Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ВСЕМ СТРАНАМ ПОСТСОВЕТСКОГО СОЮЗА. ПОСМОТРИТЕ НА НАС. -ВСЕ ВОЗМОЖНО!

Против?
   
шикарний месседж був, ага?  :)
   
краткость сестра таланта.
   
та тоже была такая мысль. Но ради того чтобы скинуть хуйла, поставить под удар для уничтожения Украину, это явный перебор. А она сейчас над пропастью на ниточке.
   
Маніфест Укроса
Зибіл поведе рускоязичних в комунізм  :weep:
   
Резвитесь
Я в 00.00 уйду над вами наблюдать
   
Резвитесь
Я в 00.00 уйду над вами наблюдать

Боже , це ти ? ;o

Не дуркуй , залишайся.
   
Хароший ти пацан , настойка , але " рождьонний ползать лєтать нє станєт " . Тут навіть у нас , якщо вже чесно з собою , задіяно по принципу " тєпло і сиро" . Тому жодного бульбеника перемога Зєлі , аж ніразу не вражає .
Я знімаю капелюха перед тими хто торпедував педру виходячи з принципів , але ті хто голосував за зєлю , бо він зробить " тєпло і сиро " -звичайнісіньке бидло . Ситуація досить складна получилась , хоча тішить що вона получилась типово українською . В черговий раз пів світу від нас в " в  ахує "
   
Хароший ти пацан , настойка , але " рождьонний ползать лєтать нє станєт " . Тут навіть у нас , якщо вже чесно з собою , задіяно по принципу " тєпло і сиро" . Тому жодного бульбеника перемога Зєлі , аж ніразу не вражає .
Я знімаю капелюха перед тими хто торпедував педру виходячи з принципів , але ті хто голосував за зєлю , бо він зробить " тєпло і сиро " -звичайнісіньке бидло . Ситуація досить складна получилась , хоча тішить що вона получилась типово українською . В черговий раз пів світу від нас в " в  ахує "
Оцени панч а не меня
   
Боже , це ти ? ;o

Не дуркуй , залишайся.
Не, пора
   
ВСЕМ СТРАНАМ ПОСТСОВЕТСКОГО СОЮЗА

а що це за такий пострадянський союз?
   


ідіоти...
   
 Можливо....але далі то що?
   
а що це за такий пострадянський союз?
о. випередив
пострадянський простір
нема ніякого "союзу"
   
Можливо....але далі то що?

Философ, переобувайся
   
Порохоботы любят совок и очень огорчены. Ольгерд,Бокстер и прочие коммуняки
   
о. випередив
пострадянський простір
нема ніякого "союзу"

Вы методичку забыли, у нас принято это называть "таежный союз"
   
Гениальный панч я считаю
   
Оцени панч а не меня

Та я зацінив . Погоджуюсь .
   
Вы методичку забыли, у нас принято это называть "таежный союз"
а у вас методичка з якого штабу?
   
Естонія, Латвія, Литва
Это именно им комплимент
   
а у вас методичка з якого штабу?

У вас ус отклеился
   
ось поклик Зибіла
для чого ЄС, для чого НАТО
якщо можна бути звєздой на постсовку :weep:
   
Повтанцы,  теперь союз.
Он себя хоть не генсеком считает?
   
Против?

Я ніпаніла: то ти йдеш, чи вже ша, нікто нікуда нє уходіт?

Просто, ти іспугав своїм уходом (я теж злякалася), а тепер пишеш, наче ніхто ніякими дверима і не хряпав. Якщо залишаєшся, то закрий ту свою уходітільну тему, і  робимо вигляд, наче ніхто нікуди і не збирався.


Просто, я тепер не знаю, як на твої подальші пости реагувати - вірити їм чи ні.
   
Против?
Диалектика...
Всё зависит, от точки зрения на персонаж...
Если это призыв к смене постсовковых элит, настоящей независимости и отход из росийской орбиты, через демократию, то почему бы и нет...
А можно и по другому интерпретировать...
Пусть какой то опальный олигарх, найдёт какого то местного клоуна, желательно что бы он довольно долго глаза мозолил и пофигу что он два слова связать самостоятельно не может, заручитесь негласной поддержкой роиси, год гоните, через сми говно на действующую власть, поднимите хайп в соцсетях, среди не способных критически мыслить и разгромно выиграйте выборы... А потом не выеживайтесь и вэлком в орбиту четвертого рейха...

А вообще, эта заява, такая же тупая, на уровне глупенького и наивного первоклассника, как и сам персонаж...
Только "мальчегу", уже за сороковник...
Так как в странах постсовка, свобода СМИ, сталась только в Украине, Молдове и Грузии...
Во всех остальных, через день, с начала выливания говна, с какого то канала, на власть, его закроют нафуй, а чувака где то "потеряют", в лучшем случае, на кичу...
В принципе, "рецепт" годится только для стран Балтии, Молдовы и Грузии ...
Тогда это звучит угрожающе двухсмысленно, как еще в черно-белом советском фильме, где "савецкий разветчик", на каком то фошистском банкете, встаёт с рюмкой и такой: "За нашу победу!"...
   
Против?
Ги .. які в нього придурошні райтери.
Подякували б краще кнуру за демократію і хепіенд
Грали б вони проти бацька аба недомірка - відразу дізналися про свої реальні можливості.
   
Повтанцы,  теперь союз.
Он себя хоть не генсеком считает?

мля, пост-"советский союз"
Страна с таким названием была, представляешь?
не "расея", а название из двух слов!!!
и как страны, ранее входившие в состав этой страны, назвать, не подскажешь?

   
Против?

Да, Архитектор, все возможно  (tu) Когда выход из м. Львовская Площадь построят??? 
   
Ги .. які в нього придурошні райтери.
Подякували б краще кнуру за демократію і хепіенд
Грали б вони проти бацька аба недомірка - відразу дізналися про свої реальні можливості.

А чому Кнуру ? Ти думаєш К нур ( прикольно , це слово видаляється з речення )    став демократом тільки від того , що він сам з себе охуєнний і так собі закерував ?
А я от думаю що це реальне досягнення народу України -створити середовище і " громадське суспільство " ( а воно таки є ) в якому навіть Кнуру дешевше не бикувати . Це вже ознака політичної цивілізованості.
А ні проти Бацьки чи хуйла , звичайно жоден з , як їх там, " зєлєпукінців " , звичайно б не підскочів . Та й 300 спартанців теж би не підскочили . От тому Україна це не Росія і вже ніколи нею не буде .  А чи Зєлєнскій там чи Жмулєнський , чи навіть К нур    , то вже ролі не грає .

Останнє редагування: 22 квітня 2019 00:19:36 від cheshuntt
   
А чому Кнуру ? Ти думаєш К нур ( прикольно , це слово видаляється з речення )    став демократом тільки від того , що він сам з себе охуєнний і так собі закерував ?
А я от думаю що це реальне досягнення народу України -створити середовище і " громадське суспільство " ( а воно таки є ) в якому навіть Кнуру дешевше не бикувати . Це вже ознака політичної цивілізованості.
А ні проти Бацьки чи хуйла , звичайно жоден з , як їх там, " зєлєпукінців " , звичайно б не підскочів . Та й 300 спартанців теж би не підскочили . От тому Україна це не Росія і вже ніколи нею не буде .  А чи Зєлєнскій там чи Жмулєнський , чи навіть К нур    , то вже ролі не грає .
... яка коротка память у людей ... вже забули як завгар ішов  ... і скільки крові вилили ... тому кнyр ще не найгірший варіант для демократії
   
Маніфест Укроса
Зибіл поведе рускоязичних в комунізм  :weep:

 :lol:
   
Против?

так в хуйлостані фуп заблокований, десь в інших - вони вже там закуклилися у своїх нео-національних хатках, ми про них і не знаємо, і не чуємо. там все замкнулося також на релігіях і сакральних лідерах. і сам хуйлостан буде це тримати і підпирати їх з усіх боків. всіх тих башей, аятол і тому подібних прочіх "духовних" і матеріальних лідерів.
спитай у своєй подружки денак про дружній іран, наприклад. там буквально кілька днів тому жінок засудили за зняття платків з голов і вони будуть сидіти  в тюрмі. і ніхто не пікає!


Останнє редагування: 22 квітня 2019 00:41:21 від Vera
   
шикарний месседж був, ага?  :)

да. особливо в інтранеті.
   
А країни Балтії дивляться на довбойоба, як на лайно!

Та й на українців - також!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія