Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Что лучше, частный дом или квартира, село или город?

Смотря какой дом и какая квартира, какое село и какой город
   
Ди дивлюся в цю сторону

Але з іншоі сторони свійвласний будинок вилизувати це одне. А чи вистачить мого запалу на продаж
Можно например под заказ, ну как то сделать, я не понимаю в этом. Например какая то общность людей хочет жить в эко домах или в экопоселения, для них обустроить и продать, имея конечно и выгоду для себя.
   
Мій принцип:посадив і забув
Шо вродило то вродило. Скіки нада зіли останє досталося пиахам і мурахам

Нашо там за ним ходити
Ну підливати поки молодий
Ну от вродило 500 кіло яблук, що з ними робити? А якщо не дай боже слива, то це по всьому саду будуть сходити. За всім треба доглядати, бо буде срака, ми, наприклад, корову годували яблуками.

Якщо тільки для себе, то я б посадив 2 яблуні, 1 грушу і на цьому - все.
   
Это я насмотрелись рекламы, где продают всякие саженцы деревьев фруктовых, цветов, розы, ну много всего интересного. Мысли крутятся, думаю, чего им впустую крутиться, может фупу интересно обсудить, может для кого то какая идея будет полезна.

Дія перша - в нас буде тільки травичка, ну може пару грядок на зелень
Дія друга - весною ти виносиш пів насіннєвого магазину і замовляєш виноград - троянди - яблуні і т.д
Виявляється що до цього всього потрібна земля і полив , ще купа добрив та ядів
Дія третя - виєш в бур'янах з шлангами  :laugh:
І в заключєніє - та пішло воно все, що вижеве то вижеве, зайве покосимо
Гуглиш "лєнівий сад"  :lol:
   
Ну от вродило 500 кіло яблук, що з ними робити? А якщо не дай боже слива, то це по всьому саду будуть сходити. За всім треба доглядати, бо буде срака, ми, наприклад, корову годували яблуками.

Якщо тільки для себе, то я б посадив 2 яблуні, 1 грушу і на цьому - все.

Ну вот в мене зара так
Вродило - зіли трохи останє впало

Да є і сливняк і вишняк
Просто не даю розростатись йому за периметр
   
Я сама бы боялась наверное в свой дом, боюсь лягушек, и клещей. Знакомая на даче подхватила клеща, укусил ещё в августе, на спине, она думала комар. Оно как бы прошло, а сейчас вылезла хвороба лайма, пьет антибиотики, не знаю как дальше у нее будет.
   
останє впало
Гниє, смердить, мухи, оси  :facepalm1:
   
Сусіди теж з тими садами носяться я не можу понятт нашо

Смисл для себе свіденького поісти нуі там на зиму

Воно і так все родить
   
Гниє, смердить, мухи, оси  :facepalm1:

Ну прям з двору під хатою виношу а там все ок
Ну хай літають оси

У мене взагалі територія напівдика
Я старі дерева майже не зачіпав і вписав в них будівлі і тд

Поикольно живу типу як посеред лісу
Тінь влітку, пташина залітає і співає
Вужі заповзають

Нам подобається такий конект з природою
   
О, не...земноводные и всяки ужи, я не могу..
   
О, не...земноводные и всяки ужи, я не могу..

Ну значить вирубать всі корчі і газончік з псфальтом
   
а от то що ви перед мiнуси написали, то були плюси ?

То просто життя :)
   
Лучше всего частный дом в тихом месте и в 10 минутах ходьбы от метро...
по Киеву  это ~ $150,000
И не Печерск, естессно

Останнє редагування: 11 жовтня 2020 13:50:18 від LampoGaz
   
Свій будинок у передмісті. Трохі землі, 13 сотих. Город, сад на них. Комунікаціі є, магазини недалечко.  Мене влаштовує. Дорожче за квартиру виходить, та покі нічого, платимо.
   
Переехал 8 лет назад... Правда не село, а хутор. С соседями здороваемся периодически.

Никаких проблем не вижу.
а кагжи .ie?
   
В мене 6 соток двір і 6 соток город. Дерев десь с півтора десятки. Вишні за забором не рахую. Вінограду з 7кущів вздовж забору. Ягода якась на поїсти свіжою. На двох і ще дітям дати, як приїдуть, вистачає.
Овочі, крім моркви, буряка, капусти, свої. З капусти цвітна та броколі. Звичайну попід хатами возять разом з буряками-морквою. Картоха ще своя на "молоду" . Я б не сказала, що сильно вриваємось з усім тим. 
   
А живность какую то заводили? Вопрос особенно к тем, кто ни когда не имел отношения к с.х. как разбивали сад и как с огородом обустраивались? Сколько для вашей семьи необходимо земли и что планировали бы посадить?
вы, емнип, не первой молодости, поэтому категорически не советую зариться на боьшой огород. Это реально выматывает.
   
У мене часто ключі в машині машина завдди на дорозі
15.12
Водитель не должен оставлять транспортное средство, не выполнив всех мероприятий, чтобы не допустить его самовольного движения, проникновение в него и (или) незаконного овладения им.
   
в селе два минуса
-нет работы
-стремно оставить хату больше чем на неделю - козаченьки обнесут

если это вас не смутит то во всем остальном одни плюсы

Якщо є нормальна дорога, то без проблем можна працювати в місті. З моїх сусідів ніхто в селі не працює. Інтернет - оптика, так що можна і дома працювати.
Дома на охороні і є відеоспостереження, півроку є сторож.
   
Ти живеш в селі в Україні ?
жив
   
Фуп, как думаете? Интересно о мнение тех, кто переехализ города в село, как живётся, как с соседями подружились?

Мені село однозначно. Про місто навіть думати не хочу. З сусідами живу нормально і без конфліктів.
   
А вода, стоки как у вас устроены?
выгребная яма ~ 4м³.
Раз в 3 недели загружаю  "запущенные " с сахарным сиропом бактерии типа


Но у меня домик 77 м².
Отопление - только печь "5 колодцев".Есть конвектора газовые, но я их выкинуть хочу.
Есть горячая вода, ванна, туалет. Летняя кухня ( там тоже есть вода гор и хол)  и стиралка. Отработанная вода выводится не в яму, а через патрубок на улицу. Потом выливаю ее перед воротами и шурую щеткой). 
Если бы не домик ( мамина батьківщина)  - пришлось бы туго в многоквартирном доме.
А тут ее сестры еще живы и недалеко от нас , в принципе.
И  САМОЕ ОСНОВНОЕ:  ЗДЕСЬ ВСЕГДА ЕСТЬ ЧЕМ ЗАНЯТЬСЯ.
Это в квартире ( хотя и там, конечно, минимально есть чем)  нечем.
   
Сусіди теж з тими садами носяться я не можу понятт нашо

Смисл для себе свіденького поісти нуі там на зиму

Воно і так все родить
Та прям і так, родить старий сад, з новим носись як дурень з ступою
Фісташки, третій рік спочатку листя сохне , потім частина гілок, і це не осінь, болячка якась


   
+1
В селе надо жить дома, или член семьи всегда дома.
Это касается и часного сектора в городе.
..
О себе.. простите
Живу в село- городе. Работаю в Киеве
Уехал  ключи соседям, по моему двору бегают их куры и коза. Иначе бы и двери и окна вынесли на раз козаченьки ( здесь ни кто по русски не говорит если че - черкащина)
Те кто на польшу, нанимают квартирантов бесплатно, если не кого оставить из родных.
..пример
Велик без цепка оставленный возле магазина базара - максимум 20 минут простоит, с цепком час..
Через три двора точка ( самогон) с утра  несут за чакушку бутылку курку, утку, ведро картошки, яблоки, метал, мобильники одежду - все варованное.
Кстати карантин рещко прибавил воровство. Еще один карантин и 90 годы..
Проснулся а забора нет. Если он металический
жесть :lol:
   
выгребная яма ~ 4м³.
Раз в 3 недели загружаю  "запущенные " с сахарным сиропом бактерии типа

Но у меня домик 77 м².
Отопление - только печь "5 колодцев".Есть конвектора газовые, но я их выкинуть хочу.
Есть горячая вода, ванна, туалет. Летняя кухня ( там тоже есть вода гор и хол)  и стиралка. Отработанная вода выводится не в яму, а через патрубок на улицу. Потом выливаю ее перед воротами и шурую щеткой). 
Если бы не домик ( мамина батьківщина)  - пришлось бы туго в многоквартирном доме.
А тут ее сестры еще живы и недалеко от нас , в принципе.
И  САМОЕ ОСНОВНОЕ:  ЗДЕСЬ ВСЕГДА ЕСТЬ ЧЕМ ЗАНЯТЬСЯ.
Это в квартире ( хотя и там, конечно, минимально есть чем)  нечем.
А як ви піччю опалюєте різні кімнати?

Чи мається на увазі груба
   
вы, емнип, не первой молодости, поэтому категорически не советую зариться на боьшой огород. Это реально выматывает.

Не, я даже и не думаю, не для меня это.
   
Не переезжайте в село, здесь очень плохо
   
У кого как с живностью? Кто что разводит?
Если возле речки/озера - сам бог велел качок или гусей. Целый день на воде проводят, домой только вечером и утром - пожрать/поспать
   
А як ви піччю опалюєте різні кімнати?

Чи мається на увазі груба
саме груба.
2 кімнати всього
Раз на рік чистка від сажі , через раз додаю Sadpal, щоб іі менше було


Останнє редагування: 11 жовтня 2020 14:27:43 від LampoGaz
   
саме груба.
2 кімнати всього
Раз на рік чистка від сажі , через раз додаю Sadpal, щоб іі менше було


А розкажіть шо це за штука я не в курсі
   
Я ось зараз подумав, і зрозумів шо для мене найцінніше в стилі життя в селі. Це те шо фактично пів року основний час ти проводиш на вулиці.
Я зробив гарну терасу і там і їмо і тд..

Тобто фактично пів року я знаходжуся на вулиці на природі

Ну і максимально вживаю власні фрукти овочі і від сусідів і тл

Шоб мені опганізувати такий зайістайл в місті на це б пішло набагато більше грошей
   
Фуп, как думаете? Интересно о мнение тех, кто переехализ города в село, как живётся, как с соседями подружились?

 ви в кітай хотєла замуж за кєтайца.
Там тєх дєрєвєнь как гуталіна у дяді пєчкіна








тиць
   
А розкажіть шо це за штука я не в курсі
коридорчик,  там груба стоіть з колосниками і листом, де гріти/варити можна.
Ост типа такого, тільки в нього без грубки.

А в мене в стіні 1ї кімнати - 3 гільзи тракторні вмонтовані,  тепло йде.
А в іншій - 2 гільзи.
   
Я ось зараз подумав, і зрозумів шо для мене найцінніше в стилі життя в селі. Це те шо фактично пів року основний час ти проводиш на вулиці.
Я зробив гарну терасу і там і їмо і тд..

Тобто фактично пів року я знаходжуся на вулиці на природі

Ну і максимально вживаю власні фрукти овочі і від сусідів і тл

Шоб мені опганізувати такий зайістайл в місті на це б пішло набагато більше грошей

Та не выходит полгода при обычной зиме
Даже летом не всегда на улице - то ветер,  то дождь
   
Гниє, смердить, мухи, оси  :facepalm1:

та то тєорєтік-пiздoбол, але з деякою фантазією
   
Недоліки села і позитив села, є завжди им зайнятись і не зможеш відпочити.

Там постійно треба щось робити. Якщо ти помішана на роботі то краще село.

Якщо конкурувати з товаром з холдінгами, треба теплицю роботи, а це куча проблем і площі мати великі.

Сад не вигідно тримати в Україні немає системи заготівлі, єдине що окупається це горіхи.

Недолік квартири це сусіди, часто він перекриває всі недоліки села.
   
Півроку в місті, півроку за містом. Жити краще в приватному будинку звісно. Але поки є активна логістика, це важко.
   
А живность какую то заводили? Вопрос особенно к тем, кто ни когда не имел отношения к с.х. как разбивали сад и как с огородом обустраивались? Сколько для вашей семьи необходимо земли и что планировали бы посадить?
якщо ви не в чистому полі будете облаштовуватися, a купуваtи хату, то сад, город і хлів вже буде. посадити щось цікаве ще можна, що в посполітих селян нечасто є, типу персиків, лохини.
з живності спочатку курей взяти, далі зорієнтуєтеся, що вам треба, що ні. може ще кролів, бо сільського городу з непривички забагато буде, половинy можна травою засіяти.

Останнє редагування: 11 жовтня 2020 16:42:23 від myshka naruzhka
   
Дім , дім, дім і ще раз дім !!!! X(
   
чудесно, подружилась
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія