Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як українізувати Україну?

Re: Як українізувати Україну?

Дурнику, не плутай російськомовних українців з кацапами - це як німці й австрійці: начебто мова одна, але нації різні.

Й не приписуй своє дурне бачення іншим: переважній більшості українців не важливо на якому діалекті розмовляє інший.

укросе, я ж тобі писав - не приводь кривих  аналогій!! В твоїй аналогії немає місця українцям  - якщо австрійці то русифіковані хахли, а німці то коцапи то де тут україномовні українці?  А  ми ще є.

І  по друге  -  що ти далдониш  постійно маячню про якісь діалекти?  Балбес, це не діалекти, це різні мови.  Коцапам дуже хочеться знизити статус української мови до свого діалекту але  ти чого поширюєш ці казочки?



   
Re: Як українізувати Україну?

Просте питання до Врода
Показати зображення...
Яка сума цифр на цьому малюнку?

Касна-нуль маскаль + касна-адїн кацап + два-нїславянята = каснаїзьічіє-(МФА: [kəsnə(ɪ̯)ɪˈzɨt͡ɕɪɪ̯ə]) їво-(МФА:[ɪ̯ɪˈvo])-русскава іба-(МФА:[ˈibə])-маскофскава мїра!
   
Re: Як українізувати Україну?

укросе, я ж тобі писав - не приводь кривих  аналогій!! В твоїй аналогії немає місця українцям  - якщо австрійці то русифіковані хахли, а німці то коцапи то де тут україномовні українці?  А  ми ще є.

І  по друге  -  що ти далдониш  постійно маячню про якісь діалекти?  Балбес, це не діалекти, це різні мови.  Коцапам дуже хочеться знизити статус української мови до свого діалекту але  ти чого поширюєш ці казочки?
укросе, я ж тобі писав - навчись використовувати правильну термінологію й навіть сам зможеш зрозуміти, що переважна більшість твоїх марень - це повна дурня.
Й не лізь туди, де взагалі нічого не тямиш, - до лінгвістики.
Балбес, що називається мовою, а що діалектом та якої мови діалектом - це суб'єктивно, ніяких чітких критеріїв не має. Російська від української відрізняється менш за окремі діалекти німецької чи італійської.
   
Re: Як українізувати Україну?

кому що болить, той про те і гомонить
а ваша пропозиція?
   
Re: Як українізувати Україну?

укросе, я ж тобі писав - навчись використовувати правильну термінологію й навіть сам зможеш зрозуміти, що переважна більшість твоїх марень - це повна дурня.
Й не лізь туди, де взагалі нічого не тямиш, - до лінгвістики.
Балбес, що називається мовою, а що діалектом та якої мови діалектом - це суб'єктивно, ніяких чітких критеріїв не має. Російська від української відрізняється менш за окремі діалекти німецької чи італійської.

прихильники певної політсили, ти не спроможний оцінити що я знаю а що не знаю  :punish:

Всі лінгвісти давно зробили висновок що українська мова і коцапоязик це різні мови, ніякого суб'єктивізму тут немає.. Те що відстань між діалектами якихось мов більша за відстань між українською  мовою і коцапоязиком це проблеми тих мов..

   
Re: Як українізувати Україну?

прихильники певної політсили, ти не спроможний оцінити що я знаю а що не знаю  :punish:

Всі лінгвісти давно зробили висновок що українська мова і коцапоязик це різні мови, ніякого суб'єктивізму тут немає.. Те що відстань між діалектами якихось мов більша за відстань між українською  мовою і коцапоязиком це проблеми тих мов..
прихильники певної політсили, по твоїм дописам добре видно, чого ти не знаєш й не бажаєш знати, а підмінюєш своєю хворою уявою.
Ось, наприклад, лінгвісти не могли зробити висновок, який ти їм нахабно приписуєш, за відсутністю терміну "коцапоязик".
Більш того, ти й мені у наступному реченні намагаєшся приписати свої хвантазії... Більше нічого проти реальності у тебе немає. Та й бути не може, бо факти - це вперта річ.
   
Re: Як українізувати Україну?

   
Re: Як українізувати Україну?

що називається мовою, а що діалектом та якої мови діалектом - це суб'єктивно, ніяких чітких критеріїв не має.

І чому дехто в Україні так тримається за московський (тамбовський чи який там..) діалект...
   
Re: Як українізувати Україну?

І чому дехто в Україні так тримається за московський (тамбовський чи який там..) діалект...
Київській, одеській, харківській тощо...
Тримаються за ЦІ діалекти. Бо _рідна_мова_
   
Re: Як українізувати Україну?

І чому дехто в Україні так тримається за московський (тамбовський чи який там..) діалект...

та який там діалект, звичайна російська мова,
чого тільки не вигадають українці аби не користуватися українською
   
Re: Як українізувати Україну?

та який там діалект, звичайна російська мова,
чого тільки не вигадають українці аби не користуватися українською

Та то не українці таке вигадують, а укроси чи підкацапники.
   
Re: Як українізувати Україну?

Київській, одеській, харківській тощо...
Тримаються за ЦІ діалекти. Бо _рідна_мова_

Якщо рідна від слова рід, то для більшості з них рідною мала б бути українська.
А тут більш підходить  - сімейна. Якої змалку в сімї навчили.
   
Re: Як українізувати Україну?

Та то не українці таке вигадують, а укроси чи підкацапники.

Коли слідувати тенденції останнього часу висловлювати думку
уявними діалогами-ситуаціями
то можна скласти такий діалог:
- Куме, а чого це ви українською не користуєтесь?
- А для чого мені українська, я ж не українець, мене то за укроса то за підкацапника мають.

Якщо людину сто раз назвати свинею є велика ймовірність, що вона захрюкає.   
   
Re: Як українізувати Україну?
van

 Не удивлюсь что автора темы   воспитали в цыганском таборе на венгерской границе.  где цыгане  подкацапники его обижали  и унижали   , почему  у него столько ненависти к остальным гражданам  .

  Есть категория осведомленных , которые раньше были парторгами те делами всех советскими гражданами  , нужно разбираться с украинезаторами  повылвзили разные чмошники парторги аля рыльники ,  черти  нестриженые  со своими бредовыми идеями как задушить остальных граждан  как их унизить  лишить гражданских прав , выслать итд.Не удивлюсь что подобными украинезаторами   которые  частично  виновны  в событиях на Донбассе   Крыму стоят российские спецслужбы
   
Re: Як українізувати Україну?

- Куме, а чого це ви українською не користуєтесь?
- А для чого мені українська, я ж не українець, мене то за укроса то за підкацапника мають.

Якщо людину сто раз назвати свинею є велика ймовірність, що вона захрюкає. 

Тут причинно-наслідковий звязок перевернуто.
   
Re: Як українізувати Україну?

Це в нього така нова  тупа фішка - розділити українську мову на діалекти, добавити туди  кацапоязик  назвавши його  одним із діалектів української мови, і  мовну війну перетягнути в площину використання діалектів  з посиланням на нібито світовий досвід  -  он в німеччинні  є різні діалекти які сильно  відмінні між собою, і нічого, люди живуть, тоді і ви живіть.
Не звертайте увагу на цього узкоязикого дурника, який всіма силами чіпляється за коцапоязик... навіть українською не навчилося писати -  діалект Київській, одеській, харківській
   
Re: Як українізувати Україну?

Тут причинно-наслідковий звязок перевернуто.

та так,
зате мотиваційно-наслідковий в повному порядку
   
Re: Як українізувати Україну?

Бачу в цій гілці і прихильники Зе світяться.
Можливо навіть такі є, які розуміють шкідливість русифікації України. (Чи нема серед Зе фанів таких?)
В мене до них питання:
Яку мовну політику проводитиме "Слуга народу", якщо її голова на всіх публічних заходах принципово говорить російською?
   
Re: Як українізувати Україну?

Бачу в цій гілці і прихильники Зе світяться.
Можливо навіть такі є, які розуміють шкідливість русифікації України. (Чи нема серед Зе фанів таких?)
В мене до них питання:
Яку мовну політику проводитиме "Слуга народу", якщо її голова на всіх публічних заходах принципово говорить російською?
в мене до вас питання - як українізувати Україну?
   
Re: Як українізувати Україну?

Це в нього така нова  тупа фішка - розділити українську мову на діалекти, добавити туди  кацапоязик  назвавши його  одним із діалектів української мови, і  мовну війну перетягнути в площину використання діалектів  з посиланням на нібито світовий досвід  -  он в німеччинні  є різні діалекти які сильно  відмінні між собою, і нічого, люди живуть, тоді і ви живіть.
Не звертайте увагу на цього узкоязикого дурника, який всіма силами чіпляється за коцапоязик... навіть українською не навчилося писати -  діалект Київській, одеській, харківській
Почнемо з кінця - так, помилився... Навіть виправдовуватися не збираюся.

Тепер по суті - то не я українську на діалекти розділяю, а реальне життя:


Якщо ти з цією реальністю не згоден, то це виключно твої проблеми, з якими до психіатра, а не на ФУП. До речі, як й з вигаданим тобою "коцапоязиком".

он в німеччинні Україні  є різні діалекти які сильно  відмінні між собою, і нічого, люди живуть
   
Re: Як українізувати Україну?

в мене до вас питання - як українізувати Україну?

В даному контексті не голосувати за ту політичну силу, яка займається русифікацією України.
   
Re: Як українізувати Україну?

В даному контексті не голосувати за ту політичну силу, яка займається русифікацією України.
Анатоль, я ж вас питаю не про ХТО, а про ЯК. Є якісь думки?
   
Re: Як українізувати Україну?

Анатоль, я ж вас питаю не про ХТО, а про ЯК. Є якісь думки?

Так я й пишу як Ви можете сприяти українізації - не голосувати за тих, хто займається русифікацією.
А то відмінять ще слуги якогось неукраїнського народа закон про державну мову.
   
Re: Як українізувати Україну?

   
Так я й пишу як Ви можете сприяти українізації - не голосувати за тих, хто займається русифікацією.
А то відмінять ще слуги якогось неукраїнського народа закон про державну мову.

Або: принаймні почати із самого себе - і мерщій вивчити український кличний відмінок для деслов'янізованої та антислов'янської россоформи - Анатоль!
І отак - прислужитись і самому собі - і касна-Слузі народу!
   
Re: Як українізувати Україну?

Так я й пишу як Ви можете сприяти українізації - не голосувати за тих, хто займається русифікацією.
А то відмінять ще слуги якогось неукраїнського народа закон про державну мову.
Анатоль, ви розумієте, що це не відповідь?
   
Re: Як українізувати Україну?

Re: Як українізувати Україну?

почему донецкие учат польский или итальянский когда приежают заробитчанствовать?
   
Re: Як українізувати Україну?


Всі лінгвісти давно зробили висновок що українська мова і коцапоязик це різні мови,

Это два разных языка. Но можно было бы об этом сказать без меньшевартого хамства.
   
Re: Як українізувати Україну?

:-B

Ну а шо (что)?
   
Re: Як українізувати Україну?

іба! (tu)

Касна-Слуго народу -
Вислухай вродливу Вроду:
На гарну мову настала мода -
Не будь "уродлївьім-росса-уродам"!


Український кличний відмінку - гримни потворних зезомбенят мовою по їхньому кацапському каснаїзьічію-(МФА: [kəsnə(ɪ̯)ɪˈzɨt͡ɕɪɪ̯ə])!
   
Re: Як українізувати Україну?

Як українізувати Україну? Чи знову все буде, як завжди.

Если подумать, не нужно переть буром (+ напролом).
   
Re: Як українізувати Україну?

Касна-Слуго народу -
Вислухай вродливу Вроду:
На гарну мову настала мода -
Не будь "уродлївьім-росса-уродам"!

Український кличний відмінку - гримни потворних зезомбенят мовою по їхньому кацапському каснаїзьічію-(МФА: [kəsnə(ɪ̯)ɪˈzɨt͡ɕɪɪ̯ə])!

Скажите, пожалуйста, а для чего вы это МФА постоянно приводите?
   
Re: Як українізувати Україну?

СкажитЄ, пАжалуйста, а для чЇВО вы этА МФА пАстАяннА прЇводЇтЄ?

Для таво - штобьі каснаїзьічнїкі панїмалї аа-вава-разнїцу їво-арфаґрафїческава русскава їзьіка - ат нїво-арфаепїческава-(МФА: [ɐrfəɛˈpʲit͡ɕɪskʲɪɪ̯])!

Бо російська, фонетично - одноманітна і деслов'янізована мова. А мовити російською ентропічною антислов'янськістю - ганьба для українців! Нею українцям -  неможливо справді ні думати, ані творити. Бо ось пан Скіф - твердить, що російська подібна до української!

   
Re: Як українізувати Україну?

Ну а шо (что)?
якщо підсумувати звернення, на форумі присутні переважно кацапи + декілька укросів :lol:
   
Re: Як українізувати Україну?

відмінку
відмінок
   
Re: Як українізувати Україну?

Это два разных языка. Но можно было бы об этом сказать без меньшевартого хамства.

можно, але для чого?
   
Re: Як українізувати Україну?

Для таво - штобьі каснаїзьічнїкі панїмалї аа-вава-разнїцу їво-арфаґрафїческава русскава їзьіка - ат нїво-арфаепїческава-(МФА: [ɐrfəɛˈpʲit͡ɕɪskʲɪɪ̯])!
Бо російська, фонетично - одноманітна і деслов'янізована мова. А мовити російською ентропічною антислов'янськістю - ганьба для українців! Нею українцям -  неможливо справді ні думати, ані творити. Бо ось пан Скіф - твердить, що російська подібна до української!

То есть вы считаете, что украинцы не могут творить другими мовами?
   
Re: Як українізувати Україну?

можно, але для чого?

Чтобы констатировать факт, и на этой основе вести дальнейшую дискуссию.
   
Re: Як українізувати Україну?

А мовити російською ентропічною антислов'янськістю - ганьба для українців! Нею українцям -  неможливо справді ні думати, ані творити.
інша справа американською, мовою суто слов'янською
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія