Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Питання до тих, хто БУДЕ голосувати за ПОРОШЕНКА

Дружбаня ты сейчас военные интересы Рашки защиеш, или наши?
Я був помічений в кацапізьмі?
   
Я був помічений в кацапізьмі?

Ну пропустили наши груз с кацапии. В чем проблема?
   
Re: Питання до тих, хто БУДЕ голосувати за ПОРОШЕНКА

не ховайте голову у бетон
хтось з високопосадовців або придворних борзописців взяв на себе відповідальність заявити, що наведені у розслідуванні факти - брехня, або скоріш за все брехня?
чи все ж таки ми знову почули ідіотське блєяніє на кшталт вже підзабутого "путєннападьот"?

Рузумієте Мирославо, журналістські розслідування, які спонукають владу очищуватися це дуже потужниц інструмент демократії. Але це не інструмент кримінального переслідування лише на підставі інформації, отриманої з анонимних джерел. Відсторонення до з'ясування та початок слідчих дій - це правильно на мою думку.

Я спитаю вас ще раз. А ви що, виступаєте за ув'язнення/позбавлення волі дій людини лише на основі журналістских матеріалів? Так чи ні?
   
Чому ВР не поміняла ще досі недолугий закон? Яку його нову редакцію внесла мамкина фракція на розгляд парламенту?

І ще щоб два рази не вставати:
Україна мала порядного україського президента, при якому жилося найкраще і що головне спокійно.
Що зробила з ним Юлька і ви юльки? Скопали і привели до влади Януковича.
А далі знаєте - революція. війна, Порошенко...
Хто винен - читай від слів - Україна мала порядного українського президента.

Не було б Юльки і вас продажних, ми б зараз жили в українській Україні з наступним порядним президентом.
порядний це той, що підробляв шовером у ахметки і братика свого пристроїв смоктати газову трубу? А ще в перші роки незалежності в 91-92рр легко вкрав  3 000 000 000 тоді ще рублів перевівши їх до москви. Якесь викривлене у вас розуміння порядності
   
Наскільки мені видомо вони відсторонені від займаних посад та проходять певні процедури по перевірці інформації, наданій журналістами. Можу помилятися, поправте.
так влада в один голос заявляє що ці оборудки вже три роки розслідуються!
Але арештів фігурантів досі не було, як і відсторонення,
яке відбулось тільки після інфи бігуса. То в чому срава?
   
Рузумієте Мирославо, журналістські розслідування, які спонукають владу очищуватися це дуже потужниц інструмент демократії. Але це не інструмент кримінального переслідування лише на підставі інформації, отриманої з анонимних джерел. Відсторонення до з'ясування та початок слідчих дій - це правильно на мою думку.

Я спитаю вас ще раз. А ви що, виступаєте за ув'язнення/позбавлення волі дій людини лише на основі журналістских матеріалів? Так чи ні?
так ТРИ РОКИ слідчі жують цю справу!
і не було арештів та відсторонень. чому?
   

хтось з високопосадовців або придворних борзописців взяв на себе відповідальність заявити, що наведені у розслідуванні факти - брехня, або скоріш за все брехня?
луценко сказав що то правда, і справа вже майже завершена,
але журналісти вискочили на хвилину раніше.
тобто Юра збирався  :gigi: 28 березня арештувати мародерів -
свого кума петра і його друзів.
   
Re: Питання до тих, хто БУДЕ голосувати за ПОРОШЕНКА

так влада в один голос заявляє що ці оборудки вже три роки розслідуються!

Вище кажуть, що то Бігус три роки тримав інформацію без огласки. Ви впевнені?
   
Насправді дуже просте і без будь-яких підводних каменів.

Чому досі не заарештовано фігурантів скандалу з оборудками в оборонпромі?

Наплєвать.
Ми маємо те бізнес-середовище яке маємо.
У нас вздовж кордонів вже сформовано декілька кацапських армій.
Ну то давайте тепер паралізуємо Оборонпром, бо відкати це єдиний механізм, який тримає його на плаву.
   
Re: Питання до тих, хто БУДЕ голосувати за ПОРОШЕНКА

Мирославо, що у вас за дурна манера не відповідати на діалог по власних запитаннях?  :)   ви така імпульсивна?

Рузумієте Мирославо, журналістські розслідування, які спонукають владу очищуватися це дуже потужний інструмент демократії. Але це не інструмент кримінального переслідування лише на підставі інформації, отриманої з анонимних джерел. Відсторонення до з'ясування та початок слідчих дій - це правильно на мою думку.

Я спитаю вас ще раз. А ви що, виступаєте за ув'язнення/позбавлення волі дій людини лише на основі журналістских матеріалів? Так чи ні?

   
Re: Питання до тих, хто БУДЕ голосувати за ПОРОШЕНКА

тому що журналіст бігус 3 роки приховував інформацію про корупцію в оборонпромі  :facepalm:
Гопнік, іноді краще жувати ніж говорити.

Подивись на дати відкритих карних справ, які намагалися та намагаються "замітати під килим".
   
Re: Питання до тих, хто БУДЕ голосувати за ПОРОШЕНКА

Наплєвать.
Ми маємо те бізнес-середовище яке маємо.
У нас вздовж кордонів вже сформовано декілька кацапських армій.
Ну то давайте тепер паралізуємо Оборонпром, бо відкати це єдиний механізм, який тримає його на плаву.
Він по факту вже паралізований, бо залежить від кацапів, коли отримати ту чі іншу деталь.
Довбойоби-порошки, до вас це доходить чи ні? :facepalm:  :-G
   
Re: Питання до тих, хто БУДЕ голосувати за ПОРОШЕНКА

Мирославочка-а-а,  ку-ку   8-)
   
Наплєвать.
Ми маємо те бізнес-середовище яке маємо.
У нас вздовж кордонів вже сформовано декілька кацапських армій.
Ну то давайте тепер паралізуємо Оборонпром, бо відкати це єдиний механізм, який тримає його на плаву.

Акуеть, дайте две(с) Волох?, не узнаю вас в гриме  :brunette:
   
Дружбаня ты сейчас военные интересы Рашки защиеш, или наши?

интересно, кому выгоднее распизить украинский оборонный бюджет, россии или "гэтьману"?

и если выгоду имеют обое, то не являются ли они партньорами в этой игре?
   
Рузумієте Мирославо, журналістські розслідування, які спонукають владу очищуватися це дуже потужниц інструмент демократії. Але це не інструмент кримінального переслідування лише на підставі інформації, отриманої з анонимних джерел. Відсторонення до з'ясування та початок слідчих дій - це правильно на мою думку.

Я спитаю вас ще раз. А ви що, виступаєте за ув'язнення/позбавлення волі дій людини лише на основі журналістских матеріалів? Так чи ні?
я проти того, щоб журналісти фактично виконували роботу прокуратури і інших слідчих органів
точніше - ЗМУШЕНІ були виконувати цю роботу, позаяк прокуратура очевидно бездіє з приводу...скажімо так - зловживань вищих посадових осіб держави.
Категорично проти.
І цей випадок - підтвердження сказаного. Адже ніхто з задіяних посадовців не заперечує наведених фактів, все що ми бачимо з їхнього боку - це вимоги замовчати щоб путєнненапав.
Але вам не зрозуміти мого обурення, оскільки ваші вимоги до викривачів злодіянь корупціонерів співпадають з вищевказанами.
   
интересно, кому выгоднее распизить украинский оборонный бюджет, россии или "гэтьману"?

и если выгоду имеют обое, то не являются ли они партньорами в этой игре?

Заход эксклюзивных запчастей из раши это удар по чьему ВПК?
   
Вище кажуть, що то Бігус три роки тримав інформацію без огласки. Ви впевнені?
бігус каже що отримав інфу восени і кілька місяців перевіряв достовірність
а луценко каже що набу розслідує цю справу три роки
   
Заход эксклюзивных запчастей из раши это удар по чьему ВПК?
ви натякаєте, що війна на Сході - це по факту боротьба нанайських хлопчиків? Жартики, чи не так? а оті загиблі мало не щодня - це данина яку Україна ЗМУШЕНА платити за развлєкушечки кнуроферми?
   
Мабуть чекають продовження серіалу... А потім як зайдеться Педро руки рубать  (tu)
Свиногейт він такий.

   
Заход эксклюзивных запчастей из раши это удар по чьему ВПК?

заход?? какой нахер заход?? какая нахер эксклюзивность по барахлу на 5 году войны??

что общего с контрабасом и схемами откатов?
   
Re: Питання до тих, хто БУДЕ голосувати за ПОРОШЕНКА

 Чому досі бриліянтові прокурори гуляють на свободі??? Неспростовних доказів злочину вдосталь, взяти були с полічним с бриліантами, чому??
   
Чому досі бриліянтові прокурори гуляють на свободі??? Неспростовних доказів злочину вдосталь, взяти були с полічним с бриліантами, чому??

Если упоротые - не штабные крысы, а реально упоротые, то всё, стране звезда.
   
ви ж розумієте, наскільки примітивний посил зараз видали?
Бігусам ми не віримо, бо вірити їм невигідно для нашої концепції, ми настільки аморальні і безпринципні, що не вірити бігусам - це нам як два пальці об асфальт, ми би повірили петіному генпрокуророві, а оскільки від нього подання на притягнення не було, то на нєт і суда нєт. Я вас правильно зрозуміла?
То яку країну нам будує свиноферма і чи справді ви вважаєте що подібна агрументація проканає для західних партнерів України?
Ви справді вважаєте що оборогнопромгейт жодним чином не вплине на імідж України і не зашкодить підтримці України - а відтак і безпосередньо наших солдатів на фронті - у світі?

   Залюбки відповім на це питання.
   Ні мажори, ні неофеодали для мене не авторитети.
   Але вони є. І ми всі живемо в одній країні.
   Вони частина України. Я вважаю, згодом вони цивілізуються. Варіантів немає.
   Якщо, звісно, ми збережемо напрямок руху.
   
   Порошенко в тому стані, коли повернення назад немає. Тільки на Захід, до Європи.
   
   Тому стратегічно мене Порошенко влаштовує.
   Він, як апаратчик, розраховував на деякі сценарії.  Дружив з Гєпою, Трухановим. Це гидотно.
   Він розрахував, що через відсутність вибору, йому багато чого зійде з рук. І він цим скористався.
   Його антирейтинг значною мірою справедливий. 

   В економіці можна було  зробити набагато більше.  Рівень економічною свободи поки що досить прикрий.
   Але завдяки безвізу, тому що ми живемо не в тюрмі народів, а у вільному світі, зарплати зростають, життя має перспективи
 
   Десь так

   П.С. Щодо аргументації ... Сподіваюсь хоч зараз когось покарають. Якщо ні - це погано.
          Але я це переживу, дужк сподіваюсь.
          Для мене принципово те, що ми не денеер і не раша. А щодалі, тим більше інтегровані до Європи.
          І мої діти мають плани не на Рашу

Останнє редагування: 3 березня 2019 19:08:00 від Старий знайомий
   
Насправді дуже просте і без будь-яких підводних каменів.

Чому досі не заарештовано фігурантів скандалу з оборудками в оборонпромі?

Сотий раз вже кажу!
Миросенько, спіралі сторії не відміниш.
"Союз мирослав і соузблодів" завжди закінчувався тим,
що соузблоди розстрілювали мирослав мільйонами.
Прошу заперечити, кур-р-рча ляга!

Хе-хе, до вашого союзу приєдналися
западенські livandovy4.
Вони забули про операцію "Захід".
Свободоамнезія...
   
Сотий раз вже кажу!
Миросенько, спіралі сторії не відміниш.
"Союз мирослав і соузблодів" завжди закінчувався тим,
що соузблоди розстрілювали мирослав мільйонами.

розстріляють через пару років, а грошей треба вже зараз..
   
Re: Питання до тих, хто БУДЕ голосувати за ПОРОШЕНКА

я проти того, щоб журналісти фактично виконували роботу прокуратури і інших слідчих органів
точніше - ЗМУШЕНІ були виконувати цю роботу, позаяк прокуратура очевидно бездіє з приводу...скажімо так - зловживань вищих посадових осіб держави.
Категорично проти.
І цей випадок - підтвердження сказаного. Адже ніхто з задіяних посадовців не заперечує наведених фактів, все що ми бачимо з їхнього боку - це вимоги замовчати щоб путєнненапав.
Але вам не зрозуміти мого обурення, оскільки ваші вимоги до викривачів злодіянь корупціонерів співпадають з вищевказанами.

Нічого не зрозумів, але все одн дякую  :D
   
Вони частина України. Я вважаю, згодом вони цивілізуються. Варіантів немає.
   Якщо, звісно, ми збережемо напрямок руху.
та в тому й справа що реально ми рухаємося у напрямку умовного зімбабве!!!
попри всі декларації свиноферми, розраховані на легковірних!
і останні події - беззаперечний тому доказ!
Схеми, корупція що пронизала владу згори донизу і у всі боки, просто вжахнула!
Довірливому манюпасикові час від часу скидалися непотрібні і несуттєві для нього крихти з "барського столу" - наприклад, той же томос..Чому ні? Хіба шкода?
І найстрашніше, що від року у рік правління кнуроферми корупційно-олігархічна модель зізмбабве у центрі Європи лише ЗМІЦНЮВАЛАСЯ !!!
Ось вам і "варіант"! Чим цей жах рано чи пізно може закінчитися? Відкритом феодалізмом? Це навряд чи. Тоді шлях завершення шляху лише одне - залізні обійми кривавої Масковії в якості губернії чи чогось на кшталт!
Порошенко в тому стані, коли повернення назад немає. Тільки на Захід, до Європи.
Думаєте, осяде таки в Еспанії, а не біля свого заводика у Липецьку? Я хз...Та це зрештою у глобальному плані не так і важливо..
Тому стратегічно мене Порошенко влаштовує.
З врахуванням вищенаведеного Порошенко на другий термін - це остаточне поховання України як незалежної держави.
   
Сотий раз вже кажу!
Миросенько, спіралі сторії не відміниш.
"Союз мирослав і соузблодів" завжди закінчувався тим,
що соузблоди розстрілювали мирослав мільйонами.
Прошу заперечити, кур-р-рча ляга!

Хе-хе, до вашого союзу приєдналися
западенські livandovy4.
Вони забули про операцію "Захід".
Свободоамнезія...
Бартко, не нуди. Скільки можна дурню пороти? Зрештою, це вже навіть не смішно.
   
Бартко, не нуди. Скільки можна дурню пороти? Зрештою, це вже навіть не смішно.

Шановне товариство!
Міраслава стверджує,
що ні муравйових, ні голодоморів не було!
   
та в тому й справа що реально ми рухаємося у напрямку умовного зімбабве!!!
попри всі декларації свиноферми, розраховані на легковірних!
і останні події - беззаперечний тому доказ!
Схеми, корупція що пронизала владу згори донизу і у всі боки, просто вжахнула!
Довірливому манюпасикові час від часу скидалися непотрібні і несуттєві для нього крихти з "барського столу" - наприклад, той же томос..Чому ні? Хіба шкода?
І найстрашніше, що від року у рік правління кнуроферми корупційно-олігархічна модель зізмбабве у центрі Європи лише ЗМІЦНЮВАЛАСЯ !!!
Ось вам і "варіант"! Чим цей жах рано чи пізно може закінчитися? Відкритом феодалізмом? Це навряд чи. Тоді шлях завершення шляху лише одне - залізні обійми кривавої Масковії в якості губернії чи чогось на кшталт!
Думаєте, осяде таки в Еспанії, а не біля свого заводика у Липецьку? Я хз...Та це зрештою у глобальному плані не так і важливо..
З врахуванням вищенаведеного Порошенко на другий термін - це остаточне поховання України як незалежної держави.

    Я хочу запитати, ви маєте якийсь фах?
    Зараз фахівець може розраховувати на досить пристойну вакансію.
    Всі мої знайомі мають доходи як і раніше.
    Я не знаю всіх механізмів чому так.
    Але йдуть нормальні хоч і не прості процеси адаптації всіх нас у світовому контексті
    В мене є відчуття, що все йде в правильному напрямку.
    Ні про які "поховання" навіть думки немає.
   
   
   
В мене є відчуття, що все йде в правильному напрямку.
таке ж саме відчуття мали й мільйони совєцьких людей
і були щиро переконані у своїй правоті
такий собі добровільний мазохізм
але їх хоч можна було зрозуміти - залізна завіса, та й тих хто мав або дозволяв собі мати протилежну думку було щезаюче мало, якщо порівнювати з сьогоденням
там вище вам ставили просте і зрозуміле запитання : чому діамантові прокурори не тільки на волі, а й при посадах? І таких прикладів - величезна купа за роки правління свиноферми.
Чому вісторонено від посад тих, хто викрив корупцію прокурорів, а самі прокурори цвітуть і пахнуть?
Цілком припускаю, що вас, людину з очевидно совєцькою ментальністю, не дуже переймають подібні питання.
Але ж ви усвідомлюєте, що сьогодні вже є значна маса людей, яких серйозно переймає в плані очевидного шляху до безодні країни з подібним керівництвом?
і вам доведеться змиритися з існуванням таких людей.
Напевно з роками їх кількість тільки зростатиме.
Можливо, зростала би більш значними темпами за рахунок підростаючої молоді, яка має змогу порівняти стан України зі станом у провідних країнах Заходу.
Але ця можливість створює і другий бік у медалі : потужний відтік молоді (здебільшого тих, хто має що запропонувати в плані мізків) до того ж таки Заходу..
Отакоєот
   
Я хочу запитати, ви маєте якийсь фах?
    Зараз фахівець може розраховувати на досить пристойну вакансію.
Забула. Я програміст за фахом, і поки що вакансії мене не цікавлять. Дякую.
   
Шановне товариство!
Міраслава стверджує,
що ні муравйових, ні голодоморів не було!
просила ж не зудіти!
   
Из Рашки, ну да ФСБ может дело открыть.

+1
А бдительному журналюге - медаль
   
Тому що не зрозуміло якого хріна випустили юлю.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія