Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Есть до 50ти постоянных рабочих мест в Ирландии

Из всех моих знакомых кто уехал в Ирландию,а это 2 семьи,вряд ли кто то пойдет работать на ферму.Да и вообще будет работать  :laugh:

А они на "желтых листах" или имеют резидентский статус?

ПыСы. Навещали они напрямую беженцев наших... Те тоже сказали, типо, "а нафиг нам работать"... Что вызвало удивление, скажем так....
   
Велика проблема. В Німеччині наприклад наши жіночки неохоче їдуть працювати , бо тоді теряють соціал. А це разом з дитиною до 800 евро. А за житло де вони живуть хозяіну ще і компенсація. Але е і не повна зайнятість. Це мінімальни 450 евро в місяць. Але тоді від соціал відрізають лише 10процентів. Але і так не хочуть...


так само і в Ірландії І сума приблизно така (в районі 800 на маму з дитиною). Ще і безкоштовне житло (не супер, але думаю не гірше ніж на цій фермі, і на двох). Ще і можливість безкоштовно отримувати продукти харчування, мабуть і одяг. 
Їм там і розваги організують.

навіщо це втрачати. йти пахати, ще і дитину треба кудись подіти.
   
так само і в Ірландії І сума приблизно така. Ще і безкоштовне житло (не супер, але думаю не гірше ніж на цій фермі, і на двох). Ще і можливість безкоштовно отримувати продукти харчування. 

навіщо це втрачати. йти пахати, ще і дитину треба кудись подіти.

Во-первых, сказал же... это не для тех, кто с детьми...

Во-вторых, не могу вдаваться в детали, но по окончании программы из желающих остаться здесь расчитывать на резидентский статус смогут только те, кто не висит на шее государства... Остальных, конечно, вряд ли будут депортировать насильно, но социал и оплату отелей остановят...
   
Во-первых, сказал же... это не для тех, кто с детьми...

Во-вторых, не могу вдаваться в детали, но по окончании программы из желающих остаться здесь расчитывать на резидентский статус смогут только те, кто не висит на шее государства... Остальных, конечно, вряд ли будут депортировать насильно, но социал и оплату отелей остановят...

ну у мабуть і немає плану отримувати цей статус. як все закінчиться повернуться. але коли це буде...війна закінчиться не завтра, а програму так просто не припинять.
   
Але ж чогось назад не їде  :weep: мабуть тому що плінтус в Англії на рівні стелі в Україні.

То її справа чого не їде додому. Мае нагоду хоче зачепитися. Мабуть сподівається що  після війни її батьки знов будуть заможні в Харкові та їй в Англії допоможуть грошима:).
   
Моя молодша тітонька все життя пропрацювала дояркою в колгоспі. То я знаю яка важка ця праця.
В Ірландії все механізіровано( не саветский калхоз) але встати треба рано і робота фізична.

гній чистити механізовано? B-)
   
йти пахати
Можна і не пахати.
Реєструй самозанятого
Стрижи нігті показуй дохід 2,1к євро в місяць
Плати медстрахування сам 8% в АТ до 12%фрн
Буде шанс залишитися

А тепер озвуч украінці що з 50є за сеанс манікюрних послуг треба заплатити третину "дяді".
Отримати чекодрук вести звітність з податковим консультантом
-Та тут хімія дорога
-Та нахіба.

Закінчиться ВС і відповідно статус ТЗ ніхто попереджати особливо не буде.
На виізд -особливо хто брав допомогу фондів уряду яка не передбачалася .
Такого теж достатньо.

Тоді і побіжать реєструватися.
Одного не підозрюють
Що WKO зареєструє максимум 20 маннікюрниць а наіхало іх сотні.
Тут не заявний принцип реєстраціі. А лімітований
І хто зараз зареєстрував бізнес вчить мову розширюють клієнську базу серед місцевих - виграють.
Будуть мати реальні шанси залишитися
99% на сьогодні нічого не реєструють 90% і не планують
Готівка
-Якось буде...
   
Мабуть сподівається що  після війни її батьки знов будуть заможні в Харкові та їй в Англії допоможуть грошима
А статус перебування?
Заміж чи в нелегали.
Ще навчання.
Допоможуть грошима того мало)
   
гній чистити механізовано? B-)

Це виключно ручна справа скрізь:)
Ферма - важка праця. Моя тітонька плакала по ночах - боліли руки.
   
Це виключно ручна справа скрізь:)
Ферма - важка праця. Моя тітонька плакала по ночах - боліли руки.

Ну, хрен с ним... Видать как всегда приедут румыны с болгарами.
   
А статус перебування?
Заміж чи в нелегали.
Ще навчання.
Допоможуть грошима того мало)

Вона там як наша біженка від війни. Це в неї е. Хлопець з наших ємігів теж е.
   
Данко, наступного разу пиши десь великими літерами, що ти не продажник, і це не реклама
бо прийдуть модери і викинуть тебе в ніколи

зі. Чи це таки на замовлення?   8-)
   
Данко, наступного разу пиши десь великими літерами, що ти не продажник, і це не реклама
бо прийдуть модери і викинуть тебе в ніколи

зі. Чи це таки на замовлення?   8-)

 :facepalm:

Гулял с собакой... Соседка остановила и сказала шо может отак помочь украинцам... Насколько понимаю уже... Нужды в том нет. Тему можно закрывать и переносить куда угодно.
   
:facepalm:

Гулял с собакой... Соседка остановила и сказала шо может отак помочь украинцам... Насколько понимаю уже... Нужды в том нет. Тему можно закрывать и переносить куда угодно.

особисто в мене нема до тебе жодних претензій :) і величезна подяка за системну допомогу нашим біженцям!
але в модерів виникли питання
   
На молочных фермах. Работа постоянная. Жилье предоставляется бесплатно. Будет проведено обучение.

Оплата 10.50 в час понедельник - суббота и 11.50 воскресенье.

Два момента: знание английского и, к сожалению, только для одиноких.

К январю будут места на сезонную работу с января по апрель.
Для мене з моєю мінімальною пенсією (50$) - це космос. Сила є але сімейні обставини...  :weep:
   
Re: Есть до 50ти постоянных рабочих мест в Ирландии

а багато ірландців бажають працювати за такі гроші?

А много ирландских беженцев в Ирландии?
   
Re: Есть до 50ти постоянных рабочих мест в Ирландии

Але ж чогось назад не їде  :weep: мабуть тому що плінтус в Англії на рівні стелі в Україні.

Украинская юриспруденция - бессмысленная и беспощадная. Она как бы есть на бумаге и даже министерство есть, но реальность несколько иная. :)
   
Re: Есть до 50ти постоянных рабочих мест в Ирландии



Узнаю, узнаю брата Колю! (с) :)
   
Re: Есть до 50ти постоянных рабочих мест в Ирландии

Из всех моих знакомых кто уехал в Ирландию,а это 2 семьи,вряд ли кто то пойдет работать на ферму.Да и вообще будет работать  :laugh:

Тяжелое наследие царского режима? ;)
   
Але ж чогось назад не їде  :weep: мабуть тому що плінтус в Англії на рівні стелі в Україні.
От з Хомочки гі*но і полізло. :weep:
   
Во-первых, сказал же... это не для тех, кто с детьми...

Во-вторых, не могу вдаваться в детали, но по окончании программы из желающих остаться здесь расчитывать на резидентский статус смогут только те, кто не висит на шее государства... Остальных, конечно, вряд ли будут депортировать насильно, но социал и оплату отелей остановят...
Я дивлюся на кількість землі в Ірландії і думаю про те що розвиток будівництва їм не завадив би. Ну і відповідної структури.
   
А много ирландских беженцев в Ирландии?
Хто що каже, від 4о до 60 тисяч
   
Між іншим, офіційна мінімальна зарплатня 11,5 єврів.
А не 10,5, як тут пропонує стартопер.
   
Я дивлюся на кількість землі в Ірландії і думаю про те що розвиток будівництва їм не завадив би. Ну і відповідної структури.

Во-первых, добро пожаловать... :)

Во-вторых, строят, но сейчас цены на стройматериалы взлетели и дэвэлопэры заняли выжидающую позицию. Впрочем, земли много не бывает. За исключением нескольких кусков в Керри и Буррене, дома везде.
   
От з Хомочки гі*но і полізло.
Зла та вата, і вам доброго ранку! Як там на острові, не дме?
   
Між іншим, офіційна мінімальна зарплатня 11,5 єврів.
А не 10,5, як тут пропонує стартопер.

Since 1 January 2022, the national minimum wage is €10.50 per hour.

https://www.citizensinformation.ie/en/employment/employment_rights_and_conditions/pay_and_employment/pay_inc_min_wage.html

Я ваще никому ничего не предлагаю... это раз... А аренда жилья в Ирландии по чем?
   
Since 1 January 2022, the national minimum wage is €10.50 per hour.
Пані Злата знає краще. 11-50! І тут хочуть кинути на бабло єврогеї!
   
Хто що каже, від 4о до 60 тисяч

то беженцы с Украины. :)
   
Хто що каже, від 4о до 60 тисяч

То не те беженцы... Вопрос надо было прочесть внимательно...

А насчет того сколько наших... То есть официальная статистика по номерам ППС... На сегодня подкрадывается к 45 тыщам...
   
Пані Злата знає краще. 11-50! І тут хочуть кинути на бабло єврогеї!

У нас на квартире в Киеве из Бучи живут, за коммуналку и то не всегда. Дом их разнесло, магазинов было два, оба разграблены, ребёнку девять месяцев. Беженцы, не?
   
то беженцы с Украины. :)
Соррі, неуважна.
Я взагалі спочатку прочитала, що на хверму потрібні 50 тищ.
 :laugh:
   
Во-первых, добро пожаловать... :)

Во-вторых, строят, но сейчас цены на стройматериалы взлетели и дэвэлопэры заняли выжидающую позицию. Впрочем, земли много не бывает. За исключением нескольких кусков в Керри и Буррене, дома везде.
Найс то мит ю :)
Ірландія гарна та красива країна, але ж надто застигла в своїй патріархальності.

   
У нас на квартире в Киеве из Бучи живут, за коммуналку и то не всегда. Дом их разнесло, магазинов было два, оба разграблены, ребёнку девять месяцев. Беженцы, не?
Родичі теж пустили за комуналку.
   
Since 1 January 2022, the national minimum wage is €10.50 per hour.

https://www.citizensinformation.ie/en/employment/employment_rights_and_conditions/pay_and_employment/pay_inc_min_wage.html

Я ваще никому ничего не предлагаю... это раз... А аренда жилья в Ирландии по чем?
Який цікавий сайт.  3.55 в день- вказана вартість проживання. :)


   
особисто в мене нема до тебе жодних претензій :) і величезна подяка за системну допомогу нашим біженцям!
але в модерів виникли питання
Таких "реклам" могло б бути і сто на день. Як допомогу під час війни можна кваліфікувати як продажу?  :facepalm: 
   
але ж надто застигла в своїй патріархальності.

Страна, где по радио две недели обсуждали необходимость вечером для мужчины перейти на противоположную сторону улицы, если впереди идет одинокая женщина, "застряла в патриархальности"?  :lol:
   
Який цікавий сайт.  3.55 в день- вказана вартість проживання. :)

 :facepalm1:

If you get food (known as board) or accommodation (known as lodgings) from your employer, the following amounts are included in the minimum wage calculation:

Это значает, что если Вам наниматель предоставляет жилье, то это является эквивалентом платежа в 3.55 евро в день или 24.81 в неделю... А ежли он вас еще и кормит, то это эквивалент 94 центов за каждый час работы. Это не означает стоимости проживания ваще... Если эти ставки поднять до реального уровня аренды жилья, то сразу шибко много и нанимателю в соцстрахе и наемному в налогах/соцстрахе и универсальном тарифе на доход прийдеццо башлять...
   
:facepalm1:

If you get food (known as board) or accommodation (known as lodgings) from your employer, the following amounts are included in the minimum wage calculation:

Это значает, что если Вам наниматель предоставляет жилье, то это является эквивалентом платежа в 3.55 евро в день или 24.81 в неделю... А ежли он вас еще и кормит, то это эквивалент 94 центов за каждый час работы. Это не означает стоимости проживания ваще... Если эти ставки поднять до реального уровня аренды жилья, то сразу шибко много и нанимателю в соцстрахе и наемному в налогах/соцстрахе и универсальном тарифе на доход прийдеццо башлять...
Та все я зрозуміла ))
То я так образно відповіла, аби не вибачатися.
   
Страна, где по радио две недели обсуждали необходимость вечером для мужчины перейти на противоположную сторону улицы, если впереди идет одинокая женщина, "застряла в патриархальности"?  :lol:
Невже все ще гірше, ніж я уявляла...
   
Дивний присмак я відчув у цій гілці
гарні жінки це які йдуть працювати на певні важки роботи за 11 євро в час. То прийнятні жінки з України
Жінки які хочуть заробляти більше ще і хочуть виконувати кваліфіковану роботу  надто багато хочуть
а ті хто задовольняються соціалом то взагалі злочинниці
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія