Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Впечатление от марша защитников [ua]

Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

перестаньте обзивати людей та ставити штампи

вот именно. Поддостал ты уже обзывать людей и ставить штампы
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]


Яким чином парад чи хода може розколювати країну, якщо навпаки об'єднав навіть порохоботів з нормальними людьми?
Да это так,объединил всех украинцев вне того.кто как проголосовал.
 Потому что ВСЕ за Украину.
 Но есть нюанс!
 У каждого СВОЙ идеал  независимой Украины!
 У прихильники певної політсили один,у побилов другой,такой.как им было удобно сытно и уютно жить и богатеть при той системе.что организовал Порошенко.
 У тех,кто проголосовал за Оппо- свой  олигархический пророссийский идеал Украины,другой идеал Украины у сторонников Тимошенко.
 Но все за Украину,только " свою" Украину!
 И всё это укладывается в принципы демократии!
А не потому,что как пишут достаточно многие- " Дебилы,подонки и предатели,потому что проголосовали не так.как я!".
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Я правильно зрозуміла, що вони не визнають цілком законно обрану на виборах владу (президента)? Я правильно зрозуміла, що вони не визнають Петрового прем*єра як очільника виконавчої влади?
  Ну шо Ви пєс-донам оргазми зриваєте?
  Нічюткая! :D
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Ну поперше перестаньте обзивати людей та ставити штампи, зеред зєлєботів вистачає атошників теж, по друге не всі хто проти пєті є зєлєботами.
А цей висір, особисто я засуджую, бо це як раз за порєбріком ходять тільки за вказівкою влади. У нас, слава Богу, кожна спільнота має право на свій двіж в рамках закону...і порохоботи, і зєлєботи і націоналісти.
Ну, відносно штампів, то ви ж постійно тут пишете про "порохоботів". Чи то інший ви пише?)
А крім того, ви не помітили, що проти Маршу Захисників в більшості відписуються саме прихильники Зєлі?
Тому будьте об"єктивні. Я особисто, ніколи не була порохоботом, просто ненавиджу Зєльку, і все.
Але я завжди підтримувала і буду підтримувати АТОвців, яких би політичних поглядів вони не притримувалися.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Ну, відносно штампів, то ви ж постійно тут пишете про "порохоботів". Чи то інший ви пише?)
А крім того, ви не помітили, що проти Маршу Захисників в більшості відписуються саме прихильники Зєлі?
Тому будьте об"єктивні. Я особисто, ніколи не була порохоботом, просто ненавиджу Зєльку, і все.
Але я завжди підтримувала і буду підтримувати АТОвців, яких би політичних поглядів вони не притримувалися.
Ну от в цьому ми знайшли спільну мову, так шо...з зєлєботами її можна знайти так само.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

вам для початку треба зрозуміти, що то є - парад.
а потім вже писати про просто чи не просто


Ця дописувачка вже у сусідній гілці назвала Марш захисників спробою військового перевороту  :facepalm1:
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Ну от в цьому ми знайшли спільну мову, так шо...з зєлєботами її можна знайти так само.
Лише з адекватними, а не з такими зєлєфанами, які вже вас, АТОвців, звинувачують в спробі державного перевороту:

Re: Тиночка Кароль была бомбезная , ну шо тут сказать, шо е то е. :)
Karoffka [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 20:55

Ота ваша срана хода - було не що інше, як спроба військового перевороту. Крапка.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Лише з адекватними, а не з такими зєлєфанами, які вже вас, АТОвців, звинувачують в спробі державного перевороту:

Re: Тиночка Кароль была бомбезная , ну шо тут сказать, шо е то е. :)
Karoffka [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 20:55

Ота ваша срана хода - було не що інше, як спроба військового перевороту. Крапка.
Ахаха....єбанутим нєт покоя :weep:
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

А Зєлє потрібно робити висновки і налагоджувати нормальну співпрацю з ветеранами та військовими.

А він і "налагоджує" - скасував і комітет у справах ветеранів у ВР, і відповідне міністерство в КМ.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

То. что было вчера во время Марша Защитников Украины и реакции на него киевлян, тот патриотический искренний подъём и единение ветеранов с мирными гражданами, провозглашаемые лозунги «Донбасс это Украина!!»,"Крым это Украина!!!" и многие другие патриотические кричалки абсолютно точно показали- ни какого примирения, сдачи. уступок российскому агрессору граждане Украины НЕ ДОПУСТЯТ!
По сути вчера была проведена демонстрация власти, России и всему Миру, что украинцев принудить к тому. чего они не желают, не хотят и не согласны- НЕВОЗМОЖНО НИКОМУ!
Украинцы не смирились с оккупацией и захватом Крыма и потерей контроля над частью Донбасса, захваченного Россией.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Ахаха....єбанутим нєт покоя :weep:
А я зараз скину вказану гілочку знайомим АТОВцям.
І напишу. що нехай почитають думку прихильників Зєльки.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Ахаха....єбанутим нєт покоя :weep:

толерантненько ты как-то так..
Политкорректненько.
Даже и не поймешь о ком говоришь и осуждаешь ли.
Зато к придуманным "порохоботам"
жуткую неприязнь испытываешь.
Прямь кюшат не можешь, такое впечатление
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

толерантненько ты как-то так..
Политкорректненько.
Даже и не поймешь о ком говоришь и осуждаешь ли.
Зато к придуманным "порохоботам"
жуткую неприязнь испытываешь.
Прямь кюшат не можешь, такое впечатление

Можливо, вони з опоненткою з однієї годівниці годуються.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Можливо, вони з опоненткою з однієї годівниці годуються.

хз. Я ничему не удивлюсь в этих торнетах.
Загадочная для меня хрень это место
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

А я зараз скину вказану гілочку знайомим АТОВцям.
І напишу. що нехай почитають думку прихильників Зєльки.

З чого ви взяли що то думка прихильників Зе. Думаю, що проти вільного маршу буде не більше 1% людей.
Противників параду буде на порядки більше.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Дякую за репортаж!
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

А я зараз скину вказану гілочку знайомим АТОВцям.
І напишу. що нехай почитають думку прихильників Зєльки.
Тогда и мой пост чуть выше перешли...
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

З чого ви взяли що то думка прихильників Зе. Думаю, що проти вільного маршу буде не більше 1% людей.
Противників параду буде на порядки більше.

Тому що ті, хто писали про Марш всяку гидоту, на ФУПі позиціонують себе, як прихильники Зе (або Юльки). Навіть не риги (таких тут, здається, взагалі обмаль, або вони відкрито не висловлюються, тільки в опитуваннях проявляються).
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Лише з адекватними, а не з такими зєлєфанами, які вже вас, АТОвців, звинувачують в спробі державного перевороту:

Re: Тиночка Кароль была бомбезная , ну шо тут сказать, шо е то е. :)
Karoffka [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 20:55

Ота ваша срана хода - було не що інше, як спроба військового перевороту. Крапка.

Оце порвало на шмаття мукаючу істоту  :laugh:
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Тому що ті, хто писали про Марш всяку гидоту, на ФУПі позиціонують себе, як прихильники Зе (або Юльки). Навіть не риги (таких тут, здається, взагалі обмаль, або вони відкрито не висловлюються, тільки в опитуваннях проявляються).

Та то особливості ФУПу. В реальному житті концентрація фанів набагато нижча.
А тим більше така разюча поляризація, ненависть і лайнометання...
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Тому що ті, хто писали про Марш всяку гидоту, на ФУПі позиціонують себе, як прихильники Зе (або Юльки). Навіть не риги (таких тут, здається, взагалі обмаль, або вони відкрито не висловлюються, тільки в опитуваннях проявляються).
А почему ты не не помыслишь,что вполне могут быть провокаторы.маскиру ющиеся под прихильники певної політсили и намеренно пишущих всякие гадости и подлости про Марш Защитников?
Тех.кто сторонник Зе, я что-то не видел особо среди мерзавцев,хающих этот Марш!
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Тогда и мой пост чуть выше перешли...
Я всю гілочку скидаю.)
В свій час переконала саме їх не голосувати в 2 турі за Зє.
Вже не раз казали мені, що я була права.)
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

 Дехто дійсно хотів, щоб вийшов конфлікт, але суспільство в нас краще за політиків. Давно вже пишу, що воно переросло "еліти". Як на мене, все вийшло як треба - активна частина суспільства показала, що вона є, маю надію, що влада прийняла це до уваги й отримала сигнал, що їй є на кого спиратися у разі необхідності прийняття складних рішень. Так і повинно бути (tu)
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

А почему ты не не помыслишь,что вполне могут быть провокаторы.маскиру ющиеся под прихильники певної політсили и намеренно пишущих всякие гадости и подлости про Марш Защитников?
Тех.кто сторонник Зе, я что-то не видел особо среди мерзавцев,хающих этот Марш!

Кароффкині дописи почитай.

Там ненависть до учасників Маршу просто зашкалює (гілку раніше Цікава згадувала)
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Кароффкині дописи почитай.
Тут справа в тому, що дехто тут анонсував цю ходу як петрівську технологію. Тому в певній частині дописувачів форуму це викликало несприйняття. Але пеця тут виявився ні до чого - занадто маленький він на фоні учасників ходи виявився :D
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Тут справа в тому, що дехто тут анонсував цю ходу як петрівську технологію. Тому в певній частині дописувачів форуму це викликало несприйняття. Але пеця тут виявився ні до чого - занадто маленький він на фоні учасників ходи виявився :D

А в інших своїх мізків катма?

Чи при слові "Порошенко" готові будь-кого і будь-що з гівном мішати?
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Дехто дійсно хотів, щоб вийшов конфлікт, але суспільство в нас краще за політиків. Давно вже пишу, що воно переросло "еліти". Як на мене, все вийшло як треба - активна частина суспільства показала, що вона є, маю надію, що влада прийняла це до уваги й отримала сигнал, що їй є на кого спиратися у разі необхідності прийняття складних рішень. Так і повинно бути (tu)
(tu)  [A]
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Кароффкині дописи почитай.

Там ненависть до учасників Маршу просто зашкалює (гілку раніше Цікава згадувала)
А Короффка прихильники певної політсили?
Я не приглядывался..
 А если так,то не следует впадать в расширительную  демагогию, расширяя мнение ОДНОГО,на всех других!
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Ця дописувачка вже у сусідній гілці назвала Марш захисників спробою військового перевороту  :facepalm1:
там невиліковна хвороба, нажаль
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Чи при слові "Порошенко" готові будь-кого і будь-що з гівном мішати?
А шо поробиш. Це ХВУП. Тут багато хто рефлекторно пише. Й мене, буває, заносить трохи :D
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

А Короффка прихильники певної політсили?
Я не приглядывался..
 А если так,то не следует впадать в расширительную  демагогию, расширяя мнение ОДНОГО,на всех других!

Будь-хто, хто поставив значок напроти прізвища прихильники певної політсили у бюлетені, причетний до того, що відбувається зараз. Тому що ні для кого не було новиною, що зе - пропутінське, проросійське колаборантське чмо.

Так що несіть відповідальність за те, що витворяють зе та його команда. І це ще тільки початок. Почне Рада працювати - зелені шкарпетки на пенісах і шампанське під славень у Сан-Тропе покажуться дитячим лєпєтом  :X
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Будь-хто, хто поставив значок напроти прізвища прихильники певної політсили у бюлетені, причетний до того, що відбувається зараз. Тому що ні для кого не було новиною, що зе - пропутінське, проросійське колаборантське чмо.

Так що несіть відповідальність за те, що витворяють зе та його команда. І це ще тільки початок. Почне Рада працювати - зелені шкарпетки на пенісах і шампанське під славень у Сан-Тропе покажуться дитячим лєпєтом  :X
Я уважаю любое ваше мнение,даже если оно ошибочно и я с ним не согласен! Вы вправе иметь абсолютно любое мнение на что угодно!
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

ніякого параду не було, бо військова техніка не каталася центральною площею.
За ПП як мінімум один парад був без техніки.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Паради 2015 і 2017 років були без техніки
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Лише з адекватними, а не з такими зєлєфанами, які вже вас, АТОвців, звинувачують в спробі державного перевороту:

Re: Тиночка Кароль была бомбезная , ну шо тут сказать, шо е то е. :)
Karoffka [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 20:55

Ота ваша срана хода - було не що інше, як спроба військового перевороту. Крапка.
Ветерани тільки пройшли містом. Пройшли без зброї. А зебуїни вже всралися.  :lol:
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Будь-хто, хто поставив значок напроти прізвища прихильники певної політсили у бюлетені, причетний до того, що відбувається зараз. Тому що ні для кого не було новиною, що зе - пропутінське, проросійське колаборантське чмо. :X

Те, що відбувається отепер -
Затіяв україножер!
Жодний українець ще не вмер? -
Ото горе-гімн із москвосфер!
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Ветерани тільки пройшли містом. Пройшли без зброї. А зебуїни вже всралися.  :lol:
Никто не всрался! Кроме россиян.А власть получила урок-не стрелять  любой ценой не проканает для украинцев.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Никто не всрался! Кроме россиян.А власть получила урок-не стрелять  любой ценой не проканает для украинцев.
Якщо не всралися, то до чого тут писанина про "невдалий військовий переворот". Це була ще навіть не репетиція перевороту. :)
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Якщо не всралися, то до чого тут писанина про "невдалий військовий переворот". Це була ще навіть не репетиція перевороту. :)
і на коли тепер перенесли?
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

і на коли тепер перенесли?
Все взнаєте. Всьому свій час.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія