Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Немецкие историки: Отряды ОУН-УПА не воевали против Вермахта

Ви не вірите що брехня не може бути переконливішою за правду?

Хто має розовсюджувати правду? Навіть якщо вона десь є?
Ви вірите в "добрі" інформаційні корпорації?
В "ЗМІ - альтруїсти"? Навіщо і хто витрачає мільярди на ЗМІ?
   
TormozXP Написав:
-------------------------------------------------------
> Ще раз запитую.
> Чому змінились переконання радянських людей?

Воно не змінилось. Ви просто чомусь виходите із позиції, що існував такий час, коли народ щиро підтримував комуністів. А такого часу не було ніколи. Радянська влада трималась військовою силою та тотальною інформаційною війною проти власного народу.
   
TormozXP Написав:
-------------------------------------------------------
> Ви не вірите що брехня не може бути переконливішою за правду?
> Хто має розовсюджувати правду? Навіть якщо вона десь є?
> Ви вірите в "добрі" інформаційні корпорації?
> В "ЗМІ - альтруїсти"? Навіщо і хто витрачає мільярди на ЗМІ?

Я, шановний, вірю у факти. А у вас замість фактів конспірологічний бред. З таким самим успіхом ви можете вірити, що у всьому винні зелені чоловічки.
   
Тобто УПА була ефективніша за РККА?!!!!

ТАК!!!!!!!
Вночі ТАК!!!!!!!!!!

І не юзайте я к вуж на сковорідці.
   
TormozXP Написав:
-------------------------------------------------------
> ТАК!!!!!!!
> Вночі ТАК!!!!!!!!!!
>
Без коментарів. Якщо ви вважаєте, що 40-тисячна повстанча армія ефективніша за 1-мільйонну кадрову армію, яка до того ж опирається на каральний апарат та потужну ідеологічну основу, тут більше немає про що говорити.
Фразу про вужа на сковорідці краще застосуйте до себе. Бо ви тут уже накрутили - і що РККА не контролювала територію після 1944 р., і що в уряд СРСР прокрались якісь невідомі зрадники, і що людям можна навіювати інформацію, не контролюючи інформаційний простір. Правий був Суворов - поскрести комуніста, та й виповзе гітлерівець із теорією неповноцінності слов'ян....
   
Quote:
Воно не змінилось. Ви просто чомусь виходите із позиції, що існував такий час, коли народ щиро підтримував комуністів. А такого часу не було ніколи. Радянська влада трималась військовою силою та тотальною інформаційною війною проти власного народу.

Це безперечно. Вам знову Сталіна нагадати?
Чи може народ обожнвав Сталіна але неавидів радянську владу?
   
Quote:
тотальною інформаційною війною проти власного народу
Ну і які були в неї успіхи? :)
Так змінились чи ні переконання радянських людей?
   
TormozXP Написав:
-------------------------------------------------------
> Це безперечно. Вам знову Сталіна нагадати?
> Чи може народ обожнвав Сталіна але неавидів радянську владу?

Народ бачив у Сталіні насамперед царя, а не радянську владу. Це так, для початку. А як народ до радянської влади відносився, будь-ласка зверніться до бородатих радянських анекдотів про генсеків.
   
Quote:
Якщо ви вважаєте, що 40-тисячна повстанча армія ефективніша за 1-мільйонну кадрову армію
Якщо ви вважаєте, що 40-тисячна повстанча армія мала шанс перемогти і Гітлера і Чепвону Армію, то я сумніваюсь і в вашій і їхній адекватності.
   
TormozXP Написав:
-------------------------------------------------------
> Якщо ви вважаєте, що 40-тисячна повстанча армія мала шанс перемогти і Гітлера і
> Чепвону Армію, то я сумніваюсь і в вашій і їхній адекватності.

300 спартанців мали стільки ж шансів проти Дарія. Вони були неадекватні? Я можу ще багато таких прикладів навести. Справа не у шансах на перемогу, а дещо в іншому. Комуністу таке зрозуміти буде важко.
   
Quote:
Народ бачив у Сталіні насамперед царя, а не радянську владу. Це так, для початку. А як народ до радянської влади відносився, будь-ласка зверніться до бородатих радянських анекдотів про генсеків.

Анекдоти про генсека Сталіна в студію :)

І ще раз нагадаю, 35 років обробки населення щось даки значать! Не рівняйте 53-й і 89!!!
   
Quote:
300 спартанців мали стільки ж шансів проти Дарія. Вони були неадекватні? Я можу ще багато таких прикладів навести. Справа не у шансах на перемогу, а дещо в іншому. Комуністу таке зрозуміти буде важко.
А ви наївно вважаете, що УПА призначалась для самостійної перемоги?
УПА лише елемент в боротьбі з СРСР!
Повторюю, це маріонетки.
   
TormozXP Написав:
-------------------------------------------------------
> І ще раз нагадаю, 35 років обробки населення щось даки значать! Не рівняйте 53-й і 89!!!

Обробки ким? Жидобендерівцями, які пролізли в ЦК? Чи ви вважаєте, що Сталіна - це "істинний" комуніст, а всі, хто був після нього були зрадники?
Шановний, хоч би не позорилися такими конспірологічними теоріями. Кажу ж, в такому разі також розглядайте версії про зелених чоловічків.
   
TormozXP Написав:
-------------------------------------------------------
> А ви наївно вважаете, що УПА призначалась для самостійної перемоги?

Я взагалі не вважаю, що УПА створювалось для перемоги. УПА - це явище того самого порядку, що й 300 спартанців. Або самураї Кацумото. Або війська Жанни д'Арк. Кожен упівець наперед знав, що вони воюють за програшну справу. І в тому їх героїзм на порядок вищий, ніж героїзм, наприклад, ковпаківців.

> УПА лише елемент в боротьбі з СРСР!
> Повторюю, це маріонетки.

У вас є факти, які це потверджують? Чи тільки "протоколи мудреців з Уолл-стріт"?
Всі конспірологічні теорії, які стверджували, що СРСР хтось цілеспрямовано "валив", попросту не витримують ніякої критики. СРСР упав не через агентів впливу, і не через "обробку населення". Він упав просто під тиском законів суспільства, які начисто ігнорував. Першим, хто це зрозумів, був Л. П. Берія, як не дивно. Але його попросту усунули, чим і підписали вирок СРСР.
   
Так, пане Тормоз, чи як вас там звати. Ми тут уже нафлудили досить. Як хочете, щоб я вам провів короткий лікнеп по причинах падіння СРСР, відкривайте нову тему. А тут поговорімо все ж таки про УПА.
   
Quote:
Обробки ким? Жидобендерівцями, які пролізли в ЦК? Чи ви вважаєте, що Сталіна - це "істинний" комуніст, а всі, хто був після нього були зрадники?
Шановний, хоч би не позорилися такими конспірологічними теоріями. Кажу ж, в такому разі також розглядайте версії про зелених чоловічків.
Це лише мантри.
Вкажіть на конкретну хибу таких міркувань.

"Окончится война, все как-то утрясется, устроится. И мы бросим все, что имеем, - все золото, всю материальную мощь на оболванивание и одурачивание людей... Человеческий мозг, сознание людей способны к изменению. Посеяв там хаос, мы незаметно подменим их ценности на фальшивые и заставим их в эти фальшивые ценности верить. Как? Мы найдем своих единомышленников, своих союзников в самой России. Эпизод за эпизодом будет разыгрываться грандиозная по своему масштабу трагедия гибели самого непокорного народа, окончательного, необратимого угасания его самосознания... Из литературы и искусства, например, мы постепенно вытравим их социальную сущность, отучим художников, отобьем у них охоту заниматься изображением... исследованием тех процессов, которые происходят в глубинах народных масс. Литература, театры, кино - все будет изображать и прославлять самые низменные человеческие чувства... Мы будем всячески поддерживать и подымать так называемых художников, которые станут насаждать и вдалбливать в человеческое сознание культ секса, насилия, садизма, предательства, - словом всякой безнравственности... В управлении государством мы создадим хаос и неразбериху. Мы будем незаметно, но активно и постоянно способствовать самодурству чиновников, взяточников, беспринципности. Бюрократизм и волокита будут возводиться в добродетель... Честность и порядочность будут осмеиваться и никому не станут нужны, превратятся в пережиток прошлого. Хамство и наглость, ложь и обман, пьянство и наркомания, животный страх друг перед другом и беззастенчивость, предательство... Национализм и вражду народов, прежде всего вражду и ненависть к русскому народу - все это мы будем ловко и незаметно культивировать, все это расцветет махровым цветом... И лишь немногие, очень немногие будут догадываться или даже понимать, что происходит. Но таких, людей мы поставим в беспомощное положение, превратим в посмешище, найдем способ их оболгать и объявить отбросами общества. Будем вырывать духовные корни, опошлять и уничтожать основы духовной нравственности. Мы будем расшатывать таким образом поколение за поколением. Будем браться за людей с детских, юношеских лет, главную ставку будем делать на молодежь, станем разлагать, развращать, растлевать ее. Мы сделаем из них циников, пошляков, космополитов".
План Далласа одначе...

Як хочете, щоб я вам провів короткий лікнеп по причинах падіння СРСР, відкривайте нову тему.
   
TormozXP Написав:
-------------------------------------------------------
> Вкажіть на конкретну хибу таких міркувань.
>
Тотальна фальшивість цієї цитати. Даллес попросту такого не говорив. Хочете підробиць - прошу, це оригінал плану Даллеса із аналізом.

[www.sakva.ru]

Не кажучи вже про те, що як я уже казав - якщо людина не хоче чогось, то ніякі сили у Всесвіті не примусять її до цього. Не вважайте людей за ідіотів, от і все. Тормоз, блін....
   
Ви кажете:
Quote:
Шановний, хоч би не позорилися такими конспірологічними теоріями
От і доведіть це або спростуйте ось це:
Сталін - це істинний комуніст, а всі, хто був після нього були зрадники.
І те що постсталінська радянська "еліта" свідомо чи не свідомо працювала на ворога.
Я саме це мав на увазі.

А план Далласа виконуеться... Це очевидно... Навіть припустивши що Даллас його і не писав, але думаю що писав.



Редаговано разів: 1. Востаннє 16/05/2008 17:36 користувачем TormozXP.
   
TormozXP Написав:
-------------------------------------------------------
> От і доведіть це або спростуйте ось це:
> Сталін - це істинний комуніст, а всі, хто був після нього були зрадники.
> І те що постсталінська радянська "еліта" свідомо чи не свідомо працювала на
> ворога.
> Я саме це мав на увазі.
>
> А план Далласа виконуеться... Це очевидно... Навіть припустивши що Даллас його і не
> писав, але думаю що писав.

Ну, тут коментувати нема чого. Це вже, пробачте, не до мене, а до психіатра. Я вам надав вичерпний доказ фальшивості "плана Даллеса" (Даллеса, а не Далласа), а ви знову своє торочите, що план виконується і перевиконується...
Не кажучи вже про те, що вважати істинним комуністом Сталіна - це не знаю, як треба читати матчастину, щоб вважати Сталіна взагалі за марксиста. Адже Сталін протирічив осноповоложнику марксизма в основі - він вважав, що комунізм можливо побудувати в окремо узятій країні. А от Маркс не вважав це можливим, вважаючи, що якщо комунізм і може перемогти - то тільки в межах всієї планети. Після цього просто будь-які дискусії зайві - я розмовляю з так званим "вульгарним" комуністом, який не знає, ані теорії комунізму, ані елементарних історичних фактів.
   
Quote:
Я вам надав вичерпний доказ фальшивості "плана Даллеса"
Невже? Я знайомий з цією критикою.
А чи не спадало вам на думку що радянським письменникам, зокрема Іванову ("Вечний зов" ;) , спецчлужби СРСР просто надали деяку информацію?
Чи ви вважаете Іванова геніальним провидцем?

Quote:
Не кажучи вже про те, що вважати істинним комуністом Сталіна - це не знаю, як треба читати матчастину, щоб вважати Сталіна взагалі за марксиста.
Ще раз БІНГО!
Я за Маркса вам нічого не говорив!
Quote:
який не знає, ані теорії комунізму, ані елементарних історичних фактів.
"Знаток", ви чому вводите в оману і сплутуєте марксизм і комунізм?
Сталін був справжнім комуністом! А марксизм - дурилка для натовпу. Після Сталіна влада знову перейшла мраксистам-троцкістам, які не тільки знали плани знищили СРСР, але й допомогали їх реалізувати. Точніше реалізували.

Це про них про "еліту" яка вбила Сталіна писали в 60-х радянські письменники (а "слив" їм зробили радянські спецслужби, а тим - західні): "Мы найдем своих единомышленников, своих союзников в самой России".
   
Доводилось не раз і не два спілкуватись з старими западенцями. і можу зробити висновок що терор НКВД був співставним з терором УПА. Єдине в совітів була влада і витонченіші засоби впливу...........днем. Вночі хазяювали як правило "хлопці з лісу". Не зрозуміло лише хто відповідав кому на чий терор. Єдине що можна скзати, що коли НКВД появилось на ЗУ там ні збройних бандерівців, ні УПА не було. Тому робимо висновки що було першопричиною терору бандерівців по відношенню до представників рад. влади. Зі слів очевидців - часто було просто не можливо розібрати хто де. Бо прийдуть до тебе повстанці ти їх нагодуєш а потім тебе на слідуючий день у вагон і в сибір. І думай чи це УПА було чи НКВД у формі бандерівців. Несподіванкою було для мене відкритя те що вже тоді! знали багато людей про те що не всі бандерівці то........справжні бандерівці. в масі своїй населення бандерівцям співчувало, тому що відчувало.......внутрішній духовний звязок, чого не скажеш по відсношенню до, безбожного і часто незрозумілого для простого галичанського чи волинського селянина, більшовизму.
   
TormozXP Написав:
-------------------------------------------------------
> А чи не спадало вам на думку що радянським письменникам, зокрема Іванову ("Вечний
> зов" ;) , спецчлужби СРСР просто надали деяку информацію?
> Чи ви вважаете Іванова геніальним провидцем?
>
Ви неуважно читали наведений мною лінк. Там наведено оригінал відповідної записки Даллеса про протистояння СРСР. Знайдіть в оригіналі ці слова Даллеса - тоді будете говорити про те, що комусь із письменників надавали оперативну інформацію спецслужби.
Іванов ж - ніякий не провидець. Якби ви знали історію, то знали б, звідки він насправді списав цей фрагмент.


> "Знаток", ви чому вводите в оману і сплутуєте марксизм і комунізм?
Замість того, щоб кричати "бінго" завчасно, хоч би почитали словника. Основою комунізму є марксизм.

Согласно марксистско-ленинской теории в её советской интерпретации, коммунизм есть «общественно-экономическая формация, особенности которой определяются общественной собственностью на средства производства, соответствующей высокоразвитым общественным производительным силам; высшая фаза коммунистической формации (полный коммунизм), конечная цель коммунистического движения»[4].

[ru.wikipedia.org]

> Сталін був справжнім комуністом! А марксизм - дурилка для натовпу. Після Сталіна
> влада знову перейшла мраксистам-троцкістам, які не тільки знали плани знищили
> СРСР, але й допомогали їх реалізувати. Точніше реалізували.
>
Бред.
В марксизме существовали и существуют в настоящее время различные направления.
Традиционный (или классический) марксизм указывает на неизбежность революции в деле построения коммунистического общества, где решающая роль отводится пролетариату и его авангарду, организованному в политическую партию — партию рабочих, в противоположность всем другим, буржуазным партиям.

* Ленин (марксизм-ленинизм)
* Троцкий (троцкизм)
* Сталин (сталинизм)

Там же.
Будь-ласка, наведіть ваше визначення комунізму. Томаса Мора будете цитувати?

> Це про них про "еліту" яка вбила Сталіна писали в 60-х радянські письменники (а "слив"
> їм зробили радянські спецслужби, а тим - західні): "Мы найдем своих
> единомышленников, своих союзников в самой России".

Ну-ну, продовжуйте-продовжуйте. Мені цікаво, до яких меж невігластва ви здатні дійти, заперечуючи тепер уже, що комунізм - це марксистська теорія.
   
А це вам на закуску.

Сталини́зм — развитие теории марксизма-ленинизма и государственная система, получившая название в честь И. В. Сталина.

[ru.wikipedia.org]
   
Quote:
Там наведено оригінал відповідної записки Даллеса про протистояння СРСР.
Докази що це оригінал саме тої записки? Що він повний?

Quote:
Данный текст вполне соответствует личности Даллеса и общей ориентации американской внешней политики того периода. К тому же "план" никогда не был оружием советской пропаганды - имелись основания сохранять его засекреченность, уберегая агентурную сеть в США и скрывая от готовящегося к войне противника знание его стратегических планов. Только в 60-е годы этот план появился в литературных текстах.
То, что некоторые советские писатели дословно цитировали "план Даллеса" устами вымышленных персонажей, говорит вовсе не о том, что они его выдумали, а лишь о том, что данный текст был им хорошо известен. "План" потому и приближен к русскому литературному стилю, что имел хождение только в художественной литературе, излагавшей засекреченный документ в соответствии с принятым в то время стилем перевода вражеских текстов.

Претензии к стилю можно признать и обдумать. Но невозможно сомневаться в том, что "план Даллеса" не только реализован, но и продолжает воплощаться в жизнь. Сегодняшние проамериканские доброхоты, стремящиеся обелить мирового жандарма, разворачивают проблему: если стиль говорит о фальсификации документа, то этот вывод должен, по их мысли, опровергнуть и запредельную враждебность США по отношению к СССР, а сегодня - к России.

На радостное похахатывание русофобов: "Ан нет у вас первоисточника!" можно ответить: "Да ведь у вас тоже нет оригинала плана Молотова-Риббентропа, директивы о расстреле польских офицеров в Катыни и много чего ещё". Дело не в первоисточнике, а в правде. Их правда о "плане Даллеса" или "Катынском деле", для нас - ложь. Потому что разное мировоззрение даёт разные результаты при анализе одного и того же исторического материала.


Quote:
Основою комунізму є марксизм.
Брехня! Узурпація поняття комунізм!
У Маркса немає (с) на комунізм!

Quote:
А це вам на закуску.

Сталини́зм — развитие теории марксизма-ленинизма и государственная система, получившая название в честь И. В. Сталина.
Та мало що там напишуть! Відредагувати? Все це обман. Навіть якщо він буде розтиражований сотнями видань.
Брехня не перестане бути брехнею якщо її повторюватимуть мільони людей.

Комунізм - це ІДЕАЛЬНИЙ стан суспільства.

Все.



Редаговано разів: 1. Востаннє 12/06/2008 21:01 користувачем TormozXP.
   
Quote:
Він упав просто під тиском законів суспільства, які начисто ігнорував. Першим, хто це зрозумів, був Л. П. Берія, як не дивно. Але його попросту усунули, чим і підписали вирок СРСР.

ДУЖЕ ВІРНА ДУМКА.

TormozXP

Прислухайтесь.
   
Дякую за пораду. Але в часи Сталіна-Берії все лише покращувалось! Цілеспрамований розвал почав Хрущов. А вбили Сталіна та Барію саме щоб все це здійснити.
40 роів розвалювали Союз! При чому нищили не лише економіку, але й освіту, науку, свідомість громадян і т.д...

Зараз наступна фаза цього рпоцесу.
   
До річниці першого бою УПА — бою з нацистами — у вільний доступ виклали колекцію документів.

61 документ відображає збройне та інформаційне протистояння між німецькими окупантами та Українською повстанською армією і підпіллям Організації українських націоналістів.

Колекцію підготували Центр досліджень визвольного руху спільно з Архівом СБУ та опублікували на Е-архіві визвольного руху. Її публікація є частиною національної інформаційної кампанії «УПА — відповідь нескореного народу».

Ознайомитися та скопіювати архівні матеріали можуть усі охочі в Електронному архіві визвольного руху avr.org.ua за посиланням

http://avr.org.ua/index.php/ROZDILY_RES?idUpCat=1127&pc=100&sort=1&fd=date&pv=1 

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія