Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Машины во дворах – как навести порядок

Re: Машины во дворах – как навести порядок

Машины во дворах – как навести порядок
В найближчій перспективі ніяк. От після масштабної транспортної кризи у  столиці   почнеться деякий рух у напрямку вирішення і цієї проблеми, бо у суспільства  з'явиться розуміння що щось треба робити.   :-)o
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

а чим заважають автівки у дворах?
стоять собі, нікого не чіпають.
мені не заважають, наприклад
заважають тим,  шо їх дофіга,  і стоять як попало. Якби то була пара машин,  то пофігу.
Взагалі,  двір - це є перший і основний громадський простір для проведення часу і спілкування сусідів. Тому він повинен бути якісно організований.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

от і мені не ясно,  чого не починають (при чому,  не тільки у Львові,  але і взагалі ніде)
В цілому,  як я вже казав,  найпростіше взяти німецьку модель того всього,  то що я чув і що розказували (в тому числі самі німці)  про власне житлову забудову і ті всі нюанси,  як організовано, то в них доволі класно. І єбля там жорстка,  всіх і вся)))

Та тому і не роблять, бо стрижуть капусту . То ж простіше, ніж насправді чимось корисним займатись. В нас он купа комерційного напівлегального самобуду по місті, яке лише життя ускладнює, а ще більше такого ж, тільки повністю легального. І панамер - кондєдат, госпідар. Пля
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

заважають тим,  шо їх дофіга,  і стоять як попало. Якби то була пара машин,  то пофігу.
Взагалі,  двір - це є перший і основний громадський простір для проведення часу і спілкування сусідів. Тому він повинен бути якісно організований.
ну от ви пройшли раз на роботу, раз після. чого ви шоркаєтесь між автівками цілий день?
організуйте місця, якщо автівки вам заважають. а то заважають вам, а вимоги чомусь до власника автівки.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

двір - це є перший і основний громадський простір для проведення часу і спілкування сусідів. Тому він повинен бути якісно організований.
от мені заважать смердючі контейнери для сміття. не можу проводити час з сусідами, коли скрізь сморід
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

от мені заважать смердючі контейнери для сміття. не можу проводити час з сусідами, коли скрізь сморід
ну так хто проти?) їх теж треба нормалізувати якось.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

ну от ви пройшли раз на роботу, раз після. чого ви шоркаєтесь між автівками цілий день?
організуйте місця, якщо автівки вам заважають. а то заважають вам, а вимоги чомусь до власника автівки.
так в тому і фішка,  що двір і прибудинкова територія не тільки для того,  щоб пройтися туди-сюди.
Про організацію місць вище от написав вже приклад.
Взагалі,  місця мають власники ато самі організовувати,  або вибивати в забудовників,  ну і власне зараз вже немало стоянок,  більш менш місця є. Від мене в радіусі 5 хвилин дві,  там є місця.
Ясно діло,  якшо набудувати шпаківень,  де купа народу на квадратний метр,  то діла не буде. Але всім пох - і покупцям,  і владі,  котра собі кишені набиває,  як вище пром написав.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

у нас навіть біля магазинів недосмтатньо місць для парковки. А ви хочете, щоб в районах, які будувались 30 років тому, були парковки. Та можна заасфальтувати двори , не питання. Але який пенс чи інший невласник авта на це погодиться?
А організовані стоянки у нас або забиті, або так далеко, що до них самих ще треба їхати на транспорті
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

так в тому і фішка,  що двір і прибудинкова територія не тільки для того,  щоб пройтися туди-сюди.
Про організацію місць вище от написав вже приклад.
Взагалі,  місця мають власники ато самі організовувати,  або вибивати в забудовників,  ну і власне зараз вже немало стоянок,  більш менш місця є. Від мене в радіусі 5 хвилин дві,  там є місця.
Ясно діло,  якшо набудувати шпаківень,  де купа народу на квадратний метр,  то діла не буде. Але всім пох - і покупцям,  і владі,  котра собі кишені набиває,  як вище пром написав.
автівки не стоять на місцях для відпочинку. я такого не бачив.
стоять на асфальті і так, стоять обабіч дороги.жрдного разу не бачив автівку на газоні. всього навсьго треба відгородити місця, що в нашому місті вже зроблено. недолуго, але зроблено.

основна "проблема" автівок у дворі - це людська заздрість. йде людина на роботу, особливо в погану погоду, а тут сусід сідає в автіку і їде. а тобі пиляти до зупинки 500-900 метрів. от тут і з'являється - понаставляли...
а є друга сторона - ти йдеш пішки, організм працює, дихає свіжи повітрям - все для здоров'я. а той водій обростає жиром та хворіє на серце.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

а чим заважають автівки у дворах?
стоять собі, нікого не чіпають.
мені не заважають, наприклад

почуття прекрасного у кожного своє  :gigi:

   
ну,  так то центр. Там ніколи не буде паркомісць достатньо,  як тимчасових,  так і постійних.
Але от я живу біля центру у Львові,  і тут навколо на стоянках є місця,  в мене знайомі тримають.
А проживання в центрі має як плюси,  так і мінуси,  напряг зі стоянками - один з них.

Блин, ну как тебе объяснить...

Со стоянками не напряг, они просто отсутствуют.

В исторической застройке их просто нет.

Стоянки устраивают на третьестепенных улицах, по которым практически нет движения, вдоль дороги, "отъедая" тротуары...

Но это капля в море...
По моим прикидкам, в центре есть стоянок на примерно 5% машин... И это сейчас, а количество машин растёт ежегодно...
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

автівки не стоять на місцях для відпочинку. я такого не бачив.
стоять на асфальті і так, стоять обабіч дороги.жрдного разу не бачив автівку на газоні. всього навсьго треба відгородити місця, що в нашому місті вже зроблено. недолуго, але зроблено.

основна "проблема" автівок у дворі - це людська заздрість. йде людина на роботу, особливо в погану погоду, а тут сусід сідає в автіку і їде. а тобі пиляти до зупинки 500-900 метрів. от тут і з'являється - понаставляли...
а є друга сторона - ти йдеш пішки, організм працює, дихає свіжи повітрям - все для здоров'я. а той водій обростає жиром та хворіє на серце.
Та блін, до чого тут заздрість. Якшо вони будуть стояти компактно і шоб не заважати іншим - так на здоров'я. Ніхто ж не каже, що володіти автомобілем, це погано, погано, коли він кожного дня для поїздок на роботу і навчання використовується (створюючи тим самим трафік) і коли стоїть як попало і заважає.
Взагалі, в ідеалі вони мають бути по підземних паркінгах або гаражах, а двори - вільні. Просто якщо всі поставлять свої машини у двір, то вони займуть все місце. котре можна віддати під озеленення, лавочки, майданчики дитячі і спортивні і т. д.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Блин, ну как тебе объяснить...

Со стоянками не напряг, они просто отсутствуют.

В исторической застройке их просто нет.

Стоянки устраивают на третьестепенных улицах, по которым практически нет движения, вдоль дороги, "отъедая" тротуары...

Но это капля в море...
По моим прикидкам, в центре есть стоянок на примерно 5% машин... И это сейчас, а количество машин растёт ежегодно...
Ну от я кажу, як у Львові - в центрі напряг, а біля центру - вже більш-менш ок. Просто за то платити треба)
В самому центрі якщо живеш, то мусиш миритись з певними незручностями - шум, відсутність паркомісць і т. д. Але є і плюси.
Я зараз говорю про стоянки для мешканців, а для приїжджих - так тим більше, ну от чого в сам центр на машині пертись, якшо можна лишити нормально біля нього, і пройтися мінімально.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Машины во дворах – как навести порядок
Фсьо пропало
Тре було на самому початку зробити розподіл, мітки та ін
Інакше війна
   
Ну от я кажу, як у Львові - в центрі напряг, а біля центру - вже більш-менш ок. Просто за то платити треба)
В самому центрі якщо живеш, то мусиш миритись з певними незручностями - шум, відсутність паркомісць і т. д. Але є і плюси.
Я зараз говорю про стоянки для мешканців, а для приїжджих - так тим більше, ну от чого в сам центр на машині пертись, якшо можна лишити нормально біля нього, і пройтися мінімально.

в Одессе исторический ареал чуток побольше львовского...

И речь о стоянках именно для жителей - тупо негде ставить. Нет стоянок - на ночь все тротуары и дороги вдоль бордюров запаркованы...

На черёмушках, таирово и поскоте хоть во дворах можно поставить, планировка позволяет, да и стоянок дох.я... В центре - только на тротуаре или вдоль дороги...
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Я в Одессе летом на тротуаре под окнами ставлю.
Благо тротуар широкий.
   
Решение: изначально в проекте домов и ЖК разносить парковку, подъезды машин и пешеходную, прогулочную зону (двор). Почему так не делают - хз.

Роблять. Але для жлобів це дорого.

Ну й добре. Менше жлобів  :pooh_lol:
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Купил машину?

Знач автоматически становишься вражиной тех,кто её не имеет
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок
Ali

У нас есть огромная системна проблема, которая здорово снижает уровень жизни в городе – это неурегулированность правил движения, стоянки и парковки машин во дворах.

в Киеве эта проблема не решаема... просто в виду хаотичной застройки

кто хочет комфорта и безопасности, покупает квартиры в комплексах с дворами без авто, где изначально так спроектировано, сквозной подъезд, с одной строны авто с другой выход в огороженный двор. Всем остальным - страдать.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Просто якщо всі поставлять свої машини у двір, то вони займуть все місце. котре можна віддати під озеленення, лавочки, майданчики дитячі і спортивні і т. д.
не знаю як у вас. у нас повний двір автівок. мені вони не заважать. більшк того, мені все рівно як вони стоять, компакто, некомпактно. є зелена ділянка з лавками, дитячими та спортмайданчиками. і ця зона відділена  огорожею, щоб туди ніхто не заїжджав.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Купил машину?

Знач автоматически становишься вражиной тех,кто её не имеет
Донч, ти живеш у совку  :facepalm: В цивілізованому світі купити машину - це найменша проблема.  Більшість населення країн першого світу може купити машину з однієї зарплати, але чогось не купує  :rotate:
   
А будувати будинки з НЕОБХІДНОЮ кількістю паркомісць пробували?
А нaxyя? Доказано Садовим і маладою камандою.
   
Більшість населення країн першого світу може купити машину з однієї зарплати,
Та хер там, не выдумывай.
   
В нашому дворі(  в місті  )  мене трохи не люблять.
Паркомисць десь  12,  з них я займаю щонайменш 3.

Якто довввввбались у ліфті.   

  -  Вот ви тут лише рік, а  паркуєте три  місця!!   А ми тут по 20 років живимо!!             І далі таке інше...


Я був під впливом  Чівас Реджиал. Йшли пішочки з гостей.      І  відповів  - одне-моя,  одне- моя жінка( гхм, не водить)  , одне-  мій син (10років)

 Все, не  кіздять.   Головне, хто лопатою взимку там розгрібає))

Феодолізм форевер.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

В совковое время дома строили так что у подъезда будет стоять 2-3 машины, советское государство не предполагало что на семью будет 2 машины, даже никто не мог подумать о таком, дома которые строят в наше время так же особо не предполагают места для каждой квартиры, потому что земля дорогая, потому  что лепят дома там где землю ухватят, потому что ни правил ни законов никто не придерживается.
   
потому что ни правил ни законов никто не придерживается.
Было ещё при Косаковском, что строить новые дома только с парковками.
Потом Омеля это быстро похерил.
А так, Киеврада может навести порядок с этим делом мгновенно.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

не знаю як у вас. у нас повний двір автівок. мені вони не заважать. більшк того, мені все рівно як вони стоять, компакто, некомпактно. є зелена ділянка з лавками, дитячими та спортмайданчиками. і ця зона відділена  огорожею, щоб туди ніхто не заїжджав.
тут треба конкретний випадок дивитись. Але переважна більшість дворів і прибудинкових територій у Львові - це дно в тому плані. Про Київ мовчу,  там в принципі дно тотальне)
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

в Киеве эта проблема не решаема... просто в виду хаотичной застройки

кто хочет комфорта и безопасности, покупает квартиры в комплексах с дворами без авто, где изначально так спроектировано, сквозной подъезд, с одной строны авто с другой выход в огороженный двор. Всем остальным - страдать.
ну так,  більшість районів в Києві втрачені для комфортного життя на багато років.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок
Ali

ну так,  більшість районів в Києві втрачені для комфортного життя на багато років.

зара в кожному районі мантулять ЖК з підземним паркінгом та прибудинковою на стілобаті, вибір є, були б гроші
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Та хер там, не выдумывай.
Я ж не кажу нову. Ту що їздить - легко
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Я ж не кажу нову. Ту що їздить - легко
Бляху за штуцер- может быть.
И то не каждый получает штуцер нетто.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

 Бляди никак не нажрутся.  Велодорожки поделали , да Картопля?  Лучше стало? Дороги стали ширшее?  :D

Гниды, воруют из бюджета на всем.
Теперь и на придомовую территорию глаз положили.
Если вам не давать по рукам, закончится тем, что будем платить за вход в собственную квартиру.
Неймется им.
Сначала сделаете мост еще один через Днепр, метро на Троещину, парковки доступными и дороги по Киеву без ям.
Трафик дикий с левого на правый берег утром и наоборот вечером.
Это потерянное время, испорченные ресурсы, нарушенная экология, лишние траты.
Реальные вещи, от которых страдает весь город.

По хорошему, мэра надо менять на выборах каждый раз.


   
По хорошему, мэра надо менять на выборах каждый раз.
По- хорошему, мэром надо избирать только киевлянина.
Никаких понаехавших.
Законодательно установить.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Бляху за штуцер- может быть.
И то не каждый получает штуцер нетто.
Штуцер нетто в країнах першого світу це взагалі копійки
   
Штуцер нетто в країнах першого світу це взагалі копійки
Не соглашусь.
700 ойров для Португалии, например- очень достойная зарплата.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Не соглашусь.
700 ойров для Португалии, например- очень достойная зарплата.
Португалія далеко не країна першого світу.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Бляди никак не нажрутся.  Велодорожки поделали , да Картопля?  Лучше стало? Дороги стали ширшее?  :D

Гниды, воруют из бюджета на всем.
Теперь и на придомовую территорию глаз положили.
Если вам не давать по рукам, закончится тем, что будем платить за вход в собственную квартиру.
Неймется им.
Сначала сделаете мост еще один через Днепр, метро на Троещину, парковки доступными и дороги по Киеву без ям.
Трафик дикий с левого на правый берег утром и наоборот вечером.
Это потерянное время, испорченные ресурсы, нарушенная экология, лишние траты.
Реальные вещи, от которых страдает весь город.

По хорошему, мэра надо менять на выборах каждый раз.
це шо,  в києві вже мережа велодоріжок готова?) круто,  ото новина,  за рік перегнали всіх) а стосовно ширини доріг - по 5 смуг в одну сторону,  і все одно стоїть все. Може таки не в ширині доріг діло?
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Штуцер нетто в країнах першого світу це взагалі копійки
в Німеччині зараз шото 2500 євро середня зарплата нетто. Немало,  але і не так багато,  якщо порівнювати зі штатами або ізраєлем.
В Європі зарплати не дуже високі насправді
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

в Німеччині зараз шото 2500 євро середня зарплата нетто. Немало,  але і не так багато,  якщо порівнювати зі штатами або ізраєлем.
В Європі зарплати не дуже високі насправді
Ок, 2500. За штуку можна взяти корито.
   
Re: Машины во дворах – как навести порядок

Ок, 2500. За штуку можна взяти корито.
так власне що корито,  і потім щомісяця відвалювати за нього купу податків,  ремонтувати і все таке інше. А нормальну машину так не візьмеш. Крім того,  хто сказав,  що у них з тої зарплати багато лишається?)
Я це веду до того,  що у нас багато хто наївно вірить,  що ті ж німці купаються в баблі
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія