Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Феодальный строй и чучело демократии

Re: Феодальный строй и чучело демократии

.    Потому ты - хохол! И ж..ы у тебя нету!

я а-націоналіст. а-теїст. а-еліт. а-нархіст)

мені насрать на всі ці ваші націоналістичні чи релігійні чи інші іллюзії - мені просто кумедно за всім цим спостерігати)
   
я а-націоналіст. а-теїст. а-еліт. а-нархіст)

мені насрать на всі ці ваші націоналістичні чи релігійні чи інші іллюзії - мені просто кумедно за всім цим спостерігати)

Ну вот, а мы-то подумали что у тебя истерика от того, что украинцы не бунтуют, а тебе просто смешно.
А что если остальным украинцам тоже "просто смешно" ?
   
Re: Феодальный строй и чучело демократии

Ну вот, а мы-то подумали что у тебя истерика от того, что украинцы не бунтуют, а тебе просто смешно.
А что если остальным украинцам тоже "просто смешно" ?

тоді б україна не була б бантустаном корупціонерією - "північний сомаліленд")

україна така які українці
   
Re: Феодальный строй и чучело демократии

я а-націоналіст. а-теїст. а-еліт. а-нархіст)

мені насрать на всі ці ваші націоналістичні чи релігійні чи інші іллюзії - мені просто кумедно за всім цим спостерігати)

Значить то твоє гімно навкруги. Сам же й признався. По Фройду. $р@ння процес інтимний. А ти на виду у всіх. Може тобі своє не пахне, то запитай інших.
   
Re: Феодальный строй и чучело демократии
U2

я а-націоналіст. а-теїст. а-еліт. а-нархіст)

мені насрать на всі ці ваші націоналістичні чи релігійні чи інші іллюзії - мені просто кумедно за всім цим спостерігати)
.    Но ж..ы у тебя как не было, так и нету. Потому ты - хохол.
   
Re: Феодальный строй и чучело демократии

Значить то твоє гімно навкруги. Сам же й признався. По Фройду. $р@ння процес інтимний. А ти на виду у всіх. Може тобі своє не пахне, то запитай інших.

мені подобається ваша одностайність у захисті українського способу життя і мислення (tu)
 
Зонг о дерьме,
или Дискуссия в парламенте
         1-й член парламента

Да, я согласен, что дерьмо —
Наш стыд, проклятье и клеймо,
Позорные страницы...
Но для чего, хочу я знать,
Сюда понадобилось звать
Спеца из-за границы?..

         2-й член парламента
   
Дерьмо, конечно, не «Dior»,
Но этот запах с давних пор
Привычен для народа.
А дай народу кислород —
Не задохнется ли народ,
Хлебнувши кислорода?..

         3-й член парламента

Долой пластмассу и стекло!
В дерьме уютно и тепло,
Хотя и сыровато.
Ударит лютая зима —
И мы без теплого дерьма
Повымерзнем, ребята!..

         4-й член парламента

Не знаю, кто и что решил,
Но я бы лично не спешил
В делах такого рода.
Ведь речь не просто о дерьме,
А о дерьме — прикинь в уме! —
Великого народа!..

         5-й член парламента

Кому не любо жить в дерьме
Пусть коротает век в тюрьме!.
Искореним бунтарство!..
Кто объявляет бой дерьму, —
Тот посягает на саму
Основу государства!..
   
Re: Феодальный строй и чучело демократии


Кому не любо жить в дерьме
Пусть коротает век в тюрьме!.
Искореним бунтарство!..
Кто объявляет бой дерьму, —
Тот посягает на саму
Основу государства!..

Вот тут в точку.
"Псевдопатриот" - картина маслом...
   
Re: Феодальный строй и чучело демократии
U2

мені подобається ваша одностайність у захисті українського способу життя і мислення (tu)
 
Зонг о дерьме,
или Дискуссия в парламенте
         1-й член парламента

Да, я согласен, что дерьмо —
Наш стыд, проклятье и клеймо,
Позорные страницы...
Но для чего, хочу я знать,
Сюда понадобилось звать
Спеца из-за границы?..

         2-й член парламента
   
Дерьмо, конечно, не «Dior»,
Но этот запах с давних пор
Привычен для народа.
А дай народу кислород —
Не задохнется ли народ,
Хлебнувши кислорода?..

         3-й член парламента

Долой пластмассу и стекло!
В дерьме уютно и тепло,
Хотя и сыровато.
Ударит лютая зима —
И мы без теплого дерьма
Повымерзнем, ребята!..

         4-й член парламента

Не знаю, кто и что решил,
Но я бы лично не спешил
В делах такого рода.
Ведь речь не просто о дерьме,
А о дерьме — прикинь в уме! —
Великого народа!..

         5-й член парламента

Кому не любо жить в дерьме
Пусть коротает век в тюрьме!.
Искореним бунтарство!..
Кто объявляет бой дерьму, —
Тот посягает на саму
Основу государства!..
.    Убогий ты! Украина - многонациональна, с нацменами... Потому - чьё дерьмо - разбирайся сам, можеш даже на вкус.
   
Re: Феодальный строй и чучело демократии

.    Убогий ты! Украина - многонациональна, с нацменами... Потому - чьё дерьмо - разбирайся сам, можеш даже на вкус.

українці всіх національностей - як показали останні 30 років - однаково корумповані)) різниці між укрмитником\прокурором петренком і петровим - ніякої)) так само як ніякої різниці між укрпрем.єром гройсманом і лазаренком)) всі вони однакової якості - української. гомогенно брехливі казнокрадні корумповані . українці :love:
   
Re: Феодальный строй и чучело демократии

різниці між укрмитником\прокурором петренком і петровим - ніякої
а рабиновичем?
   
Re: Феодальный строй и чучело демократии

а рабиновичем?

різниці між порошенком\тягнибоком і рабіновічем теж не має)

все однієї якості .
   
Re: Феодальный строй и чучело демократии

різниці між порошенком\тягнибоком і рабіновічем теж не має)

все однієї якості .
якої?
   
Re: Феодальный строй и чучело демократии

якої?

української.
   
Re: Феодальный строй и чучело демократии
U2

українці всіх національностей - як показали останні 30 років - однаково корумповані)) різниці між укрмитником\прокурором петренком і петровим - ніякої)) так само як ніякої різниці між укрпрем.єром гройсманом і лазаренком)) всі вони однакової якості - української. гомогенно брехливі казнокрадні корумповані . українці :love:
.    Так Гройсман и Лазаренко - единоверцы. Не?
   
Re: Феодальный строй и чучело демократии

української.
як і у петренка/петрова?
   
Re: Феодальный строй и чучело демократии

.    Так Гройсман и Лазаренко - единоверцы. Не?

не важливо - що брешуть українці якої вони конфесії. це всього лиш чергова брехня.  віра в бога в тотально безпринципному продажному суспільстві така ж імітація як і все решта)
   
Re: Феодальный строй и чучело демократии

як і у петренка/петрова?

так. і ті і ті  корупціонери казнокради шахраї брехуни - і головне - що суспільство це має за норму - це в звичаєвому праві українськго суспільства - тому така кумедія і з українськими антикорупційними органами)
   
Re: Феодальный строй и чучело демократии

так
дякую
   
Re: Феодальный строй и чучело демократии

я поясню що не так з нашим керівництвом на прикладі штрафів за пияцтво за кермом. Новий законопроект ось-ось приймуть. Типово феодальний. Феодальність полягає в тому, держава взяла на себе функцію збірника податі, сама визначає скільки. Ось і власник авто скоро повинен буде більше башляти в общак. А воровата держава-бухгалтер буде потім ці гроші перерозподіляти, тирячи частину собі на кишеню.

Ну, добре. А як тоді правильно вчиняти з пияками? Не феодально? Як виглядає правильна влада?

Створення цивілізованих правил гри. Покращення людей. При цьому заборонено карати прямо. Це звучить або незрозуміло, або банально беззмістовно, тільки треба неабиякий розум, логіка, креативність, щоб рухатися цим шляхом.

Впіймали за кермом піддатим? Алкозамок та забрати права. Повертати після справки від психолога, яка гарантує що людина далі буде водити тверезою.

Дивиться на різницю. Ми не забираємо гроші на общак. Раз. Ми реально намагаємося відучити людину від шкідливої поведінки. Два. Ось так виглядає нефеодальна влада. Тисяча дрібних кроків в парадигмі покращення самої людини та умов її життя.
   
Re: Феодальный строй и чучело демократии

мені насрать
Можеш срати десь в іншому місці?
   
Re: Феодальный строй и чучело демократии

я поясню що не так з нашим керівництвом на прикладі штрафів за пияцтво за кермом. Новий законопроект ось-ось приймуть. Типово феодальний. Феодальність полягає в тому, держава взяла на себе функцію збірника податі, сама визначає скільки. Ось і власник авто скоро повинен буде більше башляти в общак. А воровата держава-бухгалтер буде потім ці гроші перерозподіляти, тирячи частину собі на кишеню.

Ну, добре. А як тоді правильно вчиняти з пияками? Не феодально? Як виглядає правильна влада?

Створення цивілізованих правил гри. Покращення людей. При цьому заборонено карати прямо. Це звучить або незрозуміло, або банально беззмістовно, тільки треба неабиякий розум, логіка, креативність, щоб рухатися цим шляхом.

Впіймали за кермом піддатим? Алкозамок та забрати права. Повертати після справки від психолога, яка гарантує що людина далі буде водити тверезою.

Дивиться на різницю. Ми не забираємо гроші на общак. Раз. Ми реально намагаємося відучити людину від шкідливої поведінки. Два. Ось так виглядає нефеодальна влада. Тисяча дрібних кроків в парадигмі покращення самої людини та умов її життя.

   
Re: Феодальный строй и чучело демократии

це ж україна. алконавт пішов і купив у психолога  нарколога психіатра справкусправку ,  [ua]

в україні діагнози аеілепсія постфактум недорого продаються)))

гавно а не люди

гасподь жгі . і гагподь жжет))
   
Re: Феодальный строй и чучело демократии

алконавт пішов і купив у психолога  нарколога психіатра справку

і психолог втратив ліцензію при повторі порушення.
   
Re: Феодальный строй и чучело демократии

гавно а не люди

a ти не помічаєш, шо з тебе стільки гівна вилилось, що ти уже сам асоціюєшся з гівном?
   
Типово феодальний. Феодальність полягає в тому, держава взяла на себе функцію збірника податі, сама визначає скільки. Ось і власник авто скоро повинен буде більше башляти в общак.

Что за наезды ?  Если налог устанавливается государством, то он определяется законом и идёт в казну. Тут нету ничего феодального.
Феодальное будет если водителю будет выгоднее и удобнее заплатить полиционеру, а не государству.
Тогда размер налога будет определяться полиционером и идти на его личные нужды.
Дальше он будет отстёгивать наверх сюзерену, тот дальше и так до министра и президента. Это феодальное налогообложение.
В политике в Украине преобладают деньги, полученные таким путём.
   
Re: Феодальный строй и чучело демократии

і психолог втратив ліцензію при повторі порушення.

в україні це неможливо )) він її за бабло і отримав)) це ж корупціонерія україна - півнінчий сомаліленд)))
   
Re: Феодальный строй и чучело демократии

півнінчий сомаліленд)))

вау. збираєм манатки і в сомалі, там краще.  :)
   
Re: Феодальный строй и чучело демократии

мені подобається ваша одностайність у захисті українського способу життя і мислення (tu)
 


1. Знайдіть хоча б один з моїх дописів де я підтримую існуючий стан речей?
2. Знайдіть такі дописи де я безпорадно опускаю руки. Мовляв навкруги одні нездари. Засліплені. А я один такий прожектор висвітлюю все. Але змирився і начхати на все.
3. Так я не підтримую будь які теорії про неповноцінність моїх співвітчизників. По перше тому що ми не так вже погано живемо як вміємо прибіднятись. По друге наші співвітчизники нормально інтегрувались і працюють в умовах західної цивілізації. Від ваших дописів тхне якимось расизмом. Теоріями генетичної неповноцінності. Правда ви себе не ідентифікуєте з якимось колом людей мабуть щоб уникнути відповідальності за існуючий стан речей. Ніби прибулець з Марсу.
4. На відміну від вас я пропоную конкретні шляхи розвитку. Вказую на успішні приклади. Причому наполягав на них з перших  років заснування форуму. Маю перед собою ряд успішних прикладів країн що піднялись після застою та розрухи. Наших найближчих сусідів. Як і антиприклади.
5. Моє українство це перш за все повага до батьків та більш далеких предків. Пошана до їх способу життя та переконань які не зламали їх в тих нелегких умовах про які мені та моїм ровесникам і не снились. Якби мені особисто довелось пройти хоча б частину тих випробувань то я мав би сміливість про щось балакати. Українців я вважаю як середньостатистични х представників цивілізації не гірших чи кращих. Яким доля призначила як і здобутки так і повинність спокутувати певну карму від якої я особисто не маю морального права відхрещуватись.

   
це ж корупціонерія україна - півнінчий сомаліленд

А как в твоей системе рассуждений, ты лично - тоже гомогенная частичка общего дерьма или чем-то отличаешься ?
   
Re: Феодальный строй и чучело демократии

ТС, скажи а кто твой феодал? ты имя его знаешь хоть?
   
Re: Феодальный строй и чучело демократии

А как в твоей системе рассуждений, ты лично - тоже гомогенная частичка общего дерьма или чем-то отличаешься ?

it's up to u :)
   
Re: Феодальный строй и чучело демократии

Если налог устанавливается государством, то он определяется законом и идёт в казну.

якщо якийсь штраф, то він повинен йти чітко на усунення порушення. Не в общак. Така бажана модель. Особливо в нашій країні. Аеліт пояснить, що зробить влада з общаком.
   
Re: Феодальный строй и чучело демократии

ты лично - тоже гомогенная частичка общего дерьма или чем-то отличаешься ?
та, там з логікою явно проблеми. Мабуть приємно самого себе обзивати гівном.

Нагадує анекдот...

Лес. Весь в дерьме. Стволы деревьев в дерьме, листья в дерьме. Все пеньки в дерьме. По лесу едет рыцарь. Обосраный с ног до головы. Забрало обосраной перчаткой поднимает, а оно под тяжестью говна назад сползает. конь тоже весь в говне. Вся грива. все копыта. Выезжают в поле. До горизонта одно говно. Конь уже буксует. Видят замок. Все башенки, все окошки, всё обосрано. Рыцарь кое-как открывает дверь застрявшую в говне и въезжает внутрь. Все канделябры, все картины обосраны, все столы и ковры под толстым слоем говна. Поднимаются они по лестнице, у коня ноги разъезжаются по говну. И выходит к ним на встречу принцесса. Все волосики тоже в говне. Всё платье коричневое. И тут рыцарь у неё и спрашивает: - А где у вас тут посрать можно?
   
Re: Феодальный строй и чучело демократии

зрозумійте парадигму. Ми не митарі. Ми не бажаємо зібрати подать з нетверезого порушника.

Ми бажаємо запобігти порушенню

цей принцип, а не наповнення казни.
   
Re: Феодальный строй и чучело демократии

це ж україна. алконавт пішов і купив у психолога  нарколога психіатра справкусправку ,  [ua]
в україні діагнози аеілепсія постфактум недорого продаються)))

гавно а не люди

гасподь жгі . і гагподь жжет))

я а-націоналіст. а-теїст. а-еліт. а-нархіст)

мені насрать на всі ці ваші націоналістичні чи релігійні чи інші іллюзії - мені просто кумедно за всім цим спостерігати)

Фройд відпочиває. Роздвоєння особистості, чи як?
   
Re: Феодальный строй и чучело демократии

вау. збираєм манатки і в сомалі, там краще.  :)

єдина різниця південного від північного сомаліленда - в південному не треба півроку купувтаи у акметки гарячу воду щоб не замерзнути і не засмердітись))))
   
Re: Феодальный строй и чучело демократии

Фройд відпочиває. Роздвоєння особистості, чи як?

гасподь це лиш фігура рєчі) але ти скачи )
   
Re: Феодальный строй и чучело демократии

єдина різниця південного від північного сомаліленда - в південному не треба півроку купувтаи у акметки гарячу воду щоб не замерзнути і не засмердітись))))

Анекдот сподобався? Розумієш, що ти тут продукуєш?
   
Re: Феодальный строй и чучело демократии

Фройд відпочиває.
(tu)
   
Re: Феодальный строй и чучело демократии

ну смотри
я продаю электроэнергию:
покупаю по гостарифам и продаю по гостарифам
я всегда  буду зависим от государства
а оно от меня.

и всегда будут вопли шизиков, что я олигарх
а так оно и есть ... по изначальному смыслу слова
Поправочка: я, через людей, которым я плачу деньги (или иные бонусы), назначаю государственные тарифы, а также слежу, чтобы никто не влез на мое поле с конкуренцией. Да, государство всегда будет зависимо от меня. Не, я не олигарх :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія