Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пуцьло решил в дурку поиграть с Байденом.

Пуцьло решил в дурку поиграть с Байденом.

 ТипО, как пишет Немировский, будто бы "отползает". Требует "всего лишь" не вступления Украины в НАТО (ну то ясен пень),но и пару "мелочей"-гарантии ненападения Украины на Россию ( на самом деле это означает невозвращение Крыма и признание его Рассейской территорией) и прекращение враждебных действий по отношении к Рассее ( то есть снятие санкций).

Вот так...не много не мало.
   
Я б на месте США кивала, соглашалась, подписывала - а потом бы кидала хуйла  :gigi:
А как иначе ?? Врага только его оружием...
   
ТипО, как пишет Немировский, будто бы "отползает". Требует "всего лишь" не вступления Украины в НАТО (ну то ясен пень),но и пару "мелочей"-гарантии ненападения Украины на Россию ( на самом деле это означает невозвращение Крыма и признание его Рассейской территорией) и прекращение враждебных действий по отношении к Рассее ( то есть снятие санкций).

Вот так...не много не мало.

Ожидаемо.

Ещё СП-2.
   
Я б на месте США кивала, соглашалась, подписывала - а потом бы кидала хуйла  :gigi:
А как иначе ?? Врага только его оружием...

Цим легалізується повний беспредел з боку москалів. Так то тільки вони такі єдині мудаки у всьому цивілізованому світі, а будуть одні з когорти  :=V
   
Re: Пуцьло решил в дурку поиграть с Байденом.

Я б на месте США кивала, соглашалась, подписывала - а потом бы кидала хуйла  :gigi:
А как иначе ?? Врага только его оружием...

и каким образом ты бы его "кидала" ?
Это хуйло на нашей территории войну делает, а не мы на его.
   
Re: Пуцьло решил в дурку поиграть с Байденом.

Вольфганг, не очкуй. Все будет гутт. Вон Адон Зев даже дорогу построил Донецк - Запорожье, что бы Оркам было удобней добраться до сердца страны

https://akzent.zp.ua/bylo-stalo-kak-izmenilas-posle-remonta-trassa-zaporozhe-donetsk-foto/
   
Re: Пуцьло решил в дурку поиграть с Байденом.

ТипО, как пишет Немировский, будто бы "отползает". Требует "всего лишь" не вступления Украины в НАТО (ну то ясен пень),но и пару "мелочей"-гарантии ненападения Украины на Россию ( на самом деле это означает невозвращение Крыма и признание его Рассейской территорией) и прекращение враждебных действий по отношении к Рассее ( то есть снятие санкций).

Вот так...не много не мало.

А може йому зе ключі від квартири, де гроші лежать?
   
ТипО, как пишет Немировский, будто бы "отползает". Требует "всего лишь" не вступления Украины в НАТО (ну то ясен пень),но и пару "мелочей"-гарантии ненападения Украины на Россию ( на самом деле это означает невозвращение Крыма и признание его Рассейской территорией) и прекращение враждебных действий по отношении к Рассее ( то есть снятие санкций).

Вот так...не много не мало.

Читала вчора у Шарпа,  що "нєвступлєнія" вже не трєбуєт.

Требуєт гарантій "ненападєнія України на Данбасс"  8-:
   
Re: Пуцьло решил в дурку поиграть с Байденом.

все прогнозовано.
 україна не визнає крим російським і залишає за собою прово вживати заходи-- тому що так вказано в конституції інакша позиція прирівнюється до державної зради.
росія так само не може визнати крим українським з тої ж мотивації і з тими ж наслідками

має місце відповідна колізія і як наслідок територіальний спір; жодна сторона не надає взаємовизнаної аргументації
що теба для того, щоб аргументація взаємно визнавалася?---треба посередника в складі міжнародного арбітражу. а ті військові ігрища я розцінюю як волюнтаризм аферизм і мілітаризм
   
Re: Пуцьло решил в дурку поиграть с Байденом.

Ще раз: що заважає україні ініціювати міжнародний територіальний арбітраж? там де рішення аргументувалися не воплями а логічними висновками
   
Ще раз: що заважає україні ініціювати міжнародний територіальний арбітраж? там де рішення аргументувалися не воплями а логічними висновками

для того треба щоб на це погодились кацапи. А вони не погодяться, так як для всього світу Крим це незаконна анексія.
Тому міжнародний арбітраж можливий після того, як гикнеться кацапстан.
   
україні ініціювати міжнародний територіальний арбітраж?
Шось таке є, але кацапи одразу сказали шо покладуть фуй на всі ці арбітражі, бо реально примусити кацапів ці арбітражі не можуть ніяк.
   
Re: Пуцьло решил в дурку поиграть с Байденом.

Пуцьло решил в дурку поиграть с Байденом.

   
Цитувати
У Кремлі заявили, що розмова президентів США та РФ, яка відбудеться у вівторок у форматі відеоконференції, буде робочою, і від неї не потрібно чекати на прориви.

Про це заявив прессекретар російського лідера Дмитрій Пєсков, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на ТАСС.

"Не потрібно чекати жодних проривів від цієї розмови. Це робоча розмова, яка здійснюється у дуже складний період", – сказав Пєсков.
   
А кто-то сомневается что Байден что-то да уступит? Зря.
   
Re: Пуцьло решил в дурку поиграть с Байденом.

У Кремлі заявили, що розмова президентів США та РФ, яка відбудеться у вівторок у форматі відеоконференції, буде робочою, і від неї не потрібно чекати на прориви.

Про це заявив прессекретар російського лідера Дмитрій Пєсков, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на ТАСС.

"Не потрібно чекати жодних проривів від цієї розмови. Це робоча розмова, яка здійснюється у дуже складний період", – сказав Пєсков.

Він нагадав слова хуйло про те, що Росія шукає "добрих, передбачуваних відносин" із США. хуйло у розмові з Байденом готовий вислухати його занепокоєння та дати роз'яснення, зазначив представник Кремля.


"хуйло готовий до розмови, але розмова має бути взаємоповажною, у розмові партнери все-таки повинні враховувати інтереси та стурбованості один одного", – сказав Пєсков, додавши, що російський лідер перебуватиме у Сочі під час переговорів.

Пєсков також сказав, що у Кремлі не бачать непрямих підтверджень від США щодо можливості запровадження нових санкцій, про які заявляли закордонні ЗМІ.

"Я не став би на це реагувати, багато зараз публікується правдивого і брехливого. Я не бачив жодних непрямих підтверджень Білого дому, тому нічого не можу сказати", – сказав він.
   
Re: Пуцьло решил в дурку поиграть с Байденом.

для того треба щоб на це погодились кацапи. А вони не погодяться, так як для всього світу Крим це незаконна анексія.
Тому міжнародний арбітраж можливий після того, як гикнеться кацапстан.

звичайно. а як погодяться, то ы не визнати не можуть. бо то э третейська процедура

але тамможе бути така комбінація: напр. США, Венесуела, Австралія, Китай... а як Арбітр --напр. Німеччина або Індія.

я чогось підозрюю що і україна на то не погодиться.  то вийде так що обидві сторони вартують одна одну... 

Останнє редагування: 7 грудня 2021 14:34:32 від Arthorius
   
и каким образом ты бы его "кидала" ?
Это хуйло на нашей территории войну делает, а не мы на его.

Поставляла бы Украине оружие, много оружия и инструкторов. Сделала бы военным мегасоюзником.
А так да - в НАТО нини  :gigi:
   
Читала вчора у Шарпа,  що "нєвступлєнія" вже не трєбуєт.

Требуєт гарантій "ненападєнія України на Данбасс"  8-:

Да пожалуста  :gigi:  Из той же оперы под названием: "Пацан слово дал - он же и забрал".  :D
И предлагаю не вестись на бурные празднецтва у кацапов сегодня по случаю победы над США. Все врут (с)   ;)
p.s. Ізраїль - не в НАТО !!!! Нам завжди треба про це пам'ятати. Та й Афганістан не дуже був у ньому.

Останнє редагування: 7 грудня 2021 14:37:40 від Бяка
   
Re: Пуцьло решил в дурку поиграть с Байденом.

Бяка, а ти одружена?
   
Бяка, а ти одружена?

Навіщо це тобі ?
   
Re: Пуцьло решил в дурку поиграть с Байденом.

Навіщо це тобі ?

а то закрита інформація?
   
і від неї не потрібно чекати на прориви.
Бо попередньо хуйлу сказали, щоб губу закатав, тоі не буде проривів.
Це ж Байден, а не Трамп. Людина системна. Зустрічі готують помічники, а не ти мені, я тобі, як у Трампа.
Результат вже відомий.
   
а то закрита інформація?

Шо тє надо ? Так, я одружена. Чи заміжня - завжди це плутаю  :pooh_lol:
   
Re: Пуцьло решил в дурку поиграть с Байденом.

Шо тє надо ? Так, я одружена. Чи заміжня - завжди це плутаю  :pooh_lol:

Дякую за інформацію.
   
Дякую за інформацію.

 :facepalm1:
   
Бо попередньо хуйлу сказали, щоб губу закатав, тоі не буде проривів.
Це ж Байден, а не Трамп. Людина системна. Зустрічі готують помічники, а не ти мені, я тобі, як у Трампа.
Результат вже відомий.

Про системность этого нелепого чучела было очень смешно. Системно сливает кацапам при каждой встрече. Да и без встреч тоже.
   
Re: Пуцьло решил в дурку поиграть с Байденом.

:facepalm1:

Няшка....
   
Няшка....

Кр сест тал ?
   
Re: Пуцьло решил в дурку поиграть с Байденом.

Кр сест тал ?

ага...
   
все прогнозовано.
 україна не визнає крим російським і залишає за собою прово вживати заходи-- тому що так вказано в конституції інакша позиція прирівнюється до державної зради.
росія так само не може визнати крим українським з тої ж мотивації і з тими ж наслідками

має місце відповідна колізія і як наслідок територіальний спір; жодна сторона не надає взаємовизнаної аргументації
що теба для того, щоб аргументація взаємно визнавалася?---треба посередника в складі міжнародного арбітражу. а ті військові ігрища я розцінюю як волюнтаризм аферизм і мілітаризм

Нема ніякої територіальної суперечки тут для будь-якого суду міжнародної інстанції, тут має місце окупація країною агресором території сусідної держави.
   
Re: Пуцьло решил в дурку поиграть с Байденом.

Нема ніякої територіальної суперечки тут для будь-якого суду міжнародної інстанції, тут має місце окупація країною агресором території сусідної держави.

навіть окупація є територіальною суперечкою... ти того не знав? а тут просто інкорпорація
   
Re: Пуцьло решил в дурку поиграть с Байденом.

Вольфганг, не очкуй. Все будет гутт. Вон Адон Зев даже дорогу построил Донецк - Запорожье, что бы Оркам было удобней добраться до сердца страны

https://akzent.zp.ua/bylo-stalo-kak-izmenilas-posle-remonta-trassa-zaporozhe-donetsk-foto/
Против наличия присутствия самой дороги не повыступаешь, это так! Есть такая свеженькая!
 Однако почему ты не подходишь к  этому наличию присутствия с другого конца в буквальном смысле???
 В смысле возможности передислокации украинских войск и техники из тыла на линии фортификационных укреплений вдоль линии фронта с ОРДЛО? На третью и вторую линию... а затем и в ОРДЛ....так почему? А?
   
навіть окупація є територіальною суперечкою... ти того не знав? а тут просто інкорпорація

Це на Ваш хлопський розум, Ви собі щось вигадали і Вам це здається вдалою ідеєю, а я кажу про суди міжнародних інстанцій. І для цих судів ніякої територіальної суперечки нема, є тупа окупація території України.
Що Ви взагалі хочете від гіпотетичного територіального арбітражу (це взагалі-то щось з 18 ст, початку 19, коли ще були не освоєні території між країнами)? Щоб він тупо повторив те, що й так відомо, що то українська окупована територія? І що далі? Дасте лиш додатковий привід пропагандонам Пуцла верещати, що Україна визнає, що у пРФ є легальні претензії на території, отже це вже не українська суверенна територія, а як мінімум суперечлива.
   
Re: Пуцьло решил в дурку поиграть с Байденом.

 Зв'язок заплановано на 17-00 по-нашому, розмова буде по спєцсвязі, і буде тривалою, опосля ніякіх заяв не очікується
   
Re: Пуцьло решил в дурку поиграть с Байденом.

Це на Ваш хлопський розум, Ви собі щось вигадали і Вам це здається вдалою ідеєю, а я кажу про суди міжнародних інстанцій. І для цих судів ніякої територіальної суперечки нема, є тупа окупація території України.
Що Ви взагалі хочете від гіпотетичного територіального арбітражу (це взагалі-то щось з 18 ст, початку 19, коли ще були не освоєні території між країнами)? Щоб він тупо повторив те, що й так відомо, що то українська окупована територія? І що далі? Дасте лиш додатковий привід пропагандонам Пуцла верещати, що Україна визнає, що у пРФ є легальні претензії на території, отже це вже не українська суверенна територія, а як мінімум суперечлива.

хм...
та ти монстр ... моя позиція трохи інакша. не нервуй мене, добре.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія