Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сметанка :bueee:

Re: Сметанка  :bueee:

головне що без холестерину. Це був головний аргумент моєї мами, коли я її вмовляв кинути їсти цю гидоту.

Ти пинципово проти маргарину як такого? Чи проти цього конкретного?
Бо якщо у твоєї мами проблеми з холестерином, а після 50-60 вони практично у всіх є, то натуральне масло краще не їсти.
І маргарин, тоді буде хорошим виходом, для тих, хто не хоче доклрінно змінювати свої звички, але не може їсти все як в молодості.
   
Re: Сметанка  :bueee:

. Почитав вдома склад

тепер перейди на інший рівень і читай склад до того,як купувати-має допомогти

 :laugh:
   
Re: Сметанка  :bueee:

+==================================================================+
Вміст холестерину в продуктах НЕ ВПЛИВАЄ на кількість холестерину в організмі! Ще встановлено ще 40-45 років назад і ніким не спростовано. Холестерин синтезується в організмі навідь якщо не з"їсти жодної молекули. Важко жити невігласам, що не знають хімії!

Ситнезується, але якщо надлишок холестерину надходить з їжею, то він відкладається про запас, а от ці запаси можуть стати причиною серцево-сідинних захворювань.
Те що добре дітям не зажди добре людям пожилого віку і навпаки.
   
Re: Сметанка  :bueee:

ось цей марнарин.

Показати зображення...

Це люблю, бо з нього бутерброди добре робити - не замерзає в холодильнику і не стає твердим. Може не так добре для здоров'я, але стільки я того масла їм..
   
Re: Сметанка  :bueee:

Це люблю, бо з нього бутерброди добре робити - не замерзає в холодильнику і не стає твердим. Може не так добре для здоров'я, але стільки я того масла їм..

Та ну...
   
Re: Сметанка  :bueee:



То це нехай єврогеї, зі своїми єврогейськими стандартами, під сметанними назвами стоживають сметану, а ми будьмо хитріші - українці в Україні.

Останнє редагування: 11 липня 2016 01:03:10 від хутір
   
Re: Сметанка  :bueee:

Так и на лице указано, что это не сметана, а сметанКа.
Точно также масЕлКо почти 100 процентов будет не маслом, а маргарином, а твороЖОК не творогом, а неким продуктом рослынного походження.

Это такой хитрый маркетинговый ход. Получается, что производители ничего не нарушают, ведь они и пишут, что это не сметана, а сметанка...

при желании можно выебать
союз защиты потребителей или как там его
вполне мог бы
   
Re: Сметанка  :bueee:

+================================================================================+
Правда в тому, що для твого шлунку, кишковика та взагаля - організму, байдуже джерело походження білків, жирів та вуглеводнів, що твій організм споживає. Головне - щоб там були потрібні речовини і мінімум - непотрібних, тобто токсичних. Все одно в кишковику всі ці речі розщеплюються на амінокислоти, глюкозу-фруктозу та гліцерин і жирні кислоти. Бо лише в такому вигляді вони всмоктуються тонкими кишками. Це - загальна схема і працює вона для ВСЬОГО живого.
Маразм-фантазії на таку тему я особисто бачив у французському супермаркеті: молоко без жиру - 2.5 євро, молоко 2.5% жиру - 1 євро. Щоб молоко без жиру було смачніше - до нього рекомендували додавати вершкове масло. За додаткові гроші...

И так не только во Франции. Дело в том, что для контролированного обезжиривания молока нужны дополнительные операции.
Точно так же как для получения кефира/ряжанки без лактозы. Эти операции стоят денег, что и отражается на цене.
   
Re: Сметанка  :bueee:

Як вам склад?

Заменитель молочного жира (жиры рафинированные дезодорированным), сухое обезжиренное молоко, стабилизационная система (крахмал модифицированный кукурузный, желатин, пектин, камедь гуарового дерева), чистая культура молочнокислых бактерий.

Нормальний склад. Просто відновлюють молоко з сухого та додають необхідні бактерії щоб перетворили його в сметану. Зараз все так робиться.
   
Re: Сметанка  :bueee:

на упаковке должно быть написано не сметанка, а сметана.
тоже самое творог, а не творожок
   
Re: Сметанка  :bueee:

на упаковке должно быть написано не сметанка, а сметана.
тоже самое творог, а не творожок

сметана есть вполне определенный нормами натуральный продукт
данная "сметанка" нормам сметаны наверное не соответствует
   
Re: Сметанка  :bueee:

Взагалі- то, на упаковці зазначено, що до складу входять вершки коров'ячі. То вже не так погано.

Так, на кілограм продукту майже два грами вершків.
   
Re: Сметанка  :bueee:

при желании можно выебать
союз защиты потребителей или как там его
вполне мог бы

Это если будет закон соответствующий, запрещающий использовать подобные словоформы в неподходящих случаях.
   
Re: Сметанка  :bueee:

тю... просто на пачке более менее правдивый состав написали... другие бодяжат точно такуюже лабуду, но не пишут.... тебе легче от этого?
   
Re: Сметанка  :bueee:

Это если будет закон соответствующий, запрещающий использовать подобные словоформы в неподходящих случаях.

для этого закон не нужен
вернее их уже есть
желание нужно
и пара смачных пендалей обществу защиты потребителей
   
Re: Сметанка  :bueee:

Показати зображення...

З одного боку це явно лайно, з другого - виробник достатньо чесний, написав все як є.

По правилах, першими мають йти ті складові, який в продукті найбільше - тобто молоко і вершки. Правда як чисті культури бактерій уживаються з замінником молочного жиру туманно уявляю.

Але боюсь, що такий склад у більшості сметан, навіть тих, які декларують, що крім чистих вершків нічого нема.
   
Re: Сметанка  :bueee:

ну может кого пучит от натуральной молочки или аллергия, будут хавать этот продукт и нахваливать. :gigi:
   
Re: Сметанка  :bueee:

Сметанку краще купити на ринку домашню, але перевірену.
   
Re: Сметанка  :bueee:

Сметанку краще купити на ринку домашню, але перевірену.
Як ви перевіряєте "домашню" сметанку?
   
Re: Сметанка  :bueee:

Как можно сначала покупать, а потом смотреть что купили?
 :facepalm:

ЗЫ - берите Простоквашино, много лет тарюсь и не парюсь





   
Re: Сметанка  :bueee:

Я теж купився на ціну. Сказали, що сметана збирана дешево.
Насправді сметанний продукт у відрах 5-10 кг, перефасовують у 0,5 літрів.
https://www.opishnyanka.com.ua/products/smetana-opishnyanka-paket-400g/
Дуже біла (тепер ще може й пофарбують). На смак важко відрізнити.
   
Re: Сметанка  :bueee:

Сметанка

Вона тому і сметанка, бо то замінник.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія