Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я никогда не замечал за юльками, чтобы они писали RIP Ukraine!

та канєшно!
а коли огидне мурло стало презом у 20107
чи коли не менш (якщо не більш) огидне мурло окупувало президентський пост у 2014?
це ж словати не передати відчай і безвихідь, які тоді відчувалися!
Не бреши, серушка. Ви тільки по службє дурня клеїте, а так прекрасно все розумієте.
До речі, що значить "окупувало президентський пост"? Як це, можеш пояснити по суті, без дурних мантр?
   
Я думаю они разобрались в той ситуации и сейчас им стыдно за это

Я что-то не видел их извинений. Ведь они даже не извинились перед тобой, хе-хе.
   
Не бреши, серушка. Ви тільки по службє дурня клеїте, а так прекрасно все розумієте.
До речі, що значить "окупувало президентський пост"? Як це, можеш пояснити по суті, без дурних мантр?
серло, спочатку постав це ж саме питання своїм соратникам-серам, які істерять тут вже який день поспіль
які сьогодні є більші підстави для тривоги за Україну, ніж тоді коли презом став відвертий україножер?
ага, окупував. Бо презом став внаслідок своєї системної брехні, внаслідок заздалегідь брехливих обіцянок, про які було забуто відразу після їх проголошення.
   
Во-первых, юльки и зеботы это одна шайка на прикорме из одной лапы.
Во-вторых, всего сто лет назад украинцы проебали государство и лягли под кацев. В этот раз мудрый нарид проголосовал за откровенного сепара, который примет бамбас на хуйловских условиях именно это и будет означать рип государства.
   
які сьогодні є більші підстави для тривоги за Україну, ніж тоді коли презом став відвертий україножер?
ага, окупував. Бо презом став внаслідок своєї системної брехні, внаслідок заздалегідь брехливих обіцянок, про які було забуто відразу після їх проголошення.
Виділене - низькоякісна безталанна брехня. Навіть не знаю, чого раптом я сподівався почути від тебе щось притомне.
Йди собі, серушко, розсипай по темах свої перли, як коза "горошок" по дорозі.
   
Во-первых, юльки и зеботы это одна шайка на прикорме из одной лапы.
Во-вторых, всего сто лет назад украинцы проебали государство и лягли под кацев. В этот раз мудрый нарид проголосовал за откровенного сепара, который примет бамбас на хуйловских условиях именно это и будет означать рип государства.

Бля, какая фееричная порохоботовская хуетень
   
Во-первых, юльки и зеботы это одна шайка на прикорме из одной лапы.
Во-вторых, всего сто лет назад украинцы проебали государство и лягли под кацев. В этот раз мудрый нарид проголосовал за откровенного сепара, который примет бамбас на хуйловских условиях именно это и будет означать рип государства.
А то нічого, що Бамбас створив, підтримував і ростив Порошенко?
   
Сколько уже Ки проигрывала, сколько шансов она стратила, но юльки, даже в таких ситуациях не позволяли писать RIP Ukraine!!!!

Я такого не видел, а вот посмотрите что пишут самые уебищные мрази порохоботы, это же пизздец полный, эти мрази желает смерти Украине!!! Животные, суки

Просто юльків ніколи від корита не відривали.
   
Виділене - низькоякісна безталанна брехня. Навіть не знаю, чого раптом я сподівався почути від тебе щось притомне.
Йди собі, серушко, розсипай по темах свої перли, як коза "горошок" по дорозі.
Серло, а я й не сподівалася почути від тебе щось притомне
не було підстав на подібні сподівання - ти завжди городив тільки тупо тенденційну порохобоцьку фігню
   
та ладно, самые ярые сто раз тут хоронили Украину, если Порох останется на еще один срок.
   
Просто юльків ніколи від корита не відривали.

Т.е. порохоботов оторвали от корыта и они сразу поховали Україну?
   
Порохофилы просто воровитые говнюки и поцы.
Что с них взять, игнор их вони, а будут настаивать
проявить демократию и просто в бан.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія