Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кинохроника 2 мировой

Кинохроника 2 мировой

Быт солдат Вермахта - едят лимоны (апельсины?) , пьют пиво из бочек, чистят сапоги, лечатся, женятся

Интересные кадры

   
Re: Кинохроника 2 мировой

 :facepalm: та да, про отличный кофе в плену мы слышали от дрыща, к которому привык его папаша.
   
Re: Кинохроника 2 мировой

Вот это и есть война.
Здесь часто всякие уебки типа аэлита говорят мол на Донбассе не стреляют
и в АТО сейчас заробитчане. Ну вот  пускай поживет в таких условиях тогда и и поговорим.
Каждый день риск от пули или от мины. Но помимо этого еще и быт.
Лично мне на всю оставшуюся жизнь хватило впечатлений от пыли и жары Чонгара и
грязи, ветра с дождем Донбасса.
   
Re: Кинохроника 2 мировой

Вот это и есть война.
Здесь часто всякие уебки типа аэлита говорят мол на Донбассе не стреляют
и в АТО сейчас заробитчане. Ну вот  пускай поживет в таких условиях тогда и и поговорим.
Каждый день риск от пули или от мины. Но помимо этого еще и быт.
Лично мне на всю оставшуюся жизнь хватило впечатлений от пыли и жары Чонгара и
грязи, ветра с дождем Донбасса.

Чвакотіння, вітер в очі, розпухша від збитого ритму сну голова,  холод в кістках взимку, гнус в очах та сіль на спині влітку. Романтика. Ще десятки страв з сардин. По першому року залюбки лопав суп з сардин, а старих від цього видовища нудило.
Раніше за рік днів 10 мінімум був в горах. 6 років в походи не ходив і не тягне. Наївся.
   
Re: Кинохроника 2 мировой

Чвакотіння, вітер в очі, розпухша від збитого ритму сну голова,  холод в кістках взимку, гнус в очах та сіль на спині влітку. Романтика. Ще десятки страв з сардин. По першому року залюбки лопав суп з сардин, а старих від цього видовища нудило.
Раніше за рік днів 10 мінімум був в горах. 6 років в походи не ходив і не тягне. Наївся.
а я до бичків в томаті звик
   
Re: Кинохроника 2 мировой

Також намінав. З макаронами. Там ще ракушки на зубах хрускотіли...
І гречку я вже не їм. І сало. І багато чого ще. І зустріч світанків на природі дратує.
   
Re: Кинохроника 2 мировой

Вот это и есть война.
Здесь часто всякие уебки типа аэлита говорят мол на Донбассе не стреляют
и в АТО сейчас заробитчане. Ну вот  пускай поживет в таких условиях тогда и и поговорим.
Каждый день риск от пули или от мины. Но помимо этого еще и быт.
Лично мне на всю оставшуюся жизнь хватило впечатлений от пыли и жары Чонгара и
грязи, ветра с дождем Донбасса.

))))

стравинский  пише з екзилу))))

у найбоєздатніших нічого крім биту  ні наступів н ні перемог ні звільнень територій ні контрударів. винятково "бит"  (tu)  [ua]

але краще хай скаже наш геносе фупчик

"
Трохи свіжих атошних побрезеньок :gigi:
птах Сорока [ Відповісти в приват ] [Не ігнорувати] [В закладки]
cьогодні в 13:31
IP/Host: ---.enet.vn.ua
Автор ігнорується
Вчора  повернувся чувак з ООС (до речі  абревіатура «ООС» не прижилася, усі проміж собою так  й називають «АТО»)
Трохи накатили по соточці, розповів він мені побрехеньок.  Одразу скажу, шо не гарантую шо він не припиздів. Адже ніхто так багато не  прибріхує, як рибалки так вояки.

Каже, шо на передку практично не стріляють.  Сєпарам впадло, хіба якшо набухаються, а нашим впадло відповідати, бо дофуя треба відписок-відмазок писати. Те, шо когось там десь підстрілять, на це взагалі всім пофуй, бо порівняно з тим що було  у тому ж самому 2018 році – зараз повний розслабон.  Звісно шо ДРГ з обох боків працюють іноді, одне-одному влаштовують «прикрі самогубства», це типа тема для упоротих, хто «зовсім без войнушки жити не може».  Але  90% шо з нашого боку, шо з сєпарського - пофуїстично відбувають трудодні.

Щоб вояки дуже на одному  місці не засиджувалися, не обрастали усякими палєвно-корупційними зв’язками, керівництво час від часу робить невеликі локальні ротації поміж ділянок. Зольди це називають, «командири як та собака, робити нєфуй шо – яйця  собі лиже».

Ті хто шустріші – намагаються робити собі якийсь гешефт – «дещо привезти-завезти», ті хто не шустріший -  мутять собі законно ніфуйову зарплату. Домовляються  на місці у військоматі, щоб їх направили разом з бригадою, яка їде до АТО, відповідно зарплата зростає з 10-12 до 18-20 штук. Тусують в АТО півроку, а далі повертаються додому, щоб стати на біржу. Виймають з біржі допомогу, а вона відносно ніфуйова, ба півроку була ж нормальна зарплата.  А після того знову рішають, щоб їх направили до АТО. Але таке катить зі старими контрактниками.  Якщо з цивілки людина прилазить на контракт – то там треба  певний термін (наче 3 роки)  відторбити, тому новачки з цивілки не дуже хочуть вписуватися.

Політичні настрої на передку – усім на все насрати:  «Все одно наша держава бандитсько-мусорська,  й ніхто там зверхи ніфуя нічого не змінить в принципі. А так хоч гради на голову не сипляться, зарплата капає, до пенсії роки йдуть». Тому й відношення до Зелепня скоріше позитивно-нейтральне.

У підсумку, моє імхо, треба з цим ООС якось завершувати, або  підсилити двіж, або згортати. Бо  це тупо викидання бабла без ніякої користі, зважаючи на те що кількість «атошників-героїв»  скоро зрівняється з кількістю «ліквідаторів ЧАЕС»."
   
Re: Кинохроника 2 мировой

І гречку я вже не їм. І сало. І багато чого ще. І зустріч світанків на природі дратує.
:-B
   
Re: Кинохроника 2 мировой

   
Re: Кинохроника 2 мировой

Быт солдат Вермахта - едят лимоны (апельсины?) , пьют пиво из бочек, чистят сапоги, лечатся, женятся

Интересные кадры


звичайна пропаганда
   
Re: Кинохроника 2 мировой

звичайна пропаганда

брешеш скотиняко. саме це і є - за версією патріота в екзилі стравиньского - військова звитяга вермахту. і наші найбоєздатніші в поїданні лимонів попиванні пива - женітьбі етс - нічим вермахту не поступаються. стравинський не бреше
   
Re: Кинохроника 2 мировой

В догонку - а сколько болячек хронических и приобретенных там у всех повылазило.
А психика накрывала всех в той или иной мере. А на дембеле другая психика догоняла.
Ебнутым аэлитам это всё смехуечки, но пережить это всё я даже им не желаю.
   
Re: Кинохроника 2 мировой

В догонку - а сколько болячек хронических и приобретенных там у всех повылазило.
А психика накрывала всех в той или иной мере. А на дембеле другая психика догоняла.
Ебнутым аэлитам это всё смехуечки, но пережить это всё я даже им не желаю.

понимаешь. доктор патриот в экзили. воинами делает не форма получка и столовка - а военные решения. р - результат
коих нет.
 
   
Re: Кинохроника 2 мировой

понимаешь. доктор патриот в экзили. воинами делает не форма получка и столовка - а военные решения. р - результат
коих нет.
Рассуждаешь как домохозяйка. Я о тебе немножко знаю, поэтому сильно не заморачиваюсь на твой троллинг.
Победы и поражения принадлежат генералам. Но ценой жизни и здоровья солдат.
Выбрал себе коллективного мамчура - вот на них и мастурбируй. А честных солдат не трожь.
Писал максимально вежливо. Далось не легко. Предлагаю тебе не выебываться на тему АТО.
   
Re: Кинохроника 2 мировой

 Тут ещё такой момент интересен

Вторая мировая - снимали в основном немцы

Краснопузые не имели камер

Но почему сейчас мало видео от наших солдат?
   
Re: Кинохроника 2 мировой

:facepalm: та да, про отличный кофе в плену мы слышали от дрыща, к которому привык его папаша.

від Бубочки?




   
Re: Кинохроника 2 мировой

від Бубочки?

Показати зображення...
Фу бля. Не нужно было портить тему этими рожами
   
Re: Кинохроника 2 мировой

Рассуждаешь как домохозяйка. Я о тебе немножко знаю, поэтому сильно не заморачиваюсь на твой троллинг.
Победы и поражения принадлежат генералам. Но ценой жизни и здоровья солдат.
Выбрал себе коллективного мамчура - вот на них и мастурбируй. А честных солдат не трожь.
Писал максимально вежливо. Далось не легко. Предлагаю тебе не выебываться на тему АТО.

генералы в украине - украинцы, как и солдаты. историю ато напишут не украинцы. ибо это история предательств и трусости не только генералов . кстати - все гненералы получили повышения - а творец дебальцевского котла - полковник таран - за это получил генеральство . так что все это - болезнь всего укробщества

никто за предательство и дезертирство  не пошел под трибунал - ибо предательство и дезертирство для украинцев норма . исторически







история предательств и дезертирства в криму  и на донбасе уже сделана  - но понятное дело что написана она будет не украинцами. и не русскими

задумайсь там у себя в польше - почему в украине нет опыта собирания земель украинских. если бы не сралин, например  - украинцы так бы никогда и не получили бы львов . потеря донбаса - это лишь еще один шаг в потере восточных земель украинцами.

думаешь совпадение?

а про крым уже никто и не вспоминает. хотя вопрос "чей крым" задавать нужно 300 000+ украинским зсушникам нацгвардейцам и сбушникам.

   
Re: Кинохроника 2 мировой

в свое время ростов ведь тоже был украиной .
   
Re: Кинохроника 2 мировой

генералы в украине - украинцы, как и солдаты. историю ато напишут не украинцы. ибо это история предательств и трусости не только генералов . кстати - все гненералы получили повышения - а творец дебальцевского котла - полковник таран - за это получил генеральство . так что все это - болезнь всего укробщества

никто за предательство и дезертирство  не пошел под трибунал - ибо предательство и дезертирство для украинцев норма . исторически

https://youtu.be/r_uvenTnsoY
https://youtu.be/vOZX7OeOdRY
история предательств и дезертирства в криму  и на донбасе уже сделана  - но понятное дело что написана она будет не украинцами. и не русскими

задумайсь там у себя в польше - почему в украине нет опыта собирания земель украинских. если бы не сралин, например  - украинцы так бы никогда и не получили бы львов . потеря донбаса - это лишь еще один шаг в потере восточных земель украинцами.

думаешь совпадение?

а про крым уже никто и не вспоминает. хотя вопрос "чей крым" задавать нужно 300 000+ украинским зсушникам нацгвардейцам и сбушникам.
У тебя мышление кацапа
Только кпцап гонится за территорией

Я бы предпочел пример Эстонии или Латвии с Литвой
   
Re: Кинохроника 2 мировой

У тебя мышление кацапа
Только кпцап гонится за территорией

Я бы предпочел пример Эстонии или Латвии с Литвой

))) не всрались це перемога .

или

зелен виноград

військових рішень у нас немає проте є найбоєздатнішість в астортименті.

   
Re: Кинохроника 2 мировой

в свое время ростов ведь тоже был украиной .
Шарик, ты балбес...
Аэлит, ты долбоеб. Бреслау, Позен , Гляйвиц , Данциг теперь Вроцлав, Познань, Гданьск и Гливице.
Я тебе про солдат, а ты мне про генералов. Просил же - не выебывайся.
   
Re: Кинохроника 2 мировой

звичайна пропаганда
Нет!
Это кусочек, из более длинного ролика. Как работала логистика, в снабжении фронта...
Это кусочек из любанской операции, север совка лен.область
цит.:

"Кстати на плакате написано с немецким юмором "здесь находится жопа мира " Щит был установлен при въезде в д. Трегубово у дороги, что вела из Чудово в так называемый «палец Ванделя» - немецкий район обороны у Спасской Полисти"
На обратной стороне щита надпись «Когда ты отсюда выйдешь, вспомни Гётца фон Берлихингена».

Судя по пьесе ....этот персонаж, рыцарь с железной рукой.... прошел на земле все круги ада.....
   
Re: Кинохроника 2 мировой

Шарик, ты балбес...
Аэлит, ты долбоеб. Бреслау, Позен , Гляйвиц , Данциг теперь Вроцлав, Познань, Гданьск и Гливице.
Я тебе про солдат, а ты мне про генералов. Просил же - не выебывайся.

так и я тебе и про солдат и про генералов. с историческими єкскурсами - обьясняющими что обсеры в крыму и на донбасе - не случайны а закономерны. в том числе и стремительный карьерный взлет укрполковника тарана после того как он захлопнул дебальцевский котел

но о чем говорить с поляком.  спокойной ночи
   
Re: Кинохроника 2 мировой

https://reibert.info/forums/soldatskij-byt.175/
Військовий побут якраз
   
Re: Кинохроника 2 мировой

Немцы уже тогда использовали в землянках армированное стекло, чтобы при взрывах не разлеталось на осколки
   
Re: Кинохроника 2 мировой

так и я тебе и про солдат и про генералов. с историческими єкскурсами - обьясняющими что обсеры в крыму и на донбасе - не случайны а закономерны. в том числе и стремительный карьерный взлет укрполковника тарана после того как он захлопнул дебальцевский котел

но о чем говорить с поляком.  спокойной ночи

Dobranoc. Kolorowe sny, kretynie.  :)
   
Re: Кинохроника 2 мировой

Впечатляет колона пленных в начале видео. Конвоя не видно

   
Re: Кинохроника 2 мировой

 мамчурь по кацапськи як цвенькав,відразу все на своє місце стало.
 [M]

   
Re: Кинохроника 2 мировой

Конвоя не видно
Немцы увидели будёновку и разбежались....
   
Re: Кинохроника 2 мировой

Интересные кадры быта: как обустраивают блиндажи (подрывают грунт гранатой), как воюют на болоте, как достают мину из ствола миномёта, варят суп

   
Re: Кинохроника 2 мировой

   
Re: Кинохроника 2 мировой

То що саме зачепило? Це ж не рептилоїди воювали, звичайні процедури або дії. Я ще розумію якби це про середньовіччя.
Перегляд приготування страв на кухні або ремонту авто в гаражі тебе так само збуджує? 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія