Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Курт Волкер: «Захід має діяти вже зараз, а не чекати поки Росія нападе на Україну»

Курт Волкер: «Захід має діяти вже зараз, а не чекати поки Росія нападе на Україну»

Яку гру веде президент Росії Володимир хуйло? З якою метою Росія ставить перед НАТО такі вимоги, які Альянс задовільнити не може? Які ймовірні варіанти розвитку подій після того, як переговори Росії із США, НАТО і ОБСЄ завершилися безрезультатно? Про це розповів у інтерв'ю Радіо Свобода Курт Волкер, американський дипломат, експосол США при НАТО, колишній спеціальний представник Держдепартаменту США по Україні. Розмову записала грузинська редакція Радіо Свобода.
   
 Це сказав лобіст Газпрому? :lol: чи якої там контори?
   
– Ви натякали на те, що Кремль грає у шахи (на переговорах із США, НАТО і ОБСЄ – ред.), знаючи заздалегідь якою буде відповідь. Ви попереджали, що хуйло хоче використати цю відмову (погодитися на вимоги Росії щодо України та інших країн – ред.) як привід для початку нових воєнних дій. Але відколи це Володимира хуйло почало турбувати виправдання своїх дій перед іншими країнами?

– Ну, насправді, хуйло витрачає багато зусиль на виправдання своїх дій. Ви можете зауважити, що у війні на Сході України Росія постійно заперечує свою присутність там, хоча вони керують військовими силами і утримують їх матеріально. Він (хуйло) стверджує, що Росія не є стороною Мінських домовленостей, у той час як насправді вона нею є і має зобов'язання за ними.

Цього літа хуйло написав статтю на 5000 слів, у якій стверджує, що Україна насправді не є окремою країною. Це все йде разом з поясненням і обґрунтуванням його бачення того, чому Росія має право захопити частину України та перешкодити Україні діяти як суверенна держава.
   
– Це «обґрунтування» розраховане на російську внутрішню аудиторію чи на весь світ?

– Я думаю, що і те, і інше. Я думаю, що хуйло точно пояснює це для внутрішньої аудиторії, щоб, якщо є жертви, якщо є людські втрати, він міг помістити це в ширший контекст і сказати, що він будує велику Російську імперію. І люди можуть прийняти це...

Але також це послання і для міжнародної спільноти, тому що він намагається поставити маркери, щоб сказати: «я роблю це, бо це моє і ви його не чіпайте». Це як погроза, щоб утримати інших від підтримки України.

   
Це сказав лобіст Газпрому? :lol: чи якої там контори?

то фейк був
він заперечив коли це було опубліковано
   
– Питання щодо вимоги Росії припинити розширення НАТО на схід. Альянс сказав офіційне «ні» Росії, і це було очікувано, але чи не вплинуть вимоги Росії неявно на ухвалення рішень НАТО і Заходом загалом?

– Не зовсім так. Ми маємо принципові зобов’язання щодо України та Грузії, що одного дня ви зможете стати членами НАТО. Але НАТО не докладає активних зусиль, щоб це сталося. Люди чекають і чекають.

У випадку з Україною, ви можете стверджувати, що їм ще потрібно зробити багато роботи, щоб отримати право на членство в НАТО. Щодо Грузії, то тут теж дещо залишається, зокрема стан демократії в Грузії погіршився за останні кілька років.
   
Принцип політики відкритих дверей залишається, але практичного руху наразі немає. І так буде ще деякий час, я впевнений.

Єдине, що я б сказав, це те, що якщо Росія дійсно розпочне воєнні дії і захопить більшу частину України, це фактично може викликати зустрічну реакцію НАТО, щоб сказати: «Нам краще насправді допомогти українцям, і, можливо, нам варто подивитися на швидке розширення НАТО».
   
– Ви натякали на те, що Кремль грає у шахи (на переговорах із США, НАТО і ОБСЄ – ред.), знаючи заздалегідь якою буде відповідь. Ви попереджали, що хуйло хоче використати цю відмову (погодитися на вимоги Росії щодо України та інших країн – ред.) як привід для початку нових воєнних дій. Але відколи це Володимира хуйло почало турбувати виправдання своїх дій перед іншими країнами?
– Ну, насправді, хуйло витрачає багато зусиль на виправдання своїх дій. Ви можете зауважити, що у війні на Сході України Росія постійно заперечує свою присутність там, хоча вони керують військовими силами і утримують їх матеріально. Він (хуйло) стверджує, що Росія не є стороною Мінських домовленостей, у той час як насправді вона нею є і має зобов'язання за ними.

Цього літа хуйло написав статтю на 5000 слів, у якій стверджує, що Україна насправді не є окремою країною. Це все йде разом з поясненням і обґрунтуванням його бачення того, чому Росія має право захопити частину України та перешкодити Україні діяти як суверенна держава.

Немає жодного значення в яких імперіях раніше були які землі. Важливо які країни, кордони та закони є зараз.
І взагалі, приналежність до тої чи іншої юрисдикції в глобальному світі практично не важливе.
І заради того, щоб поставити свій прапор, вони гідні вбивати тисячі людей.
Це може означати тільки одне, вони підвладний народ і територію мають за кормову базу, як у середньовіччі.
   
– Як ви думаєте, це ймовірно?

– Не знаю. Я б не став називати це найбільш ймовірним сценарієм. Я припускаю, що більш ймовірно, що якщо хуйло розпочне воєнні дії, то це буде швидко, і це буде коротко. Захопить якісь частини території, а потім спробує це зупинити і буде закликати до врегулювання.

– Росія оточила Україну з трьох сторін – де найімовірніше вона може зробити перший крок?

– У військовому плані, якщо ви подивитеся на те, де вони вже розташували сили, то це вказує на те, що вони можуть прийти з півночі, вони можуть прийти зі сходу, і вони можуть прийти з півдня від Азовського моря – з води, і з Криму. І вони змогли б так одразу створити три фронти, які б виснажували українські сили, могли б захопити територію.
   
Це сказав лобіст Газпрому? :lol: чи якої там контори?

Кого кого?
   
Курт Волкер: «Захід має діяти вже зараз
та робіть уже хоч щось!
   
та робіть уже хоч щось!

Тим більше, що давно вже пора.
   
та робіть уже хоч щось!
а що саме ви очікуєте?
   
та робіть уже хоч щось!

почекають поки Зелюк понасолоджується зазиранням в жопу хуйло
потім зроблять обом ..

   
Херня эти мнения, какие то переживания беспокойства волкеров шмолкеров..
Надо повертать петро, он руку хуйлу так сожмет - то обделается и кирдык..
   
Мне всегда было жалко Волкера.
Находясь на своей должности в комманде Трампа он был полностью отрезан от принятия каких-либо решений в плане Украины.
Чем-то его положение напоминало положение Фаучи и др. более-менне адекватных функционеров американской бюрократии, которых Трамп не успел уволить или просто держал для создания хоть какой-то видимости адекватности его администрации.
Но реальные решения, конечно же, принимали не они.
   
ПОЛІТИКА
Курт Волкер: «Захід має діяти вже зараз_ІБА_СЇЙЧАС ОТЕПЕР, а не чекати поки Росія нападе на Україну»
16 години тому
Радіо Свобода



Невчасна "Свобода" - усіх занапащує знеукраїненням та знетеперішненням та россосуржиком: не диво що українці вже немічні вчасно стріляти, а вчасно думати - й поготів: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1045056.msg26024965#msg26024965
 
Захід має діяти вже отепер -
Бо ЗАРАЗ, лиш ЗА хвилинку - то буде ЗАПІЗНО:
Невчасних недорік - розкассапить вкраїножер -
І зарегоче над ними прегрізно!


Народ - який немічний вивчити навіть рідну мову - геть осудний та ментально злиденний: гідний хіба лиш ганебної окупації!

Та фізична окупація віддавна мовжлива - бо українська душа та ум вже окуповані ворожою російською. Питання отеперішнього часу!

Фізичні території - другорядна справа для Путьїна!
   
почекають поки Зелюк понасолоджується зазиранням в жопу хуйло
потім зроблять обом ..
Что хорошо в Зеленском, то что он начинает понимать-Украину кинули. И помогают дозированно, так чтобы руками Украины хакнуть Орду. Правители папиредники разграбили страну, разоружили ее. Кадры вот уничтожили. А мовныки что, они только в тылу патриотят. Да у парашенки в очереди за бабульками стоят.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія