Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вагнер от Bellingcat

Re: Вагнер от Bellingcat

Дивно, що цензор цього не зробив...
Як гадаєш, чому?
   
Re: Вагнер от Bellingcat

чому?
обіцяли в оригіналі англійську і російську версію. остання не доступна, значить її не має.
   
Re: Вагнер от Bellingcat

Треба просто визнати правду. Зе-  державний зрадник. З тим нічого зробити вже неможливо.
   
Re: Вагнер от Bellingcat

У нас война идёт а зебуины мне рассказывают как бы выглядели пассажиры в самолёте и как нельзя его было садить .Среди вас хотя бы один не нарик есть?
Каким боком иностранные пассажиры и самолет до нашей войны?
Да Вы кликуша поистеричнее иры геращенко  :D  арахамия - полный балбес вступать с ней с собачьи бои, в этом она явно профессиональнее
   
Re: Вагнер от Bellingcat

   
Re: Вагнер от Bellingcat

обіцяли в оригіналі англійську і російську версію. остання не доступна, значить її не має.
Я про інше.
Доволі дивно виглядить те, що в українських медіа досі нема українського перекладу оригінальної версії. Тиша.
І що б це означало... Ні, звісно, ніхто не може запідозрити якийсь тиск зі сторони влади.. :shuffle:
   
Re: Вагнер от Bellingcat

Я про інше.
Доволі дивно виглядить те, що в українських медіа досі нема українського перекладу оригінальної версії. Тиша.
І що б це означало... Ні, звісно, ніхто не може запідозрити якийсь тиск зі сторони влади.. :shuffle:

Тобто Бутусову подзвонив єрмак і він злякався опублікувати відкритий матеріал?
   
Re: Вагнер от Bellingcat

Re: Вагнер от Bellingcat

Тобто Бутусову подзвонив єрмак і він злякався опублікувати відкритий матеріал?
Не знаю.
Я вже просив озвучити твою версію - чому цензор не опублікував?
   
Re: Вагнер от Bellingcat

Каким боком иностранные пассажиры и самолет до нашей войны?
Да Вы кликуша поистеричнее иры геращенко  :D  арахамия - полный балбес вступать с ней с собачьи бои, в этом она явно профессиональнее

О нараді турбуєтесь?.. нюню..
Бибиби
   
Re: Вагнер от Bellingcat

Не знаю.
Я вже просив озвучити твою версію - чому цензор не опублікував?

Тому що наші дурналісти звикли тупо перепощувати або перекладати кацапоресурси. Оригінальних самостійних перекладів з англійської я фактично не бачив. Це і УП стосується.
Біда і непрофесіоналізм кругом, помножений на какаяразніца.
   
Re: Вагнер от Bellingcat

Як доказ - всі носилися вчора з другою частиною, яка має вийти, бо ж в кінці статті написано «продолженіє слєдуєт». От тільки ця ремарка є під кацапомовною статтею на Інсайдері, яка статтю беллінгкету виклала не повністю. Оригінальна стаття англійсько значно довша і ніяких «продолженій» і других частин там не анонсовано.
   
Re: Вагнер от Bellingcat

Доволі дивно виглядить те, що в українських медіа досі нема українського перекладу оригінальної версії. Тиша.
І що б це означало... Ні, звісно, ніхто не може запідозрити якийсь тиск зі сторони влади..

чому кривий чи 6-й, самі популярні та чесні канали, не можуть надати переклад?

невже бояться тиску бубочки?  :weep:
   
Re: Вагнер от Bellingcat

Довбні.
Стаття вийшла вчора в другий половині дня.

Стаття досить велика. Якісний переклад потребує часу.
   
Re: Вагнер от Bellingcat

Тому що наші дурналісти звикли тупо перепощувати або перекладати кацапоресурси. Оригінальних самостійних перекладів з англійської я фактично не бачив. Це і УП стосується.
Біда і непрофесіоналізм кругом, помножений на какаяразніца.
Схоже на правду.
Прямого перекладу так і не знайшов.
Найбільш зважено, нмд, подала матеріал Радіо Свобода - ТИЦЬ
   
Re: Вагнер от Bellingcat

Стаття вийшла вчора
автори ананосували на двох мовах публікацію.

п.с. вже є офіційна кацапомовна https://ru.bellingcat.com/novosti/ukraine/2021/11/17/inside-wagnergate-ukraines-brazen-sting-operation-to-snare-russian-mercenaries-ru/
   
Re: Вагнер от Bellingcat

Чому бурба, коли йому була потрібна допомога від сбу, не пішов до свого начальника, міністра оборони?
   
Re: Вагнер от Bellingcat

автори ананосували на двох мовах публікацію.

п.с. вже є офіційна кацапомовна https://ru.bellingcat.com/novosti/ukraine/2021/11/17/inside-wagnergate-ukraines-brazen-sting-operation-to-snare-russian-mercenaries-ru/

Я маю на увазі Українську версію.
Російську виклала сама Белінгкет, як і було анонсовано.
   
Re: Вагнер от Bellingcat

Більш того, я вчора вже давав цю інформацію, дивимось на дату:

Роскомнадзор подал в Таганский суд Москвы иск о блокировке издания The Insider, внесенного в реестр СМИ-иноагентов, из-за отсутствия на сайте соответствующей маркировки. Об этом сообщает агентство ТАСС со ссылкой на источник в суде.

Согласно информации из карточки на сайте суда, иск был зарегистрирован 17 ноября, дата заседания пока не назначена.
   
Re: Вагнер от Bellingcat

Чому бурба, коли йому була потрібна допомога від сбу, не пішов до свого начальника, міністра оборони?

Саме так і мав вчинити. І то у випадку якщо б йому спочатку не дали, що самі розумієте, неможливо бо операція була спільна.
Жодної необхідності у якихось дозволах з ОП не було. так само як і не було необхідності в аварійній посадці літака - там був інший план

Останнє редагування: 18 листопада 2021 10:57:51 від Гражданин
   
Re: Вагнер от Bellingcat

там був інший план
містер Фікс?
   
Re: Вагнер от Bellingcat

Чому бурба, коли йому була потрібна допомога від сбу, не пішов до свого начальника, міністра оборони?

Руслан Баранецький, заступник дирктора СБУ.
Він був другою головною фігурою в операції.
   
Re: Вагнер от Bellingcat

Я маю на увазі Українську версію.
Російську виклала сама Белінгкет, як і було анонсовано.

Бо в нас на всю країну не знайшлося жодного журналіста, здатного оперативно перекласти англомовну статтю. Акакаяразніца, кацапи перекладуть з англійської, ну а ми вже з кацапської може. Ну а ліпше дамо просто український заголовок і посилання на кацапоресурс.
В так з 14 року, нічорта не змінилось.
   
Re: Вагнер от Bellingcat

Президент Владимир Зеленский в целом одобрил операцию, намеченную на 26 июня 2020 года и попросил подготовить подробный план. Этот концептуальный план был подготовлен и утвержден министром обороны 1 июля 2020 года.
С этого момента два старших офицера, отвечающих за проект: Василий Бурба, директор ГУР, и Руслан Баранецкий, замдиректора СБУ, регулярно проводили брифинги для президента о ходе реализации проекта «Авеню».
   
Re: Вагнер от Bellingcat

Я про інше.
Доволі дивно виглядить те, що в українських медіа досі нема українського перекладу оригінальної версії. Тиша.
І що б це означало... Ні, звісно, ніхто не може запідозрити якийсь тиск зі сторони влади.. :shuffle:
ты представляешь сколько это работы?
Требовать сука это так по фуповски. Возьми и переведи

Тиск влади. Блть больные на всю голову
   
Re: Вагнер от Bellingcat

Бо в нас на всю країну не знайшлося жодного журналіста, здатного оперативно перекласти англомовну статтю. Акакаяразніца, кацапи перекладуть з англійської, ну а ми вже з кацапської може. Ну а ліпше дамо просто український заголовок і посилання на кацапоресурс.
В так з 14 року, нічорта не змінилось.

Ще раз - там десятки сторінок, це потребує часу.
А російську версію подали не кацапи, а само Белінгкет!
   
Re: Вагнер от Bellingcat

заступник дирктора СБУ
директор ГУР
це де такі посади?
   
Re: Вагнер от Bellingcat

містер Фікс?

Все простіше ніж посадка авіалайнера... І витягли б всіх 180
   
Re: Вагнер от Bellingcat

Все простіше ніж посадка авіалайнера...
щось не проскакувало такого. пропонували їх арешт в Турції і т.п. наші тільки про бомбу і епілептика розказували.

І витягли б всіх 180
більше толку було б якби гіркіних з безлерами і т.п. витягли, але видно громадянство в них не те
   
Re: Вагнер от Bellingcat

Руслан Баранецький, заступник дирктора СБУ.
Він був другою головною фігурою в операції.

І, що таке не міг йому надати Баранецький?
   
Re: Вагнер от Bellingcat

Ще раз - там десятки сторінок, це потребує часу.
А російську версію подали не кацапи, а само Белінгкет!

Потребує, потребує. За ніч не можна впоратися? Зважаючи на резонансність матеріалу?
Але ж ні, можна розлабитися і тупо перепостити кацаповерсію.

Ще раз - покажіть мені оперативний оригінальний україномовний переклад любого серйозного видання в укрмедіа. А не переклад з кацапського або тупо посилання не посиллання на посилання.
   
Re: Вагнер от Bellingcat

Все простіше ніж посадка авіалайнера... І витягли б всіх 180

Навіщо ж тоді бутусов тягав ті безглузді версії про посадку літака?
   
Re: Вагнер от Bellingcat

Навіщо ж тоді бутусов тягав ті безглузді версії про посадку літака?
вводив в оману кацапів...
   
Re: Вагнер от Bellingcat

Ще раз - там десятки сторінок, це потребує часу.
А російську версію подали не кацапи, а само Белінгкет!

І першими кацапомовну версію запостив саме інсайдер, правда не повністю. Наші взялися і почали бігати з нею, що це типу тільки перша частина.
   
Re: Вагнер от Bellingcat

це де такі посади?

це тому що перекладали з англійської такі самі рагулі рівненські як і ти

current director of GUR MOU, Kirillo Budanov.
Ruslan Baranetsky, deputy director of the SBU

а в англійській так і називають керівників таких відомств - FBI Director and so on
   
Re: Вагнер от Bellingcat

це тому що перекладали
щезни недолуге....  :fuck:
п.с. ми в Україні, і тому не копіпастити треба а реально називати речі. а те що в ФБР саме директор, то й без тебе відомо...
   
Re: Вагнер от Bellingcat

Навіщо ж тоді бутусов тягав ті безглузді версії про посадку літака?

За посадку літака Україні б санкції впаяли, так що то Бутусов вигадав
   
Re: Вагнер от Bellingcat

щезни недолуге....  :fuck:
п.с. ми в Україні, і тому не копіпастити треба а реально називати речі

я тобі пояснив, кугут, чому так. інші питання не до мене, а до перекладачів, неповносправний рагуль ти.
   
Re: Вагнер от Bellingcat

це тому що перекладали з англійської такі самі рагулі рівненські як і ти

current director of GUR MOU, Kirillo Budanov.
Ruslan Baranetsky, deputy director of the SBU

а в англійській так і називають керівників таких відомств - FBI Director and so on
Оп-па... :D  бєлий чєловєк
   
Re: Вагнер от Bellingcat

так що то Бутусов вигадав
І так розслідування зводиться до "з слів Бурби, Бутусова і Арʼєва записано вірноʼ...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія