Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Проти Шарія відкрили справи за відмивання доходів та ухилення від податків

https://24tv .ua/proti-shariya-vidkrili-spravi-za-vidmivannya-ukrayina-novini_n1661780

Проти Шарія відкрили справи за відмивання доходів та ухилення від податків

Проти проросійського блогера Анатолія Шарія відкрили нові кримінальні справи. Вони стосуються, зокрема, відмивання доходів та ухилення від сплати податків.

Джерело: телеграм-канал ГОНЧАРЕНКО

А також – махінацій у фінансуванні "Партії Шарія". Про це свідчать відповіді Офісу Генпрокурора та НАЗК на депутатські звернення Олексія Гончаренка.
Політик цікавився законністю набуття у власність нерухомості скандального блогера, а також джерелами фінансування "Партії Шарія".

В Офісі Генпрокурора йому відповіли, що Головне слідче управління фінансових розслідувань Державної фіскальної служби вже веде відповідне розслідування.

Фінансування "Партії Шарія"
Водночас, проаналізувавши звіт "Партії Шарія", у Нацагентстві з питань запобігання корупції виявили ознаки кримінальних правопорушень. Мовиться, зокрема, про:

подання завідома неправдивих даних відомостей фінансового характеру;
невідповідність сум доходів осіб, які фінансували партію, розмірам внеску.
У НАЗК наголосили, що відповідні матеріали вже передали Нацполіції та Фіскальній службі. Правоохоронці проводять досудове слідство у кримінальному провадженні.
Що відомо про підозри Шарію
Ще у лютому 2021 року СБУ оголосила Шарію про підозру. За даними слідства, він здійснював протиправну діяльність на шкоду нацбезпеці України в інформаційній сфері.
Статті, за якими оголосили підозру, стосуються державної зради та порушення рівноправності людей залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань.
   
поюзали, поюзали квартальщики, коли боролись проти Порошенка, а тепер викидають. 
Бояться, щоб по Бубочці не поїздив.

Хоча сам факт наїзду на явно прокацапську сволоту, якою є шарій, заслуговує всілякого одобрення. (tu)  От тільки чи доведуть цю справу зе!лепні до логічного кінця - ворог повинен сидіти в тюрмі, або здриснути в сибірські єбеня....
   
Не минуло і півроку :facepalm1:

   
Там сейчас просто феерия.Лукаш с Портновым против него.Недавно он выложил ролик с инфой про маетки юристыни на миллионы баксов и на Портнова тоже грозиться что то выложить.А Лукаш перед этим порола его целый час в эфире у беляша,который неуклюже пытался его отмазывать
   
такі часи настали, що шаріка хто завгодно копнути може
цікаво, як там його підписники, стоять міцним строєм за педофіла, чи розбіглися?
   
Но главное что я заметил это то,что наши экс-рыги хоть и ублюдки,но все таки наши.А вот Шарий это чисто московский проект.Уже выступает у Соловьева,пока по скайпу,но с пометом на ты и в этом сраче Кремль на стороне Шария,что как бы говорит о многом

Останнє редагування: 19 червня 2021 12:33:10 від dimec
   
такі часи настали, що шаріка хто завгодно копнути може
цікаво, як там його підписники, стоять міцним строєм за педофіла, чи розбіглися?

Там сектанство.Знаю одного неплохого парня с его парт билетом  :facepalm1: Общались с ним на др недавно.Непробиваем ый как и положено сектанту
   
Там сектанство.Знаю одного неплохого парня с его парт билетом  :facepalm1: Общались с ним на др недавно.Непробиваем ый как и положено сектанту
цікавим є той факт, що шаріку вдалося сформувати секту
юлька чи петро це зрозуміло, є соціально-політичне підгрунтя, а що ж у шаріка?
   
цікавим є той факт, що шаріку вдалося сформувати секту
юлька чи петро це зрозуміло, є соціально-політичне підгрунтя, а що ж у шаріка?

рускій мір.   Цією заразою хворіє великий процент населення України, разом з 95-им кварталом.
   
рускій мір.   Цією заразою хворіє великий процент населення України, разом з 95-им кварталом.
руській мір потужно представлений екс-ригами, там змі та історія партії, навряд чи шаріку вдалося в того монстра щось відкусити
зєлєнь не представляє взагалі жодної платформи, бо йдуть з тезою "за все хороше", тому секти зібрати не зможуть, нема наріжного каменю
   
цікавим є той факт, що шаріку вдалося сформувати секту
юлька чи петро це зрозуміло, є соціально-політичне підгрунтя, а що ж у шаріка?

Правильный маркетинг,сливы,НЛП итд.Лукаш очень хорошо по нему прошлась ,ставя акцент на том ,что у него 90% роликов построено на "по моему мнению","по нашей непроверенной информации" итд.,т.е. он вначале говорит что это вроде как вброс,но тут же строит на этом теории,как будто это доказанный факт.Ну и одной из последних капель для нее была охота Шария за мочей Зеленского о которой он с пафосом всем рассазывал
   
Там сейчас просто феерия.Лукаш с Портновым против него.Недавно он выложил ролик с инфой про маетки юристыни на миллионы баксов и на Портнова тоже грозиться что то выложить.А Лукаш перед этим порола его целый час в эфире у беляша,который неуклюже пытался его отмазывать

ПЄСдюки разом з жопоблоком і зелюками проти  проти Шарія...  :-)o

 
   
Кстати Шарий оказывается либертарианец  :weep:
   
Кстати Шарий оказывается либертарианец  :weep:

Так і зелюки казали, що вони лібертаріанці...  :pooh_lol:
   
руській мір потужно представлений екс-ригами, там змі та історія партії, навряд чи шаріку вдалося в того монстра щось відкусити
зєлєнь не представляє взагалі жодної платформи, бо йдуть з тезою "за все хороше", тому секти зібрати не зможуть, нема наріжного каменю

та ні, риги самостійні феодали, які прихопили під себе східні і південні території України, а для утримування свого панування юзают населення тих регіонів, використовуючи для цього казочку рускага міра.
А от зелені, принаймі їхня квартальна верхівка, дійсно є апологетами рускага міра, вони росли в ньому, вони присвятили йому всю свою, так звану, творчість, вони годуються з нього.
А Шарій просто вірить в рускій мір  і хоче його утвердження в Україні.
   
Так і зелюки казали, що вони лібертаріанці...  :pooh_lol:

Ага,а получилось противоположное    :laugh:
   
Правильный маркетинг,сливы,НЛП итд.Лукаш очень хорошо по нему прошлась ,ставя акцент на том ,что у него 90% роликов построено на "по моему мнению","по нашей непроверенной информации" итд.,т.е. он вначале говорит что это вроде как вброс,но тут же строит на этом теории,как будто это доказанный факт.Ну и одной из последних капель для нее была охота Шария за мочей Зеленского о которой он с пафосом всем рассазывал
фактично, якщо шаріку прибити канал на ютубі, то він злиється, як група мертвечука
нлп, нмд звісно, то псевдотеорія, а піздунів-маніпуляторів крім шаріка десятки, з виходом на медіа
все ж є ще якась складова
   
Добре що Петро все підготував (tu)
   
Литва, ще з 2015 (точно не пам'ятаю) почала процедуру скасування виданного йому статус (помилково, бо гадали, що то нормальна людина)
Зараз його статус АНУЛЬВОННИЙ, але він вже давно "сидить" в Іспанії
Литовці "нарили" що внього не чисто з "заробленнтми" грошиками

Зараз ВСЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД УКРАЇНИ - тільки Україна може "закрити" і подати в Іспанію документи, щоб його "турнули" взад в Україну

Так що треба запасатись попкорном і чекати, "сидіти на берегу і чекати - хто буде пропливати повз Вас" !!!!
   
Справа проти Шаріка - зачистка східного електорального поля під зручного для ОП кандидата Бойка. Медведчук вже поза грою. Рабіновичу зроблена пропозиція приєднатися до групи Бойка. Льовочкін банкує.
   
Справа проти Шаріка - зачистка східного електорального поля під зручного для ОП кандидата Бойка. Медведчук вже поза грою. Рабіновичу зроблена пропозиція приєднатися до групи Бойка. Льовочкін банкує.

не пишіть, будь ласка "муйню"

ось литовці писали ще 2015 *гугля, більш меньш добре перекладає*

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/lietuva-atims-politini-prieglobsti-is-ukrainiecio-anatolijaus-sarijaus-kuris-talkina-kremliui-56-485846

2017

https://www.ekspertai.eu/-skandalaskremliaus-propagandos-giesmininkas-ir-ukrainos-niekintojas-sekmadieni-laisvai-trype-lietuvos-sostines-zeme/

2021

https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2021/06/03/news/del-politinio-globotinio-lietuva-nudege-pirstus-specialiosios-tarnybos-uzciuope-siulo-gala-19602033/
   
не пишіть, будь ласка "муйню"

ось литовці писали ще 2015 *гугля, більш меньш добре перекладає*

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/lietuva-atims-politini-prieglobsti-is-ukrainiecio-anatolijaus-sarijaus-kuris-talkina-kremliui-56-485846

2017

https://www.ekspertai.eu/-skandalaskremliaus-propagandos-giesmininkas-ir-ukrainos-niekintojas-sekmadieni-laisvai-trype-lietuvos-sostines-zeme/

2021

https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2021/06/03/news/del-politinio-globotinio-lietuva-nudege-pirstus-specialiosios-tarnybos-uzciuope-siulo-gala-19602033/

1. В 2015 партії Шарія ще не існувало.
2. І тому ЗЕлені чекали два роки, і збудилися аж перед позачерговими? Бу-га-га!
3. По інших партіях розслідування - де? Хто Голос фінансує? Хто Слугам в ВР конверти носить?

ЗІ: мені на Шаріка насрати, якщо шо. Мені не насрати, щоб ЗЕлені ще на один термін залишилися....
   
Сьогодні в центрі Львова пройшли повз мене 4 російськомовних. Я звернула увагу, бо всі були вбрані в однакових футболках і мені здалося, що на футболках було зображення Шарія. Не можу бути впевнена, але  дуже схоже.
Погуглила. Виявляється, що Шарій таки випустив лінійку футболок зі своїм фейсом. Не таку, як я бачила, ае не виключено, що новинка.
Таки сектанти ті, що носять та ще й масово ходять. (Щоб не побили, коли по одному).
   
Сьогодні в центрі Львова пройшли повз мене 4 російськомовних. Я звернула увагу, бо всі були вбрані в однакових футболках і мені здалося, що на футболках було зображення Шарія. Не можу бути впевнена, але  дуже схоже.
Погуглила. Виявляється, що Шарий таки випустив лінійку футболок зі своїм фейсом. Не таку, як я бачила, ае не виключено, що новинка.
Таки сектанти ті, що носять та ще й масово ходять. (Щоб не побили, коли по одному).


Я думаю что он этот мерч запустил для отмывания денег.Спросят откуда деньги,а он скажет что на шмотках заработал
   
Джерело: телеграм-канал ГОНЧАРЕНКО
.

Європейська солідарність.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія