Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Жена Зеленского красотка

Re: Жена Зеленского красотка

Вам би, пане, щось заспокійливе попити. Попереду - ще три тижні, так і згоріти недовго :D

саме зараз я напрочуд спокійний. Сам собі дивуюсь
   
Re: Жена Зеленского красотка

А можна, я її буду називати повією?

Ну, клоун же назвав повією УКРАЇНУ. То чому я не можу називати так дружину клоуна?
Пидрам сейчас можно. Понимаем - люди в трауре, хотят поторговаться. :lol:
   
Re: Жена Зеленского красотка
Bmx

Кличте санітарів :facepalm1:

(tu)
   
Re: Жена Зеленского красотка

Це вже гілка переобування порохатих?


...не заходячи на першу стадію , проходячи всі проміжні, відразу на п*яту стадію неприйняття... :gigi:
   
Re: Жена Зеленского красотка

Хорошая леди будет

Перша леді, котра спілкується на пріблатньонном языке.
   
Re: Жена Зеленского красотка

А можна, я її буду називати повією?

Ну, клоун же назвав повією УКРАЇНУ. То чому я не можу називати так дружину клоуна?

доповідь.
   
Re: Жена Зеленского красотка

Пидрам сейчас можно. Понимаем - люди в трауре, хотят поторговаться. :lol:

Я ще раз ставлю цілком конкретне питання: клоун назвав Україну ПОВІЄЮ. А я Україну люблю.
Отже, чи маю я право називати повією дружину клоуна - яку він любить?
Клоун назвав Україну ПОВІЄЮ. А Україна - це наша мати.
Чи маю я тепер повне право називати повією мати клоуна?
   
Re: Жена Зеленского красотка

Не просто можна. Треба. Нехай обидва здохнуть, тварюки

доповідь.
   
Re: Жена Зеленского красотка

доповідь.

І за що?
Повторюю для тих, хто у бронепотязі...
Я ставлю цілком конкретне питання: клоун назвав Україну ПОВІЄЮ. А ось я Україну люблю.
Отже, чи маю я право називати повією дружину клоуна - яку ВІН любить?
Клоун назвав Україну ПОВІЄЮ. А Україна - це наша мати.
Чи маю я тепер повне право називати повією мати клоуна?

Це реальне питання, яке має поставити собі і клоуну сьогодні КОЖЕН справжній патріот України!
   
Re: Жена Зеленского красотка

Не писти, гандон поросячий. Только пережившие менингит могут в том скетче увидеть оскорбление Украины. Или недоноски, что сами так считают. От ты из таких. похоже.
   
Re: Жена Зеленского красотка

Не писти, гандон поросячий. Только пережившие менингит могут в том скетче увидеть оскорбление Украины. Или недоноски, что сами так считают. От ты из таких. похоже.

- Русіш культуріш?
- А хуліш!
   
Re: Жена Зеленского красотка

Перша леді, котра спілкується на пріблатньонном языке.
ну, у жены януковича язык совсем народным был. но мне она нравилась, не сильно  запуганная была, живая.
 
Марина Порошенко красавица, но как кол проглотила, похоже, лишний раз вздохнуть не решается.
Жена Макрона говорила, если журналюги не врут, что Меланья Трамп ей симпатична, но жизнь у нее не позавидуешь - всего боится. Так Марина более тягостное впечатление производит.

Короче - даешь свободу первым леди, которые мучаются под гнетом мужей-тиранов! :gigi:
   
Re: Жена Зеленского красотка

Вологда, залезь под шкон палисад к своим сефардам собутыльникам. Допивай остатки бояры - в вашем штабе лабухи больше не нужны. "Загремели под фанфары"(С) :lol:
Будешь, в переходе на балалайке зарабатывать.

Останнє редагування: 1 квітня 2019 22:37:41 від SOUTH BLOOD
   
Re: Жена Зеленского красотка

Це вже пішли погрози?

Ну  Вам, як філологу, має бути знайомим значення слова морги.      :)
А, як ФУПчику з 13річним стажем - те, про які морги марить Гонта.

А відносно повії - називайте, на здоров'я.         [ua]
   
Re: Жена Зеленского красотка

до речі ,а шо наш ієгуді каже про реституцію? :)
   
Re: Жена Зеленского красотка

ну всьо, почали надрачувати. :lol:
   
Re: Жена Зеленского красотка

Не просто можна. Треба. Нехай обидва здохнуть, тварюки
:dopovid:
   
Re: Жена Зеленского красотка

Кажуть, що Пєця підкаблучник Марини. Наскілтки це правда? Хто в темі?

хто каже ?

одна баба у вашому засратому селі ?

таджик в каптьорці в москві з болгаркою ?

   
Re: Жена Зеленского красотка

доповідь.

Вуаля  :laugh:

ТП жосско кинула підписку

А може професійна солідарність

   
Re: Жена Зеленского красотка

Жена Зеленского красотка

Ідіотка.
Які бувають діти від дегенерата?   Вніманіє правільний отвєт: такі самі дегенерати, та ще й коефіціентом. Наркомани, алкоголіки, психопати.

У Лєвітана (того що "От совєтского информбюро") була дочка, а у неї син. І от чим скінчилося.

"Дочь Левитана насмерть забил собственный сын.
Трагедия произошла в субботу в доме единственной дочери величайшего диктора Советского Союза.
Милиция взломала дверь в квартиру Судариковых. Наталья Юрьевна лежала на кухне. Она была мертва. Ее сын Борис стоял над телом и поливал на свои руки воду из ковшика - отмывался от крови. "

Це досить типова історія.  Психопати, алкоголіки, наркомани, вішаються, ріжуть один одного, сходять з розуму...  І все тому що "красотки" вискували заміж за "перспективних" дегенератів. А перспектива - он яка.

Як дещо двозначно зауважив Клімов "Договоры с дьяволом подписывают кровью".
   
Re: Жена Зеленского красотка

І за що?
Повторюю для тих, хто у бронепотязі...
Я ставлю цілком конкретне питання: клоун назвав Україну ПОВІЄЮ. А ось я Україну люблю.
Отже, чи маю я право називати повією дружину клоуна - яку ВІН любить?
Клоун назвав Україну ПОВІЄЮ. А Україна - це наша мати.
Чи маю я тепер повне право називати повією мати клоуна?

Це реальне питання, яке має поставити собі і клоуну сьогодні КОЖЕН справжній патріот України!

Маєте повне право назвати. Це буде скетч такий.

І в гілці всіх жулько-клоунів назвати пiдapacaми, бо це правда
   
Re: Жена Зеленского красотка

Не писти, гандон поросячий. Только пережившие менингит могут в том скетче увидеть оскорбление Украины. Или недоноски, что сами так считают. От ты из таких. похоже.

Ага. Если тоже самое сказать о жене зеленнского то это не будет оскорблением.
Запомним
   
Re: Жена Зеленского красотка

Дебил, откуда ты вылезло, чмо? ФУП надо читать, шоб знать о чем речь, а не только срать на него ходить. :facepalm1:

доповідь на бидло
   
Re: Жена Зеленского красотка

Не писти, гандон поросячий. Только пережившие менингит могут в том скетче увидеть оскорбление Украины. Или недоноски, что сами так считают. От ты из таких. похоже.

Ну якщо ти такий розумний - піди і скажи французу про те, що Франція - це повія. Піди скажи американцю про те, що Америка - це повія. Піди скажи поляку про те, що Польща - це повія. Піди скажи ізраїльтянину про те, що Ізраїль - це повія. Останньому, до речі, можеш ще розповісти про "ебонітові палички" в руках шуцманів в Аушвіці.
Піди, скажи. Ти ж вважаєш, що це - норма. То піди і скажи. А потім напишеш на ФУПі про реакцію... Якщо, звісно, гіпс не заважатиме...

А коли гіпс знімуть - підеш на "друге коло". Спробуєш назвати десь у Саудівській Аравії чи ще десь у тих краях Коран карданом. Або десь в Ізраїлі назвеш Тору шпорою. Або, на худий кінець, десь в Західній Європі назви Реформацію менструацією...
Ну, ти ж, напевно, вважаєш, що називати томос термосом - це теж прикольно, так?

Останнє редагування: 2 квітня 2019 01:37:18 від Філолог
   
Re: Жена Зеленского красотка

Не писти, гандон поросячий. Только пережившие менингит могут в том скетче увидеть оскорбление Украины. Или недоноски, что сами так считают. От ты из таких. похоже.


доповідь на бидло
   
Re: Жена Зеленского красотка

Мда. Даже синежопые не были такими пидарасами как пидры..  :facepalm1:
   
Re: Жена Зеленского красотка

Ну якщо ти такий розумний - піди і скажи французу про те, що Франція - це повія. Піди скажи американцю про те, що Америка - це повія. Піди скажи поляку про те, що Польща - це повія. Піди скажи ізраїльтянину про те, що Ізраїль - це повія. Останньому, до речі, можеш ще розповісти про "ебонітові палички" в руках шуцманів в Аушвіці.
Піди, скажи. Ти ж вважаєш, що це - норма. То піди і скажи. А потім напишеш на ФУПі про реакцію... Якщо, звісно, гіпс не заважатиме...

А коли гіпс знімуть - підеш на "друге коло". Спробуєш назвати десь у Саудівській Аравії чи ще десь у тих краях Коран карданом. Або десь в Ізраїлі назвеш Тору шпорою. Або, на худий кінець, десь в Західній Європі назви Реформацію менструацією...
Ну, ти ж, напевно, вважаєш, що називати томос термосом - це теж прикольно, так?
Та я-то розумный. А вот ты, назвавшись филологом, даже не можешь отличить актера, роль и персонажа, которого он играл. :facepalm1:
   
Re: Жена Зеленского красотка

Мда. Даже синежопые не были такими пидарасами как пидры..  :facepalm1:

Да мы знаем шо тебе янукокович и рыги нравятся
   
Re: Жена Зеленского красотка

Да мы знаем шо тебе янукокович и рыги нравятся
Та не. Мне ВЫ не нравитесь. :gigi: Вы уж друг друга нравьтесь - одного пенька опенки.
   
Re: Жена Зеленского красотка

Ну так шо? Можно про жену зеленского так же шутить как он про Украину? Поржем это же смешно, не ?
   
Re: Жена Зеленского красотка

Та я-то розумный. А вот ты, назвавшись филологом, даже не можешь отличить актера, роль и персонажа, которого он играл. :facepalm1:

Ну так ти теж, коли жартуватимеш про Коран, Тору, Америку чи Голокост, казатимеш, що ти - актор, і тобі можна. Спробуй.
До речі, кілька років тому у Польщі ледь не закрили телеканал за невдалий жарт про українських дівчат-заробітчанок. Про УКРАЇНСЬКИХ, Карл! Не про польських!
   
Re: Жена Зеленского красотка

Не просто можна. Треба. Нехай обидва здохнуть, тварюки
Судя по возрасту сдохнет первым кнуряка. А мы просто в рай попадем)))
   
Re: Жена Зеленского красотка

Я ще раз ставлю цілком конкретне питання: клоун назвав Україну ПОВІЄЮ. А я Україну люблю.
Отже, чи маю я право називати повією дружину клоуна - яку він любить?
Клоун назвав Україну ПОВІЄЮ. А Україна - це наша мати.
Чи маю я тепер повне право називати повією мати клоуна?

доповидь

   
Re: Жена Зеленского красотка

Перша жена теж так нічого була  :love:



   
Re: Жена Зеленского красотка

Та я-то розумный. А вот ты, назвавшись филологом, даже не можешь отличить актера, роль и персонажа, которого он играл. :facepalm1:
І ви, будучи розумною і порядною людиною, гратимете роль, називаючи свою країну повією, своїх жінок (мати, дружина донька) бля*ями, виставляли батька з братом жлобами, на потіху чужим людям? І в чому тут розум і порядність?

Останнє редагування: 2 квітня 2019 07:39:03 від Agni
   
Re: Жена Зеленского красотка

По багато раз повтореному в цій гілці слову "доповідь" я так розумію свобода слова прихильниками заЗеленського вже скасовується...
   
Re: Жена Зеленского красотка

Хорошая леди будет, не то что эта бесцветная моль Марина
красотка?
значить як завше дурепа
Вже показала розкривши морду
   
Re: Жена Зеленского красотка

В мережі в основному старі фотографії.
Взагалі НЕ дуже охайна сім'я. (І Порошенко речі весь час в пом'ятому костюмі.) Пам'ятаю добре виглядав Ющенко.

Я наприклад бачу дружину Зеленського весь час незачесаної, а у самого Зе проблеми з сорочками. Точніше з комірцями.

   
Re: Жена Зеленского красотка

любит видимо мужчин низенького роста, зеленкин ведь 166 :laugh:

   
Re: Жена Зеленского красотка

Перша жена теж так нічого була  :love:

Показати зображення...

это у него уже вторая жена?

ахахахаха
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія