Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: А підкажіть яких вітамінів пожерти

Re: ФЗВ: А підкажіть яких вітамінів пожерти

Їв і їм зараз https://vitamin.in.ua/p357516042-rybij-zhir-omega.html   Американський бренд. На Амазоні трохи дешевше але довше йде. Беру в нас. На розетці також є. Із видимих результатів - швидше відростають нігті та волосся. На Амазоні рекомендують в комплексі з омегою-3 жерти ще вітамін Д3, К2, добавки з Q10.
   
Re: ФЗВ: А підкажіть яких вітамінів пожерти

ну вот  :(

ты кушал и не выздоровел?

эффект от омеги-3 то есть, то нет в разных исследованиях. Спорят, что те кто нашли омегу полезной, что-то там не учли в выборке подопытных. Поэтому врачи на всякий случай не рекомендуют есть эту омегу, а советуют налегать на продукты, где она в естественном виде.

Вспомнил. У меня был послеоперационный тромб, который врач посоветовал лечить комбинацией лекарств. В течение недели это не помогало. Я попробовал лимон-оливковое-мед. На третий день тромб рассосался. Пока это весь мой опыт.

Останнє редагування: 20 березня 2018 15:11:00 від etochtod
   
граждане ники
раз Вы тут все собрались

кардиолог приписал омега -3, брать только сша, это бад
не дешовый как по мне..
че делать?
интернет разделился во мнениях ...
может кто кушал?

треску кушай
у вас она наверное дешевле грязи
   
Re: ФЗВ: А підкажіть яких вітамінів пожерти

Звісно що краще за все їсти натуральні свіжі продукти, зелень і т.д. Але поки травка ще не зазеленіла і сонечко не блистить...
   
Re: ФЗВ: А підкажіть яких вітамінів пожерти

спасибо за советы  coil  профи .. :)

Профи тот, кто может поддерживать в здоровом теле здоровый дух
без всей этой химии.
   
Re: ФЗВ: А підкажіть яких вітамінів пожерти

панове..
кардиолог отличный, к нему попасть еще..
и он с торбой лекарств, советовал настойчиво омегу (сша, крайняк германия)
не говорил про треску лучок и оливки с медом, а омегу..
может связанно  - гарантия регулярности, я ж небуду с собой треску с чесноком таскать..
может по этому..
его заинтересованности ни какой - где хочешь там и ищи, ему и без бадов хватает..

еще раз спасибо  :)
   
Re: ФЗВ: А підкажіть яких вітамінів пожерти

Із усього, що бачив, ефект (хоча б самозаспокоєння :) ) хоч якийсь, це були або прості Ревіт або Дуовіт (жовті шарики), або амвеєвські комплекси. Є ще, кажуть, якісь закордонні для дітей у вигляді жувальних цукерок, також непогані, не читав назви.
Але найкраще - саме у продуктах. Фрукти та овочі, картопля з городу, сир домашній, сало своє з вигодованої свині :) . Щодо риби - кажуть найкорисніша морська, але ж частину промислових риб навчилися вирощувати в басейнах, а це вже трохи не те м'ясо риби.
   
Re: ФЗВ: А підкажіть яких вітамінів пожерти

І згадав - треба їсти насіння льону (корисно) та куркуму.
   
Re: ФЗВ: А підкажіть яких вітамінів пожерти

На мене ніякі вітамінні комплекси не діють.
А це був страшенний упадок сили, то терапевт сказала поприймати Допельгерц Енерготонік (бальзам).
І дивно, але вже на 3 - 4 день я відчла прилив сили.
Правда, він діяв, поки я його пила. Перестала пити, все те саме.
   
Панове, а порадьте яких нормальних вітамінний комплексів пожерти.
А то щось енергії зовсім обмаль. Весь день сонний та втомлений хожу.

Всі необхідні вітаміни є в достатній кількості у звичайних продуктах. Чудодійні властивості синтетичних вітамінів придумали їх виробники.
Треба харчуватись збалансовано споживати більше рослинної не обробленої їжі. Весняна хандра не від недостатку вітамінів, а від недостатку сонячного світла. Замість вітамінів краще сходи в солярій.
   
Синтетичні вітаміни майже не сприймаються організмом. Ви жертва фармацевтичної мафії.

 (tu)
Абсолютно вірно!
   
Re: ФЗВ: А підкажіть яких вітамінів пожерти

Бог дав все необхідне, всі найскладніші речовини є у природі. Літри конопляного масла за 300 гривень вам вистачить на півроку. З повним комплексом всіх вітамінів і мікроелементів.
   
Re: ФЗВ: А підкажіть яких вітамінів пожерти

витамин Д, омега 3
   
Панове, а порадьте яких нормальних вітамінний комплексів пожерти.
А то щось енергії зовсім обмаль. Весь день сонний та втомлений хожу.

Все. Тобі пістуц...
   
Re: ФЗВ: А підкажіть яких вітамінів пожерти

Синтетичні вітаміни майже не сприймаються організмом. Ви жертва фармацевтичної мафії.
Интересно, а витамины из ГМО овощей и фруктов воспринимаются организмом или он всё-таки "сплёвывает", подозревая неладное?
ЗЫ: Насчёт невосприятия синтетических витаминов организмом, несовместимости составляющих поливитаминов - это бред сивой кобылы (ничего личного).
   
Re: ФЗВ: А підкажіть яких вітамінів пожерти

панове..
кардиолог отличный, к нему попасть еще..
и он с торбой лекарств, советовал настойчиво омегу (сша, крайняк германия)
не говорил про треску лучок и оливки с медом, а омегу..
может связанно  - гарантия регулярности, я ж небуду с собой треску с чесноком таскать..
может по этому..
его заинтересованности ни какой - где хочешь там и ищи, ему и без бадов хватает..

еще раз спасибо  :)

Я сейчас пью штатовские. Заказывал на iherb. Но мне нужно много всего, и микроэлементы, и витамин д3 и омега3. Меньше слушай мнение людей в этом мало шарящих, в стиле выпей водки и все пройдет. Их компетентность в большинстве случаев равна нулю и ничем не подтверждена. Хороший врач опирается на свой опыт. Если сказал попить-попей.
   
регулярно з Америці отримую та приймаю. По пигулке раз на добу. Був холестерін 6.5, зараз після року прийому 5.4.


   
Re: ФЗВ: А підкажіть яких вітамінів пожерти

Штучні вітаміни я б не приймав. Навіть мінімальна кількість натуральних овочів фруктів і то краще. Але взнати які продукти краще приймати зараз, то тре лікаря питати.
   
по своему и опыту друзей  самые толковые витаминные комплексы на каждый день это оптимен и оптивумен. Американские.
Есть примеры улучшения фертильности, некоторые стали вставать в 7 утра без будильника. Реально хорошие витамины.
Но по комплексам нужно помнить, что есть как эффект синергии витаминов, так и обратный еффект. Я лично не сторонник комлпексов, лучше один-два микроелементы уптореблять и сменять через месяц.


   
Re: ФЗВ: А підкажіть яких вітамінів пожерти

Я фігєю. Ви читаєте ФУП і не робите ніякихвисновків .МЄДЬДОНІЙ, або мілдронат додастьвам енергії і сил :pooh_on_b:
   
ФЗВ: А підкажіть яких вітамінів пожерти

Можу порадити - "Евтаназепам"
   
Re: ФЗВ: А підкажіть яких вітамінів пожерти

регулярно з Америці отримую та приймаю. По пигулке раз на добу. Був холестерін 6.5, зараз після року прийому 5.4.



я можу півголовки гарліку зараз зїсти :shuffle: або цілу
   
Re: ФЗВ: А підкажіть яких вітамінів пожерти

Дуовіт
   
Re: ФЗВ: А підкажіть яких вітамінів пожерти

Про рибу тема у вільному.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=981358.0
Тож тут напишу.

З Вікіпедії.

Увага до поліненасичених жирних кислот у світі зросла вибухоподібно після повідомлень про низьку поширеність серцево-судинних захворювань серед Гренландських ескімосів (інуїтів).

Зацікавлені датські вчені Bang і Dyerberg спорядили шість експедицій, починаючи з кінця 1960-х років, і підтвердили дуже низьку захворюваність на інфаркт міокарда у вказаній популяції[1].

Автори припустили, як можливе пояснення, вживання інуїтами ω-3 ПНЖК морського походження, які у великій кількості містяться в м'ясі тюленів та китів — головних складових харчового раціону ескімосів Гренландії. В подальшому стало відомо, що ω-3 ПНЖК можуть виступати протекторами щодо розвитку атеросклерозу, тромбозу, знижувати поширеність запальних та імунних захворювань серед інуїтів.[2]

Довголанцюгові ω-3 кислоти виробляються морськими водоростями і планктоном. Риби та морські тварини харчуються планктоном, риб'ячий жир є основним джерелом ейкозапентаєнової (6-10%) та докозагексаєнової (10-15%) кислоти для людини. У рослинних джерелах зустрічається, в основному, α-ліноленова кислота, яка міститься в значних кількостях у волоських горіхах (8-10%) і лише у деяких олійних культурах і, відповідно, рослинних оліях: лляній (35-65%), рижієвій (30-42%), конопляній (14-28%), ріпаковій (6-13%), соєвій (5-14%), олії зародків пшениці (4-10%)

   
Re: ФЗВ: А підкажіть яких вітамінів пожерти

Від вітамінів жерти хочеться, капєц.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія