Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

Я проти

Чим більше правил - тим більше порушень
Як така Українізація - має статись сама собою
Тим більше тут , на Фупі
Антиукраїнську позицію може чинити і той хто пише українською



   
Тим більше це правило має бути при умові Переважної Більшості
А коли це 51на49 , чи там плюс-мінус 5-7% - діла не буде
 :(

Має бути 2/3 перевага
   
Тим більше це правило має бути при умові Переважної Більшості
А коли це 51на49 , чи там плюс-мінус 5-7% - діла не буде
 :(

Має бути 2/3 перевага

Перевага в кілька відсотків одного із результатів має інтерпретуватися як право модератора приймати рішення самому, адже серед користувачів немає повної переваги одного з пунктів.
Тут треба нагадати, що вже було попереднє голосування де з трьох пунктів перемів українізаційний із суттєвим відривом.

Поданий тут варіант змін можна вважати поміркованою українізацією. І опору цьому рішенню немає.
   
Форум втратить динаміку. Тут часто оперативніше можна знайти новину ніж на сайтах новин. А в телеграмі мови різні.
Це не принципове, чисто технічне зауваження.
Гуглоперекладач компенсує це в 2 кліки
ну от в ці два кліки переклав і опублікував.
оперативніше за рахунок чого? тут що є свої воєнкори? хіба що один бобміст.
всі новини беруться з сайтів, телеграмів тощо.
   
Якщо за 2 тижні не буде змін в голосуванні, будемо додавати в правила і відкриємо реєстрацію нових користувачів.

модератор може пояснити чи будуть братись до уваги результати попереднього опитування, бо якщо в опитуванні в цій гілці більшість отримає ні, чи означає це те, що нові правила визначать мовою форуму українську, (із відповідними банами для порушників), і без ніяких вимог перекладу в дописах з інших мов.
   
Ви вже проголосували у цьому опитуванні.
Всього проголосувало: 179
Так    90     50%.
 
Ні    89     50%
 
   
ну от в ці два кліки переклав і опублікував.
оперативніше за рахунок чого? тут що є свої воєнкори? хіба що один бобміст.
всі новини беруться з сайтів, телеграмів тощо.
Щоб перекласти текст автору треба його скопіювати, зайти в перекладач, перекласти, скопіювати переклад, і вставити в повідомлення.

Читачеві ж достатньо виділити текст, клацнути правою кнопкою і вибрати перекласти українською. В три рази швидше.

Шановні рагулі. З сучасними перекладачами текстів, при письмовому спілкуванні втратило актуальність знання мов.
   
Так    90
Я був 91м. Якась лядь переголосувала.
   
Щоб перекласти текст автору треба його скопіювати, зайти в перекладач, перекласти, скопіювати переклад, і вставити в повідомлення.

Читачеві ж достатньо виділити текст, клацнути правою кнопкою і вибрати перекласти українською. В три рази швидше.

Шановні рагулі. З сучасними перекладачами текстів, при письмовому спілкуванні втратило актуальність знання мов.
Так.
Але прийміть вже якісь правила , а також бан тим хто буде піднімати ці питання крім модератора. Пора обговорювати справді важливі питання.
   
Я був 91м. Якась лядь переголосувала.
Це я. Я вже 5 раз переголосовував.  в мене нема впевненості.
   
Шановні рагулі. З сучасними перекладачами текстів, при письмовому спілкуванні втратило актуальність знання мов.
нерагуль, тому переклав за допомогою гугла і виклав.
особисто тобі я вже відповідав: не так страшні московські воші, як українські гниди. (с) СП  це особисто про тебе.
то українська тобі не така, то топиш за рузьгемір українською мовою.
то ті, хто за український форум - рагулі.
ти вже або хрестик зніми, або труси одягни.
   
модератор може пояснити чи будуть братись до уваги результати попереднього опитування, бо якщо в опитуванні в цій гілці більшість отримає ні, чи означає це те, що нові правила визначать мовою форуму українську, (із відповідними банами для порушників), і без ніяких вимог перекладу в дописах з інших мов.
Щось про це усі мовчать. Якби я мала право голосувати, то не вписалась би ні в один пункт, бо я просто за спілкування виключно українською.
Усі б звикли, не було б тут мови агресора, якої тепер аж ніяк не хочеться чути.
І пора нарешті відходити від калькування  з російської, а це можливо лише тоді, коли ця мова зникне з простору.
Україна повинна стати монолітною.
І не треба співати: «Боже, нам єдність подай», а самим щось треба робити, як це роблять у всіх країнах.
   
нерагуль, тому переклав за допомогою гугла і виклав.
особисто тобі я вже відповідав: не так страшні московські воші, як українські гниди. (с) СП  це особисто про тебе.
то українська тобі не така, то топиш за рузьгемір українською мовою.
то ті, хто за український форум - рагулі.
ти вже або хрестик зніми, або труси одягни.
я за український форум, на якому російськомовний українець зможе писати гарною російською мовою. Бо мова тутешніх наче українців - це калька з гидотної російської канцелярщини.
   
я за український форум, на якому російськомовний українець зможе писати гарною російською мовою. Бо мова тутешніх наче українців - це калька з гидотної російської канцелярщини.
твоя гарнота сприйняття мало кого хвилює. мене точно не хвилює.
кожен російськомовний громадянин України повинен володіти українською. а запарєбрік нехай користується перекладачем за дві секунди.
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

Голосування не за мовну політику (хоч так каже назва теми), а лише за пункт правил.

Я таких правил - про дублювання мови повідомлення - не зустрічав ніде в інеті. На форумах (а також по діскордах) правилами або встановлюють одну мову спілкування, або виділяють окремі підфоруми для спілкування іншими мовами.

Таке правило, яке запропоноване в стартпості - це дурість, яка не вирішить питання "мовної політики", а призведе лише до появи нечитабельних гілок та повідомлень.

Виконання цього правила буде однаково незручне всім. І тим, хто не хоче бачити російську взагалі. І тим, хто принципово хоче писати російською. І тим, хто буде читати форум, незалежно від точки зору на питанння "мовної політики".
   
Голосування не за мовну політику (хоч так каже назва теми), а лише за пункт правил.

Я таких правил - про дублювання мови повідомлення - не зустрічав ніде в інеті. На форумах (а також по діскордах) правилами або встановлюють одну мову спілкування, або виділяють окремі підфоруми для спілкування іншими мовами.

Таке правило, яке запропоноване в стартпості - це дурість, яка не вирішить питання "мовної політики", а призведе лише до появи нечитабельних гілок та повідомлень.

Це правило буде однаково незручне всім. І тим, хто не хоче бачити російську взагалі. І тим, хто принципово хоче писати російською. І тим, хто буде читати форум, незалежно від точки зору на питанння "мовної політики".

 (tu)
   
твоя гарнота сприйняття мало кого хвилює. мене точно не хвилює.
кожен російськомовний громадянин України повинен володіти українською. а запарєбрік нехай користується перекладачем за дві секунди.
мене не хвилює, що тебе не хвилює. Я б навіть сказав похуй на тебе. В Україні прямо в цю мить 15 млн. людей розмовляють російською.
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

цікаво як можна було до такого додуматись...
   
мене не хвилює, що тебе не хвилює. Я б навіть сказав похуй на тебе. В Україні прямо в цю мить 15 млн. людей розмовляють російською.

а хіба їм хтось забороняє далі спілкуватись язиком, між собою, а для спілкування з іншими українцями будь ласка використовуйте мову, і буде тоді між українцями і мир і злагода  [ua]
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

цікаво як можна було до такого додуматись...
"Це ж було вже". Багатовекторність ®
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

твоя гарнота сприйняття мало кого хвилює. мене точно не хвилює.
кожен російськомовний громадянин України повинен володіти українською. а запарєбрік нехай користується перекладачем за дві секунди.
Не бачиш різницю між володіти українською мовою і зобов'язанням використовувати виключно українську?
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

Не бачиш різницю між володіти українською мовою і зобов'язанням використовувати виключно українську?
Не бачите різницю між "зобов'язанням використовувати виключно українську всюди і завжди" і "зобов'язанням використовувати виключно українську на форумі, який є приватною власністю"?
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

Не бачите різницю між "зобов'язанням використовувати виключно українську всюди і завжди" і "зобов'язанням використовувати виключно українську на форумі, який є приватною власністю"?
Цікаво, що з вашою Маріупольською недвігою зараз. Там хтось мешкає, приглядає за житлом?
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

Цікаво, що з вашою Маріупольською недвігою зараз. Там хтось мешкає, приглядає за житлом?
Цікаво, до чого це питання?
   
Не бачиш різницю між володіти українською мовою і зобов'язанням використовувати виключно українську?
я бачу проблему тільки в одному: ті, хто володіють українською, чомусь за рузьгомірний форум. от це і дивує. що ти, що вело, що карофка і інші. ти менше дивуєш, на відміну від перерахованих.
ті вже такі українці, такі українці, але за збереження російської.
   
Не бачиш різницю між володіти українською мовою і зобов'язанням використовувати виключно українську?
хто тебе змушує?
не хочеш українською - давай дасвіданія!
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

я бачу проблему тільки в одному: ті, хто володіють українською, чомусь за рузьгомірний форум. от це і дивує. що ти, що вело, що карофка і інші. ти менше дивуєш, на відміну від перерахованих.
ті вже такі українці, такі українці, але за збереження російської.
Мене дивує як нинішній форум ще хтось  називає рузьгомірним. Ти ж перейшов на українську і багато інших дописувачів теж перейшли. Залишились поодинокі ніки, які використовують російську.
   
Мене дивує як нинішній форум ще хтось  називає рузьгомірним. Ти ж перейшов на українську і багато інших дописувачів теж перейшли. Залишились поодинокі ніки, які використовують російську.
дивує те, що і ти перейшла на українську, але турбуєшся про узькомовних
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

дивує те, що і ти перейшла на українську, але турбуєшся про узькомовних
Мене більш турбує дозвіл ображати дописувачів ніж придивлятись якою мовою написано.
   
Мене більш турбує дозвіл ображати дописувачів ніж придивлятись якою мовою написано.
турбуйся. хіба хто проти?
   
а хіба їм хтось забороняє далі спілкуватись язиком, між собою, а для спілкування з іншими українцями будь ласка використовуйте мову, і буде тоді між українцями і мир і злагода  [ua]

Такое впечатление, что вы говорите о геях, которым вы великодушно не запрещаете трахаться там где-то у себя дома, но в публичном пространстве вы требуете, что бы они прикидывались "правильными" гетеросексуалами.

Кстати, а вы гомофоб?
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

Якщо за 2 тижні не буде змін в голосуванні, будемо додавати в правила і відкриємо реєстрацію нових користувачів.
Чому дозволені кацапськи матюки, а російська мова буде - ні?
Берете від російської культури найкраще?
   
Re: ФІНАЛЬНЕ голосування щодо мовної політики на ФУП

Цікаво, до чого це питання?
До твоєї російськомовності. На фупі ти  граєшся в україномовність та робиш вигляд, що російської мови в Україні не існує. Чи якось по іншому?
   
Такое впечатление, что вы говорите о геях, которым вы великодушно не запрещаете трахаться там где-то у себя дома, но в публичном пространстве вы требуете, что бы они прикидывались "правильными" гетеросексуалами.

Кстати, а вы гомофоб?
Чудово! Поважати державну мову і державу - це у вас ПРИКИДАТИСЯ!
Нарешті призналися.
   
Чому дозволені кацапськи матюки, а російська мова буде - ні?
Берете від російської культури найкраще?
Ясна річ, що матюки мають бути теж заборонені, як елемент цієї мови.
Їх же ні в лапки як цитату брати не можна, ні перекласти…
Гарне зауваження.
   
Ясна річ, що матюки мають бути теж заборонені, як елемент цієї мови.
Їх же ні в лапки як цитату брати не можна, ні перекласти…
Гарне зауваження.

І шо тоді ?
Уже солдату чи громадянину не можна послати «рускій карабль нахуй»?
Чи хуйла хуйлом називати ?  8-:
   
І шо тоді ?
Уже солдату чи громадянину не можна послати «рускій карабль нахуй»?
Чи хуйла хуйлом називати ?  8-:
І де тут, на ФУПі, посилають рускій корабель нахуй? Може в ухилянтській гілочці?
   
Чому дозволені кацапськи матюки, а російська мова буде - ні?
Берете від російської культури найкраще?

 (tu)
Полумеры (с)
   
І шо тоді ?
Уже солдату чи громадянину не можна послати «рускій карабль нахуй»?
Чи хуйла хуйлом називати ?  8-:

Так мова ж агресора! Визначайтесь! " Матюки перетворюють тебе на москаля" ©

Я пам'ятаю, колись ФУП пишався словами "не ссы в подъезде ты же не донецкий"
Культурний контраст був.
   
Про що ви щє сперечаєтесь, панове? :facepalm1:

ФУПу - кабзда

Прочитайте останнє повідомлення Царя Модератора :king2:
унизу теми: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139909.120
і вам ВСЕ стане ясно.



   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія