Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

Так, це він...  просто їдеш по дорозі вздовж острову  блище до океану, зупиняється в кількох місцях по дорозі і через секвойовий ліс  йдеш навпррстець до лонг біч..
А  на ніч ми зупинялися в кемпінгу недалеко від Тофіно..   з самого Тофіно йдуть екскурсії на катерах у відкритий океан дивитись на касаток, китів...

Не пантелич його. Океан з протилежного боку острову, на заході острову. Там же і той «лонг біч». А та дорога до секвоєвого лісу іде вздож океанської протоки із східного боку.
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

А...
Так все одно Караван дешевший CRV буде, бо ціна на новий караван($25,000) на 5 тис менша, ніж CRV ($29,970)

Так. Якщо їхати із всією сім‘єю, то по рібно брати мінівен і не заморочуватись чи все влізе, чи ні. Мінівена точно вистачить.
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

Гм. Подивився на експідії, якщо не в аеропорту брати, то  мідсайз седан 340, а SUV 440, що не є велика різниця.. Але як туди з аеропорта попасти)
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

Маковій можеш з гугла локації кинути?
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

А ще, я б тобі порекомендував на початку подорожі, краще в кінці, проїхати по Трансканадському Хайвею #1 від Ванкувера до Калгарі. Перетнути поперек всі Скелясті Гори. В Калгарі залишити автівку і вилетіти назад в Торонто.

Звісно, видазки в Скелясті Гори краще робити з Калгарі, вони тут зовсім поряд. Але ж ти летиш у Ванкувер.

Якщо ти ніколи не бував тут в Скелястих Горах, то незабутні враження на все життя ГАРАНТУЮ.

   
Не пантелич його. Океан з протилежного боку острову, на заході острову. Там же і той «лонг біч». А та дорога до секвоєвого лісу іде вздож океанської протоки із східного боку.

Може трохи наплутала про секвоєвий ліс...     
Значить вздовж  лонг біч росте  Rainforest, через нього навпростець до самого лонг біч можна пройти))  тільки не скрізь, бо там є і закрита територія, яка належить тільки  індіанцям, а вони того не дозволяють

   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

Маковій можеш з гугла локації кинути?

Локацію чого - секвоєвого лісу?
   
Не знаю який лонг біч ти маєш на увазі. Але вся обжита інфраструктура острова на півдні і сході. А той лонг біч який ти показав на заході острова. Туди ще попробу добратись.

Так, на  самому заході,  але в тому і його краса..
https://carpediemourway.com/blog/tofino-campgrounds-tofino-camping-vancouver-island/

https://mytofino.com/accommodations/camping/
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

Локацію чого - секвоєвого лісу?
Так. Дякую.
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

А ще, я б тобі порекомендував на початку подорожі, краще в кінці, проїхати по Трансканадському Хайвею #1 від Ванкувера до Калгарі. Перетнути поперек всі Скелясті Гори. В Калгарі залишити автівку і вилетіти назад в Торонто.

Звісно, видазки в Скелясті Гори краще робити з Калгарі, вони тут зовсім поряд. Але ж ти летиш у Ванкувер.

Якщо ти ніколи не бував тут в Скелястих Горах, то незабутні враження на все життя ГАРАНТУЮ.
Така тоже ідея була. Але там треба з білетами довго мудрувати і часу більше. Поки таку подорож на пізніше лишаю.
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

Да, якщо автівка, а без автівки там ніяк, то на острів регулярно ходять пороми. Сама подорож на поромі через океанську протоку також варта уваги і сама по собі є видовищною - там маса дуже живописних островів.

Ціни зараз капець, 800 баксів за тиждень
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.








Це щоб ти мав уявлення куди їдеш.

:)

MacMillan Provincial Park
(250) 474-1336

Dropped pin
https://goo.gl/maps/NGahnWSEyerRcsFX7


АЛЕ

Temporarily Closed.

Невчасно ти зібрався подорожувати. Там мабуть майже все закрито.

:(







Останнє редагування: 23 червня 2021 20:36:22 від Маковій
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

Так, на  самому заході,  але в тому і його краса..
https://carpediemourway.com/blog/tofino-campgrounds-tofino-camping-vancouver-island/

https://mytofino.com/accommodations/camping/
Дякую. Подивився 5 штук, всьо занято на ті дати. Експідія пише, що Тофіно на мої дати все солдаут. Певно треба відкласти на інший раз.
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

Показати зображення...
Показати зображення...
Це щоб ти мав уявлення куди їдеш.

:)

MacMillan Provincial Park
(250) 474-1336

Dropped pin
https://goo.gl/maps/NGahnWSEyerRcsFX7


АЛЕ

Temporarily Closed.
Невчасно ти зібрався подорожувати. Там мабуть майже все закрито.

:(
Знаю, але варіантів з часом і так не особливо є. Того і задумався про переїзд в штати, а ще рік тому, якби хтось таке мені сказав, то я би сказав, що він дурний.
   
Дякую. Подивився 5 штук, всьо занято на ті дати. Експідія пише, що Тофіно на мої дати все солдаут. Певно треба відкласти на інший раз.

Так,  там полюбе наперед потрібно бронювати, хоч бунгало,  хоч місце для своєї автівки ( палатка,  мотохом)....   бо в тих місцях і в некарантинні часи  завжди все забито..   дуже живописне місце))
Але там, здається і готелі в самому Тофіно є...   на одну ніч досить,  якщо вирішите там зупинятись..    але в кемпінгу на березі океану ввечері і зранку особливо  романтично  :beach:


Останнє редагування: 23 червня 2021 20:28:29 від ценительница алей
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

Така тоже ідея була. Але там треба з білетами довго мудрувати і часу більше. Поки таку подорож на пізніше лишаю.

Спробуй колись. Не пожалкуєш.

Але на цю дорогу якщо просто пролетіти через гори особливо не зупиняючись, потрібно один повний день. Відстань Ванкувер - Калгрі біля 1000 кілометрів.

Дороги влітку чудові, класичний хайвей. Але взимку можна і застрягнути. Можна потрапити в сильні снігопади. А то і зійде десь лавина і хайвей взагалі можуть закрити на кілька днів.

Але вражень буде на все життя.
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

Так,  там полюбе наперед потрібно бронювати, хоч бунгало,  хоч місце для своєї автівки ( палатка,  мотохом)....   бо в тих місцях і в некарантинні часи  завжди все забито..   дуже живописне місце))
Але там, здається і готелі в самому Тофіно...   на одну ніч досить,  якщо вирішите там зупинитись..    але в кемпінгу на березі океану ввечері і зранку особливо  романтично  :beach:
Ну якщо завжди наперед, то напевно я туди ніколи і не попаду)
   
Спробуй колись. Не пожалкуєш.

Але на цю дорогу якщо просто пролетіти через гори особливо не зупиняючись, потрібно один повний день. Відстань Ванкувер - Калгрі біля 1000 кілометрів.

Дороги влітку чудові, класичний хайвей. Але взимку можна і застрягнути. Можна потрапити в сильні снігопади. А то і зійде десь лавина і хайвей взагалі можуть закрити на кілька днів.

Але вражень буде на все життя.

Так , ми також   через всі нацпарки проїхали , незабутні враження..    але ми були  мобільні,  в нас був моторхом

Останнє редагування: 23 червня 2021 20:32:56 від ценительница алей
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

Ціни зараз капець, 800 баксів за тиждень
Це на що ціна?
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.
Пшениця

Якщо ти про штати, то не на літо, до довгострокова перспектива. А якщо про Ванкувер, то через вихідні з хвостиком, треба змінити обстановку. Літак був найдешевший з того куди можна без купи карантинів і тд. Так що в Торонто на асвальті літом робити? Щоб було більше зрозуміло, в даний момент відкрито всього 10 басейнів на все Торонто. Аквапарк на Ніагарі закритий і невідомо коли відкриють і тд.

На західному узбережжі не все закрито? - Я не знаю, але якщо так само, то питання не міняється.

Ми купили цієї весни великий терйлер 33 фути з розсувними боками за 40К, поставили його в трейлерне містечко на березі озера за 2,3К за сезон - і питання куди подітися на вихідні вирішилося.

А додатково ще 2-3 рази на тиждень можна мотатися в годині їзди від дому в тайгу на озера рибалити + купатися.

У вас трейлерні парки на Великих Озерах поруч є?
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

Це на що ціна?

На car rental в аеропорту
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

На car rental в аеропорту
Ага, того я і дивлюсь на седана.
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

На західному узбережжі не все закрито? - Я не знаю, але якщо так само, то питання не міняється.

Ми купили цієї весни великий терйлер 33 фути з розсувними боками за 40К, поставили його в трейлерне містечко на березі озера за 2,3К за сезон - і питання куди подітися на вихідні вирішилося.

А додатково ще 2-3 рази на тиждень можна мотатися в годині їзди від дому в тайгу на озера рибалити + купатися.

У вас трейлерні парки на Великих Озерах поруч є?
Ну пару днів можна просто побродити по новому місці.

У нас котеджі розвалюшки у межах 200км від Торонто менше 500 тисяч цієї весни не продавались. А щось куди можна поїхати цього літа без кап ремонту вже понад 700к йшло. Трейлер парки не факт, що відкриються. Минулого року були закриті.
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

Ну пару днів можна просто побродити по новому місці.

У нас котеджі розвалюшки у межах 200км від Торонто менше 500 тисяч цієї весни не продавались. А щось куди можна поїхати цього літа без кап ремонту вже понад 700к йшло. Трейлер парки не факт, що відкриються. Минулого року були закриті.

+100

Людей багато, а місця на воді в обмаль
Тому ціни і пруть вгору як скажені

Хоча якщо колись підскочать кредитні ставки - то все піде вниз
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.
Пшениця

Ну пару днів можна просто побродити по новому місці.

У нас котеджі розвалюшки у межах 200км від Торонто менше 500 тисяч цієї весни не продавались. А щось куди можна поїхати цього літа без кап ремонту вже понад 700к йшло. Трейлер парки не факт, що відкриються. Минулого року були закриті.

Ніфіга собі вас прижало
Котедж купувати - то гемор. Податки, ремонт, стригти траву і - нагірше - прив"язаний до одного місця
Ми поставали в черги в різні парки одразу і з наступного року вже зможемо переїжджати з місця на місця хоч щосезону, міняючись місцем в черзі в тому парку, куди цього року не поїдемо, з наступним після нас, відтягуючи, таким чином, на рік чи 2 наше місце і зберігаючи опцію залишатися в черзі.
Як мати таких 5-6 місць в різних чергах, то вибирай потім куди хочеш і на скільки хочеш.
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

Ще в когось є якісь ідеї?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія