Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

европа, банк, сервис

европа, банк, сервис

   
Re: европа, банк, сервис

Соціалізм - ніхто не хоче напрягатись.
   
Re: европа, банк, сервис

моя знакомая стажировалась в Германии, в каком-то банке, она рассказывала, что была в шоке когда увидела как плохо работают немцы в этом банке :(
по её мнению, это их надо было к нам на стажировку.
   
Re: европа, банк, сервис

1. Зарегульованість та персональний похyїзм - зворотний бік заможної соціально-орієнтованої країни.

2. В Україні багато що будують з нуля в умовах дикої конкуренції, тоді як у шведів нове стає на плечі того, що працює століттями, тому воно постійно видно крізь сучасні технології та вимоги.

Кому що ближче: ходити строєм, але в безпеці з під батога чи жити нашою вольницею, де кожен сам справляється з усіма ризиками.
   
Re: европа, банк, сервис

я клієнт 5 банків.
У філіалі був лише в одному з них. І це було дуже давно.
Відкрити рахунок можна онлайн. Не думає що в Швеції якось по іншому

Класичні банки зараз суттєво скорочують кількість філіалів.

Для прихильників олдскул є ощадкаси (Sparkasse)
   
Re: европа, банк, сервис

Дурь какая-то...
   
Re: европа, банк, сервис
ATF

Ось відгук росіянина про японський банківський сервіс.

   
Re: европа, банк, сервис

Студент, вполне возможно без ИД, а только с координейшн намбером. Тут ты не человек без ИД. Весь экспириенс будет соответствующим.
   
Re: европа, банк, сервис
ATF

Фрагмент про вибір мови особливо порадував.
Вибрав англійську - запропонували розмовляти шведською. От же ж цинічні шведо-бандерівці.
Нікакого сочуйствія англомовним.
   
Re: европа, банк, сервис

Студент, вполне возможно без ИД, а только с координейшн намбером. Тут ты не человек без ИД. Весь экспириенс будет соответствующим.

а детальнее интересно
   
Re: европа, банк, сервис

а детальнее интересно
Был бы ИД - завел бы БанкИД. С БанкИД выполнил бы все описанные телодвижения онлайн через сайт банка не контактируя вообще ни с кем. Это касательно его ситуации.
   
Re: европа, банк, сервис

Ну студент тупить. ВІдкрий собі револют і матимеш все, що тільки можна уявити.
N26 банк відкрий - бомба просто, а не банк. з локальним ІБАН.

Але ж ні. ми попремося до динозаврів і будемо 320 в черзі стояти і соплі по ФБ розмазувати.
   
Re: европа, банк, сервис

Ну студент тупить. ВІдкрий собі револют і матимеш все, що тільки можна уявити.
N26 банк відкрий - бомба просто, а не банк. з локальним ІБАН.

Але ж ні. ми попремося до динозаврів і будемо 320 в черзі стояти і соплі по ФБ розмазувати.
Но не было бы Свиша, а в Швеции без него иногда никак.
   
Re: европа, банк, сервис

В Ирландии тож банки не фонтан
   
Re: европа, банк, сервис

В Ирландии тож банки не фонтан

Шта? С каким банком у тебя проблемы?
   
Re: европа, банк, сервис

Не знаю, в Англії все робиться в онлайні та по пошті.
В банку вже забув, коли був востаннє.
   
Re: европа, банк, сервис

Не знаю, в Англії все робиться в онлайні та по пошті.
В банку вже забув, коли був востаннє.

Ну, тока нал и редкие (но все еще есть) чеки приходиццо носить в банк... А так да... Все на линии, даже договора с банком через DocuSign...
   
Re: европа, банк, сервис

Ну, тока нал и редкие (но все еще есть) чеки приходиццо носить в банк... А так да... Все на линии, даже договора с банком через DocuSign...

Чеки також поштою можна відсилати. Хоча й не у всіх банків.
   
Re: европа, банк, сервис

Пригоди кацапа в Іспанії. Цікаво прочитати про те, як там працюють банки

Я уже писал о блокировке своего счета в Испании - с этим так или иначе сейчас сталкиваются очень многие клиенты, причем далеко не только иностранцы: местные, судя по форумам, на такое тоже налетают нередко. Причем это относится не к какому-то конкретному банку: клиенты практически всех банков на подобное жалуются.

У меня счет заблокировали уже то ли в третий, то ли в четвертый раз. Предупреждение вроде какое-то в личном кабинете прислали - о том, что я в очередной раз должен предоставить всяческие документы, иначе счет будет заблокирован, но прислали как-то настолько хитро, что я предупреждение не прочитал, и увидел, что счет заблокирован, только когда стала выдаваться какая-то дурацкая ошибка при попытке перевода с моего счета на мой же карточный счет.

Ну, ладно, процедура известная: пишу менеджеру, спрашиваю, чего с меня хотят. Испанскую налоговую декларацию за прошлый год хотят, ответил менеджер. Ну, ладно, не проблема, отправил. Прошла неделя, другая, счет заблокирован. Пишу менеджеру, спрашиваю. Теперь им не нравится, отвечает менеджер, что ты какие-то деньги из России на испанский счет переводишь, а российской декларации за прошлый год в банке нет. Ну, ладно, беру российскую декларацию, заказываю заверенный перевод, отправляю бумагу в банк. Прошла неделя, другая, счет так и заблокирован.

Однако движуха какая-то есть - еще и жене счет заблокировали. С формулировкой, что раз я со своего счета перевожу деньги на счет жены (оттуда делаются все коммунальные платежи), то меня нужно указать, как совладельца счета, а раз мой счет заблокирован, то и ее теперь заблокирован. Красота!


https://www.exler.ru/blog/blokirovka-scheta-v-ispanii.htm
   
Re: европа, банк, сервис

Чеки також поштою можна відсилати. Хоча й не у всіх банків.

А нал? Да и нафига... Банк через дорогу.
   
Re: европа, банк, сервис

Пригоди кацапа в Іспанії. Цікаво прочитати про те, як там працюють банки

Та то его просто рубят к фуям... Бак никому ничего не обязан. Если есть сомненния в происхождении средств, то "давай, досвидания"... А еслки бабло с кацапстана прет, так точно ну его к ипеням...
   
Re: европа, банк, сервис

В США та я впевнений в Західній Європі є багато законодавчих бар’єрів щоб запобігти відмиванню грошей. Навіть я раз на рік маю пройти електронний курс “money laundering”, хоча моя робота не має до банківської справи безпосереднього відношення. Ніхто (банки) не хоче допустити помилку, попасти на розслідування від регулятора, щоб регулятор ще призначив виправні акції, ну і само собою багатомілліоний штраф.

Тому, якщо є сумнів, обкладуть рахунок червоними прапорцями, і це буде зроблено автоматично якщо клієнт мілкий і від нього тільки головний біль а не профіт.

Останнє редагування: 27 жовтня 2021 17:32:38 від Dobre
   
Re: европа, банк, сервис

В США та я впевнений в Західній Європі є багато законодавчих бар’єрів щоб запобігти відмиванню грошей. Навіть я раз на рік маю пройти електронний курс “money laundering”, хоча моя робота не має до банківської справи безпосереднього відношення. Ніхто (банки) не хоче допустити помилку, попасти на розслідування від регулятора, щоб регулятор ще призначив виправні акції, ну і само собою багатомілліоний штраф.

Тому, якщо є сумнів, обкладуть рахунок червоними прапорцями, і це буде зроблено автоматично якщо клієнт мілкий і від нього тільки головний біль а не профіт.

Обслуживание текущих депозитных счетов всегда убыточное... Эта фигня нафиг никому не нужна особенно в период негативной ставки. А если еще и бабло из сомнительных стран течет да еще и не совпадает с налоговыми декларациями... Та ну иво ваще нафиг...
   
Re: европа, банк, сервис

Обслуживание текущих депозитных счетов всегда убыточное... Эта фигня нафиг никому не нужна особенно в период негативной ставки. А если еще и бабло из сомнительных стран течет да еще и не совпадает с налоговыми декларациями... Та ну иво ваще нафиг...

Я в середині 90-х клав на рахунок півмільйона баксів готівкою. Ніхто навіть не спитав звідки гроші.
Навпаки одразу дали персонального менеджера.
От були часи. Все в минулому.
   
Re: европа, банк, сервис

Я в середині 90-х клав на рахунок півмільйона баксів готівкою. Ніхто навіть не спитав звідки гроші.
Навпаки одразу дали персонального менеджера.
От були часи. Все в минулому.

То 90ые... В банке никто не спрашивал удостоверение личности... И в Лондон я раз слетал под именем "Иван Иванов", бо секретарша брокеров не могла меня по пейджеру вычислить...  :lol:
   
Re: европа, банк, сервис

зараз у банків великі зміни.
Шукають на чому заробити - вводять платні рахунки, беруть гроші за перекази, за смс-тани, відсоток за тримання бабала на рахунках (не дають а забирають).
При цьому ще тримати людей на чималій зарплатні, щоб вислуховували клієнтів, які не приносять прибутку. А ще фінмоніторинги і так далі.

Колега продав квартирку за 200 тисяч, тепер головняк де гроші тримати. Його банк хоче 750 євро на рік з такої суми.
Тепер треба відкрити ще пару рахунків, порадив йому один банк з 100 тисячами без штрафів і один з 50.

Але на міцяць від 5 до 10 євро за рахунок все одно треба башлять.

А були часи коли на залишки на рахунках по 5% річних капало кожного місяця.
 :weep:
   
Re: европа, банк, сервис

ну, ми поки що не дожили до того, шоб банк картки висилав по пошті :(
   
Re: европа, банк, сервис

Студент, вполне возможно без ИД, а только с координейшн намбером. Тут ты не человек без ИД. Весь экспириенс будет соответствующим.
так само собой, что имея только самординг нумер ему отказали (?) вробе ж першоннумер нужен сейчас и адрес
   
Re: европа, банк, сервис

ну, ми поки що не дожили до того, шоб банк картки висилав по пошті :(

да, курьер привозит :lol:
   
Re: европа, банк, сервис

ну, ми поки що не дожили до того, шоб банк картки висилав по пошті :(

Мені нещодавно роботодавець надіслав новий комплект офісного обладнання щоб обладнати домашній офіс, Dell notebook за 1500+ долларів, два монітори, принтер, докінг термінал, все десь на 2-3 тисячі та ще щось по мілочам. Все прийшло тоді коли я був у відрустці. FedEx просто все складавав під дверми і воно я не знаю скільки днів лежало на вулиці бери не хочу хто хоче. Нічого не пропало.

А картку ще активізувати потрібно з реєстрованого телефону чи ввести остані цифри зі свого соціального номеру. Ризик майже нульовий.
   
Re: европа, банк, сервис

так само собой, что имея только самординг нумер ему отказали (?) вробе ж першоннумер нужен сейчас и адрес
Да он там вообще все смешал в кучу. Карту он открывал...
Не карту, а счет млять. Ну и понятно если он не пойми кто без перхун нумер, то банк его попросит на очную ставку с заполнением бумажек.
Был бы с ИД нормальным - сделал бы все онлайн.
   
Re: европа, банк, сервис

И подозреваю что карта не пришла, тк вначале тебе высылают письмо с временным кодом, по которому через сайт ты должен активировать процедуру выпуска карты и задать для нее постоянный пин. Только потом тебе вышлют карту.
Я так сам не вдупляя сразу по приезду свою первую карту хендельсбанкена запорол.
   
Re: европа, банк, сервис

Чеки також поштою можна відсилати. Хоча й не у всіх банків.

в барклейз додатку робиш фото чека і все, гроші на депозиті, халіфакс теж здається це підтримує інші мабуть теж
   
Re: европа, банк, сервис

 Взагалі то Україна завжди відрізнялася найвисоченною конкуренцію та якостью банківських та логістичних послуг. Це щось генетичне з прадавніх часів. Бо ми були величезним транзитним центром Великого шовкового шляху. Крім офіційної переправи через Дніпро та інші річки,які були досить дорогими, поряд були невеличкі пароми Васька,Грицька, Макухи та інших.  :D 

 Так само було і з грошима. Перекази у нас були ще в 10 віці. Отримати можна було майже у кожному шинку. З Франції чи ще будь з якого місця. Ото таке.

   
Re: европа, банк, сервис

Фігня якусь пише пацан
Скорше всього не мае нормального ID, має простий D номер. В нас десь років 5 взад "закрили лавочку" з відкриттям яких попало рахунків
Я в свому банку за 15 років був може раз 10, останніх 7 років тільки телепона і інтернет,
Так, в тих в кого простий Дномер, трохи проблеми спочатку( не може купувати по інету,) потім не яких проблем,
Пацан трохи перебільшує проблему, скорше всього ніфіга не розуміє, навіть і ангельскою...
   
Re: европа, банк, сервис

Monobank - бонбезний
   
Re: европа, банк, сервис

Мені нещодавно роботодавець надіслав новий комплект офісного обладнання щоб обладнати домашній офіс, Dell notebook за 1500+ долларів, два монітори, принтер, докінг термінал, все десь на 2-3 тисячі та ще щось по мілочам. Все прийшло тоді коли я був у відрустці. FedEx просто все складавав під дверми і воно я не знаю скільки днів лежало на вулиці бери не хочу хто хоче. Нічого не пропало.

А картку ще активізувати потрібно з реєстрованого телефону чи ввести остані цифри зі свого соціального номеру. Ризик майже нульовий.
ну так ти явно не в харлемі живеш!  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія