!!!
Косата й її апологети хворі нарцисізмом. Манечка. Зіркова хвороба.

Й брехня, брехня, брехня.

А як же 4.7. Адміністрація Форуму не схвалює роботу різноманітних партійних/корпоративних/штабних ботів та відповідно ставитиметься до їхньої спроби засмічувати форум.

   
Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

Косата й її апологети хворі нарцисізмом. Манечка. Зіркова хвороба.

Й брехня, брехня, брехня.

А як же 4.7. Адміністрація Форуму не схвалює роботу різноманітних партійних/корпоративних/штабних ботів та відповідно ставитиметься до їхньої спроби засмічувати форум.

Юльків хібащо за перебор мату блокують а зща партійну роботу тільки інших банять.
   
Юльків хібащо за перебор мату блокують а зща партійну роботу тільки інших банять.
Зокрема косатих, я нікого не помічав. Трохи е порохоботи, але мало, трохі більше запукіних.
Й все.

   
З правилами така-ж біда як й з констітуцієй. Всі намагаються використовувати тільки частину, яка вигідна.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія