Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прогнозую в другому турі 55-60 %- Порошенко, 45-40%- Зеленський

Якраз така максимально можлива кількість антиукраїнської вати.
   
Сюди ввійдуть москалі- уззкіє-уззкоязичниє, ображені юльки, корисні ідіоти-українці,таємні агенти москалів ,і т.д.
   
Ну і плюс на те,що у зелепухи немає партії і низових організацій,всього того,що дає можливість виграти вибори.
Звичайно мережа юльків і агенти москалів будуть працювати проти Порошенка, але адмінресурс має свої переваги.
Не в сенсі фальшувань, а в сенсі стримати москальську вакханалію.
   
Высрался?
   
ти бомбіст ше той  :laugh:

Українці ,як завжди,сидять "в засаді" до останнього.
Але у вирішальний момент чітко спрацьовує ментальність- "свої бурячки москалям не віддам!"
Я недарма абсолютно чесно писав що люди кажуть.
І опитування проводив, які штабних бісили аж до гикавки.
Так що трошки лишилося.))) [ua]

тільки от не потрібно казати шо ти мав наувазі юльку, яка можливо буде 3-я
   
Антисвинарчукової вати хотів сказати та по пальцях в штабі били
   
Шурег, молчать
   
максимально можлива кількість антиукраїнської вати.
Щось митець "зафантазувався".
Якщо у нас 45% - антиукраїнська вата, то дуже велике питання щодо перспектив існування  держави в теперішніх її межах. 
З такою кількістю ворогів можна впоратись хіба що за допомогою сралінських  репресій  чи війни.
   
Лірнику, не гарно накидати на своіх співвітчизників кліше. Я поважаю твій вибір ти поважай мій. Пропогандонство бздить кацапами..
   
Приємно бачити гнів, паніку, істерику і ідіотизм штабних юльків.
Нарешті ми,українці, отримуємо моральну компенсацію за дебільні хороводи цих кондомів на форумі.
Вже всіх порядних людей вижили з фупу.
Один я тримався міцно як скеля!
Люди, не бійтеся!
Повертайтеся на форум!
Ці потвори вже не страшні.
Їх треба киздити ногами по печінках за те що вони зробили з Україною і форумом!
   
Лірнику, не гарно накидати на своіх співвітчизників кліше. Я поважаю твій вибір ти поважай мій. Пропогандонство бздить кацапами..
В сенсі?
Поважати здачу України?
Не можу,братіку.
Ти за кого будеш в другому турі?
   
Приємно бачити гнів, паніку, істерику і ідіотизм штабних юльків.
Нарешті ми,українці, отримуємо моральну компенсацію за дебільні хороводи цих кондомів на форумі.
Вже всіх порядних людей вижили з фупу.
Один я тримався міцно як скеля!
Люди, не бійтеся!
Повертайтеся на форум!
Ці потвори вже не страшні.
Їх треба киздити ногами по печінках за те що вони зробили з Україною і форумом!

ти краще скажи шо там в засаді
   
Приємно бачити гнів, паніку, істерику і ідіотизм штабних юльків.
Нарешті ми,українці, отримуємо моральну компенсацію за дебільні хороводи цих кондомів на форумі.
Вже всіх порядних людей вижили з фупу.
Один я тримався міцно як скеля!
Люди, не бійтеся!
Повертайтеся на форум!
Ці потвори вже не страшні.
Їх треба киздити ногами по печінках за те що вони зробили з Україною і форумом!

 :cray:
   
Страна предателей ....

Кого вы не продали ?
   
Будет 52 шоколадник, 48 термос
   
Щось митець "зафантазувався".
Якщо у нас 45% - антиукраїнська вата, то дуже велике питання щодо перспектив існування  держави в теперішніх її межах. 
З такою кількістю ворогів можна впоратись хіба що за допомогою сралінських  репресій  чи війни.
Ця "вата" є кількох видів.
Одна-упорота і ідеологічна. Її 15 %- це рівно кількість "русскіх" в Україні.
Ще 5% - совєцькі пенси. Це минає.
А є вата "набута". Українці. Із засраними телевізором мізками.
Це лікується.
Так що не все так погано.
Зникне масований гіпноз "інформаційниї веж"- і , як бабка пошепоче! [ua]
   
Мытец, где уверенная победа Петра в первом туре? Где все эти таксисты запетра и проукраинский донбасс?

Вообще это сборище ванг-клоунов надо заводить в отдельную тетрадку.
   
Якраз така максимально можлива кількість антиукраїнської вати.
Не спіши із прогнозами...
Не забувай, що і патріотів багато, не зможуть через себе переступити, щоб проголосувати за пороха.
А також багато, тих хто за бойка, вілкула, підуть за клоуна, бо він їхній...
А ось порох із своєю лояльністью, до таких, як бойко, мертвечук і т.д, багатьох настроїв проти себе.
Сам не впевнений, що відам за нього голос.
Тому тут буде дуже веселий друг й тур.
   
Мытец, где уверенная победа Петра в первом туре? Где все эти таксисты запетра и проукраинский донбасс?

Вообще это сборище ванг-клоунов надо заводить в отдельную тетрадку.
(tu)
   
Щось митець "зафантазувався".
Якщо у нас 45% - антиукраїнська вата, то дуже велике питання щодо перспектив існування  держави в теперішніх її межах. 
З такою кількістю ворогів можна впоратись хіба що за допомогою сралінських  репресій  чи війни.
Вати меньше, але ще вистачає дебілів - «по приколу»....
   
Сюди ввійдуть москалі- уззкіє-уззкоязичниє, ображені юльки, корисні ідіоти-українці,таємні агенти москалів ,і т.д.

Велика купа ображених на владу бо війна знизила рівень життя
Особливо для тих хто вів бізнес з донбабве або мав участь і долю в риговських оборудках по вугіллю чи металу
   
по ходу Таксісти які за Петра твердо були, сьодня весь день розвозили молодьож на шашличкі  :weep:
   
Мытец, где уверенная победа Петра в первом туре? Где все эти таксисты запетра и проукраинский донбасс?

Вообще это сборище ванг-клоунов надо заводить в отдельную тетрадку.
Не знаю.
Ніхто і не прогнозував "увєрєнную побєду в пєрвом турє".
Натомість ми бачимо впевнений розрахунок і дуже добрку динаміку на тлі найпотужнішої анти кампанії проти нього.
Так що не сци.
Все буде Україна!
Я писав про підтримку в армії?
Писав.
Ви не вірили?
Не вірили.
Обтікайте. :fuck:
   
Тому тут буде дуже веселий друг й тур.
Якщо Зелепуха впевнено покаже себе у першому турі,  то до нього одразу стане черга спонсорів, й тоді на другий тур у нього будуть вже й купа своїх членів комісій, спостерігачів, а може й силове прикриття. У другому турі  з Зелепухою буде важче впоратися, але це за умови якщо він почне власну гру, а не залишиться пішаком для розмінних договорняків між  Пецею та Бенею.

Ніхто і не прогнозував "увєрєнную побєду в пєрвом турє".
Бугога! Тут якщо підняти дописи, багато було "прогнозистів" перемоги Петра у першому турі. Але зараз поховалися й не відсвічують )))
   
Велика купа ображених на владу бо війна знизила рівень життя
Особливо для тих хто вів бізнес з донбабве або мав участь і долю в риговських оборудках по вугіллю чи металу

Ніхера.
Не так зовсім.
Ваші мантри про "зубАжіння" заіпли.
Результати ти бачиш.
Міняйте пластинку.
   
Ніхера.
Не так зовсім.
Ваші мантри про "зубАжіння" заіпли.
Результати ти бачиш.
Міняйте пластинку.

цей тіп запідрот, не путай
кидаєшся зі злості уже на всіх  :lol:
   
Re: Прогнозую в другому турі  55-60 %- Порошенко, 45-40%- Зеленський

Приємно бачити гнів, паніку, істерику і ідіотизм штабних юльків.
Нарешті ми,українці, отримуємо моральну компенсацію за дебільні хороводи цих кондомів на форумі.
Вже всіх порядних людей вижили з фупу.
Один я тримався міцно як скеля!
Люди, не бійтеся!
Повертайтеся на форум!
Ці потвори вже не страшні.
Їх треба киздити ногами по печінках за те що вони зробили з Україною і форумом!
не повторюй помилок макаки і юлькоботів 10 року і не настроюй всіх юльків від вибору свідомого а не в піку ображаючим.не роби танцю на кістках поверженого,досить що вони програли.А тепер треба гуртуватися проти СТАРОГО і ГОЛОВНОГО ворога-хуйла і його ЯВНИХ,100% мрійників типу кондової вати.совкістів і просто людей,що не розуміють ні бельмеса в розкладах СТРАТЕГІЧНИХ.

Останнє редагування: 31 березня 2019 18:30:15 від cynic
   
Якщо Зелепуха впевнено покаже себе у першому турі,  то до нього одразу стане черга спонсорів, й тоді на другий тур у нього будуть вже й купа своїх членів комісій, спостерігачів, а може й силове прикриття. У другому турі  з Зелепухою буде важче впоратися, але це за умови якщо він почне власну гру, а не залишиться пішаком для розмінних договорняків між  Пецею та Бенею.
Важко впоратися з багатьма із усіх сторін, як в першому.
А в двобої все ясно.
Тут буде питання Україна, або ні.
А у зелепухи, крім його антиукраїнської сраки нічого немає.
Тут уже відсидітися в штабі не вийде.
   
В сенсі?
Поважати здачу України?
Не можу,братіку.
Ти за кого будеш в другому турі?
тобі моя відповідь не сподобається про другий тур.
   
не повторюй помилок маки і юлькоботів 10 року і не (x) всіх юльків від вибору свідомого а не в піку ображаючим.не роби танцю на кістках поверженого,досить що вони програли.А тепер треба гуртуватися проти СТАРОГО і ГОЛОВНОГО ворога-хуйла і його ЯВНИХ,100% мрійників.

Які, в сраку, танці?
тут на форумі не реальні люди, а штабні боти.
ти про що?
   
Звичайно мережа юльків і агенти москалів будуть працювати проти Порошенка, але адмінресурс має свої переваги.

 :laugh: навіщо ти так тупо здаєш Петра?  :facepalm1:

Кошулинському обідно стало...
   
тобі моя відповідь не сподобається про другий тур.
Ну то що ти від мене тоді хочеш?
Іди своїм кацапам підмахуй.
Толку з тебе
   
Не знаю.
Ніхто і не прогнозував "увєрєнную побєду в пєрвом турє".
Натомість ми бачимо впевнений розрахунок і дуже добрку динаміку на тлі найпотужнішої анти кампанії проти нього.
Так що не сци.
Все буде Україна!
Я писав про підтримку в армії?
Писав.
Ви не вірили?
Не вірили.
Обтікайте. :fuck:

Тебя ткнуть в твою чушь про "Днепр и таксисты", которые в Днепр по факту упоротая вата? И таких примеров масса.
Ты несешь тут несусветную чушь годами, хамя и тыча факи всем остальным.
Поэтому к тебе отношение очевидное - п***а и клоун.

Ты мне напоминаешь "вечного фаната ФК Динамо Киев" Парамона. Даже лицом похожи.
   
:laugh: навіщо ти так тупо здаєш Петра?  :facepalm1:

Кошулинському обідно стало...
А дочитати Бог не велить?
ПиСи.З Кошулинським будемо в парламенті. Так що не бзди.
Для того і висували.
   
Тебя ткнуть в твою чушь про "Днепр и таксисты", которые в Днепр по факту упоротая вата? И таких примеров масса.
Ты несешь тут несусветную чушь годами, хамя и тыча факи всем остальным.
Поэтому к тебе отношение очевидное - п***а и клоун.
Ткні.
Пліззз.))))
Там було - Дніпро-Миколаїв-Одеса.
І все підтвердилося. :fuck:
Незалежно від того,що я тобі не подобаюсь- всі мої прогнози і інформація справдилася.
Бо я не штабний, а чесна людина.
От і все.
А менше ви б велися на поводу у штабних, і не нападали на мене,то і факів би не отримували.
Чомусь нормальні українські форумчани не жаліються.
А виключно така вата як ти.
Тому тобі сам Бог велівотримувати факи від українців.

Останнє редагування: 31 березня 2019 18:34:30 від Лірник
   
Ну і плюс на те,що у зелепухи немає партії і низових організацій,всього того,що дає можливість виграти вибори.
Звичайно мережа юльків і агенти москалів будуть працювати проти Порошенка, але адмінресурс має свої переваги.
Не в сенсі фальшувань, а в сенсі стримати москальську вакханалію.

 :lol: чи спікся зовсім чолов'яга чи через медаль так низько впав... він навіть не допускає що люди при розумі, які мають совість, в принципі не можуть проголосувати за мародера і брехуна...  чого ви так роздухорилися... поки ще результатів немає... якщо люди не зовсям подуріди то спишуть мародера ще в першому турі.. а там до другого йому кулик підозру виставить
   
У Зе ще не спрацював головний резерв. Дуже багато ображених на Петра тих, хто повинен був стати рушієм реформ, але куми й родичі (ще любі друзі, куди ж без них...) для Гетьмана виявилися цінніше. Куми - це добре в автократіях, але для демократичної країни хитка опора, бо їх пики на білбордах не намалюєш - не спрацює ))

Останнє редагування: 31 березня 2019 18:36:16 від WMax
   
А у зелепухи, крім його антиукраїнської сраки нічого немає.
Тут уже відсидітися в штабі не вийде.

Намутять  йому сценарії турів зустрічей з  виборцями, надрочать його з тренерами та психологами (щоб впевнено звиздів  на публіку на рівні Клічка, а більше й не треба).
Підготують пул  "зручних" відповідей на стандартні запитання піпла. Паралельно Петра будуть ефективно топити в лайні антикорупційних розслідувань, до яких долучаться одкровення його вчорашніх друзів, які регулярно  полюбляють міняти хазяїна.

Але по перше, в Петра лишиться ресурс популізму, наприклад докупить ще пенсів. А по друге, може втрутитися Хуйло, відповідно військовий стан, зрив виборів, тощо...
   
Re: Прогнозую в другому турі  55-60 %- Порошенко, 45-40%- Зеленський

Які, в сраку, танці?
тут на форумі не реальні люди, а штабні боти.
ти про що?
пмишуть -так,читають -ні.Не уподобляємся власне до перших,бо плоди зБИРАЮТЬ ПІСЛЯ урожаю,а не в міжсезонні.Юльки як і пецьки чи синяки є різні і з різних причин.Будьмо мудрішими і не помагаємо хуйлу розділяти нас СТРАТЕГІЧНО.Передер тися завжди встигнемо ПОТІМ,коли буде виконана робота СТРАТЕГІНОГО для країни напрямку. Ми доволі за історію програвали власне тому,що після одінєї переможногї битви починали висняти чиї влади ьбулибільші і хто лох,а в той час ЗЄДНАНИЙ ворог і брав нас теплими і по черзі.Вчимося,бо тільки то нам давати перевагу у борні проти хуйдостану.Пошук спільних точок дотику СЕРЕД своїх і не прагнення відкинути програвшого(мова про простих людей) виключно у нірвані перемоги,бо програємо знову ПО ЧЕРЗІ.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія