Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

И вот зачем Петя это делает? Он уже опустился на уровень Януковича

Кордон з Польщою штучно заблокували. Чекають Mikheil Saakashvili.

Сталося це на пункті пропуску "Краковець" на кордоні з Польщою - за прямою вказівкою з Адміністраціі президента. Вони думали, що Михайло Саакашвілі перетинатиме сьогодні кордон.

Прикордонники дали команду "Бар'єр", повідомивши, що якась людина втекла! Це означає припинення випуску і впуску автомобілів з та на прикордонний пункт. Вони застосували спеціальний пристрій для блокування руху автомобілів. Всупереч закону мій автомобіль, як народного депутата, обшукували, шукаючи Михайла... в багажнику :)

Після того штучно створили хаос в черзі, заблокували автобусами кільце. І хоча сам пункт пропуску пустий, людей змушують стояти в багатокілометровій черзі. Навколо багато працівників СБУ, а машини прикордонників прочісують поля навколо митниці в пошуках Михайла Саакашвілі :)

Це порушення не тільки українського законодавства, а ще й міжнародних угод про роботу пункту пропуску. А також знущання над сотнями людей, які не можуть нормально перетнути кордон.

Шановний Петро Порошенко, негайно припиніть знущатись над громадянами України та іноземцями! - Михайло Саакашвіллі публічно повідомить про день свого повернення в Україну, про що він неодноразово заявляв.




Останнє редагування: 5 серпня 2017 13:36:50 від _ALeXX_UA
   
На уровень Яныка он уже давно опустился.Просто нужно вовремя замечать
   
нахрена? Бо сситься. Вiн дуже сциться i тремтить на тронi.

Хижаки чують страх.

Кононенко не врятуе, коли кишки будуть намотувать на вила.
   
Да уж.

ДНО
   
Такой хренью он поднимает рейтинг сааке просто так.

Тому и делать ничего не надо
   
Со стороны это смешно смотрится.Барин убивает свой рейтинг.Это неадекватность а значит недееспособность
   
петро сситься:

Хуйла
Ахметова
Власного народу

Посивiв як сич. Кожен день бухае. Серце скоро стане.
   
Походу реально искали Сааку в багажнике. :facepalm:
   
Такой хренью он поднимает рейтинг сааке просто так.

Тому и делать ничего не надо

який ретинг? він не зможе балотуватись все одно
це просто шоколадний цирк
   


Sergey Naumovich

17 ч ·

..

Саакашвили сегодня уже в Польше. Украинские силовики и пограничники приведены в наивысшую степень готовности. Усилено дежурство на блок-постах западной части страны. Проверяются фуры даже с контрабандой.
Рассматриваются такие варианты вторжения Михо в Украину
 :lol:

   
т.е обыскали машину какого-то уебка из Рады (пофиг какая фамилия) , оно обиделось и настрочило пост в ФБ?
   
петя пеарит михо
   
 :weep:
типо он был другим?
   
Бачу, що пеця теж не дотягне до кінця терміну.
   
Такой хренью он поднимает рейтинг сааке просто так.

Тому и делать ничего не надо

+100000
Я в шоке...Если порошок его так ссытся - то шо, хорошиесапогинадобр ать ??
   
Олександр Шевченко  "От бач, злякався, йо*аний сцикун. Він обісцяв мене на полюванні, коли я міцно спав. Підступною рукою він в ухо спрямував брудного х*я..." Эх, Петр Алексеич...
   
Це вже не серйозно...
сором якийсь, а не президент.  :(
   
+100000
Я в шоке...Если порошок его так ссытся - то шо, хорошиесапогинадобр ать ??

а може то хитрий план продати сапагі?  :D
   
В Київському метрополітені запустили в роботу додаткові турнікети - щоб не пропустити  Міхо.
Укрзалізниця продає квитки тільки за пред'явленням паспорта - щоб не пробрався Саакашвілі.
Який дебіл з ВР вирішив що він настільки важливий перець, що багажником його машини міг би скористатися експрезидент Грузії.
   
а може то хитрий план продати сапагі?  :D

Так Михо ж не катит в презы, ибо там 5-летнее пребывание в Украине....Да и вообще паспорт отобрали...
А что тогда происходит ?????
   
Це вже не серйозно...
сором якийсь, а не президент.  :(

Це було з самого початку. Вже меньше ніж за рік правління почалося тотальне обсирання, а далі - лавинообразно наростає.
   
петро также ссыться лолиты  :-)o

   
Бяка ну Педро зачищує своє електоральне поле, що б крім Педро не було за кого голосувати... якщо по простому то параноя
   
А что тогда происходит ?????
Всього навсього депутат показав свій інтелектуальний рівень в фейсбуці, а ви показуєте його на ФУПі.
   
Міха приїде, як Лєнін в дипломатичному вагоні.
   
Так Михо ж не катит в презы, ибо там 5-летнее пребывание в Украине....Да и вообще паспорт отобрали...
А что тогда происходит ?????
Дзюрить у метро
   
Я не хочу, чтобы меня зачищали :) Судя по всему, впервые в жизни я на выборах просто испорчу бюллетень...
   
міхо то мізерабль і міжнародний пройдисвіт. його задача була обсирати Кроля, а далі його викинули як використаний носовичок.
його мали обсирати колимийці і юльки, але от як вийшло  :D
   
Я не хочу, чтобы меня зачищали :) Судя по всему, впервые в жизни я на выборах просто испорчу бюллетень...
Он не сможет всех зачистить.Все-равно кто-то из адекватных останется.Портить ничего не надо.Вспомните 2010-год
   
Бачу, що пеця теж не дотягне до кінця терміну.

чому? цілком може переобратись....
   
Он не сможет всех зачистить.Все-равно кто-то из адекватных останется.Портить ничего не надо.Вспомните 2010-год

я теж схиляюсь запороти бюлетень, якщо буде Юлька і Педро....
.....
проте це лише буде означати, що Педро свого добився  :)
   
Он не сможет всех зачистить.Все-равно кто-то из адекватных останется.Портить ничего не надо.Вспомните 2010-год

Честно говоря, я вот как-то уже и не вспомню ни одного адекватного....Отри цательная селекция достигла апофеоза.
   
Комарик читает ветку - но молчит  :D
   
т.е обыскали машину какого-то уебка из Рады (пофиг какая фамилия) , оно обиделось и настрочило пост в ФБ?

Деревянковый пидарок Саку пиарит, а то шота больно пох пересічним сея драматическая эпопея незламного.
   
Шановний Петро Порошенко, негайно припиніть знущатись над громадянами України та іноземцями! - Михайло Саакашвіллі публічно повідомить про день свого повернення в Україну, про що він неодноразово заявляв.
Ти такий же дебіл і параноїк як Саака
   
+100000
Я в шоке...Если порошок его так ссытся - то шо, хорошиесапогинадобр ать ??

Так Хуйло ненавидить Петра ще більше.  Може його покличем на царство?

Ви всі зовсім йоблулись!  Чим більший для когось ворог Порошенко, то тим більше вам друг?

НЕНАВИСТЬ!  Розкрутити шалену НЕНАВИСТЬ до влади. А не до окупанта, ворогів.  Перенаправити весь негатив. Бо як  привести у владу маріонетку Хуйла з зробити потім знов ПРіБЮТ? Ненавидіти повинні не їх, а того кого призначив Хуйло.

Ви гірші відкритих ворогів! Ви рак крові, що жере Україну з середини :X

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія