Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

З нового року Зеленський збільшив процент відкатів .

З нового року Зеленський  збільшив процент відкатів .
Готується до евакуації ?
   
З нового року Зеленський  збільшив процент відкатів .
Готується до евакуації ?
+==================+
А який твій прОцент?
   
телєграм Петро повідомляє?
   
Уявляю, скільки свиносектантів збіглося би до гілки, якби щось подібне пропетро
Рамблере, ку-ку! Ти де?
   
З нового року Зеленський  збільшив процент відкатів .
Готується до евакуації ?

Відкатів з чого?
   
Пишуть що на дороги Укравтодооу у 2021 вже 350 млрд виділено  ;o
Ріст майже у 4 рази з 2020
   
Відкатів з чого?
Практично зі всього .
Відкриваєш сайт Прозоро і дивишся держзакупівлі .
Велике Будівництво та інші . З кожної капає .
 
   
Пишуть що на дороги Укравтодооу у 2021 вже 350 млрд виділено  ;o
Ріст майже у 4 рази з 2020
Значить Зеленський і таваріщі наживуть десь 20 ярдів .
   
Уявляю, скільки свиносектантів збіглося би до гілки, якби щось подібне пропетро
Рамблере, ку-ку! Ти де?

 Хе-хе, якось ти прокинешся, а України нема... А під вікном стоїть бурятський танк і чути чеченську говірку.
 І вони зайдуть у твою хату, як у свою і поставлять твоїх рідних  раком...
А вони і не пискуть! І будуть підмахувати! Не віриш? Це вже було і на Донбасі, і в Криму! Чому?
 Бо так вирішили ти і твої братани-укрАінцы з 73% ... От в цей еротичний момент ти повинна згадати свої зелені дописи на ФУПі.
Правда, про ЦЕ ти нікому не скажеш, ано же ж стыдна-бль, шо надєлала.
В цей час виникне думка-выручялочька: "То ж не я одна така дурна, то ж нас 73% !!!
А це означає, що нє вінаватая я!" Але то таке, потяг пішов і послав Вас 73 рази, ізьвінітє...
   
Хе-хе, якось ти прокинешся, а України нема... А під вікном стоїть бурятський танк і чути чеченську говірку.
 І вони зайдуть у твою хату, як у свою і поставлять твоїх рідних  раком...
А вони і не пискуть! І будуть підмахувати! Не віриш? Це вже було і на Донбасі, і в Криму! Чому?
 Бо так вирішили ти і твої братани-укрАінцы з 73% ... От в цей еротичний момент ти повинна згадати свої зелені дописи на ФУПі.
Правда, про ЦЕ ти нікому не скажеш, ано же ж стыдна-бль, шо надєлала.
В цей час виникне думка-выручялочька: "То ж не я одна така дурна, то ж нас 73% !!!
А це означає, що нє вінаватая я!" Але то таке, потяг пішов і послав Вас 73 рази, ізьвінітє...

ну і шо? Ті кацапи що будуть тлумити прихильники певної політсили будуть розмовляти на "язикє матері", а для 73% це найважливіше.
   
+==================+
А який твій прОцент?

0 целых, фуй десятых..Потому и вижжит
   
ну і шо? Ті кацапи що будуть тлумити прихильники певної політсили будуть розмовляти на "язикє матері", а для 73% це найважливіше.

Чувак, ти не "в'їхав". Тут головне - "...а України нема...".
   
телєграм Петро повідомляє?

СвинИнформ
   
Чувак, ти не "в'їхав". Тут головне - "...а України нема...".

поки є Галичина Україна не зникне, а миросю хай їпуть, шкода її але це справедливо
   
Уявляю, скільки свиносектантів збіглося би до гілки, якби щось подібне пропетро
Рамблере, ку-ку! Ти де?
Да і прихильники певної політсили дофіга. Ви були третя на четвертому пості.
   
Уявляю, скільки свиносектантів збіглося би до гілки, якби щось подібне пропетро
Рамблере, ку-ку! Ти де?
А до чого тут Петро ??? Це наше зелене  сьогодення.
   
Ни разу не бубочколюб но про откаты и прозорро - пистеш

Есть конечно прописанные под конкретную особь закупки, но всегда есть шанс получить залетного пионера в торги - замордовавшего вимогами та скаргами. Неоднократно видел как торги рано или поздно удалялись

Тем более - как можно заложить процент в откат если не знаешь с какой суммой ты их выиграешь
   
Ни разу не бубочколюб но про откаты и прозорро - пистеш

Есть конечно прописанные под конкретную особь закупки, но всегда есть шанс получить залетного пионера в торги - замордовавшего вимогами та скаргами. Неоднократно видел как торги рано или поздно удалялись

Тем более - как можно заложить процент в откат если не знаешь с какой суммой ты их выиграешь
Зальотних швидко обламує тендерний комітет ,інколи Служба безпеки .
Якщо зальотні  вперті - відміняють торги і переписують тендерну документацію так як треба .
Способів вистачає .
% відкату завжди чітко проговорюється замовником і виконавцем .
Раніше замовнику було цікаво і грошей отримати і щоби робота була якісно виконана.
Зараз цікавлять тільки гроші .
   
поки є Галичина Україна не зникне, а миросю хай їпуть, шкода її але це справедливо

Галичина? Так это ж логово фашызма!
А ще й кельти ...  Жах!
   
Хе-хе, якось ти прокинешся, а України нема... А під вікном стоїть бурятський танк і чути чеченську говірку.
 І вони зайдуть у твою хату, як у свою і поставлять твоїх рідних  раком...
А вони і не пискуть! І будуть підмахувати! Не віриш? Це вже було і на Донбасі, і в Криму! Чому?
 Бо так вирішили ти і твої братани-укрАінцы з 73% ... От в цей еротичний момент ти повинна згадати свої зелені дописи на ФУПі.
Правда, про ЦЕ ти нікому не скажеш, ано же ж стыдна-бль, шо надєлала.
В цей час виникне думка-выручялочька: "То ж не я одна така дурна, то ж нас 73% !!!
А це означає, що нє вінаватая я!" Але то таке, потяг пішов і послав Вас 73 рази, ізьвінітє...
Натякаєш, що Петро з Хуйлом вчасно пожмурукав би і змальованого тобою точно не сталося би?
Чи навпаки - Хуйло настільки панічно боїться Петро, що припетро НІКОЛИ не попер би війною на Україну?

Бартко, ти усвідомлюєш наскільки тупо і примітивно подавати цю інфу під очевидним соусом "а припетро такого не було би!" ?
Ти справді сліпоглухонімий сектант, чи просто сумлінно відробляєш копійочку?
   
ну і шо? Ті кацапи що будуть тлумити прихильники певної політсили будуть розмовляти на "язикє матері", а для 73% це найважливіше.
"пайєхалій*бтваюмать!", цинічні бандери-бандити!
   
Да і прихильники певної політсили дофіга. Ви були третя на четвертому пості.
так ви ж вчора ПЕРША билися тут у падучій "какіє ваші доказательства? ДБР? ДБР нам нє указ!"
А тут стартпост був настільки переконливим, що вам вже ніякі докази не потрібні?
Свиносекто, чому ви такі примітивні? Чи до вашої секти інші не йдуть?
   
так ви ж вчора ПЕРША билися тут у падучій "какіє ваші доказательства? ДБР? ДБР нам нє указ!"
А тут стартпост був настільки переконливим, що вам вже ніякі докази не потрібні?
Свиносекто, чому ви такі примітивні? Чи до вашої секти інші не йдуть?
Примітивна ти ,адже пост не про твого улюбленого Петра .
Ти постійно мариш цим Петром,не можеш дочекатись коли він стане президентом .
Потерпи ,вже скоро .
   
Примітивна ти ,адже пост не про твого улюбленого Петра .
Ти постійно мариш цим Петром,не можеш дочекатись коли він стане президентом .
Потерпи ,вже скоро .

Aле, не дивлячись ні на що, ти вважаєш що ненависний тобі Зе обов'язково має бути такою ж сволотою як і вилупок кума хуйла... 
   
Aле, не дивлячись ні на що, ти вважаєш що ненависний тобі Зе обов'язково має бути такою ж сволотою як і вилупок кума хуйла... 
Я до Бєніного вилупка  Зеленського відношусь спокійно , ніякої ненависті , просто жаль країну ,яку він поматросіт і бросіт .
   
Я до Бєніного вилупка  Зеленського відношусь спокійно , ніякої ненависті , просто жаль країну ,яку він поматросіт і бросіт .
А до Мудачукового вилупка як ставишся?
(тільки не треба зараз примітивної дурні, типу "не знаю, про кого йдеться, може про Колю Тищенка?" - чудово знаєш, хто у нас Мудачуковий вилупок, кого Мудачук привів у політику)
   
ЗЕлупоні залишилось дуже мало.
   
Я до Бєніного вилупка  Зеленського відношусь спокійно , ніякої ненависті , просто жаль країну ,яку він поматросіт і бросіт .

Ненависний тобі клоун виправляє наслідки злочинів, які твій бозя зі своїм куратором робив.  :punish: Чи ти вже скучив за хуйлоканалами та представництвом кума хуйла на переговорах із хуйляндією? Чи може сильно шкодуєш, що в того іплана забрали трубу, яку йому його вилупок подарував, і що він більше не літає персональним повітряним коридором і не інструктує таємно ночами Президента України? А може, тобі бентежить, що клоун зістрибує з "безальтернативних" (ц, По&Пу) угод договорняку і залучає до переговорного процесу США? Чи те, що він почав говорити про окупацію Криму? У той час як вилупок кума хуйла рік офіційно постачав ЕЕ до "кримського федерального округу"... :X
   
А до Мудачукового вилупка як ставишся?
(тільки не треба зараз примітивної дурні, типу "не знаю, про кого йдеться, може про Колю Тищенка?" - чудово знаєш, хто у нас Мудачуковий вилупок, кого Мудачук привів у політику)
Дурне питання .Звичайно , погано .І що ? Мова про нинішні часи .Хто кого куди привів зараз нікому нецікаво ,
це дуже недолуге та примітивне виправдання того ,що робить зараз Зеленський.
   
_Semen , це було тоді,коли твій Бубочка членом на роялі перед бойовиками грало?  B-)
   
Уявляю, скільки свиносектантів збіглося би до гілки, якби щось подібне пропетро
Рамблере, ку-ку! Ти де?

 :gigi:
   
це дуже недолуге та примітивне виправдання того ,що робить зараз Зеленський.
І що він таке робить "нетаке"? так щоб за великим рахунком? Закордонне відомство працює день і ніч, ніколи раніше не було настільки потужної роботи, а це зараз найбільше чого потребує Україна в плані загрози з боку Балалайні
   
І що він таке робить "нетаке"? так щоб за великим рахунком? Закордонне відомство працює день і ніч, ніколи раніше не було настільки потужної роботи, а це зараз найбільше чого потребує Україна в плані загрози з боку Балалайні
Я вже вище пояснював як зараз Зеленський працює.
Закордонне відомство ?  Воно під Єрмаком .Та все під ним .Дуже каламутний тип ,типовий кацапський шпигун  .
Зеленському не раз про це на Заході говорили ,але в нього до Єрмака любов .
   
_Semen , це було тоді,коли твій Бубочка членом на роялі перед бойовиками грало?  B-)

Це тобі білочка наспівала? А за кумом хуйла скучив сильно? :shuffle:
   
Я вже вище пояснював як зараз Зеленський працює.
Закордонне відомство ?  Воно під Єрмаком .Та все під ним .Дуже каламутний тип ,типовий кацапський шпигун  .
Зеленському не раз про це на Заході говорили ,але в нього до Єрмака любов .

Тобто тебе як і хуйла турбує, що Ме більше не править бал?

P.S. Стільки разів просив у свиноботів дати посилання на авторитетне ЗМІ (тобто не на пропагандонське хуйлосвінінфо) про те, що Єрмак робить не так для України. А у відповідь одна тиша.  :(  Може ти постараєшся і будеш першим, хто проллє світло на правду?  :idea:

P.S2. Цікаво: а ти знаєш хто такі Ложкін та Райнін? І здавалося б, ну, а до чого хоч тут кум хуйла? :bueee:
   
Тобто тебе як і хуйла турбує, що Ме більше не править бал?

P.S. Стільки разів просив у свиноботів дати посилання на авторитетне ЗМІ (тобто не на пропагандонське хуйлосвінінфо) про те, що Єрмак робить не так для України. А у відповідь одна тиша.  :(  Може ти постараєшся і будеш першим, хто проллє світло на правду?  :idea:

P.S2. Цікаво: а ти знаєш хто такі Ложкін та Райнін? І здавалося б, ну, а до чого хоч тут кум хуйла? :bueee:
Я знаю і Ложкіна і Райніна .вони чисто апаратні люди і до керування державою не лізли . Чи не так ?
А в нас всім керує Єрмак ,хоча вибрали Зеленського.
Згадай як брат Єрмака продавав посади . Для України старався .Це так чи не так ?
А Ме зараз мене цікавить мало , сидить собі і не відсвічує .
До речі ,те що він сидить ,  не заслуга Зеленського . :)
   
Я вже вище пояснював як зараз Зеленський працює.
Закордонне відомство ?  Воно під Єрмаком .Та все під ним .Дуже каламутний тип ,типовий кацапський шпигун  .
Зеленському не раз про це на Заході говорили ,але в нього до Єрмака любов .
Мені теж суб"єктивно не подобається Єрмак, непевний, мутний  тип.
Але набагато гірше була ситуація, коли балом правили Мудачук з Ложкіним-райніним-клімкіним
   
Я знаю і Ложкіна і Райніна .вони чисто апаратні люди і до керування державою не лізли . Чи не так ?
Не так.
це були прямі неприховані агенти Кремля, від яких до кремлівських хазяїв передавалася вся потрібна їм інфа - власне, саме для цього і були поставлені
   
Не так.
це були прямі неприховані агенти Кремля, від яких до кремлівських хазяїв передавалася вся потрібна їм інфа - власне, саме для цього і були поставлені
На відміну від Зеленськго ,який без Єрмака в туалет сходити не може ,Порох  Ложкіна і Райніна від політики тримав на великій відстані .
Тому корисної  інфи в них ніякої не було .
А от у Єрмака інфи  неміряно .Куди він її передає це питання риторичне .
   
0 целых, фуй десятых..Потому и вижжит
+==================================================+
Педрилам м"яса недолажовують! Тобто, грошей мало дають!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія