Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тесла захерачила всех остальных

Тесла захерачила всех остальных

   
Re: Тесла захерачила всех остальных

Тесла уже досягла лимон авто на рік  8-)
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

на ринку України навряд чи так все виглядає
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

на ринку України навряд чи так все виглядає
Это капитализация компании а не продажи
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

на ринку України навряд чи так все виглядає

Ехал в Одессу по трассе. На встечу автовозы с битками из штатов... Каждая десятая - тесла.
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

Это капитализация компании а не продажи

цілком може виявитись бульбашкою
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

цілком може виявитись бульбашкою
Будем посмотреть я пока акции не продавал  :-)o
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

Тесла захерачила всех остальных
И близко нет. Это теслу захерячили. И уже давно.

https://www.breakinglatest.news/business/global-electric-car-sales-in-july-byd-beats-tesla-it-and-transportation-cnbeta-com/
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

 
Вот когда у каждого второго фупчика будет тесла - тогда и поговорим...
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

Биткоин тоже
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

И близко нет. Это теслу захерячили. И уже давно.
Показати зображення...
https://www.breakinglatest.news/business/global-electric-car-sales-in-july-byd-beats-tesla-it-and-transportation-cnbeta-com/

По перше, мова йде про market capitalization а не про кількість електоросамокатів що BYD випускає.

По друге, згадувати BYD в пристойному суспільстві є поганим тоном через кількість вкрадених технологій захищених патентами та судових покликів від Фокскон, Соні та інших.
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

цілком може виявитись бульбашкою

Може бути переоцінені, але важко сказати напевне. Тесла має великий бізнес та потенціал поза межами автомобілебудування, пропонуючи рішення як для великих гравців на ринку електропостачання, так і для кінцевих споживачів.
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

А казали шарлатан...
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

Може бути переоцінені, але важко сказати напевне. Тесла має великий бізнес та потенціал поза межами автомобілебудування, пропонуючи рішення як для великих гравців на ринку електропостачання, так і для кінцевих споживачів.

Всеодно зависока капіталізація...... ....... Ви вкладайте звичайно та насолоджуйтесь зростанням, але я пасс..........
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

Афтар, напешы тему "Васадзе захерачил несколько поколений автомобилистов в Украине"
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

згадувати BYD в пристойному суспільстві є поганим тоном через кількість вкрадених технологій захищених патентами та судових покликів від Фокскон, Соні
Чистое пропагандонство. Без пруфов, естественно.
Где эта куча? И не позовов, которые пшиком кончились.
Относительно электромобилей -- серийные электромобили BYD уже бегали по дорогам, когда тесла еще и не задумывалась о них.
Что касается количества выпускаемых электричек, то BYD и Тесла давно конкурируют за первенство, с переменным успехом, например:

Сейчас BYD рванул прилично, после восстановления из-за Ковида. Сможет ли его догнать Тесла -- посмотрим.
Сейчас в Кита есть несколько очень динамично развивающихся новых производителей, которые если через пару лет сделают по продажам электромобилей суммарно BYD+Тесла, то никто и не удивится.


Останнє редагування: 24 жовтня 2021 10:44:36 від OlegP
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

щодо Тесли і решти - ринок має свої механізми
убивці айфону з'являються щокварталу і альтернатива вінді для десктопів також
єдина проблема - ринку на них начхати, навіть якщо залити продукцією всі торгівельні площадки
те ж стосується і ринку електромобілів, де посунути Маска в найближчі роки неможливо
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

Сейчас BYD рванул прилично, после восстановления из-за Ковида. Сможет ли его догнать Тесла -- посмотрим.
Это как Apple и Ведроид :) Кто гонится за самым дешевым сегментом есть компании которые таргетят людей с баблом
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

В Германии продажи тесла и Гольф почти сравнялись и разница составляет 500 автомобилей в месяц. Это конечно благодаря гос субсидиям на покупку электромобилей, но все же. Гольф десятилетиями является лидером продаж в Германии. 6800  продажи Гольф, 6300 Тесла.
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

А казали шарлатан...
Та то шарлатани так казали (і кажуть)  :-)o
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

Интересно, как электричка в нашем климате зимой? Как Запор? Все стёкла заморожены, ни хера не видно, водила отбивает зубами чечётку?
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

Интересно, как электричка в нашем климате зимой? Как Запор? Все стёкла заморожены, ни хера не видно, водила отбивает зубами чечётку?
Доля электричек в Норвегии 54%
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

Звичайно, звєзда зажигала гіперлупів та іншої муйні від якої тільки чешеш лоба ще не досягнув піку так як попав в струю суспільного запроса на нове техно чудо, і він ще на тій волнє катається і стриже купон хайпа. Але здається вже з статусу гуру потихенько випадає, але то лише мені здається. В развітом мірє і не тільки є запрос на гуру, тєхно бабло чудєса, і ті хто вміє задовольнити той запрос базаром є в центрі уваги і на них льється золотий дощ, що в свою чергу притягує до корита відвертих шахраїв, і все більше. Що там десь 15% корпорацій в індексі топ 500 ніколи не заробили доляра прибутку, живуть і добре живуть хайпом.
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

Більша частина капіталізації Тесли це хайп генія хайпу
   
 :facepalm: фантастика, компания имеет 2 % рынка, а стоит больше чем все остальные производители. маск гений  :weep:
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

Питання в тому яку долю ринку вдасться захопити теслі

Наразі це 1 млн машин з 67 млн

Зможуть вони доїти хоча б до 5% ринку?
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

Машина по суті гівно
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

Машина по суті гівно

Машина - super!

   
Re: Тесла захерачила всех остальных

Машина по суті гівно

Слав, ти справді бронко замовив?
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

Машина - super!

https://youtu.be/JzgwcTZsgDY
проскролив до моторчіка в ручкє двєрєй, вершина ідіотства само по собі, не враховуючи рекет тесла побудувала на ремонті. Але на таке техно чудо є запрос у мас. Ну якщо справжнього чуда немає хай хоч дверна ручка буде футористичною.
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

Машина - super!




Машина норм........ ходе добре, але там купа нюансів........... Мустанг мак і трохи кращий........
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

Машина норм........ ходе добре, але там купа нюансів........... Мустанг мак і трохи кращий........
=======================
Uki_ ???
Скільки сьогодні приємних повернень. (tu)
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

Машина норм........ ходе добре, але там купа нюансів........... Мустанг мак і трохи кращий........
Так мустанг кращий
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

Слав, ти справді бронко замовив?
Ні замовив іншу , але машини немає

Проблема напівпровідників кажуть
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

Ні замовив іншу , але машини немає

Проблема напівпровідників кажуть

Я повз бронко не можу просто так пройти....... машина бомба........ але черга на рік, кажуть........... шо ти замовив?
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

Я повз бронко не можу просто так пройти....... машина бомба........ але черга на рік, кажуть........... шо ти замовив?


Та поки не хочу говорити
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

Та поки не хочу говорити

Щось менше за Ламбу Урус не буде відповідати "статусу"))
   
Я повз бронко не можу просто так пройти....... машина бомба........ але черга на рік, кажуть........... шо ти замовив?

 :facepalm: какое бронко, только ренглер  X( авто, а все остальное подделки  :laugh:
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

:facepalm: какое бронко, только ренглер  X( авто, а все остальное подделки  :laugh:

ти просто не бачив Бронко........ вранглер - це подєлка в порівнянні з бронко....... зайди на форд та подивись, пощупай......
   
ти просто не бачив Бронко........ вранглер - це подєлка в порівнянні з бронко....... зайди на форд та подивись, пощупай......

 :facepalm: у меня форд под боком, видел я его. я ренглер давно юзаю, сколько раз хотел соскочить и не нашел авто лучше чем он.  X( 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія