Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На открытие McDonald's в Ивано-Франковске пришли толпы людей. (Фото)

Шисть чі п'ять років тому, основні замовники фосфоркі, глютамату, цітрату, аскорбінкі, сорбату, фосфату, нітріту, то були вдвох кола борварська та днепрянська заводятіна маку в друзякі. Машинку купив некіслу.

Останнє редагування: 21 квітня 2021 00:43:17 від beggy
   
Ясно, що без хіміі.
   
ахаха

я ржу як дивуються що в Франіку Мака не було

от кияни розбаловані що Мак на кожному углу

прикиньте але Маків немає в більшості центрів України

в більшості

в Тернополі немає теж
Ну так що в цьому поганого? Украінська нація здоровішою буде.
   
Ну так що в цьому поганого? Украінська нація здоровішою буде.
в ИФ полно бургерных такого типа. Пока это воспринимается как диковинка, вот народ туда недельку походит поймёт, что МакДак от ЧикенХата ничем не отличается и ажиотаж спадет
   
Оце якраз брехня, в Америці картопля і бігмак на смак лайно в порівнянні з українськими.
Як завжди аналітично  (tu) Юзер що завжди пише з українського айпі розказує про смак картоплі у штатах.

Ну так що в цьому поганого? Украінська нація здоровішою буде.
Пан Мічіган, от на себе у дзеркало глянь. У макдаку не їси і шо це змінило?
   
Ну, Фома, я теж пішу з украінського айпі. Десять років тому, заверяю, смак картоплі та бургеру, що в Украіні, що в Штатах були однакові. Як зараз - не знаю.
   
Ну, Фома, я теж пішу з украінського айпі. Десять років тому, заверяю, смак картоплі та бургеру, що в Украіні, що в Штатах були однакові. Як зараз - не знаю.
А пан Аналітик каже що смак різний, і у штатах - гівно  :weep: Тут два варіанти - або своє гівно Аналітику смакує, або він типове брехло, як усі прихильники певної політсили.
   
Десь чітав, що мак тому такій хімічний, що в них вимога, що бігмак має мати один і той самий смак в будьякому куточку світу.
   
Десь чітав, що мак тому такій хімічний, що в них вимога, що бігмак має мати один і той самий смак в будьякому куточку світу.
Пан Беггі, ви ж самі хімік. Як можна вірити у такі дурниці? Мак смакує так само, бо, мабуть, інгредієнти однакові. Кола, хліб, соус, котлета І трохи зелені - що може смакувати не так?
   
Пан Беггі, ви ж самі хімік. Як можна вірити у такі дурниці? Мак смакує так само, бо, мабуть, інгредієнти однакові. Кола, хліб, соус, котлета І трохи зелені - що може смакувати не так?
пан Фома, навіть дві свині різні на смак. Без хіміі, прівести до одного смаку просто неможливо.
   
Ще скажить, що кола то натурпродукт.
   
Це був далекий 2004-й рік, тепер же повністю інший підхід, навіть упаковки і ті не шкідливі
Ніт
Мак точно вбиває в кого літра оліі в день йде та макарони з хлібом і півторачка солодкоі шипучки за раз.
Ще гірше лайно але власне.
Тому не смердить.
...
Мак ще до 5джі примушував упоротих на зупинках 666 калом мазюкати.
Тепер вже є корона чіпи і  біль гейць
Попустило трохи.
   
В старі часи, ми притягнули з бігмаку котлету в лабу. Ми не аналітікі, та глутамат натрію виявили точно, а ще якісь речовини, чіслом шість, в екстракті гексановом на газовом хроматографі, та ідентіфікувати не вдалося, нема в нашоі базі.
   
В старі часи, ми притягнули з бігмаку котлету в лабу. Ми не аналітікі, та глутамат натрію виявили точно, а ще якісь речовини, чіслом шість, в екстракті гексановом на газовом хроматографі, та ідентіфікувати не вдалося, нема в нашоі базі.
Ви зайдіть куди завгодно і в котлеті (і не тільки) буде той глутамат. Хочете без - треба самому ростити бичка.
   
Я не проти маку, не подумайте, разі з три на рік, ну сітуація така, то не зашкодить точно.
   
Ви зайдіть куди завгодно і в котлеті (і не тільки) буде той глутамат. Хочете без - треба самому ростити бичка.
тому жерти та ебатися я люблю лише вдома. Не завжди виходить жерти, щоправда, вдома.
   
тому жерти та ебатися я люблю лише вдома. Не завжди виходить жерти, щоправда, вдома.
А вдома у вас своє теля є?
   
треба самому ростити бичка.
І в Альпах
І не нижче 800м від рівня

Є таке)
80 євро за кіло але везуть до хати

З ньюзеландіі 40є подібне але схоже що підморожують
   
саме так. Одна і та сама хімія.

Жер я в штатах бігмак, він такій самий, в вас щось псіхологічне до маку, пан Аналітик.
То у тебе рот дерев‘яний, і на смак відрізняється і по консистенції.
Таку ватну булочку як в Америці в Україні не їстимуть, раз скуштують і фатить.
Смак картоплі в Україні більш насичений і вона солоніша.
Інгредієнти для виготовлення блюд беруть місцеві і вони відрізняються, тому і смак буде іншим.
   
Смак картоплі в Україні більш насичений і вона солоніша
:facepalm:  :laugh:

Таку ватну булочку як в Америці в Україні не їстимуть, раз скуштують і фатить.
:super: а кола в Україні взагалі не шкідлива.

А смак льоду??? Хіба можна порівняти смак українського льоду і отої білої субстанції у штатах????
   
Мак точно вредный (если говорить в целом)

У меня был опыт, когда на протяжении долгого времени (сейчас не помню уже 3 мес, 4 мес или более), каждый день заказывали в маке какое-то меню. Начала болеть печень

Давно было, в начале 2000-х, когда открыли мак на Петровке (сейчас почайна)

   
:facepalm:  :laugh:

:super: а кола в Україні взагалі не шкідлива.

А смак льоду??? Хіба можна порівняти смак українського льоду і отої білої субстанції у штатах????
До речі перестали класти лід в кока колу і картопля щось на смак стала ближче до американської.
Портиться МакДональдс, але все одно поки що всі жеруть.
   
До речі перестали класти лід в кока колу і картопля щось на смак стала ближче до американської.
Портиться МакДональдс, але все одно поки що всі жеруть.
Пішли казки він АНАЛітика  :laugh:
   
Пішли казки він АНАЛітика  :laugh:
Які ще казки, тиждень тому на макдрайві затарився їдлом, кока-кола без льоду, картопля вже галіма.
Біг Тейсті бургер ще тримаєть, але чи надовго.
   
Які ще казки, тиждень тому на макдрайві затарився їдлом, кока-кола без льоду, картопля вже галіма.
Біг Тейсті бургер ще тримаєть, але чи надовго.
:laugh: То все Петро, цукко. Коли в штатах був, задушевнік? Я, наприклад, ніколи у житті не їв біг тейсті а біг мак їв за останні 10 років може двічі. Сніданок брав разів 10.
   
:laugh: То все Петро, цукко. Коли в штатах був, задушевнік? Я, наприклад, ніколи у житті не їв біг тейсті а біг мак їв за останні 10 років може двічі. Сніданок брав разів 10.
П‘ять років тому був в штатах, один раз довелося пожерти в макдональдсу, я скажу нормально там покушать взагалі велика проблема.
   
А вдома у вас своє теля є?
нема вдома теля. Та й жеремо ми переважно свінятіну та індиків. Рідко телятіну. Однак, купуемо в надійному місці, жинка купує.
   
А, ще на свята барашек, плов з курдючним жиром, та то окремо ногу та курдюк замовляти треба.
   
окремо ногу та курдюк замовляти треба

Здавалось би, і до чого тут Мак у Франківську?  :D
   
Здавалось би, і до чого тут Мак у Франківську?  :D
мене спитали, що я ім. А не з хімією часом.
   
А шо такого? В Луцьку ще досі немає.

В Сумах давно є ...з 1998 року...

Кому треба, черг немає... 

Ні разу не був і якось не збираюсь...  :-)o 
   
П‘ять років тому був в штатах, один раз довелося пожерти в макдональдсу, я скажу нормально там покушать взагалі велика проблема.
:laugh: Голодний був увесь час? 
   
Мені стейкі в Стейкхаусі сподобалися, та то на кожен день дорого. Ми в Чайнабафеті полуднали зазвичай. Головне, до другоі години прііхати, так дешевше. Толстенні страшно білі та не білі були в залі.
   
:laugh: Голодний був увесь час? 
Взяв відро картоплі, цибулі і четвертину сала, фатило щоб не голодувати.
   
Взяв відро картоплі, цибулі і четвертину сала, фатило щоб не голодувати.
Економив добові?  :laugh: Може ще й палатку брав з собою і спав під мостом?
   
В штатах завжди снідали та вечеряли вдома,  самими пріготованою іжою. То не дешевше жодного разу, та вагі ми не набрали. А мак, то мак. То іжа, як дуже голодний, а істи чого - нема. Ну, мені так здаеться.
   
В Польщі на кожній заправці. Як і у всій Європі
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія