Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Казахи дали заднюю

Казахи дали заднюю

   
Re: Казахи дали заднюю

Я же говорил, что в Казахстане "русский мир" не взлетит. Не может там взлететь украинское изобретение.
   
Re: Казахи дали заднюю

Я же говорил, что в Казахстане "русский мир" не взлетит. Не может там взлететь украинское изобретение.

бггг
это про что вообще  у вас написано ?
сбежал-то борец за чистоту казахского языка - казахи шпрехают только на казахском
какой  русский мир еще ...
   
Re: Казахи дали заднюю

Я же говорил, что в Казахстане "русский мир" не взлетит. Не может там взлететь украинское изобретение.

поверхневий людина...

от саме тому 60 сек..  :-)o

   
Re: Казахи дали заднюю

Я же говорил, что в Казахстане "русский мир" не взлетит. Не может там взлететь украинское изобретение.

Не взлетит,но чел на всякий случай съебался
   
Re: Казахи дали заднюю

бггг
это про что вообще  у вас написано ?
сбежал-то борец за чистоту казахского языка - казахи шпрехают только на казахском
какой  русский мир еще ...

Обычный русский мир. Такой же, как продвигают членкини коммунистической партии советского союза Фарион и Ницой. Просто казахский "фарион" сдрыстнул из страны, где фарионский "русский мир" никогда не приживется (читай - идеология этнической сегрегации).

Казахи шпрехают на разных языках, у них с этим проблем нет.
   
Re: Казахи дали заднюю

Обычный русский мир. Такой же, как продвигают членкини коммунистической партии советского союза Фарион и Ницой. Просто казахский "фарион" сдрыстнул из страны, где фарионский "русский мир" никогда не приживется (читай - идеология этнической сегрегации).

Казахи шпрехают на разных языках, у них с этим проблем нет.

ах вот оно что ...
ну есть для всего этого вполне четкие и простые определения - шовинизм  и тд .
и наверное, в любой стране есть такое.
   
Re: Казахи дали заднюю

Обычный русский мир. Такой же, как продвигают членкини коммунистической партии советского союза Фарион и Ницой. Просто казахский "фарион" сдрыстнул из страны, где фарионский "русский мир" никогда не приживется (читай - идеология этнической сегрегации).

Казахи шпрехают на разных языках, у них с этим проблем нет.

Плохо ты их знаешь.Там в том же парламенте давно попускали за то что представитель народа не говорит на государственном.
   
Re: Казахи дали заднюю

пропагандони звинувачували цього казаха у побитті жінок за російську мову та інших жахах. Подивився його відоси. А там людина просто вимагає від закладів можливості обслуговувати казахською, а не тільки російською. Все цивільно, спокійно, без істерик. Чувак спробував поборотися за їх власний закон. І ось такий результат.
   
Re: Казахи дали заднюю

пропагандони звинувачували цього казаха у побитті жінок за російську мову та інших жахах. Подивився його відоси. А там людина просто вимагає від закладів можливості обслуговувати казахською, а не тільки російською. Все цивільно, спокійно, без істерик. Чувак спробував поборотися за їх власний закон. І ось такий результат.


А я смотрел и других их местных комментаторов ,но выводы такие же
   
Re: Казахи дали заднюю



поліція казахська не на стороні чувака
   
Re: Казахи дали заднюю
abg

Обычный русский мир. Такой же, как продвигают членкини коммунистической партии советского союза Фарион и Ницой. Просто казахский "фарион" сдрыстнул из страны, где фарионский "русский мир" никогда не приживется (читай - идеология этнической сегрегации).

Казахи шпрехают на разных языках, у них с этим проблем нет.


Називай речі правильно - не „рузкій мір“, а московська окупація, і тоді навіть тобі стане ясно про що мова, кацап.    :)
   
Re: Казахи дали заднюю

Мабуть, активність патрулів стала загрозою для дружби Кремля та Акорди. Забагато розголосу в Рунеті, всемогутність стерха з захисту русского міра могла б опинитись під питанням.
   
Re: Казахи дали заднюю

 акций Til Maydani («Волна языка»),

Мовне поле, мабуть, а не хвиля.
   
Re: Казахи дали заднюю

Это все ерунда

Уехал не уехал

Это процесс

Процесс, который начался в Украине после 2004 года (деление на сорты). Это не Казахстан ведет, это Кацапстан. И все идёт по их плану. Готовятся к аннексии северного Казахстана. Все только начинается.
   
Re: Казахи дали заднюю

если каждый будет доябываться в реале - не так говоришь, не так ездишь и т.д. - будет бардак. Он хоть пробовал обращаться в инстанции в случае нарушения закона?
   
Re: Казахи дали заднюю

Обычный русский мир. Такой же, как продвигают членкини коммунистической партии советского союза Фарион и Ницой. Просто казахский "фарион" сдрыстнул из страны, где фарионский "русский мир" никогда не приживется (читай - идеология этнической сегрегации).
Казахи шпрехают на разных языках, у них с этим проблем нет.



три брехні в трьох реченнях:
1) про "обычний" рускій мір.
2) про те, що Ніцой була членкинею.
3) про те, що у казахів нема мовних проблем.

   
Re: Казахи дали заднюю

Процесс, который начался в Украине после 2004 года (деление на сорты). Это не Казахстан ведет, это Кацапстан.

То це не Фаріон і Дроздов ділять людей на сорти?

То це не в ЗУ люди кричали у 2004-му : "Якщо не Ющенко, то хай відділяються"?

Сорти це чисто галичанське бачення України, де вони -- сорт №1
   
Re: Казахи дали заднюю

То це не Фаріон і Дроздов ділять людей на сорти?

То це не в ЗУ люди кричали у 2004-му : "Якщо не Ющенко, то хай відділяються"?

Сорти це чисто галичанське бачення України, де вони -- сорт №1
нагадай мені, підарасе - чия це була реклама про три сорти українців, яка започаткувала цю тематику в інфопросторі
   
Re: Казахи дали заднюю

нагадай мені, підарасе - чия це була реклама про три сорти українців, яка започаткувала цю тематику в інфопросторі

По перше, підарас це ти. Плюс ще й інтелектуальний -- слабак

Якщо я запущу рекламу мийте руки, після туалету, бо туалет це бруд, то це не означатиме, що я пропагую бруд

Повторюю, рівно у 2004 році на майданах по ЗУ, де я вів з людьми дискусії, я неодноразово чув: "Якщо не Ющенко, то хай відділяються"
Повторюю: Дроздов та Фаріон відкрито, постійно і прямо стверджують, що в Україні є недоукраїнці, люди другого сорту і взагалі миші у порівнянні з ними -- Галицькими Голохвастовими

Це означає, що карта про три сорти є Чітким і Правдивим відображенням Ментальної карти упоротого Галичанина
Ім'я, яким, на жаль, Легіон

Підозрюю, підарасе, що ти один із них

Вгадав?
   
Re: Казахи дали заднюю

Вгадав
намагаєшся злити з питання, підарасе
але робиш це недолуго
не вчать вас там нічому  :(
   
Re: Казахи дали заднюю

намагаєшся злити з питання, підарасе
але робиш це недолуго
не вчать вас там нічому
Недолугий це ти
Реклама про три сорти чітко відображала тоді і відображає нині -- ставлення значної частини упоротих галичан до решти України
Хто саме сказав про це у 2004 році -- Не є важливим
Важливим є те, що таке Зверхнє ставлення Галичини до решти України є -- Правдою
І було правдою тоді -- на жаль. Та реклама не брехала. От в чому проблема
І в цьому -- у зверхності і гордині -- корінь усіх бід України
   
Re: Казахи дали заднюю

То це не Фаріон і Дроздов ділять людей на сорти?

То це не в ЗУ люди кричали у 2004-му : "Якщо не Ющенко, то хай відділяються"?

Сорти це чисто галичанське бачення України, де вони -- сорт №1
Вперше погоджуюсь з цим медведчуковцем, на ФУПі бачимо педдроти зарахували себе в перший сорт. Причому у деяких розвиток насправді нижче середнього.
ЗІ опонент який тягне в руський мір, звичайно, ще більша скотина.
   
Re: Казахи дали заднюю

про те, що галичани бачать себе першим сортом, вперше розповіли риги у 2004, а відтоді медведчуківські піараси не забувають про це періодично нагадувати   :laugh:   не розслаБЛЯтись!!



   
Re: Казахи дали заднюю

про те, що галичани бачать себе першим сортом, вперше розповіли риги у 2004, а відтоді медведчуківські піараси не забувають про це періодично нагадувати   :laugh:   не розслаБЛЯтись!!

+ 100%
   
Re: Казахи дали заднюю

Недолугий це ти
Реклама про три сорти чітко відображала тоді і відображає нині -- ставлення значної частини упоротих галичан до решти України
Хто саме сказав про це у 2004 році -- Не є важливим
Важливим є те, що таке Зверхнє ставлення Галичини до решти України є -- Правдою
І було правдою тоді -- на жаль. Та реклама не брехала. От в чому проблема
І в цьому -- у зверхності і гордині -- корінь усіх бід України
з підарасами я погарячкував, зрештою то поважні митці та політичні діячі, перепрошую
але питання залишається, хоча ти прямо не хочеш сказати, що то ригівська компанія запустила цю рекламу і відкрила скриньку пандори
я вже за тебе дам відповідь, не важко, тут кожен її знає
щодо галичан і ставлення, то є соціологія, яка цілковито протилежна тому, що ти намагаєшся сказати
залишається питання, навіщо ти це робиш - свідомо засіваєш форум за заповітом геббельса, як робили це десятки кацапів до тебе чи з особистої причини?
   
Re: Казахи дали заднюю

   
Re: Казахи дали заднюю

Чорновіл, коли проти нього проголосувало 74% не обзивав їх дебілами. А паскуда ніяк не заспокоїться, а у прихильників, взагалі, перманентна істерика.
ЗІ Причому він теж голосував проти Чоровола
   
Re: Казахи дали заднюю

Не взлетит,но чел на всякий случай съебался
бо він реально розпалював)
   
Re: Казахи дали заднюю

як ще можна називати людей, які ображаються на те, що отримують взад саме те, чим щедро фонтанували самі кілька років тому? Олігофренами? Гідроцефалами? Жріть, тварюки, далі буде більше, ви повинні вдавитись  :)
   
Re: Казахи дали заднюю

Мертвечуківець "забув" хто викотив цу карту, не важливо це, ага  :)

А ще одна карта показує як насправді галичани зверхньо ставляться до решти України.
   
Re: Казахи дали заднюю

Восток - дєло тонкоє. Навіть таке переслідування не означає відміну повзучої казахізації, просто це реверанс перед Хуйлом.
   
Re: Казахи дали заднюю
abg

Повторюю, рівно у 2004 році на майданах по ЗУ, де я вів з людьми дискусії, я неодноразово чув: "Якщо не Ющенко, то хай відділяються"
Повторюю: Дроздов та Фаріон відкрито, постійно і прямо стверджують, що в Україні є недоукраїнці, люди другого сорту і взагалі миші у порівнянні з ними -- Галицькими Голохвастовими


Брехня. Дурна і нагла.

Той Дроздов це якесь непорозуміння, яке пролізло в „журн@шлюхи“ і „мислителі“, якийсь дебіл або провокатор.

А Фаріон - вчений-філолог. А жодного „поділу на сорти“ вчені не роблять. Таке роблять такі, як ти - маніпулятори і диверсанти.
   
Re: Казахи дали заднюю
abg

Вперше погоджуюсь з цим медведчуковцем, на ФУПі бачимо педдроти зарахували себе в перший сорт. Причому у деяких розвиток насправді нижче середнього.
ЗІ опонент який тягне в руський мір, звичайно, ще більша скотина.

Ти такий самий як і він - дебіл або провокатор. Ти - швидше перше. А він - швидше друге.
   
Re: Казахи дали заднюю

если каждый будет доябываться в реале - не так говоришь, не так ездишь и т.д. - будет бардак. Он хоть пробовал обращаться в инстанции в случае нарушения закона?

ну ось на відосі викликали поліцію. І я так розумію, що робив це неодноразово.
Судився як мінімум з супермаркетом, який мав всі надписи виключно російською.

Подивився ще трохи. В нього бувають загони коли знімає, наприклад, там де заборонено. Але в цілому він правий. На російську не нападає, але вимагає ще казахської.

Показова реакція рашек. Вимога казахського стікера чи меню - це катастрофа, напад на російську мову. Така у людей психологія. Мудаки не тільки по відношенню до української. Мудаки взагалі в цілому. Послідовні люди.
   
Re: Казахи дали заднюю

Фрик и провокатор. Если его хотели арестовать, то мотив у власти был как раз не за то что он "занимается пропагандой казахского языка", а за то,что делает это в максимально рагульской форме, давая России повод "защищать русских".
   
Re: Казахи дали заднюю

Наш "мовний талибан" действует в такой-же тупой рагульской манере подыгрывая России в качестве полезных идиотов.
   
Re: Казахи дали заднюю

Називай речі правильно - не „рузкій мір“, а московська окупація, і тоді навіть тобі стане ясно про що мова, кацап.    :)

А вы думали, что "русский мир", это стихи Пушкина? "Русский мир" - это российские танки, убитые украинские дети и отрезанные оккупированные ломти от Украины.

И еще "русский мир" - это когда враг не в кремле сидит, а когда врагов ты ищешь среди своих соседей украинцев.
   
Re: Казахи дали заднюю

щоб пізнати істину по цьому питанню досить почитати різні (не політичні) форуми та групи у фейсбуці(я про те,чи вважають галичани себе українцями 1 гатунку,а всіх інших -москалями))).Проте,необхідно зауважити,що не всі галичани-такі ортодокси,іншим просто немає коли подібними теревенями займатись- вони на хліб в реалі  заробляють.
   
Re: Казахи дали заднюю

То це не в ЗУ люди кричали у 2004-му : "Якщо не Ющенко, то хай відділяються"?
забаньте підараса
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія