Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Моршинський експеримент (tu)

Моршинський експеримент  (tu)

Дякуючи юзеркині Мирославі, я дізнався, що у Моршині ситуація із короновірусом значно краща, ніж загалом по Україні

Моя думка з цього приводу- це яскраве підтвердження того,що саме влада повністю завалила вакцинацію, і вбила сьогодні 734 особи

Юзеркиня Мирослава , якщо я правильно зрозумів її аргументацію, вважає, що Моршин єдиний зробив те, що веліла чи рекомендувала влада. Чи може Моршин сам виготовляв вакцину- думаю Мирослава уточнить

Цікаві ваші думки

Останнє редагування: 26 жовтня 2021 15:59:32 від WestNik
   
Re: Моршин ковід

Тобто Моршин показав, що навіть в українських реаліях можна було ПРИ БАЖАННІ успішно бортись із епідемією
   
Re: Моршин ковід

А що - у Моршині влада якось заганяла на вакцинацію палками , чи що робила такого, чого не робить центральна влада?
Що має зараз робити влада?
Агітувати?
По-моєму, у нас більшість реагує лише на погрози : не пускають на роботу, на поїзд, лише тоді поперли по 270 тисяч в день на вакцини.
А деякі все одно не підуть ( такі, як Вія) . І що ти їм зробиш?
   
Re: Моршин ковід

А що - у Моршині влада якось заганяла на вакцинацію палками , чи що робила такого, чого не робить центральна влада?
Що має зараз робити влада?
Агітувати?
По-моєму, у нас більшість реагує лише на погрози : не пускають на роботу, на поїзд, лише тоді поперли по 270 тисяч в день на вакцини.
А деякі все одно не підуть ( такі, як Вія) . І що ти їм зробиш?

на мою думку , Моршин показує, що центральна влада, маючи всі важелі і можливості, не змогла зробити того , що зробила місцева влада в локальній місцевості

тобто , показує, як треба було діяти, навть не маючи велетенських ресурсів

і , відповідно, показує, що влада вбила сьогодні більше 700 громадян
   
Re: Моршин ковід

на мою думку , Моршин показує, що центральна влада, маючи всі важелі і можливості, не змогла зробити того , що зробила місцева влада в локальній місцевості

тобто , показує, як треба було діяти, навть не маючи велетенських ресурсів

і , відповідно, показує, що влада вбила сьогодні більше 700 громадян
Конкретно - що не зробила центр.влада? Ви знаєте?
Чи так - аби звинуватити?
   
Re: Моршин ковід

на мою думку , Моршин показує, що центральна влада, маючи всі важелі і можливості, не змогла зробити того , що зробила місцева влада в локальній місцевості

тобто , показує, як треба було діяти, навть не маючи велетенських ресурсів

і , відповідно, показує, що влада вбила сьогодні більше 700 громадян

Наскільки пам'ятаю, Моршин приймав участь у якомусь міжнародному проекті, де в кількох містах були вакциновані всі мешканці
   
Re: Моршин ковід

Конкретно - що не зробила центр.влада? Ви знаєте?
Чи так - аби звинуватити?

Не забезпечила вакцинацію
   
Re: Моршин ковід

Наскільки пам'ятаю, Моршин приймав участь у якомусь міжнародному проекті, де в кількох містах були вакциновані всі мешканці

звучить непереконливо, чесно
   
Re: Моршин ковід

Не забезпечила вакцинацію
Ми ходимо по колу?
Як не забезпечила?
Вакцини не підвезла?
   
Re: Моршин ковід

Они когда начинали этот эксперимент, обратила внимание, что численность населения всего 5700 .
Т.е. даже больший населенный пункт уже бы не потянул , т.к были ограничения с количеством вакцин. Поэтому и не было активной агитации за прививки.
   
Re: Моршин ковід

Я помилився, то був український експеримент
Цитата: радіо Свобода
.МОРШИН – У курортному Моршині, що на Львівщині, почали масову імунізацію мешканців китайською вакциною Corona Vac. Провакцинувати планують 70% населення, в тому числі працівників усіх санаторіїв.

Цей експериментальний проєкт скерований на те, щоб Моршин став безпечним для гостей і уберегти місцеве населення від коронавірусної інфекції.
   
Re: Моршин ковід

на мою думку , Моршин показує, що центральна влада, маючи всі важелі і можливості, не змогла зробити того , що зробила місцева влада в локальній місцевості

тобто , показує, як треба було діяти, навть не маючи велетенських ресурсів

і , відповідно, показує, що влада вбила сьогодні більше 700 громадян
+=============================================================================+
Нащо так нахабно брехати? Це влада чи особисто Зеленський не дозволяли їм вакцинуватися?
   
Re: Моршин ковід

Не забезпечила вакцинацію
+==================+
Насильно? Чи як???
   
Re: Моршин ковід

Моршин - курорт з лікування, там 80% жителів завязані на відпочиваючих і тих хто лікується. Ось і весь секрет, думаю що в Трускавці  і Сваляві ситуація дуже схожа
   
Re: Моршин ковід

Ми ходимо по колу?
Як не забезпечила?
Вакцини не підвезла?

не підвезла вакцини

не забезпечила донесення інформаціїї

не виключила ворожу агітацію

не створила вчасно переваги для вакцинованих

і багато іншого
   
Re: Моршин ковід

Ми ходимо по колу?
Як не забезпечила?
Вакцини не підвезла?

Не підвезла.

На сьогоднішній день в Україну поставлено (за весь період) 24 434 506 доз вакцин.

З них Коронавак - 10 392 516

Файзер - 7 959 510

АстраЗенека - 4 939 180

Модерна - 2 142 900.

Всі ці вакцини - дводозові, тобто щоб прищепити громадян України, потрібно по дві дози на кожного.

Таким чином, навіть на 50% вакцинацію цих отриманих доз НЕ ВИСТАЧИТЬ.

ПОсилання https://health-security.rnbo.gov.ua/vaccination
   
Re: Моршин ковід

Ну от - щепились Коронаваком, який не дуже то всі хотіли, але ж допомогло - за умови високого відсотку щеплених!
   
Re: Моршин ковід

Дякуючи юзеркині Мирославі, я дізнався, що у Моршині ситуація із короновірусом значно краща, ніж загалом по Україні

Моя думка з цього приводу- це яскраве підтвердження того,що саме влада повністю завалила вакцинацію, і вбила сьогодні 734 особи

Юзеркиня Мирослава , якщо я правильно зрозумів її аргументацію, вважає, що Моршин єдиний зробив те, що веліла чи рекомендувала влада. Чи може Моршин сам виготовляв вакцину- думаю Мирослава уточнить

Цікаві ваші думки
Якщо тобі сказали написати цю муйню та вона дійде до мас, то ти дуууже помиляєшся! Розумна людина не стане собі в організм ін'єкціюнувати різну бадягу. Запам'ятай це!
   
Re: Моршин ковід

у нас більшість реагує лише на погрози : не пускають на роботу, на поїзд
1. виходить Finis sanctificat media
2. виходить що для цієї більшості загроза "не пускають на роботу, на поїзд" більш небезпечна загроза ніж covid.
   
Re: Моршин ковід
a49

Конкретно - що не зробила центр.влада? Ви знаєте?
Чи так - аби звинуватити?
Зробила Зробила!  А Цей мудак, який казав що "ніякого ковіда не має"!! А другий , котрий казав що "Ми чемпіони боротьби з ковідом???"
   
Re: Моршин ковід

не створила вчасно переваги для вакцинованих
жовті зірки на одяг невакцинованим не нашила...
   
Re: Моршин ковід

Якщо тобі сказали написати цю муйню та вона дійде до мас, то ти дуууже помиляєшся! Розумна людина не стане собі в організм ін'єкціюнувати різну бадягу. Запам'ятай це!
Тобто в Моршині всі - дурники, дарма вкололись? Але ж у лікарні в них - нікого!
   
Re: Моршин ковід

Моршин - курорт з лікування, там 80% жителів завязані на відпочиваючих і тих хто лікується. Ось і весь секрет, думаю що в Трускавці  і Сваляві ситуація дуже схожа
у моршині зараз не таке велике завантаження, щоб дати роботу всім місцевим. цього літа відпочивальників з кількох санаторіїв "зігнали" в одну їдальню. і не всі, хто працює на курорті, місцеві. я думаю, багато моршинців їздять на роботу у стрий чи долину.
   
Re: Моршин ковід

жовті зірки на одяг невакцинованим не нашила...

если бы надо было так делать,
то, полагаю, и на желтые звезды был бы дефицит
это ж надо все заказать было
оплатить и развезти во все регионы
и потом раздать и проконтролировать пришивание 
та ну нах  такие головняки и затраты )
сами там как-то все делайте ))
   
Re: Моршин ковід
Did

Ми ходимо по колу?
Як не забезпечила?
Вакцини не підвезла?
Що ви придурюєтесь. Влада дійсно не забезпечила. В тому числі і вакцин таки раніше не було, і це факт Пункти вакцинации не були розгорнуті в достатній кількості. Обсервація навіть на сьогодні не проводиться, не відслідковується шляхи заражень, а значить і боротьба з інфекцією ведеться неефективно. Далі перелік ліньки писати всі це і так знають, тільки зеботам чомусь це невідомо.
   
Re: Моршин ковід

Вчасно поки всі перелякані були і готові були колотись не підвезла вакцини.
Зробила ставку на піар-кампанію від Ляшка по телевізору, а він виявився фіговим актором і поганим медиком, вирішив що дурням локшини можна навішати без підготовки, та й взагалі зайшов не з того кінця.
У мене і моєї дружини наприклад станом на 01 квітня 2021 р. конкретно на ковід перехворіли всі родичі, від стара до мала, з них 5 попали в лікарню, а 1 з цих 5 в реанімацію. Якби вакцини появились раніше, до хвороби, провакцинувались би.
   
Re: Моршин ковід

звучить непереконливо, чесно
зате переконливо звучить те, що при повальному охопленні громадян вакцінацією, навіть в межах одного містечка, кількість ковідних госпіталізацій ----> 0
   
Re: Моршин ковід

Я бы не сказал что вина лежит прежде всего на власти. Виноваты прежде всего "Вии" в общегосударственном масштабе. Инфантильное, глупое население.
   
Re: Моршин ковід

Я бы не сказал что вина лежит прежде всего на власти. Виноваты прежде всего "Вии" в общегосударственном масштабе. Инфантильное, глупое население.
+1
   
Re: Моршин ковід

Влада то як та невістка у нас завжди винувата. Її таки є за що ганяти, але не вся вина на ній.
Вчасно не підвезла вакцину - ну то так, у світі черги на вакцину були, що куди там нам було протовпитись.
Але от влітку і ще до середини жовтня - вакцини вже були, і на вибір, і що? Черг не було, я прийшла о 10 ранку, було 4 перед кабінетом, і після мене ще троє, молодь. Інші чекали 21 жовтня, щоб " за компанію"!
   
Re: Моршин ковід

Айситиви репортаж Моршин
Ни одного с ковидом в больнице..
Мэр постарался 74 проц две дозы..
...
ТС - а почему влада убила? Каждый день убивает?
И если убила,  то что?
Импичмен, майдан или пук в лужу?
   
Re: Моршин ковід

Я бы не сказал что вина лежит прежде всего на власти. Виноваты прежде всего "Вии" в общегосударственном масштабе. Инфантильное, глупое население.

Геніально

У всьому винна Вія

Вона і кисень напевно зтибрила

І у Моршині напевно живуть інопланетяни
   
Re: Моршин ковід

Геніально

У всьому винна Вія

Вона і кисень напевно зтибрила

І у Моршині напевно живуть інопланетяни

Такие как Вия. В тексте про это черным по белому написано.
   
Re: Моршин ковід

ТС, аби зраду накинути.
Але саме тут зрада висмоктана з фуйца )))
У Вінниці  зараз народ натовпом пішов вакцинуватись, хоча й до того не пас задніх.
Бо на міжобласну маршрутку фуй сядеш без вакцинацій або тесту - рейси відміняють.
Сьогодні в одному з пунктів щеплень закінчився короновак, лишився лише пфайзер :lol:
   
Re: Моршин ковід

Айситиви репортаж Моршин
Ни одного с ковидом в больнице..
Мэр постарался 74 проц две дозы..
...
ТС - а почему влада убила? Каждый день убивает?
И если убила,  то что?
Импичмен, майдан или пук в лужу?

Якщо мер провінційного містечка спромігся, то що стало на заваді найгеніальнішому ?

Ось в чому питання

І питання не риторичне- вчора померло більше 700 громадян
   
Re: Моршин ковід

ТС, аби зраду накинути.
Але саме тут зрада висмоктана з фуйца )))
У Вінниці  зараз народ натовпом пішов вакцинуватись, хоча й до того не пас задніх.
Бо на міжобласну маршрутку фуй сядеш без вакцинацій або тесту - рейси відміняють.
Сьогодні в одному з пунктів щеплень закінчився короновак, лишився лише пфайзер :lol:

Чому це відбувається аж зараз ?

Влада не знала про ситуацію з вакцинуванням ?
   
Re: Моршин ковід

Якщо мер провінційного містечка спромігся, то що стало на заваді найгеніальнішому ?
Питання дурне й риторичне, навіть для тролінгу зелепнів не прокатить.

Цитувати
Згідно з повідомленням МОЗ, загалом у Моршині проживає 4239 людей, 800 із них - діти до 18 років. На початок пілотного проєкту, 16 квітня, в місті 361 дорослий вже отримав першу дозу вакцини AstraZeneca за національною програмою вакцинування від МОЗ. Тому для створення 70% імунного прошарку серед мешканців Моршина необхідно було вакцинувати ще 2155 осіб. Для цього МОЗ виділив 2400 доз вакцини CoronaVaс.
Проагітувати  локально 2155 осіб це відносно легко, мер може навіть сам ходити з дрючком й фуярити антиваксерів по дупі.
 А якщо хтось й сховається, то кардинально не вплине на ситуацію.
   
Re: Моршин ковід

Такие как Вия. В тексте про это черным по белому написано.

Такі як Вія є всюди, але не всюди такий колапс , як в Україні

А що взагалі змушує вас переводити стрілки з влади ?
   
Re: Моршин ковід

Якщо мер провінційного містечка спромігся, то що стало на заваді найгеніальнішому ?

Ось в чому питання

І питання не риторичне- вчора померло більше 700 громадян

Как зеленскому заставить вию и тигра с фупа вакцинироватся?
А их миллионы..
Такие мы :( и кто нам доктор..
А ты - влада убивает. Нас по такой логике со времен Авраама влада убивает..
   
Re: Моршин ковід
Bmx

Чому влада допустила таку ситуацію в моршині? І мер Моршині тут при чому? Чим він відрізняється від мерів інших міст?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія