Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Что лучше, частный дом или квартира, село или город?

Фуп, как думаете? Интересно о мнение тех, кто переехализ города в село, как живётся, как с соседями подружились?
   
Краще багато фанери.
   
в селе два минуса
-нет работы
-стремно оставить хату больше чем на неделю - козаченьки обнесут

если это вас не смутит то во всем остальном одни плюсы
   
Дом в раене города
   
У нас вже три сімі переіхало зараз планує четверта


За пару років думаю явище буде більш масовим
   
в селе два минуса
-нет работы
-стремно оставить хату больше чем на неделю - козаченьки обнесут

если это вас не смутит то во всем остальном одни плюсы

Оті два 'невеликих' мінуса валять наповал. А якщо ще додати фактичну відсутність медицини, освіти, пошти та  фінансових послуг то
переїзд в село стає дуже сумнівною пригодою. Не для того робились  "реформи" щоб хтось залишався в селах.

   
   
А взагалі село це окремий світ, заняло декілька років шоб влитися сюда.

Краще переіджати туда де є своі.
З місцевими ніколи своіми не станещ.
Тому тягнемо своіх

Робота в принципі є но пахать нада
   
Переехал 8 лет назад... Правда не село, а хутор. С соседями здороваемся периодически.

Никаких проблем не вижу.
   
Оті два 'невеликих' мінуса валять наповал. А якщо ще додати фактичну відсутність медицини, освіти, пошти та  фінансових послуг то
переїзд в село стає дуже сумнівною пригодою. Не для того робились  "реформи" щоб хтось залишався в селах.

   

У нас все є поручв більшому селі а пошта і ліцей навіть у нашому
Нова пошта теж і банкомат
   
Переехал 8 лет назад... Правда не село, а хутор. С соседями здороваемся периодически.

Никаких проблем не вижу.

Хутор це мєчта

Бо мєстні пєйзани іноді напрягають

Але рокіа через 5-10 і ми станем хутором
   
Здесь на Западной Украине хорошие села.
   
А как безопасность? В плане разбоя например или воровства?
   
А как безопасность? В плане разбоя например или воровства?

У нас все добре

Але чув шо по інших селах не зовсім добре
   
А как безопасность? В плане разбоя например или воровства?
На хуторі треба з рушницею жити.  :)
   
Фуп, как думаете? Интересно о мнение тех, кто переехализ города в село, как живётся, как с соседями подружились?

Лучше всего частный дом в тихом месте и в 10 минутах ходьбы от метро...
   
Я до речі зара готую проект ревіталізаціі то думаю скоро офіційно запрошу фупчеків до переізду до нас)

Поки шо лишеі люди не потрібні
   
А как безопасность? В плане разбоя например или воровства?

У нас проблем нет. Сосед-фермер как-то вернувшись с отпуска не мог найти ключи от джипа. Перерыл всю хатынку, ключи оказались в джипе а джип открыт.

Без машины к нам не доберёшься, а с машиной ещё поворот надо не пропустить. В городе куда опасней.
   
Неіснує - лучче , ув абсолютному вимірі .

Існують лише переваги та недоліки .
   
У нас проблем нет. Сосед-фермер как-то вернувшись с отпуска не мог найти ключи от джипа. Перерыл всю хатынку, ключи оказались в джипе а джип открыт.

Без машины к нам не доберёшься, а с машиной ещё поворот надо не пропустить. В городе куда опасней.

У мене часто ключі в машині машина завдди на дорозі а у вхідних дверях навіть замка нема все нічк не встановлю

Але у нас то скоріше вилючення ніж правило
   
Мдя , а стосоно переїзду "на село" , то коли такі думки-мрії озвучував бувало , люде роблять "великі очі" і схоже жахаюцця від самої думки чі спогадів-уявлень про голодомор , бо перепитують - "та ти шо , не боїшся міську прописку втратити ..?"  .

Ото так . Довиживались .
   
У нас все є поручв більшому селі а пошта і ліцей навіть у нашому
Нова пошта теж і банкомат

Ок. А як немає поряд "більшого" села ? І засобів пересування до нього ? І якщо тобі , Андрюха, не 15 як зараз , а хоча б 65 ? 
   
У мене часто ключі в машині машина завдди на дорозі а у вхідних дверях навіть замка нема все нічк не встановлю

Але у нас то скоріше вилючення ніж правило

 (P)

Вєзучій ти , Жеглов ....
   
село , власна хата
однозначно
   
У нас все добре

Але чув шо по інших селах не зовсім добре


Андрюха, ти в Конче-Заспі живеш ?
   
Я до речі зара готую проект ревіталізаціі то думаю скоро офіційно запрошу фупчеків до переізду до нас)

Поки шо лишеі люди не потрібні

Який район/область?

Щодо вибору село/місто - я все жіття живу у містах, причому великих (Дніпро/Київ), але мамина сім'я мала в Дніпрі 6 соток з хатою, то таки власна хата у місті наче непогано :) Якщо є, чим добиратись (громадський транспорт).

А коли в нас була дача під Києвом - то там доїхати залежало від часу доби (вночі нічого не їздить) і від стану грунтовки, яка вела до ділянки (інколи і велосипедом проїхати було не можна, тільки пішки і в гумаках).
   
село , власна хата
однозначно

В Польщі. Як мінімум. В Україні  люди в  селах  не входять  в плани сильних світу цього. Треба порожнє місце.   
   
А живность какую то заводили? Вопрос особенно к тем, кто ни когда не имел отношения к с.х. как разбивали сад и как с огородом обустраивались? Сколько для вашей семьи необходимо земли и что планировали бы посадить?
   
Неіснує - лучче , ув абсолютному вимірі .

Існують лише переваги та недоліки .

+
   
Лучше всего частный дом в тихом месте и в 10 минутах ходьбы от метро...

 (tu)
   
Фуп, как думаете? Интересно о мнение тех, кто переехализ города в село, как живётся, как с соседями подружились?

Краще будинок + квартира  :)
   
В Польщі. Як мінімум. В Україні  люди в  селах  не входять  в плани сильних світу цього. Треба порожнє місце. 
і в україні
жити в українському муравєйніку то адд
   
будинок в селі
   
А живность какую то заводили? Вопрос особенно к тем, кто ни когда не имел отношения к с.х. как разбивали сад и как с огородом обустраивались? Сколько для вашей семьи необходимо земли и что планировали бы посадить?

Сад и огород ещё в процессе.. Процентов 10 осталось. Земли пол акра. В основном кусты и розы. Клубники было 100 кустов, но убил их в августе, буду переделывать. Ести политунель. Первый урожай помидоров и огурцов в этом году. С малиной в этом году не сложилось, ураган Эллен и потом Франсис положил практически все кусты.
   
Лучше всего частный дом в тихом месте и в 10 минутах ходьбы от метро...

Десь так. Мені йти 15 хв.
   
і в україні
жити в українському муравєйніку то адд

Ти живеш в селі в Україні ?
   
Ок. А як немає поряд "більшого" села ? І засобів пересування до нього ? І якщо тобі , Андрюха, не 15 як зараз , а хоча б 65 ? 


Ну значить нада відповідально підходити до цього питання і шукати таке село де то все є.

Хоча в моєму випадку я попав пальцем в небо.
І навіть спочатку не зрозумів яка то була удача

   
А вода, стоки как у вас устроены?
   
В Польщі. Як мінімум. В Україні  люди в  селах  не входять  в плани сильних світу цього. Треба порожнє місце.
А ти сам роби своє життя
І скажу тобі по сікрєду, чим менше сильні світу лізуть в нього, тим тобі ж краще  ;)
Головним мінусом села раніше була відсутність інтернету
Не знаю що то був за волшебний пєндєль, але цього літа зайшли аж дві компанії, бігли навипередки, в жару і вихідні кабель тягли  :)
Це ті , які раніше губу копили "намнєвигадна"
   
Машина строго необходима?
   
Re: Что лучше, частный дом или квартира, село или город?

Я, коли в Україну приїжджаю, живу в селі. Але жити там постійно не зміг би. Це потрібно або дуже багато грошей, щоб все в порядку підтримувати, або покласти на це півжиття.
Ну і люблю просто по місту гуляти.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія