Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
28 липня 2021 15:49:57
автобан - це не просто гарна дорога. Гарна дорога - це за замовчуванням для будь-якого шляху. Це відсутність перешкод. Це або повністю шляхопровід як у японців, наприклад, або часті підйоми над кожною дрібною дорогою. Платня береться не за асфальт, а за рясні залізобетонні конструкції на шляху. Та іншу супутню інфраструктуру.
2
28 липня 2021 14:59:31
на новий рік, скоріш за все, піднімуть.
3
28 липня 2021 13:47:57
платними мають ставати шляхопроводи. Тобто їдеш ти по дорозі. Навколо світлофори, перехрестя, велосипедисти, - швидко їхати не вийде. А над тобою паралельно йде шляхопровід. Там без перешкод летять автівки. І ти такий, ну його нафік, поїду за сто гривень, зекономлю час.

Заїхав на платну, зупинятися не треба, приємний жіночій голос просто повідомляє про факт платності. Летиш. Догнав до точки, з'їхав. Жіночій голос каже який кілометраж, скільки знято з картки.

Ось такий сервіс нам потрібен. Такі інвестиції.
4
28 липня 2021 12:11:58
в них безліч ресурсів, які захід на пару з місцевими олігархами тихенько дерибанять. Поки це робиться, нічого не вдіяти.
5
26 липня 2021 17:45:34
:facepalm1:

Напевно ніколи раніше не було аварій
ти не повіриш не було, за всі роки один раз серед зими дроти було порвало від обледеніння і то менше ніж за добу все полагодили.
світло не вимикали практично ніколи, хіба що пару раз по вулиці коли злісних боржників від електрики відрізали.
Коли у тебе останній раз не було світла?

наприклад, у мене практично кожну ніч немає. Трансформатор на підстанції зі зламаною анцапфою. На підстанції постійно 250 вольт. З урахуванням перекосу фаз, практично всю ніч реле напруги тримає мережу вимкненою, оскільки перевіщує 255 вольт. Погоріла техніка, листи зеленому від мешканців, постійні скандали.

Ось такий реальний сервіс.
6
25 липня 2021 22:45:39
у нас донецьксталь реорганізують в підрозділ метінвесту. Зарплатню зменшують, люди звільняються. Красота.
7
23 липня 2021 23:01:48
Вірус расповсюджується саме через нозальне дихання. Тобто носити маску з відкритим шнобелєм, це все одно що не носити.

???
ой лі?
8
23 липня 2021 23:01:16
Показати зображення...

ніяких наукових підстав для такого малюнку
9
23 липня 2021 22:58:11
на Донбасі посуха. Вчора вночі пару хвилинок дощик після довжезної багатоденної сонячної спеки. На ранок від дощику майже не лишилося слідів. І далі знов прогноз на десять днів Сонце.
10
23 липня 2021 22:57:47
Невже ще хтось кацапам вірить?

сховища. Ми влітку закачуємо туди для Європи, щоб взимку, коли споживання вище за видобуток, це компенсувати.
11
21 липня 2021 17:49:50
голос чудовий. Але чистий тайм чіпляє до мурашок, а в міксі просто приємна пісонька.
12
21 липня 2021 17:40:28
треба уважно дивитися на рейтинг цієї партії після такої заяви. Це багато чого скаже про поляків.
13
21 липня 2021 01:56:20
реклама гласить: навіщо тобі алкоголь якщо навкруги такі дівчата?
14
20 липня 2021 18:57:38
гаразд, нехай нам треба випарувати 1 грам вологи. Питома теплота пароутворення 2,4 МДж/кг. Тобто нам треба 2400 джоуля подати для грама. Крути як завгодно, а джоулі подай. Причому, всі їх подай на воду.

Духовка найпростіше рішення. Професійні дорогі сушарки є де-факто просунутими духовками.
15
20 липня 2021 18:33:51
і це найточніша відповідь!
найточніша відповідь духовка. Практика. Люди так сушать пластик перед 3д друком. Вакуум охолоджує при випаровуванні, замороження, і нова енергія довго приходить. Дихання вологе і надовго не вистачить. і Бернуллі не буде працювати - це пляшка, а не труба.
В духовці пляшки поплющить від тепла, навіть при t80oбуває
16
20 липня 2021 18:29:52
поставить пляшку на стол, дуть над горлышком горизонтально (не внутрь!)
і це найточніша відповідь!

найточніша відповідь духовка. Практика. Люди так сушать пластик перед 3д друком. Вакуум охолоджує при випаровуванні, замороження, і нова енергія довго приходить. Дихання вологе і надовго не вистачить. і Бернуллі не буде працювати - це пляшка, а не труба.
17
20 липня 2021 18:16:53
Але ніколи тиск в пляшці не буде нижче атмосферного.
добре. витисни  з неї повітря і закрий, а потім подумай чому вона деформована залишається поки не відкриєш
Знову робиш висновки помилкові.
Власне те що вона деформується і є результатом того що всередині НЕ створюється розрідження.
Якби це була стальна товстостінна посудина, то там як раз по причині зберігання форми і було б можливе розрідження.
В мякій пляшці, або в гумовій кульці чи мячі розрідження НЕ будет (ну в пляшці за рахунок пружності стінок можливо дуже незначна різниці тисків - як підрахував на попередній сторінці десь на рівні 1-2% від атмосферного тиску, це не розрідження, цього не досить навіть на зміну температури на 1 градус)

закон гука. Невелике буде. Хоча однозначно краще у статичному посуді розташувати пляшку і його вже вакуумувати.
18
20 липня 2021 10:48:56
а от БОЙКОТ кацапського колумб трейд    верне їх до тями або вишвирне з ринку

більшість людей і так розуміє хто це такі. Вони годуються з окремих лохів. Один лох - і готовий надприбуток.
19
20 липня 2021 10:40:01
підніми тарифи, а прокурорам-суддям зарплатню. Збільш кількість ментів та чиновників. Більше кредитів. Добивай безкоштовну медицину. Добивай енергетику. Постав нас в залежність від рашки. Постав своїх на потоки...

якось так виходить, що ми хронічно обираємо саме таких кандидатів. Їх дії послідовні та непохитні.

нормального ми не оберемо.
20
19 липня 2021 11:15:06
мазутом будут топить, газ только для подсветки,
давно котлы городского ЦО уже мультитопливные
на Донбасі наші котельні колись були вугільні. Читай, халявні. Розташування було далеко за межами житлової забудови. Зараз перевели на газ. Розташування котелень у дворах. Про повернення до вугілля не може йти мови.
"Модернізація" призвела тільки до погіршення ккд. ІТП в будинках немає. Більшість норм порушуються. Це треш, що "модернізатори" роблять з централізованим опаленням.
не знаю что там на донбасе делают.....  в центральной Украине наоборот спрыгнули с газа много лет назад, восстановили угольную, но очень эффективную систему ( не лопатой уголь в топку бросают)  и работают.

молодці. Це в якій області?
21
19 липня 2021 11:06:24

мазутом будут топить, газ только для подсветки,
давно котлы городского ЦО уже мультитопливные

на Донбасі наші котельні колись були вугільні. Читай, халявні. Розташування було далеко за межами житлової забудови. Зараз перевели на газ. Розташування котелень у дворах. Про повернення до вугілля не може йти мови.
"Модернізація" призвела тільки до погіршення ккд. ІТП в будинках немає. Більшість норм порушуються. Це треш, що "модернізатори" роблять з централізованим опаленням.
22
14 липня 2021 13:22:36
Дачний будинок -подвійна стінка в півцегли один шар, зсередини утеплено мінватою під гіпсокартоном/вагонкою.

а мінвата ще й мабуть рулонна. Злежалася.

Всередині пінопласт полюбе дасть точку роси і в собі і в цеглі. Тому точка роси гарантує намокання, і ключову роль грає швидкість висихання.
Якщо утеплювач ззовні, то він запобігає охолодженню стіни. Стіна залишається більш теплою. І така стіна швидше висихає. Чим більше утеплювача, тим тепліша і відповідно сухіша стіна. Тому намагаються класти більше утеплювача.
Якщо утеплювач всередині приміщення, то він, навпаки, не пускає тепло в стіну. Стіна буде залишатися холодною, а холодна повільніше висихає. Тут вже утеплювач заважає.

Тому достатньо 5 см. Краще не пінопласт, а еппс. А про цеглу подбати щоб менше намокала від косого дощу, добре продувалася вітром.
23
14 липня 2021 12:41:58
Чи не мало в нашому кліматі 5см, як там з точкою роси, коли утеплювати панельку?

панельку можна спокійно. Але ось прям зараз проектуємо магаз з газобетону. Там по утепленню проходить пінопласт 5см, а беремо 10см саме із-за точки роси. 5см також можна було б, якщо б рік відстоявся газік, випустив вологу. Це як хвилі. Хвиля зволоження змагається зі хвилею висихання. Сухий газоблок (чи бетон) буде мати більшу хвилю висихання.

і ще купа факторів діє при проектуванні. В тому ж закладі планується лінія на пару десятків метрів холодильників вздовж стіни (з виносним холодом). Точка роси буде задом наперед. Ззовні спека, всередині холод. Щоб підстрахуватися від подібних факторів краще брати утеплювач з запасом.
24
14 липня 2021 11:50:38
я вам розповім в чому полягає безумство централізованого опалення в українському виконанні. Є така штука як індивідуальний тепловий пункт (ІТП), який встановлюється у підвалі багатоповерхівки. Він перетворює високу температуру та тиск у магістралі на потрібні параметри щоб не витрачалося зайве тепло, не перегрівалися батареї.

У нас є два підходи. Перший: всім пофуй, ніякого контролю в будинку не відбувається, десь третина тепла витрачається марно. Другий: пиляють гроші та встановлюють ітп тищ за 200, який потім не працює/ремонтується із-за надмірної складності.
Правильним підходом було б в наших умовах встановити два відносно недорогі елементи в кожен будинок: погодозалежний контролер та на обратці двоходовий клапан яким би той контролер придушував занадто великий струм теплоносія по батареям мешканців. За невеликі гроші платіжки мешканців суттєво би поменшали.

Жекам то треба? Ні. Мешканцям? І тим насрати. Єдиний хто турбується - євросоюз. Дають 40% компенсацію витрат на теплозбереження. Але і з євросоюзними грішми є проблема. В питаннях утеплення є точка оптимума, коли то утеплення відбивається. У випадку ІТП - розумним вибором є контролер та клапан. Він окупиться. В утепленні стін окупаються 5 см пенопласту. Наступні додаткові 5 см дадуть в рази менший ефект від перших 5 см. А ще наступні 5 дадуть дадуть взагалі такий мізерний ефект, що тільки під тиском програм євросоюза таке роблять. Євросоюз дає гроші тільки на дуже дороге утеплення, яке навіть за наявності компенсації 40% має сумнівні перспективи окупності.

українці в багатоповерхівках або не роблять взагалі ніхера, або витрачають шалені гроші на утеплення, яке не окупиться. Ось в цьому безумство.
25
13 липня 2021 23:19:22
розводять на нові котельні, скоріш за все.
Де їх будувати в мегаполісі?

у нас одну на території зачиненого дитсадка побудували. Іншу втиснули у дворах. Котельні подрібнішали, не такі великі як радянські.
26
13 липня 2021 23:15:13
розводять на нові котельні, скоріш за все.
27
13 липня 2021 14:24:20
як захищається від патогенів дохтур? Антибіотики. Ядерна бомба для мікробів. А як захищає організм? Наприклад, підгодовує жрачкою свої лактобактерії. Вони утворюють захисну плівку та відсіюють патогенів.

в цілому більшу частину роботи організму виконують мікроби. Це наші чорнороби, яким організм свідомо виділяє ресурс на виконання певних видів робіт.
28
13 липня 2021 12:25:19
ситуація ще гірша ніж зі стрерненко. Цього разу тримають тупо місяцями в ізоляторі.
29
7 липня 2021 10:22:10
доки не придушили дрібних провайдерів, буде дешевий та якісний. Вони між собою жорстко конкурують.
30
3 липня 2021 16:51:23
західна система не найвдаліша щоб її копіювати. Чесно. Там великі трабли. Ми можемо ввести сімейних лікарів. Ми можемо ввести на кожні 70000 населення штат професійних лікарів. І це буде дурня. Наруга над логікою.

Нахера нам оплачувати сімейних? Нахера тримати хирурга в маленькому місті, у якого немає практики? А перед цим його 100500 років вчити. А потім жалітися, що навчили по старим підручникам.
31
1 липня 2021 21:57:43
у нас по 60 її продають. Кожного дня жеру. Смачна, велика, без хробачків.
32
1 липня 2021 21:45:23
а че это за велик такой? сколько скоростей?
брал на прокат, 100 грн - 1 час ) особо не вникал что за бренд, был всего один бренд )) скоростей 5 или 6.

родич мтб, нащадок. Вілки немає. Передніх зірочок немає. Характерний фетбайковий обод.

і як воно по пісочку? Звичайні вели то зариваються, то падають.
33
1 липня 2021 21:29:00
а че это за велик такой? сколько скоростей?

фетбайк. Судячи з фото, не залишає слідів на піску.
34
1 липня 2021 18:09:05
Що таке Морські закони проти принципу непорушності кордонів? Та ніщо. Після ковтання анексції Криму ковтнуть все.
після незаконного перекриття керченської протоки до жовтня, рашка отримала найбільші морські навчання у Чорному морі. І тепер знов підвищує ставки. Сумніваюся, що таке проковтнуть. Якщо зробити нормою морський бандитизм, то під загрозою опиняється вся світова економіка.
Так само говорили і про окупацію Криму. Ковтнули.
Йти в азов має саме укр корабель.

зараз інше. Раша загрожує морському обміну товарами з Україною. Це вже не тільки внутрішня справа України.
35
1 липня 2021 18:02:40
Що таке Морські закони проти принципу непорушності кордонів? Та ніщо. Після ковтання анексції Криму ковтнуть все.

після незаконного перекриття керченської протоки до жовтня, рашка отримала найбільші морські навчання у Чорному морі. І тепер знов підвищує ставки. Сумніваюся, що таке проковтнуть. Якщо зробити нормою морський бандитизм, то під загрозою опиняється вся світова економіка.
36
30 червня 2021 01:20:47
люди на минулих виборах пали жертвою власного бажання щось змінити у країні. Не хотіли продавати голос. Чесно хотіли перемін, але не знали як.

Спочатку дали владу зеленому. І це було правильно. А потім дали йому абсолютну владу. Нема слів виразити, наскільки це було помилкове рішення. В результаті отримали не того, хто буде боротися з системою, а того, хто в черговий раз її очолив. Зеля для проформи деякий час поламався, а потім пішов користуватися диктаторськими можливостями на повну катушку. Отой нещодавній сраний кіркоров - яскрава демонстрація, як він використовує абсолютну владу.
37
29 червня 2021 12:01:18
не зрозумів причини через яку поліцаї вчепились до реквізиту  :S

+1
стрибали ще на ньому. Ламали.
38
28 червня 2021 10:12:45
И шо? до сих пор ни одного раскаявшегося? От горэ. B-)

якщо ЛАТРА бажає порадіти, то на Донбасі більшість розчарувалося.
39
28 червня 2021 10:09:48
модернова церква. Цікаві рішення.
40
27 червня 2021 21:15:17
ніхто не каже, що ми маємо піти шляхом Китаю. Ми не можемо копіювати їх правила - вони не пристосовані під нас. Нас чекає фіаско при тупому мавпуванні.

принципи
Які саме принципи? Формалізуйте. 

про кожен можна довго розповідати. Постійно додаючи, розгортаючи, деталізуючи. Це ж не свод правил.

Один ключовий для нас принцип названий вище. Держава невпинно штовхає бізнес становитися більш професійним. Якщо там це робоча жива стратегія, яка покроково реалізується, з розумінням що для чого, то у нас, в кращому випадку, окремі елементи у вигляді культа карго.

Повна версія