Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

На краківське ТРО ніяк не вплинеш з України, можна бути спокійним.
продовження паспорта з оновленим ВЛК або штрихкодом в білеті
   
продовження паспорта з оновленим ВЛК або штрихкодом в білеті

ну вжеж юристи розжували  :facepalm1:
я думав, всім вже все ясно й таку дурню більше ніхто не запропонує

відмова у продовженні паспорта приведе до того, що за європейськими законами людина подасть на справжнє біженство, а не той сурогат, що зараз
й отримає прихисток
   
Шось херово новина встааилась, редагнути не можу, тому

Частка чоловіків-біженців у інших державах за час повномасштабного вторгнення Росії зросла майже вдвічі — із 17% до 35%. Про це свідчать дані Центру економічної стратегії.
   
Ого, який кабанчик вискочив  :gigi:
думаю обмежено придатний фронтовик з ПТРС. Побратима кинув  :(
   
думаю обмежено придатний фронтовик з ПТРС

І чмокав в машині (купленій за донати) якусь руду співробітницю  :gigi:
   
https://t.me/verhovna_rada_zmi/37573
сцукко, якою фуєтєнню займаються.
теж мені, пріоритет.
хай стоїть арка, майже ніхто і не пам'ятає з якого вона приводу.  після війни розберемося.
   
Стосовно повторного медогляду обмежено придатних: проблема  не в огляді,  як такому (якщо хто не в курсі,  він і так кожний рік),  а в тому, що хочуть скасувати сам статус,  а це брєд
   
Шось херово новина встааилась, редагнути не можу, тому

Частка чоловіків-біженців у інших державах за час повномасштабного вторгнення Росії зросла майже вдвічі — із 17% до 35%. Про це свідчать дані Центру економічної стратегії.

Кордон звичайно решето. Досить багато тут в Швеції бачив сімей з 1 -2 дітьми. І хлопи на інвалідів не дуже були схожі.
   
сцукко, якою фуєтєнню займаються.
теж мені, пріоритет.
хай стоїть арка, майже ніхто і не пам'ятає з якого вона приводу.  після війни розберемося.

коли коту нічим зайнятися...... (с)

   
Введіть пошуковй запит
На Закарпатті співробітники ТЦК підвезли чоловіка до кордону, щоб мати змогу його мобілізувати
29 березня, 2024, 20:14
Чоловіка мобілізували з потяга



На типові світлини із затримки «ухилянтів» на кордоні, ймовірно, потрапляють не лише ухилянти, а й випадкові люди.

Така історія трапилась із Андрієм Козюрою.

Про цю ситуацію повідомляє Інформатор.

Чоловік приїхав до Карпат з товаришем із намірами пройти пішим туристичним маршрутом. Зійшовши з потяга, чоловіка затримали через те, що він, нібито, знаходився у розшуку.


«До мене підійшли четверо, почали розмовляти: одразу дуже агресивно, з криками, настійливо вимагаючи документи. Викликали наряд поліції - і я показав їм свої папери. Тут раптом виявилося, що я у розшуку в якогось із ТЦК», - розповідає Андрій Козюра.

Затриманого разом з його товаришем, доправили до місцевого відділку поліції. Там склали протокол про затримання за ст.210 (порушення військовозобов'язаним правил військового обліку, штраф від 510 до 850 грн). Для його товариша історія закінчилася саме там: він не значився у базах та відмовлявся підписувати будь-які документи.

«Щойно я вийшов за двері - скрутили, вирвали з рук телефона, заштовхали до автівки. Доправили до Воловецького ТЦК. Там я спілкувався з якимись незрозумілими для мене людьми - пропонували щось підписати, але я відмовився. За три години мене знову заштовхали до авта - старенького Mitsubishi Pajero - і відвезли до Мукачева», - веде далі Андрій Козюра.

У районному ТЦК його зустрів співробітник на ім'я Антон. Знову запропонував підписувати документи, сфотографував. Після цього Козюру візвезли до лікарні, зробити флюорографію.

«Прийшов той самий Антон, сказав: мовляв, про тебе подзвонили, сказали, треба випускати. Ми тут усі приносимо вибачення, зараз тебе підвеземо у зворотному напрямку - я тоді не зрозумів, що відбувається: думаю, що це в них вже заготовлена »схема« з імпровізацією», - каже чоловік.

Згодом чоловіка відвезли у невідомому напрямку, вказавши на шлях, куди йому треба йти далі.


«Я зробив 5-6 кроків, спробував увімкнути телефона і побачив, що він повністю »обнулений« - немає сім-карт, пам'ять стерта. Зрозумів: таким чином у ТЦК видалили небажані відео спілкування із власними співробітниками - а в мене саме був такий запис. А тоді до мене підбігли два »козака« у цивільному, схопили і стали розпитувати: хто я, звідки, навіщо», - каже Андрій Козюра.

Виявилося, що обидва - перевдягнуті співробітники Держприкордонслужби .

«Десь за 10 хвилин з лісу вийшли інші п'ять чи шість прикордонників. Мене сфотографували, зробили фото, вдягнувши жилета: я стою із обличчям долі, поряд собака - типове фото »ухилянта« зі зведення Держприкордонслужби . А тоді забрали до камери, де протримали до ранку», - розповів Андрій.

Буквально силоміць, як каже Андрій, змусили пройти пройти військово-лікарську комісію, та за півдоби без будь-яких пояснень відправили до Рівненської області, де знаходиться його навчальна частина.

Читайте також: Адвокат разом із спільниками незаконно привласнили майно у самому центрі Львова

«Паспорт мені віддали, вже перед тим, як підписувати військовий квиток. Я його бачив півсекунди - там вже все було готово, розписане, »запаковане«. А у голові - фраза, яку мені сказав один зі співробітників Ужгородського ТЦК: »ми змушені діяти трошки незаконно, щоб до нас русня не прийшла", - розповів Козюра Інформатору.

varta1.com.ua: Новини
   
ми змушені діяти трошки незаконно, щоб до нас русня не прийшла

А вакцинація була незаконною чому? Щоб русня не прийшла?

Чому кололи незаконно від ковіду примусово? А потім би ловили на вулицях і кололи. Зеля ж казав, війни не буде, буде вакцинація.
   
Тобто, мобілізації не проводимо, все одно без толку?

мобілізація проводится зараз на повну,  всіма доступними і не доступними методами


інша справа що вже нема кого мобілізувати,  1.5 млн. ухилянтів які ховаються і 1.5 млн. доглядальників з яких мінімум 1 млн фейкові.

забрати можна лише бідолаг з ледве працюючих підприємств які не ховаються повністю зупинавши економіку

   
мобілізація проводится зараз на повну,  всіма доступними і не доступними методами


інша справа що вже нема кого мобілізувати,  1.5 млн. ухилянтів які ховаються і 1.5 млн. доглядальників з яких мінімум 1 млн фейкові.

забрати можна лише бідолаг з ледве працюючих підприємств які не ховаються повністю зупинавши економіку
Ну, це я до слів президента:
Україна зараз не готова відбити ще один великий російський наступ, який очікують наприкінці травня або в червні. Про це президент України Володимир Зеленський заявив в інтерв'ю американському каналу CBS News.
Якщо не готова Україна зараз, то в травні теж навряд чи буде готова, Раді ще треба кілька тижнів для ухвалення закону про мобілізацію, потім мобілізованим треба ще пройти підготовку... Не встигаємо!
   
продовження паспорта з оновленим ВЛК або штрихкодом в білеті

то все до одного місця вже,  всі хто хотів оновити паспотра зробили то ще в січні,  а через 10 років  можна і на ВЛК сходити
   
Ну, це я до слів президента:
Україна зараз не готова відбити ще один великий російський наступ, який очікують наприкінці травня або в червні. Про це президент України Володимир Зеленський заявив в інтерв'ю американському каналу CBS News.
Якщо не готова Україна зараз, то в травні теж навряд чи буде готова, Раді ще треба кілька тижнів для ухвалення закону про мобілізацію, потім мобілізованим треба ще пройти підготовку... Не встигаємо!

Не в мобілізації справа.
Якщо мобілізувати 2млн. і озброїти їх лопатами, то що це змінить?
Проблема в зброї, якої не дають...
   
Spin - штабний кремлівський бот. Намагається нас запевнити, що в воєєних питаннях винуватий не Головнокомандувач, а хтось інший :X Чи то до звільнення Залужного було? Після звільнення тепер вина союзників?
   
Не в мобілізації справа.
Якщо мобілізувати 2млн. і озброїти їх лопатами, то що це змінить?
Проблема в зброї, якої не дають...

До чого тут зброя. У ЗСУ критична ситуація не з пілотами чи артелеристами, а з піхотою. А з калашами ніяких проблем немає
   
До чого тут зброя. У ЗСУ критична ситуація не з пілотами чи артелеристами, а з піхотою. А з калашами ніяких проблем немає

А з кабами проблеми зовсім немає?
Їх калашами потрібно збивати?
   
https://t.me/verhovna_rada_zmi/37573
І Т.Г. схожих на Леніна треба прибрати. Починаючи з Каніва
   
А вакцинація була незаконною чому? Щоб русня не прийшла?

Чому кололи незаконно від ковіду примусово? А потім би ловили на вулицях і кололи. Зеля ж казав, війни не буде, буде вакцинація.
А що, доста ефективно. В обговорення сурьозного зашквару тцк приходить ідіот і приплатає вакцини, іншопланетян etc.
Посміялися та розійшлись .

Чоловіки призовного які приперлися  погуляти по горах у Воловець де усих своїх вигребли певною мірою іншопланетяни.
   
До чого тут зброя. У ЗСУ критична ситуація не з пілотами чи артелеристами, а з піхотою. А з калашами ніяких проблем немає
   Так тому й критична ситуація з піхотою, шо на пілотів та артилеристів хуй забили ( бля, не втримався).
   
А що, доста ефективно. В обговорення сурьозного зашквару тцк приходить ідіот і приплатає вакцини, іншопланетян etc.
Посміялися та розійшлись .

Чоловіки призовного які приперлися  погуляти по горах у Воловець де усих своїх вигребли певною мірою іншопланетяни.

Тут питання в тому що коли в тих чоловіків не було ні бронювання,ні відстрочки то нащо було оцей весь цирк з коням ? Я так розумію що чоловіки придатні? Не інваліди і т д. Ясно що зараз таких всіми правдами і неправдами будуть пробувати мобілізувати. Якщо так не хочеться то треба стати на облік по місцю проживання . А якщо і так не підходить то нафіг по Карпатах шастати. Сиди дома і посилай маму за хлібом.Бо інакше зловлять рано чи пізно)
   
Разговаривал с коллегой по работе, ругался. Его брат на войне потерял кисть руки. Больница дает рабочую группу инвалидности. Мотивируют тем, что, например, может работать охранником, смотреть за мониторами или что-то подобное. Говорит, что дожил до 50, но такого издевательства над людьми не видел.   
   
Короче я бачу що більшість хоче здаватися але не знає як це висловити - зброї нема, мобілізація не потрібна, воювати лопатами)
   
Короче я бачу що більшість хоче здаватися але не знає як це висловити - зброї нема, мобілізація не потрібна, воювати лопатами)
Ну, раз президент сказав, шо не вистоїмо, то навіщо тоді мобілізація?
   
До чого тут зброя. У ЗСУ критична ситуація не з пілотами чи артелеристами, а з піхотою. А з калашами ніяких проблем немає
дійсно? То з яких причин для роздачі населенню автоматів їх забракло? Зробили тро з коктейлями молотова. Якби в херсонців були б ті самі автомати десятками тисяч ситуація з підпіллям буда би набагато кращою.
Влада зі своїм небажанням не роздавати вогнепал, теж винна у тому, що залишила людей взагалі беззахисними перед мародерами, гвалтівниками, вбивцями. Людям навіть не дали шансу з честю боротися! А потім має сміливість у них же запитувати про обовязок. Можна багато говорити про те, що у нас людське життя цінується більше, але по фактах різниця не дуже вже велика .
Пс навіть зараз пропонується ще погіршити умови для тримання вогнепалу, щоб люди буквально могли лише тішитися нею у сейфі

Останнє редагування: 30 березня 2024 14:29:06 від Raindrop
   
До чого тут зброя. У ЗСУ критична ситуація не з пілотами чи артелеристами, а з піхотою. А з калашами ніяких проблем немає

Щось донатів на калаші ніхто не збирає? Може тому що сучасна війна це не війна з калашами?
   
(в іншій гілці я писав)

про мобілізацію - почасти замкнене коло виходить.
ок, страшно то само собою, але є іші аспекти:
люди не хочуть йти в армію тому що розуміють що серйозної зброї в України недосить і їхні шанси вижити, отже, сильно зменшуються.
- лопатами від КАБів не відібєшся.
- маючи більше снарядів  можна більше викосити наступаючих кацапів так щоб до наших окопів добігло менше і наші піхоті було легше.
- де українська авіапідтримка наступів ЗСУ?
- і т.д.
успіхи на полі  бою - це все похідне від техніки.
спочатку техніка. тоді люди.


про мобілізацію - почасти замкнене коло виходить.
...
   
Короче я бачу що більшість хоче здаватися але не знає як це висловити - зброї нема, мобілізація не потрібна, воювати лопатами)

Прямо Америку відкрив.Інша справа що ой як не люблять ніде цю тему зачіпати.Це стало зрозуміло ще тоді коли потік добровольців повністю зник на 99.9% і основою мобілізації стали бусіки незламності. І чим далі тим більше. Залишилися або реальні інваліди,піклувальники,багатодітні,заброньовані ,пацани до 25 років,або ті хто це все купив + студенти 30,40+. Всіх нешуганих ухилянтів які без будь-яких паперів вешталися теж давно відловили. Залишилися самі ссикливі які на чужі дзвінки не відповідають і з хати лишній раз не виходять.Які у них можуть бути настрої? Вони свій шлях обрали. Те саме можна сказати і за тих хто купив собі відмазку. Єдина різниця між ними і ухилянтами що сидять по квартирах ті бояться а ті живуть повноцінним життям і на все плювати. При тому про людське око можуть бути пізд.ць патріоти,в тилу. Вони наймерзотніші. Гірші за всіх.
   
Міський голова Білої Церкви вирішив мобілізуватися до лав ЗСУ (bykvu.com) 
   
Ну, раз президент сказав, шо не вистоїмо, то навіщо тоді мобілізація?
Де він таке казав, хуєсос?)
   
дійсно? То з яких причин для роздачі населенню автоматів їх забракло? Зробили тро з коктейлями молотова. Якби в херсонців були б ті самі автомати десятками тисяч ситуація з підпіллям буда би набагато кращою.
Влада зі своїм небажанням не роздавати вогнепал, теж винна у тому, що залишила людей взагалі беззахисними перед мародерами, гвалтівниками, вбивцями. Людям навіть не дали шансу з честю боротися! А потім має сміливість у них же запитувати про обовязок. Можна багато говорити про те, що у нас людське життя цінується більше, але по фактах різниця не дуже вже велика .
Пс навіть зараз пропонується ще погіршити умови для тримання вогнепалу, щоб люди буквально могли лише тішитися нею у сейфі
Не сміши - всіх би з тими автоматами повбивали, а половина зараз би бігала за кацапів
   
Де він таке казав, хуєсос?)

На запитання про те, чи програє Україна без американської допомоги, він відповів так:

"Це правда. Ми програємо. Не за один день. Звичайно, ми втратимо якісь наші території... Для нас це буде великим викликом, як потім все це повертати. Для нас це великі жертви. Повертати території - це втрачати людей. Люди, якщо чесно, важливіші, але ми знаємо, що хуйло хоче повністю нас зруйнувати". Джерело: https://censor.net/ua/n3481298
   
Прямо Америку відкрив.Інша справа що ой як не люблять ніде цю тему зачіпати.Це стало зрозуміло ще тоді коли потік добровольців повністю зник на 99.9% і основою мобілізації стали бусіки незламності. І чим далі тим більше. Залишилися або реальні інваліди,піклувальники,багатодітні,заброньовані ,пацани до 25 років,або ті хто це все купив + студенти 30,40+. Всіх нешуганих ухилянтів які без будь-яких паперів вешталися теж давно відловили. Залишилися самі ссикливі які на чужі дзвінки не відповідають і з хати лишній раз не виходять.Які у них можуть бути настрої? Вони свій шлях обрали. Те саме можна сказати і за тих хто купив собі відмазку. Єдина різниця між ними і ухилянтами що сидять по квартирах ті бояться а ті живуть повноцінним життям і на все плювати. При тому про людське око можуть бути пізд.ць патріоти,в тилу. Вони наймерзотніші. Гірші за всіх.
Це стало відомо рік тому - тільки чомусь мало хто про це говорить - хочуть щоб президент виказав їхні думки і тоді заволають заплачуть про зраду)
А поки на цій гілці йде переливання з пустого в порожнє - типу я б пішов якби було все чесно) на війні - чесно - країна рожевих поні)
Якби не ті 0.5 відсотка що пішли до війська а не патякали на форумах - було б по Збручу)
   
Те саме можна сказати і за тих хто купив собі відмазку
А ще є невеликий прошарок які носять мілітарі стайл а-ля Єрмак. Здається, це працює. Якщо морда не бомжацька.
   
На запитання про те, чи програє Україна без американської допомоги, він відповів так:

"Це правда. Ми програємо. Не за один день. Звичайно, ми втратимо якісь наші території... Для нас це буде великим викликом, як потім все це повертати. Для нас це великі жертви. Повертати території - це втрачати людей. Люди, якщо чесно, важливіші, але ми знаємо, що хуйло хоче повністю нас зруйнувати". Джерело: https://censor.net/ua/n3481298
Ну поки допомога є - ти хоч умову бачив? Без допомоги Заходу ми дійсно програємо - і ніякі автомати не допоможуть
   
Ну поки допомога є - ти хоч умову бачив? Без допомоги Заходу ми дійсно програємо - і ніякі автомати не допоможуть
шо значить бачив, я її виділив.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 29 гостей
 
Повна версія