Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зарплаты украинских министров и депутатов

Зарплаты украинских министров и депутатов

Цифри взяті з офіційних відповідей на запити ЗМІ та дані секретаріату уряду та міністерств. Отже, топ-3 найвищих зарплат членів Кабміну за січень:

Міністр оборони Степан Полторак — 81,1 тис. грн;

Міністр фінансів Оксана Маркарова — 73,8 тис. грн;

Міністр закордонних справ Павло Клімкін — 63,9 тис. грн.

А от зарплата прем’єр-міністра Володимира Гройсмана за січень склала усього 37,4 тис. гривень.

Топ-3 найнижчих зарплат членів Кабміну за січень:

Міністр юстиції Павло Петренко — 25,9 тис. грн;

Міністр з питань тимчасово окупованих територій Вадим Черниш — 18,1 тис. грн;

Міністр інформаційної політики Юрій Стець — 16,8 тис. грн.

Серед голів фракцій у Верховній Раді рекордсменами стали глава фракції БПП Артур Герасимов, голова фракції «Народний фронт» Максим Бурбак та лідер Радикальної партії Олег Ляшко — у кожного по 37 тис. грн за січень.

https://www.work.ua/news/ukraine/1072/
   
Re: Зарплаты украинских министров и депутатов

майже як айтішнєки  :good:
   
Re: Зарплаты украинских министров и депутатов

Холодницкий - 175 000 ...  :-)o
   
Re: Зарплаты украинских министров и депутатов

і там же премії кожен місяць 2-4 х
   
Re: Зарплаты украинских министров и депутатов

То от чому мінстець так погано працює 8-)
   
Так, зарплатки у них ще ті, на сьогоднішній день думаю ситуація змінилася помітно у них, але все-одно їм виплачують досить високі премії. Я от працюю на двох роботах, маю двох діток, і не можу кінці з кінцями звести, почала навіть брати мікрокредити, чоловікові не кажу навіть...і взагалі думала раніше, що ніколи цим займатися не буду, але виручають часто. Я не кажу, що це варіант, але що залишається робити... я намагаюся удосконалювати свої знання в професійному напрямку, економлю, планую мабутній розвиток і ріст, але дійсно не вистачає зараз. Дякуючи https://onlinecredit.in.ua я можу вибирати щоразу новий зручний для мене сервіс МФО і беру під вигідний відсоток, 0,01%. Ну це я так, про всяк випадок. Але краще справлятися самому.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія