Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...

Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...

Машина за 10 штук, то машина з дешевого сегменту. Старезна бляха за 800 то скоріш за все в дупу убите лайно, бо автівка без проблем стільки не коштує, оскільки навіть комплект нормальних шин на машину складе істотну частку з цих 800. Деталі на якусь старезну бляху та на нову машину мають однакову ціну, але в старезній цих деталей потрібно більше. Так що не треба втирати маячню про дешевий ремонт шроту. То хіба що якийсь запор можна в гаражі відремонтувати задешево, а новий паливний насос буде коштувати однаково і на нову і на стару машину.

алегарх? топ чиновник?  не узнал, сорри  :D

Машина за 10 штук в украине:

Skoda Fabia RS 1.4. TSI 2010
Opel Insignia 2011
Hyundai Sonata 3.3///V6///OFFICIAL 2010
Volkswagen Passat B7 SE 2014


дешеве лайно



Останнє редагування: 16 грудня 2018 00:54:31 від sklm
   
Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...

Ну потому, что для того, чтобы "все были богатые", по вашей же логики, надо отменить налоги к буям. Я то не против, но тогда как вы можете хоть что-то требовать от государства - защиты, медицины, пенсий, субсидий тех же самых? С каких буев?
Или тут мы играем (государство нам должно),
а тут не играем (мы должны государству)?

налоги - это не только бабло с манюпасов собрать. это еще и средство стимулирования экономики - что развивать, что пригнобить.
если бы власть хотела чтобы у манюпаса была свобода передвижения - они могли бы убрать растаможку.
манюпас смог бы шевелиться, шевелить экономику.. и с активной экономикой было бы больше налогов из других сфер
а государство не хочет этого - ему лишь бабла собрать там где баблом пахнет
собрал манюпас на автивку - баблом запахло - государство сразу тут с  растаможкой

Останнє редагування: 16 грудня 2018 00:58:01 від sklm
   
Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...

Вот я лошара... Ни одной бляхи не купил...
Третья машина за 5 лет - и все по закону оформленные...

да и все тебе подобные завистники
   
Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...

а вот интересно - счас в мире идет тенденция что автивка уже не твоя - а ты заказываешь ее как такси, едешь, и потом бросаешь.
и автивки на автопилоте. т.е тебе и автивка своя не нужна - пользуешься по городу таким типа общественным транспортом

что антибляхари с этим будут делать? как же тогда жить - без цветовой дифференциации штанов?

Останнє редагування: 16 грудня 2018 01:01:04 від sklm
   
Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...

Skoda Fabia RS 1.4. TSI 2010
Opel Insignia 2011
Hyundai Sonata 3.3///V6///OFFICIAL 2010
Volkswagen Passat B7 SE 2014
Это все цены на б/у бляшанки с неизвестной историей, а не на новые авто. Не прикидывайтесь идиотом.
За 10 тысяч можно и БМВ Х5 купить, причем легко, и тоже рассказывать - ну вы и это "дешевым авто" называете, сами небось на Ламборджини катаетесь.
От токи будет тот Х5 года этак 04/05, но какая разница, правда?
   
Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...

резюме: антибляхари - жлобы

"мой отец хотел чтобы все были богатые, а вы хотите чтобы все были бедные. почему?" (с)

так убрать растаможку на автивки для всех. и в украинге очень быстьро обновится парк авто - хлам исчезнет

да, которых государство наипало, а они этим гордятся.
   
Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...

Это все цены на б/у бляшанки с неизвестной историей, а не на новые авто. Не прикидывайтесь идиотом.
За 10 тысяч можно и БМВ Х5 купить, причем легко, и тоже рассказывать - ну вы и это "дешевым авто" называете, сами небось на Ламборджини катаетесь.
От токи будет тот Х5 года этак 04/05, но какая разница, правда?

хотите спасу вас от вашей бу бляшанки? возьму даром, без денег. ну топливо и время мое оплатите и все.. 
   
Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...

На шроті забирають за 450 на словаках ...
За эти деньги мог бы воякам на фронт отдать.
Оплатили бы.
 :(
   
Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...

Это все цены на б/у бляшанки с неизвестной историей, а не на новые авто. Не прикидывайтесь идиотом.
За 10 тысяч можно и БМВ Х5 купить, причем легко, и тоже рассказывать - ну вы и это "дешевым авто" называете, сами небось на Ламборджини катаетесь.
От токи будет тот Х5 года этак 04/05, но какая разница, правда?

что плохого в бу машине? Ты сильно удивишься, когда узнаешь, какие приколы бывают с новой машиной из салона.
   
Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...

хотите спасу вас от вашей бу бляшанки? возьму даром, без денег. ну топливо и время мое оплатите и все..
У меня не бляшанка, я больше 3-4 лет на авто не езжу, так что бляшанки 10-го года у меня не может быть априори.
Спасибо, но обойдусь без вашей помощи в данном вопросе ;)

что плохого в бу машине? Ты сильно удивишься, когда узнаешь, какие приколы бывают с новой машиной из салона.
Ничего плохого. Посмотрите тред темы, товарищч просто аргументировал, что фигня то, что 10.000 стоит машина из нижнего ценового сегмента. Дурацким аргументом с перечнем б/у авто за 10к. Я просто довел его же аргументы до логического завершения.

Останнє редагування: 16 грудня 2018 01:02:43 від Aleksandr_1
   
Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...

вы хотите сказать что насос на десятилетний среднего класса опель которых на разборке куча и беху х6 стоит одинаковые деньги? )
так вас разочарую - очень сильно разные

Звісно я такого не хочу сказати, то у вас щось зовсім дурне в голову прийшло.
Не зрозуміли те що я написав - то ваша власна проблема.
   
Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...

алегарх? топ чиновник?  не узнал, сорри  :D

Просто не ідіот, до 10K автівки то автівки з дешевого сегменту. Для особливо довбанутих дурнів - з дешевого сегменту, то не означає, що вона коштує якусь незначну суму грошей, а означає її місце за рівнем цін серед інших автівок. Якщо і зараз не зможете зрозуміти, то подумайте яка ціна на пасажирські авіалайнери в дешевому сегменті, може хоч так зрозумієте.
   
Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...

У меня не бляшанка, я больше 3-4 лет на авто не езжу, так что бляшанки 10-го года у меня не может быть априори.
Спасибо, но обойдусь без вашей помощи в данном вопросе ;)

Ничего плохого. Посмотрите тред темы, товарищч просто аргументировал, что фигня то, что 10.000 стоит машина из нижнего ценового сегмента. Дурацким аргументом с перечнем б/у авто за 10к. Я просто довел его же аргументы до логического завершения.

громадное вам спасибо за это, но думаю что след мои бу автивки тоже из ес будут. там состояние все равно сильнро лучше найти можно  :D
но вы  все равно аккуратнее с ними, им еще ездить после вас и ездить..
   
Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...

громадное вам спасибо за это, но думаю что след мои бу автивки тоже из ес будут. там состояние все равно сильнро лучше найти можно  :D
но вы  все равно аккуратнее с ними, им еще ездить после вас и ездить..
Смотрите выше, вам после меня ездить не грозит. По той простой причине, что б/у авто в ЕС до 5 лет стоят ДОРОЖЕ, чем в Украине. Поэтому автомобиль до 5-ти лет из ЕС вы не купите никогда.
А я как писал выше, обычно меняю ДО 5-ти. Так что я как потенциальный б/у продавец, вам не интересен ;)
   
Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...

Просто не ідіот, до 10K автівки то автівки з дешевого сегменту. Для особливо довбанутих дурнів - з дешевого сегменту, то не означає, що вона коштує якусь незначну суму грошей, а означає її місце за рівнем цін серед інших автівок. Якщо і зараз не зможете зрозуміти, то подумайте яка ціна на пасажирські авіалайнери в дешевому сегменті, може хоч так зрозумієте.

ага, и как вы будет себя чувствовать если рядом с вами будет куча манюпасов на автивках за 800 евро ездить?? представляете, толпы манюпасов. и автивки выглядят почти также как и ваша за 30-50 тысяч.
по городу еще и многие вас обгонять будут. .. в повороты перед вами пролазить..  8-)
   
Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...

Смотрите выше, вам после меня ездить не грозит. По той простой причине, что б/у авто в ЕС до 5 лет стоят ДОРОЖЕ, чем в Украине. А я как писал выше, обычно меняю ДО 5-ти. Так что я как потенциальный б/у продавец, вам не интересен ;)

ну ваша поездит, и опяь продастся.
меня 10 летки устраивают. только укр не хочу - убитые. в ес лучше.
   
Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...

Смотрите выше, вам после меня ездить не грозит. По той простой причине, что б/у авто в ЕС до 5 лет стоят ДОРОЖЕ, чем в Украине. Поэтому автомобиль до 5-ти лет из ЕС вы не купите никогда.
А я как писал выше, обычно меняю ДО 5-ти. Так что я как потенциальный б/у продавец, вам не интересен ;)

вы можете свою автивку бросить где угодно?
если сломается - пойти и купить другую на след день?
чтоб будете чувствовать если ее поцарапают всякие сковалевы гвоздем от крыла до крыла?


   
Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...

вы можете свою автивку бросить где угодно?
Да могу, см.ниже.
чтоб будете чувствовать если ее поцарапают всякие сковалевы гвоздем от крыла до крыла?
Похий, КАСКО - решает.

если сломается - пойти и купить другую на след день?
нет, а зачем? ;)
   
Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...

Да могу, см.ниже.
Похий, КАСКО - решает.

нет, а зачем? ;)

каско..  :lol:
автодилеры и страховики вам памятник должны ставить  :D
как бы они свою икру с маслом получали бы без вас

представляете сколько вам надо будет потратить времени чтобы оформить ужасную царапину по каско?
или поцарапанный бампер..
вместо того чтобы за минуту дунуть ее балончиком?
понты требуют ресурсов


Останнє редагування: 16 грудня 2018 01:41:10 від sklm
   
Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...

представляете сколько вам надо будет потратить времени чтобы оформить ужасную царапину по каско?
вместо того чтобы за минуту дунуть ее балончиком?
понты требуют ресурсов
Представляю... а насчет "понты". Ну зачем же абстрагироваться только на машинах, можно и шмотье исключительно с секонда носить, оно ведь понты покупать новое. Да и стирать не надо - это ж дорогущий порошок и электроэнергия тратиться.

Я не противник б/у в принципе, в конце-концов через пару лет свои то авто надо кому-то спихнуть ;) но чисто для себя - не приемлю, и это не понты, а просто определенный взгляд на жизнь.
   
Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...

ну то автобусом, електричкою
25 км в один бік - це автівкою десь мінімум 600 грн на тиждень на пальне
або ти такий багатий і тоді купуй автівку не на бляхах, або ти бідний і тоді 2500 на місяць тільки на дорогу для тебе дорогий понт і ідіотизм
якщо ти якусь річ не можеш собі дозволити з огляду на її вартість та витрати на її утримання, то ти її вкрадеш?
А ви не можете уявити, що житель села може перевозити чотирьох односельчан розподіляючи витрати на пальне. І всі будуть у виграші. В мене так знайомий робить. Живе за Борисполем, щодня в Київ на роботу. У нього не бляха. Але без автомобіля дві години прийшлось би всім добиратись. Ви уявляєте плюси і мінуси мобільності нації. Чому влада прирікає українців на відставання в сучасному мобільному світі?Чому поляк і американець це шановні фермери чи мобільні міські працівники  на своїх автівках, а українець це обов'язково хуторянин, який повинен сидіти на хуторі та йти кілометрів п'ять пішки, щоб попасти на автобус і півтори години добиратись на роботу.  Хай сидять по своїх хуторах і садять картоплю. Вдягає вишиванку і співає сумних пісень.
 А що в нас з швидкою допомогою вже проблем нема? А якщо один додатково придбаний приватний автомобіль врятує хоча б одне життя ? Цього не зрозуміло? Скільки життів можна було б врятувати, якщо в більшості українців був би доступний транспорт.  Точно більше ніж потерпіло в тих страшилках- ДТП, для яких тенденційно підбирають виключно авто на іноземній реєстрації.


Останнє редагування: 16 грудня 2018 02:03:30 від Cталкер
   
Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...

ага, и как вы будет себя чувствовать если рядом с вами будет куча манюпасов на автивках за 800 евро ездить?? представляете, толпы манюпасов. и автивки выглядят почти также как и ваша за 30-50 тысяч.
по городу еще и многие вас обгонять будут. .. в повороты перед вами пролазить..  8-)
Ми й на Майдан так виходили. Еліта і манюпаси. Лохи майбутні. Їх потім еліта докоряти буде, що заробляють мало, дружин новими автомобілями не балують. Жити не вміють, авто їм на шару подавай.

Останнє редагування: 16 грудня 2018 02:01:53 від Cталкер
   
Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...

ага, и как вы будет себя чувствовать если рядом с вами будет куча манюпасов на автивках за 800 евро ездить?? представляете, толпы манюпасов. и автивки выглядят почти также как и ваша за 30-50 тысяч.
по городу еще и многие вас обгонять будут. .. в повороты перед вами пролазить..  8-)

Так би одразу і сказали, ви з тих, для кого понти то все. На щастя я таким не страждаю і по місту намагаюся їздити зі швидкістю біля 50 кілометрів на годину. І мене і роздовбані жигулятори з москвичами інколи обганяють і я не бачу в тому зовсім нічого образливого. А те що у когось автівка краще виглядає, ну то й що з того, яке мені діло до того? Я знаю хто я такий і для свого позиціювання мені зовсім не обов'язкові якісь зовнішні атрибути, а якщо у вас комплекс меншовартості, то то не до мене, а до психолога.
   
Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...
lab

Смішно читати як тут обсирають бляхи і в той же час на дорогах України їздить тьма убитих скотовозок совецького і кацапського автопрому на легальних номерах. То що тс трохи хитрожопий ніяк не відміняє того що він каже правильні і логічні речі. Яка різниця скільки коштує авто сто, тисячу чи сто тисяч доларів. Це не повинно нікого махати. Має значення його безпека і технічний стан. Якщо його пижик був технічно справний і відповідав екологічним нормам, то чому на ньому не їздити? І розмитнення авто повинне бути адекватним крапка. Тс правий, держава і закони повинні спрощувати людям життя а не ускладнювати. Той дурдом із автомобільним ринком інакше як дурдомом не назвеш і штучно створений чиновниками для чиновників. Зрозуміло, що така напруга не може тривати довго і рано чи пізно вибухне.
   
на кубі класно
зарплата 20 баксів в місяць
21 волга 3 штуки

зате одразу видно еліту
   
Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...

Так би одразу і сказали, ви з тих, для кого понти то все. На щастя я таким не страждаю і по місту намагаюся їздити зі швидкістю біля 50 кілометрів на годину. І мене і роздовбані жигулятори з москвичами інколи обганяють і я не бачу в тому зовсім нічого образливого. А те що у когось автівка краще виглядає, ну то й що з того, яке мені діло до того? Я знаю хто я такий і для свого позиціювання мені зовсім не обов'язкові якісь зовнішні атрибути, а якщо у вас комплекс меншовартості, то то не до мене, а до психолога.

это я езжу на дорогой автивке вместо дешевой надежной бу?
я как раз на дешевой надежной бу

и мне нормальные бу дешевые автивки совсем не мешают

Останнє редагування: 16 грудня 2018 02:20:04 від sklm
   
Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...

А ви не можете уявити, що житель села може перевозити чотирьох односельчан розподіляючи витрати на пальне. І всі будуть у виграші. В мене так знайомий робить. Живе за Борисполем, щодня в Київ на роботу. У нього не бляха. Але без автомобіля дві години прийшлось би всім добиратись. Ви уявляєте плюси і мінуси мобільності нації. Чому влада прирікає українців на відставання в сучасному мобільному світі?Чому поляк і американець це шановні фермери чи мобільні міські працівники  на своїх автівках, а українець це обов'язково хуторянин, який повинен сидіти на хуторі та йти кілометрів п'ять пішки, щоб попасти на автобус і півтори години добиратись на роботу.  Хай сидять по своїх хуторах і садять картоплю. Вдягає вишиванку і співає сумних пісень.
 А що в нас з швидкою допомогою вже проблем нема? А якщо один додатково придбаний приватний автомобіль врятує хоча б одне життя ? Цього не зрозуміло? Скільки життів можна було б врятувати, якщо в більшості українців був би доступний транспорт.  Точно більше ніж потерпіло в тих страшилках- ДТП, для яких тенденційно підбирають виключно авто на іноземній реєстрації.

они или не понимают, или жлобство глаза застилает
   
Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...

Яка різниця скільки коштує авто сто, тисячу чи сто тисяч доларів. Це не повинно нікого махати. Має значення його безпека і технічний стан.

Так ви подивіться на любителів понтів, на кшталт sklm, його чогось цікавить питання, як хтось себе буде почувати якщо його обгонять і якщо дешевша автівка буде виглядати майже так як дорога. Це ж треба мати таку невпевненість у собі, щоб звертати увагу на такі дрібні речі. Комплекс меншовартості у всій красі, жах просто. І вони ще розказують, що власники автівок на українській реєстрації не люблять бляхи, тому що від наявності блях вони самі "не так круто будуть виглядати". Дурість якась, вигадали собі щось, виходячи з власних тарганів у голові, а потім намагаються цих тарганів пришити до інших.
   
Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...

налоги - это не только бабло с манюпасов собрать. это еще и средство стимулирования экономики - что развивать, что пригнобить.
если бы власть хотела чтобы у манюпаса была свобода передвижения - они могли бы убрать растаможку.
манюпас смог бы шевелиться, шевелить экономику.. и с активной экономикой было бы больше налогов из других сфер
а государство не хочет этого - ему лишь бабла собрать там где баблом пахнет
собрал манюпас на автивку - баблом запахло - государство сразу тут с  растаможкой
Та які там податки? Це привід для високих тарифів. Буцімто для пенсів. От об'явили, що за місяць зібрали  десь 140 мільйонів. Значить по 12 гривень на одного пенса. Ну нехай за три зберуть 40 гривень на кожного.
Це щось суттєво вирішить? Тоді, якщо б встановили по штуці зелених на машинку, то могли б в 50 разів більше зібрати можна було б. І СТО, ремонт, торгівля запчастинами, паливом ще поштовх економіки зробили б.
Насправді це мертва хватка за свою монопольку- справжній бляхопром. От хто справжні бляхарі.

Останнє редагування: 16 грудня 2018 02:40:08 від Cталкер
   
Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...

Так ви подивіться на любителів понтів, на кшталт sklm, його чогось цікавить питання, як хтось себе буде почувати якщо його обгонять і якщо дешевша автівка буде виглядати майже так як дорога. Це ж треба мати таку невпевненість у собі, щоб звертати увагу на такі дрібні речі. Комплекс меншовартості у всій красі, жах просто. І вони ще розказують, що власники автівок на українській реєстрації не люблять бляхи, тому що від наявності блях вони самі "не так круто будуть виглядати". Дурість якась, вигадали собі щось, виходячи з власних тарганів у голові, а потім намагаються цих тарганів пришити до інших.

вы за дешевые автивки? за нулевую растаможку для всех?
   
Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...

вы за дешевые автивки? за нулевую растаможку для всех?

У нас бідна країна і поточні правила розмитнення неадекватні, а конкретно - не адекватно застосовується віковий коефіціент. Я за те, щоб всі мали можливість собі придбати сучасну нову автівку з салону, але поки рівень доходів населення в країні не дозволяє це зробити, то людям має бути надана можливість за адекватні гроші розмитнювати дешеві автівки з інших країн. Могли просто взяти за зразок схему розмитнення з Німеччини, чи хоч з тієї самої Польщі, а не вигадувати велосипед з віковим коефіцієнтом.
   
Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...

Брав, за 800 евро.
Це перший автомобіль дружини ... І вона на ньому їздила.
На шроті забирають за 450 на словаках ...

Втрата невелика ... переживем.  Це 20% мого місячного доходу.  Дружина сумує за своїм першим автомобілем і тепер їй прийдеться їздити на мої великі мазді.

Але я цю куйню державі запамятаю. Я навіть знаю як я це компенсую від держави і собі компенсую, можете не сумніватись :-)
Крім компенсації я зроблю все щоб загнобити цю владу і налаштувати максимум народу проти цієї влади.

Щось забагато вони з тебе взяли. ;o Краще було б у річці її втопити. :sad:
   
Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...

Смішно читати як тут обсирають бляхи і в той же час на дорогах України їздить тьма убитих скотовозок совецького і кацапського автопрому на легальних номерах. То що тс трохи хитрожопий ніяк не відміняє того що він каже правильні і логічні речі. Яка різниця скільки коштує авто сто, тисячу чи сто тисяч доларів. Це не повинно нікого махати. Має значення його безпека і технічний стан. Якщо його пижик був технічно справний і відповідав екологічним нормам, то чому на ньому не їздити? І розмитнення авто повинне бути адекватним крапка. Тс правий, держава і закони повинні спрощувати людям життя а не ускладнювати. Той дурдом із автомобільним ринком інакше як дурдомом не назвеш і штучно створений чиновниками для чиновників. Зрозуміло, що така напруга не може тривати довго і рано чи пізно вибухне.
Для мене це сумно. Вибачте за зауваження  Коли окремі нібито притомні співітчизники буквально опускають український народ. Невже, якщо власна сім'я і друзі відносно забезпечені до бід і потреб інших вони байдужі. Дороги бачте будуть для них дорогих завантажені. Мабуть вважатимуть скоро що тільки на кортежах достойні пересуватись

Останнє редагування: 16 грудня 2018 03:03:06 від Cталкер
   
Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...

За эти деньги мог бы воякам на фронт отдать.
Оплатили бы.
 :(

Можуть бути проблеми у дружини так як вона завезла її в україну. Була ж історія. Коли чувака пресанули що для ато машини завозив.
   
Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...

Брав, за 800 евро.
Це перший автомобіль дружини ... І вона на ньому їздила.
На шроті забирають за 450 на словаках ...

Втрата невелика ... переживем.  Це 20% мого місячного доходу.  Дружина сумує за своїм першим автомобілем і тепер їй прийдеться їздити на мої великі мазді.

Але я цю куйню державі запамятаю. Я навіть знаю як я це компенсую від держави і собі компенсую, можете не сумніватись :-)
Крім компенсації я зроблю все щоб загнобити цю владу і налаштувати максимум народу проти цієї влади.

Проше пана, пан жирує.

Наше перше авто в Норгах коштувало 1360 €, коли ми здавали через рік на шрот нам дали АЖ 316 € на шроті і я ще їм дякую сказав.


П.С. Треба вчитись цінувати те що Ви маєте !!!
   
Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...

они или не понимают, или жлобство глаза застилает
Та жлоби то ті бляхарі-олігархи, які крім блях нічого виробляти не можуть. А територію свою, як коти помітили. Вони не тільки вживані авто, а відомі європейські автобренди з інвестиціями в Україну не впускають.За свою сорочку країну втопити можуть. А ці що їх захищають скоріше не розуміють, що мобільність це потужний поштовх для ВВП, додаткова можливість зайнятості , можливий перехід частини українців від заробітчанства до достойної роботи на батьківщині.
   
Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...

Брав, за 800 евро.
Це перший автомобіль дружини ... І вона на ньому їздила.
На шроті забирають за 450 на словаках ...

Втрата невелика ... переживем.  Це 20% мого місячного доходу.  Дружина сумує за своїм першим автомобілем і тепер їй прийдеться їздити на мої великі мазді.

Але я цю куйню державі запамятаю. Я навіть знаю як я це компенсую від держави і собі компенсую, можете не сумніватись :-)
Крім компенсації я зроблю все щоб загнобити цю владу і налаштувати максимум народу проти цієї влади.
незабудемнепростим X(
   
Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...ї

Зато влада себе коханих не забула. Одночасно в тому законі прописали 0 акциз на машинокомплекти.  Щоб купити в Китаї за 5000 а тут прикрутити колеса і продати за 12000. Якщо щось то сам не євробляхер.
   
Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...

Чому бляхарям стільки уваги? Чому не тим хто завозить в Україну кокаїн? Ті теж могли би сплачувати податок, набагато більший ніж бляхарі, в десятки разів більший, робити життя людей біль яскравим, прискорено позбавляти суспільство від необхідності платити за реабілітацію наркоманів, щоб ті могли передозуватись швидше і позбавити суспільство від необхідності турбуватись про них? Одні вигоди. То чим бляхарі кращі за імпортерів кокаіну?
   
Re: Поїхав мій пижик 206 на бляхах на шрот ...

Хм. 3500 справді забагато.

Трохи погоджуюсь. Звідки така цифра - 3500?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія