Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бюджетна тесла: перші враження

Re: Бюджетна тесла: перші враження

Дурня то всё... Маковий прочитал субъективную и тенденциозную книженцию какого то чувака, который решил срубить бабла на "синсационных разоблачениях"... Такую фуйню массовка любит... А теперь здесь задвигает как объективную истину и неоспоримые факты...

Ох, цей Маковій...   :gigi:

Дивись вище - Маск у всьому сприяв автору, приймав активну участь в написанні книги і особисто одобрив її публікацію.

Останнє редагування: 23 вересня 2017 01:00:31 від Маковій
   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

До речі, кажуть, що після 2018 року в штатах відмінять субсидії на електричні авто.
А я так сподівався на дешеву беушну Теслу...   :(

Батарейкам кирдик через три-чотири роки, а батарейок там по ціні на гарний SUVчик вистачить. Буде Вам позитив що не купили мороку :)
   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

ничего подобного. У SpaceX полный портфель заказов на несколько лет все забито, счас расширяют производство ракет дабы покрыть всех жаждущих клиентов. Фактически Маск переманил практически всех кто ранее юзал российские ракеты.

Вот смотри, раз сам ленишься поискать https://www.reddit.com/r/spacex/wiki/launches/manifest 

Ти хоч прочитав що я написв?

Маск має стабільні державні замовлення. Поюс багатомільярдні субсидії і гранти від уряду на розробку нових типів ракет.  А ще за рахунок відносно дешевих пусків замовлення із закордону на запуск супутників. І кількість таких клієнтів стрімко зростає.

Між іншим - саме SpaceX в той критичний час врятувала Теслу. Коли Тесла була в кроці від банкрутства і всі відмовлялись інвестувати в Теслу. SpaceX саме в той момент отримала величезний грант від уряду і Тесла взяла в SpaceX кредит. Як ви розумієте, власник SpaceX не заперечував проти кредиту власникові Тесла.   :)
   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

Ти хоч прочитав що я написв?

Маск має стабільні державні замовлення. Поюс багатомільярдні субсидії і гранти від уряду на розробку нових типів ракет.  А ще за рахунок відносно дешевих пусків замовлення із закордону на запуск супутників. І кількість таких клієнтів стрімко зростає.

Між іншим - саме SpaceX в той критичний час врятувала Теслу. Коли Тесла була в кроці від банкрутства і всі відмовлялись інвестувати в Теслу. SpaceX саме в той момент отримала величезний грант від уряду і Тесла взяла в SpaceX кредит. Як ви розумієте, власник SpaceX не заперечував проти кредиту власникові Тесла.   :)

Точніше, мав. Недавно грюкнув дверима і сказав що Трамп редіска.
   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

Точніше, мав. Недавно грюкнув дверима і сказав що Трамп редіска.

Точно? А то я не в курсі останніх подій.

Якщо так, то для Маска це не зовсім добре. Його стабільність у великій мірі залежить саме від уряду - замовлень, грантів, податкових пільг.

Чи може він вирішив, що зможе обходитись самостійно, без урядової підтримки? Вже досить міцно став на ноги.

Чи може вважає, що уряд нікуди не дінеться, у Маска в США немає конкурентів. А Трамп в його положенні навряд чи зможе знову віддати пуски московитам.
   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

Точно? А то я не в курсі останніх подій.

Якщо так, то для Маска це не зовсім добре. Його стабільність у великій мірі залежить саме від уряду - замовлень, грантів, податкових пільг.

Чи може він вирішив, що зможе обходитись самостійно, без урядової підтримки? Вже досить міцно став на ноги.

Чи може вважає, що уряд нікуди не дінеться, у Маска в США немає конкурентів. А Трамп в його положенні навряд чи зможе знову віддати пуски московитам.

Я сам технар і хобіст. Люблю всякі нові штучки, але це схоже на наш рідний совковий попил бабла.
   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

Між іншим - в сім‘ї Маска ще на початку запуску проекту SpaceX на повному серйозі почали розглядати можливість фізичного усунення  (вбивства) Маска московитами.

Московити мабуть тепер лікті кусають, що в свій час відмовились продати Маску три чи чотири ракети. Так би підсадили його на свою голку і були б і далі монополістами. А тепер мають серйозного конкурента. Я б сказав могильщика їхнього бізнесу.
   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

Я сам технар і хобіст. Люблю всякі нові штучки, але це схоже на наш рідний совковий попил бабла.

Ну, дик, я ж із самого початку обмовився про генія вижимати піт і пиляти бюджет.   :gigi:
   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

Собралась толпа совков и всех по себе меряет :)
   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

Собралась толпа совков и всех по себе меряет :)

Американець, автор біографії Маска також совок?   ;o
   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

Точно? А то я не в курсі останніх подій.

Якщо так, то для Маска це не зовсім добре. Його стабільність у великій мірі залежить саме від уряду - замовлень, грантів, податкових пільг.

Чи може він вирішив, що зможе обходитись самостійно, без урядової підтримки? Вже досить міцно став на ноги.

Чи може вважає, що уряд нікуди не дінеться, у Маска в США немає конкурентів. А Трамп в його положенні навряд чи зможе знову віддати пуски московитам.

Elon Musk is a hypocrite for leaving Trump's advisory councils — and the move could spell bigger problems for Tesla

    Jonathan Garber

    Jun. 2, 2017, 2:56 PM 27,769


On Thursday, after President Donald Trump said he would withdraw the US from the Paris Agreement on climate change, Tesla's CEO tweeted that he would leave the two White House advisory councils he sits on.
"Climate change is real," Musk said. "Leaving Paris is not good for America or the world."
But Trump had promised before he was elected to pull the US out of the agreement — and Musk knew that when he joined the councils.
Musk might have hoped he could change Trump's view — and that he and Secretary of State Rex Tillerson could sway Trump to implement a carbon tax.
Musk's agenda was transparent: Tesla's electric vehicles don't produce carbon, and anything that encourages people to turn to renewable energy would benefit the company, which is also making roof shingles that harness solar energy and battery packs that store it all.
And as my colleague Matt Debord has explained, Musk most likely felt that his role as a creator of manufacturing jobs in the US would have given him some sway over Trump.
It turns out that at least on the issue of the Paris Agreement, Trump was being serious about his intentions. And a carbon tax certainly looks unlikely.
The thing is that Trump doesn't forgive — he holds grudges. That could spell bad news for Musk and Tesla.
Tesla's customers, and those of its rivals, get tax credits when they buy its electric cars.
In 2015, the Los Angeles Times reported that all of Musk's companies — Tesla, SolarCity, and SpaceX — had received about $4.9 billion in "government support," including a good portion of which came from states. It also included a $465 million loan meant to spur production of electric cars — which Tesla repaid in full, according to Elektrek.
"Since 2006, SolarCity has installed systems for 217,595 customers, according to a corporate filing," the Times report said. "If each paid the current average price for a residential system — about $23,000, according to the Union of Concerned Scientists — the cost to the government would total about $1.5 billion, which would include the Treasury grants paid to SolarCity."
To be sure, that Los Angeles Times report is from 2015. But there's no question Tesla continues to benefit from government programs aimed at spurring renewable energy consumption.
The tax credit for car buyers, for example, could put a meaningful dent in the purchase price of its much-anticipated "mass market" vehicle, the model 3.
SolarCitySen. Michael Bennet of Colorado, center, helps as SolarCity employees install a solar panel on a home in Denver.AP/Ed Andrieski
Musk has downplayed this issue before. Seeking Alpha highlighted Musk's comments during the company's most recent quarterly conference call that the subsidies and credits helped the competition more than they helped Tesla:
"And I should perhaps touch again on this whole notion of — it's almost like over the years there's been all these sort of irritating articles, like Tesla survives because of government subsidies and tax credits. It drives me crazy. Here's what those fools don't realize. Tesla is not alone in the car industry, but all those things would be material if we were the only car company in existence. We are not. There are many car companies. What matters is whether we have a relative advantage in the market."
But Tesla burned through $623 million in cash in its most recent quarter, and while that was an improvement from the nearly $1 billion cash burn in the previous quarter, it was still the second-highest total in the company's history. The loss of tax breaks and subsidies for renewable-energy companies get could cause this hole to get deeper — fast.
I emailed Tesla about all this, and it sent me Musk's statement from February about why he joined Trump's economic advisory council:
"In December, I agreed to join the Presidential Advisory Forum to provide feedback on issues that I think are important for our country and the world. In tomorrow's meeting, I and others will express our objections to the recent executive order on immigration and offer suggestions for changes to the policy.
"Advisory councils simply provide advice, and attending does not mean that I agree with actions by the administration. My goals are to accelerate the world's transition to sustainable energy and to help make humanity a multi-planet civilization, a consequence of which will be the creation of hundreds of thousands of jobs and a more inspiring future for all. I understand the perspective of those who object to my attending this meeting, but I believe at this time that engaging on critical issues will on balance serve the greater good."
So sure, Musk feels like it is not worth his time to even do that anymore. But that choice could be Tesla's loss.

Get the latest Tesla stock price here.
NOW WATCH: Here's what happens when two hurricanes collide
More: Tesla Elon Musk MarketsOpEd


   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

Ну, в принципі нічого нового.

Маск дійсно знав про наміри Трампа вийти з Парижськоі угоди і таки погодився стати радником Трампа. Я згоден з написаним - виключно, щоб спробувати переконати Трампа не робити цього.

Але ж Трамп «несистемний», він чомусь береться виконувати свої передвиборчі обіцянки. Чого ніхто не чекав.    :gigi:

І в Маска дійсно можуть настати важкі часи. Його SolarSity і Tesla тримаються восновному на зелених субсидіях і податкових пільгах. Майже $5 мільярдів в рік (включаючи SpaceX) нічогенькі такі вливання Маску з бюджету. Якщо Трамп рубане ці зелені субсидії... тади ой...
   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

Ну, в принципі нічого нового.

Маск дійсно знав про наміри Трампа вийти з Парижськоі угоди і таки погодився стати радником Трампа. Я згоден з написаним - виключно, щоб спробувати переконати Трампа не робити цього.

Але ж Трамп «несистемний», він чомусь береться виконувати свої передвиборчі обіцянки. Чого ніхто не чекав.    :gigi:

І в Маска дійсно можуть настати важкі часи. Його SolarSity і Tesla тримаються восновному на зелених субсидіях і податкових пільгах. Майже $5 мільярдів в рік (включаючи SpaceX) нічогенькі такі вливання Маску з бюджету. Якщо Трамп рубане ці зелені субсидії... тади ой...

 Хай дають мені. Я за пять мільярдів теж так можу :)
   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

Батарейкам кирдик через три-чотири роки, а батарейок там по ціні на гарний SUVчик вистачить. Буде Вам позитив що не купили мороку :)

В тебе застаріла інформація. Моїм батарейкам вже 5 років, а ресурс там ще ойойой. Ну і вартість заміни 6500. Ти за стільки навіть моторолера не купиш
   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

В тебе застаріла інформація. Моїм батарейкам вже 5 років, а ресурс там ще ойойой. Ну і вартість заміни 6500. Ти за стільки навіть моторолера не купиш

Та я тільки за. Сам спостерігаю за процесом. Все чекаю на щось більш проривне ніж Панасоніковські 18650.
   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

Та я тільки за. Сам спостерігаю за процесом. Все чекаю на щось більш проривне ніж Панасоніковські 18650.

Ну чекай. Я, як би, не чекав і не збирався. Обставини вимусили
   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

Хай дають мені. Я за пять мільярдів теж так можу :)

Угу. Пять мільярдів ЩОРОКУ з бюджету. Лише дотацій. Там можна вести бізнес.   :-)o
   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

Угу. Пять мільярдів ЩОРОКУ з бюджету. Лише дотацій. Там можна вести бізнес.   :-)o

Все одно вони витрачаються ефективніше чим раніше в НАСА
   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

Ну, в принципі нічого нового.

Маск дійсно знав про наміри Трампа вийти з Парижськоі угоди і таки погодився стати радником Трампа. Я згоден з написаним - виключно, щоб спробувати переконати Трампа не робити цього.

Але ж Трамп «несистемний», він чомусь береться виконувати свої передвиборчі обіцянки. Чого ніхто не чекав.    :gigi:

І в Маска дійсно можуть настати важкі часи. Його SolarSity і Tesla тримаються восновному на зелених субсидіях і податкових пільгах. Майже $5 мільярдів в рік (включаючи SpaceX) нічогенькі такі вливання Маску з бюджету. Якщо Трамп рубане ці зелені субсидії... тади ой...

Ну от і чудово, передвиборчі обіцянки треба виконувати. Нарешті ми побачимо, чого коштує хвалений Маск без мільярдних державних субсидій.
А то мені тут майже рік намагались довести який він розумний та як він все робить на власні кошти, та ще й прибутковий.
А тут яка прикра несподіванка, може  нарешті вийти,  що король таки голий.
   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

Ну от і чудово, передвиборчі обіцянки треба виконувати. Нарешті ми побачимо, чого коштує хвалений Маск без мільярдних державних субсидій.
А то мені тут майже рік намагались довести який він розумний та як він все робить на власні кошти, та ще й прибутковий.
А тут яка прикра несподіванка, може  нарешті вийти,  що король таки голий.

Коли вони повністю налагодять масове виробництво моделі 3 на повну потужність їм вже будуть пох ті субсидії. Я думаю вже час їх відміняти. Процес вже пішов
   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

Ну от тепер можна порівняти обох дуже схожих героїв - Джобса і Маска. Схожих по жорсткому, я б сказав по жорстокому відношенню до своїх підлеглих. Які з ноля створили кілька надуспішних всесвітньовідомих компаній.

Джобс не мав ні цента від уряду і справно платив податки по повній програмі. І таки створив найдорожчу в світі компанію. І попутно ще кілька, не настільки дорогих, але відомих і успішних.

Якщо він щось і мишкував кривувато, то лише те, що перевів кінцеве виробництво в Китай. Там дешевша робоча сила, нижчі податки і незрівнянно кращий інвестиційний клімат ніж в США. Джобс пювався, лаявся, плакав і до останнього їв кактус. Він був патріот і до останнього хотів утримати все виробництво в США. Але занормованість, неповороткий державний бюрократизм таки змусив його перевести веробництво в Китай. Де все робилось в рази а то і на порядки швидше і дешевше.

Не зважаючи на всю свою тиранію Джобс просто так нікого не виганяв, лише за серйозні просири. І у важкі часи, коли потрібно було рятувати Еппл від банкрутства і вони були просто змушені ліквідовувати неефективні і нерентабельні підрозділи. Так, він був грубим до нестерпності, кричав, лався, але якщо по ділу, то його співробітники так само кричали і лаялись на нього у відповідь. Без всяких наслідків.

З Маском таке не допустиме. За будь яку незгоду людей як правило негайно виганяли. Про кричати чи лаятись на Маска не могло бути і мови.

Маск не переносив свої виробництва за кордон. І він це постійно підкреслює, що він великий роботодавець саме для американців. Якщо не рахувати, що кузови для Тесл виготовляли у Великобританії. А доводили все до розуму вже в США. Поки не купили готовий автозавод в Тойоти. Ну і сонячні батереї для своєї SolarSity Маск купував в Китаї. Як і батереї до Тесл. Але він будує власні заводи по випуску сонячних панелей і батерей в США. В цьому плані в нього нормальок. Патріот.

Але із самого початку всі його бізнеси мали приціл на зелені субсидії і податкові пільги. Тобто на розпил бюджету. Вся його могутність базується на гігантських урядових вливаннях.


Якби довелось вибирати хто є кращий із цих двох, я б проголосував за Джобса. Хоч Джобс далеко не герой мого роману.
   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

Мені особисто пох хто кращий, хто гірший. Мене цікавить виключно результат. Результат Джобса - всі діти вліпились в смартфони, та перенесли левову частку свого життя в віртуал. Результат маска - ми маємо ринок електричних авто, а також технологію найдешевшого запуску супутників на навколоземну орбіту.
   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

Мені особисто пох хто кращий, хто гірший. Мене цікавить виключно результат. Результат Джобса - всі діти вліпились в смартфони, та перенесли левову частку свого життя в віртуал. Результат маска - ми маємо ринок електричних авто, а також технологію найдешевшого запуску супутників на навколоземну орбіту.

Це дуже поверхневе бачення того, що зробив Джобс. Коли говорити про дітей, які втикають в айфони.

Джобс зробив справжні прориви, технологічні революції в кількох сферах:

- персональних компютерів;
- музичних плеєрів;
- в музичній індустрії;
- створив зовсім новий гаджет - смартфон. І як дальший його розвиток - планшет.
- в цифровій мультиплікаціі;
- в організаціі торгівлі. Як живій, в магазинах, так і через інтернет. Особливо музики і програм.

Я вже не говорю, що він дав роботу мільйонам молодих програмістів з усього світу, які виставляли свій продукт на продаж в еплстор. І багато хто розбагатів на цьому.

І це я не все ще згадав.
   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

Маковій
дайте посилання чи назву книги
дякую
   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

Це дуже поверхневе бачення того, що зробив Джобс. Коли говорити про дітей, які втикають в айфони.

Джобс зробив справжні прориви, технологічні революції в кількох сферах:

- персональних компютерів;
- музичних плеєрів;
- в музичній індустрії;
- створив зовсім новий гаджет - смартфон. І як дальший його розвиток - планшет.
- в цифровій мультиплікаціі;
- в організаціі торгівлі. Як живій, в магазинах, так і через інтернет. Особливо музики і програм.

Я вже не говорю, що він дав роботу мільйонам молодих програмістів з усього світу, які виставляли свій продукт на продаж в еплстор. І багато хто розбагатів на цьому.

І це я не все ще згадав.

Ну так, згоден, він зробив дуже багато для айті. Популяризував персональний компутер, а пізніше популяризував таблет та кишеньковий комп. Маск виніс технологічні прориви за межі айті.
   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

Маковій
дайте посилання чи назву книги
дякую

Эшли Вэнс,   «Илон Маск. Tesla, SpaceX и дорога в будущее»

Рекомендую. Читається як бойовик. Я проковтнув за одну ніч.

   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

Ну так, згоден, він зробив дуже багато для айті. Популяризував персональний компутер, а пізніше популяризував таблет та кишеньковий комп. Маск виніс технологічні прориви за межі айті.
Б.Г. також популяризував ай-бі-емовський пісюк та графічний інтерфейс.
а-а-а, ще маніпулятор типу "миш".
   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

Б.Г. також популяризував ай-бі-емовський пісюк та графічний інтерфейс.
а-а-а, ще маніпулятор типу "миш".

Ну таки популяризував.
   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

Ну таки популяризував.
тоісь, все. що вони зробили - це популяризація існуючого.
Не можу пригадати чогось такого, що б не було відомо раніш.
   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

Ну так, згоден, він зробив дуже багато для айті. Популяризував персональний компутер, а пізніше популяризував таблет та кишеньковий комп. Маск виніс технологічні прориви за межі айті.

Тобто під*єднання батарейки до електродвигуна то є технологічний прорив.
Дякую, записав. :lol:
Дійсно виніс... мозок інвесторам :)
Чи може я щось пропустив і в нього проривна безпаливна ракета у космос літає?
   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

тоісь, все. що вони зробили - це популяризація існуючого.
Не можу пригадати чогось такого, що б не було відомо раніш.

Як виявилось, продати цікаві ідеї широкій публіці - це задача набагато складніша чим створити ці ідеї
   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

Тобто під*єднання батарейки до електродвигуна то є технологічний прорив.
Дякую, записав. :lol:
Дійсно виніс... мозок інвесторам :)
Чи може я щось пропустив і в нього проривна безпаливна ракета у космос літає?

Прорив в тому щоб зробити це поєднання таким, щоб ним могли користуватись всі і отримували від цього задоволення. До нього електромобілів не було на ринку.
   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

після першого поста гілку треба було перейменувати
   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

Просто для довідки - всі великі та не дуже амереканські компаніі, в певній мірі отримують податкові пільги а більшість ще і державні замовлення. Той же Боїнг, GE та тисячі іншіх. Тому говорити що одна Тесла отримує пільги, це не коректно.
   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

Просто для довідки - всі великі та не дуже амереканські компаніі, в певній мірі отримують податкові пільги а більшість ще і державні замовлення. Той же Боїнг, GE та тисячі іншіх. Тому говорити що одна Тесла отримує пільги, це не коректно.

Dobre, а ти вже перейшов на батарейочне авто?
   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

Як виявилось, продати цікаві ідеї широкій публіці - це задача набагато складніша чим створити ці ідеї
чорта з два білл би так розкрутився, якби ай-бі-емка не розкрила свого пісюка, та всі, кому не лінь, не кинулись клепати залізяки.
   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

Тобто під*єднання батарейки до електродвигуна то є технологічний прорив.
Дякую, записав. :lol:
Дійсно виніс... мозок інвесторам :)
Чи може я щось пропустив і в нього проривна безпаливна ракета у космос літає?

А Боїнг прикрутив крила до фузеляжа, і літак полетів. А Кока Кола взагалі зробила якийсь солодкий напій та все.
   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

чорта з два білл би так розкрутився, якби ай-бі-емка не розкрила свого пісюка, та всі, кому не лінь, не кинулись клепати залізяки.

У біла  своя історія. Він нічого не розкрутив. Він просто створив зручні рішення для бізнесу та фактично створив ринок програмного забезпечення для заліза.
   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

Мордашку б Тесле покрасивее, а так хорошие формы.
   
Re: Бюджетна тесла: перші враження

Мордашку б Тесле покрасивее, а так хорошие формы.

Нормальна мордашка. В ній все гарно та гармонійно. Вчора бачив трак який віз ці нові тесли, вразило, тому і відкрив цю гілку
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія