Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Партія Меркель погрожує хуйло потужними санкціями

Ну тоді поясни чому зараз і Реден, і Гайдах стоять порожні?

А кого це хвилює? Може хтось грає з цінами, може дійсно у параши проблеми з видобутком.
   
Болукашка, ти теж можеш зняти сподні, виставити голу дупу у вікно і тпким чином погрожувати хуйлу!
   
Болукашка, ти теж можеш зняти сподні, виставити голу дупу у вікно і тпким чином погрожувати хуйлу!

Як ти? Нє, я не такий сміливий...
   
Re: Партія Меркель погрожує хуйло потужними санкціями

А для чого тягти на ФУП російське гавно?
Формально кажучи, це американсько/еврейсько/німецько/азербайджано/російське російською мовою.

І взагалі, цікавий чувак Гусейнов. Працював в ВШЕ до літа 2020 року, тут його представили як з якогось німецького університету.

от така оказія описана в вікі:

Цепочка резонансных событий последовала после высказывания Гасана Гусейнова в адрес русского языка, где были, в частности, употреблены слова «клоачный» и «убогий»[10].

Причиной острой реакции стал пост Гусейнова в Фейсбуке от 29 октября 2019 года. Позже, по словам самого профессора, публикация была удалена администрацией соцсети[10]. Содержание поста восстанавливается из протокола заседания комиссии учёного совета ВШЭ по академической этике: «…В Москве, с сотнями тысяч украинцев и татар, кыргызов и узбеков, китайцев и немцев, невозможно днём с огнём найти ничего на других языках, кроме того убогого клоачного русского, на котором сейчас говорит и пишет эта страна. Язык, из которого вынуто удивление: черт побери, а мир-то населен более умными и человечными людьми, чем я и мои соотечественники, как же так? Как же я дошёл до жизни такой? Патамушта империя и великая держава? Наоборот: потому что не империя, не великая держава, а порядком одичавшая страна»[11].

Поднявшееся возмущение привело к удалению сообщения в Фейсбуке, комиссия ВШЭ по этике посоветовала Гусейнову извиниться, но учёный заявил журналистам, что не собирается ни перед кем извиняться, поскольку он говорил о языке агрессии и ненависти, применяемом в социальных сетях и СМИ[12].

Фраза преподавателя вызвала бурную полемику, вышедшую за рамки университетского сообщества и превратившуюся в общественную дискуссию. Давление на Гусейнова было воспринято в том числе как очередная попытка ограничить свободу слова в России, в связи с чем появилось открытое письмо в поддержку Гусейнова, подписанное более чем сотней литераторов и деятелей культуры[13]. Выражение «клоачный язык» было отмечено на российском конкурсе «Слово года» и заняло второе место в номинации «Выражение года»
   
Як ти? Нє, я не такий сміливий...

А я тут до чого? Покажи громадянську позицію! Підтримай партію! Полякакай хуйла! Можеш навіть разом з мужом, адже дві  голі дупи у вікно це страшніше,  ніж одна!
   
А я тут до чого? Покажи громадянську позицію! Підтримай партію! Полякакай хуйла! Можеш навіть разом з мужом, адже дві  голі дупи у вікно це страшніше,  ніж одна!

 (tu)   Абсолютно. Ти взагалі ні для чого......
   
хуйло вдячний Меркель за багаторічну плідну співпрацю. Він наголосив, що вже колишня канцлерка зробила великий внесок у розвиток російсько-німецьких відносин. :shuffle:
   
хуйло вдячний Меркель за багаторічну плідну співпрацю. Він наголосив, що вже колишня канцлерка зробила великий внесок у розвиток російсько-німецьких відносин. :shuffle:

Це - твій авторитет, шо ти його цитуеш?
   
https://www.pravda.com.ua/news/2021/12/9/7316808/

"Під час екстрених слухань у Бундестазі щодо безпекової ситуації довкола України блок ХДС-ХСС, який раніше очолювала Ангела Меркель, закликав новий уряд негайно включитися у розв’язання кризи та пригрозив хуйло потужними санкціями.

Про це заявив посол України у Німеччині Андрій Мельник, який стежить за обговоренням, пише "Європейська правда".

"Найбільша опозиційна фракція Бундестагу – ХДС/ХСС – виступила з жорсткою заявою, закликавши новий уряд ФРН з першого ж дня присвятити себе розв’язанню кризи у зв’язку з концентрацією Росією військ вздовж кордонів України, та пригрозила хуйло надпотужними новими санкціями", – повідомив посол. "

 (tu)
А що їм раніше заважало?
   
А що їм раніше заважало?

Мова про кризу останніх днів.
   
Це - твій авторитет, шо ти його цитуеш?

для чергової дискредитації рібентропші
   
Та, та , буде не “deep concern” a “very, very deep concern”  :lol:
   
Та, та , буде не “deep concern” a “very, very deep concern”  :lol:

Вистачить, навіть забагато.
   
Сейчас серверный  поток запустим вначале,а там если что…будем качать по старым маршрутам
   
Сейчас серверный  поток запустим вначале,а там если что…будем качать по старым маршрутам

Да, нормально.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія