Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кто умнее :евреи или украинцы?

Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Не бреши.Єврей ніколи не піде вантажником.

Угу.И пьяниц среди них тоже нет.Откуда вы берете эти стереотипы хз
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Угу.И пьяниц среди них тоже нет.Откуда вы берете эти стереотипы хз
це зворотна сторона жидожерства
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Угу.И пьяниц среди них тоже нет.Откуда вы берете эти стереотипы хз
За все життя бачив одного алкаша.Працювали разом.Звідки я беру стереотипи?Із життя.Навіть по секрету не скажу скільки мені.От так.
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

в Бенелюксі теж компактно живуть? з потяга в цих країнах бачила будівлі з зіркою єврейською. розказали, що в цих районах вони тусять.
в Лондоні теж окремому районі вони живуть і тусять, всі отакі, в ортодоксальному одязі.
але може ще є цивільні євреї. Борат, Емі Вайнхауз, батько Алісії Cільверстоун. невже вони з ортодоксальних сімей?
Я не спец по іх життю.
Але з того що в пресі чи на власні очі видно головне там це фінансування.

Бунд (громада) єврейська фінансуються для підримки саме єврейського життя.
А не загалом без прив'язки до громади.
Відповідно вони мають все своє.
Дитячий садок (І то по крові)
Класи в школі або додаткові заняття і то окремо. (Ну не з турками вони будуть сидіти)
Дітей багато  по  5-7
Бізнес іх камінці то теж окремі канали.
Що іх з австрійцями має зв'язувати?
Підростають діти ідуть в штати Амстер Лондон.
Багато повертається.

Прибиральниці в них з ЗУ.
В мене теж.
Буває розказує чи питає "а чому так а що? там так складно. Я провтикала і дала на мясо молочні тарілки. Викинули сервіз. Недовольні"
Скаржиться що вони платять вдвічі менше)))

І шабат то не ортодокси.
Песах  іх новий рік і шабат без того вони тут не живуть.

В Парижі мав знайомого з сефардів в них ще складніша каша в голові.

Сприймати євреів без шабату сінагоги через українських "євреів" може  норм.
Але то далеко від норми тут.
В штатах то окрема тема.
В фрн багато понаєхавших з совка.
Теж не всі сприймають ту закритість.
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Стоп.Ньютон хіба не єврей?Ейнштейн,Сахаров,німецькі ядерщики?Я українець(бандерівець),але правди нікуди діти.

Lol. Ісак чи Сара це типові англіканські імена біблійського походження. Ньютон був devoted Christian. Весь успіх євреїв пов’язаний з отриманням масового доступу до освіти на початку 20-го століття чим вони скористались. Цьому передували тисячі років здебільшого скитань, невдач та злиднів.

Останнє редагування: 9 травня 2021 12:30:41 від Dobre
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

За все життя бачив одного алкаша.Працювали разом.Звідки я беру стереотипи?Із життя.Навіть по секрету не скажу скільки мені.От так.

Ну так и я беру примеры из жизни,а не с потолка
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

  опитування ТС треба назвати "перепис кількості пейсатих на ФУПі"
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Lol. Ісак чи Сара це типові англіканські імена біблійського походження. Ньютон був devoted Christian. Весь успіх євреїв пов’язаний з отриманням масового доступу до освіти на початку 20-го століття чим вони скористались. Цьому передували тисячі років здебільшого скитань, невдач та злиднів.
Апсолютно в дірочку.Що так то так.Але і про українців є така думка.-Призвали в армію українця і кацапа.Українець питає,де тут школа сержантів,а кацап -де тут шпиталь.
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Є традиція в віденських євреів.
Вагітна жінка останніх місяців і після родів нічого не робить сама.
Родину породіллі кормлять  по графікам сусіди і знайомі.
Тричі вдень приносять кошики на всю родину.
Три місяці можна за кухню забути)

Окремі традиціі може і "розумніші" ніж в нас )))
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Не бреши.Єврей ніколи не піде вантажником.
Вам же уже сказали.

Биндюжник
"Биндю́жник — название профессии XIX — начала XX века в Одессе и некоторых портовых городах России, которое имеет два значения[1]:

человек, занимавшийся грузоперевозками на пароконной повозке, т. н. «площадке», ломовой извозчик;
портовый грузчик.
Этимология   
Произошло от слова «биндюг», означающего большегрузную телегу.

В словаре В. И. Даля указывается: «биндюх, биньдюх — рыдван, большая или троичная извозная телега, на которую валят до ста пудов». Согласно В. П. Смирнову, биндюгом в Одессе называли запрягаемую одной лошадью длинную плоскую телегу, на которой перевозили товары в мешках и бочках.[2]

В Одессе биндюжниками часто были евреи".

Останнє редагування: 9 травня 2021 12:44:04 від Kilkenny
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

колись казали, що і в солдати єврей ніколи не піде.
багато смішних анекдотів. образ козака Бульби і боягузливого Янкеля у нього в ногах.

а тепер ізраільска армія одна із кращих у світі. ну і ЗСУ звичайно теж найбоєздатніші...
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

колись казали, що і в солдати єврей ніколи не піде.
багато смішних анекдотів. образ козака Бульби і боягузливого Янкеля у нього в ногах.

а тепер ізраільска армія одна із кращих у світі. ну і ЗСУ звичайно теж найбоєздатніші...
(tu)
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Lol. Ісак чи Сара це типові англіканські імена біблійського походження. Ньютон був devoted Christian. Весь успіх євреїв пов’язаний з отриманням масового доступу до освіти на початку 20-го століття чим вони скористались. Цьому передували тисячі років здебільшого скитань, невдач та злиднів.
   :D  Реклама і недобросовісна конкуренція  :punish:  B-)
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

До речі, нещодавно подивився серіал "Шпигун", де "Борат-Бруно" грає головного героя.
Доволі норм. Компактно в 6 серій впихнули історію, яка здається фантастикою, але я подивився біографію прототипа того ізраїльського шпигуна, так у серіалі  майже не прибрехали (tu)

.

Останнє редагування: 9 травня 2021 13:19:47 від птах Сорока
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Угу.И пьяниц среди них тоже нет.Откуда вы берете эти стереотипы хз
Вони не словяни. В них нема того гену який розщеплює алкоколь. Як і всі араби-потолок 50 грам горілки. Краще -наркотики. Тому там поголовно-одні наріки.
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Вони не словяни. В них нема того гену який розщеплює алкоколь.
Бугога!  Ще такі жиди євреї трапляються шо не кожен кацап їх перебухати може. :weep:
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Якщо хтось починає задаватися подібним питанням, типк "хто розумніший, я чи сусід Вася", то відповідь очевидна і вона не на користь того, хто питає.
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

 Самовизначення жидів як "богообраної нації" є потужним свідченням того, що ця нація ставить себе вище "загальнолюдських" законів і правил.

 Саме звідси їх негаразди. B-)
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

dimec,  по тобі плаче стаття  за розпалювання міжнаціональної ворожнечі.  Але схоже, що по результатам опитування отримаєш досрочну амністію і ще й може з  грошовою винагородою
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Але схоже, що по результатам опитування отримаєш досрочну амністію і ще й може з  грошовою винагородою
Алярм! - Сіоністи на ФУПі!  :K
(...пішов нашивати зірочку давида на вишиванці ..)
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Бугога!  Ще такі жиди євреї трапляються шо не кожен кацап їх перебухати може. :weep:


це точно
знаю одного, колишній бандючок, пройшов крим і рим, нині кришує спиртзавод у полтавській області

то таке враження, що він половину продукції того спиртзаводу сам і випиває.
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Люди,которые глупее ненавидят тех,кто умнее

а хто в україні ненавидить фрідмана і кузнеця (іншиї просто не знають)?
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Показати зображення...
так ось ти який, Вовчик. І ще казав, що не одружений   :gigi:

Останнє редагування: 9 травня 2021 13:49:28 від патріот
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Вони не словяни. В них нема того гену який розщеплює алкоколь. Як і всі араби-потолок 50 грам горілки. Краще -наркотики. Тому там поголовно-одні наріки.

Что ты мне рассказываешь?Я с ними столько водки выпил,что не кажый славянин выдержит  :laugh:
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Что ты мне рассказываешь?Я с ними столько водки выпил,что не кажый славянин выдержит  :laugh:
це зізнання, що ти кацап
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Самовизначення жидів як "богообраної нації" є потужним свідченням того, що ця нація ставить себе вище "загальнолюдських" законів і правил.

 Саме звідси їх негаразди. B-)

А рассказы про украинцы цэ уникальная нация?Многие народы этим страдают.И у многих народов есть свои фанатики,которые считают свою нацию выше остальных
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

це зізнання, що ти кацап

Ну да.Украинцы же не пьют,а горилку им подсунули москали
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Ну да.Украинцы же не пьют,а горилку им подсунули москали
звідкіля у кацапів горілка? у них водка
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Можливо серед євреїв і більшість геніїв. Але за українських дітей теж є гордість. Наші діти закордоном показують непогані успіхи. В загальному українських дітей вважають тут розумними.
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Можливо серед євреїв і більшість геніїв. Але за українських дітей теж є гордість. Наші діти закордоном показують непогані успіхи. В загальному українських дітей вважають тут розумними.
це як розуміти?
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

звідкіля у кацапів горілка? у них водка
Поляки ще з часів совдепії в арбітражах щодо того, хто першим вигадав назву "водка" -  вони чи кацапи.
У 80-х домовились, що  совдепія буде додавати слово "русская",  для експорту.
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

це як розуміти?
Якщо дивитися по нобелівським лауреатам. То євреїв там більшість. Ні?
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

А рассказы про украинцы цэ уникальная нация?Многие народы этим страдают.И у многих народов есть свои фанатики,которые считают свою нацию выше остальных

 Тупий кацапськийц пєрдьож ротом.
 УСІ НАЦІЇ УНІКАЛЬНІ.
 Кацап - це не нація.
 Це збіговисько манкуртів(з ерзя, мордви, татар, пєрмі і т. і.) для пригноблення інших націй.
 Тому скніть у закапелочку. :punish:

 ПиСи. Цап настільки невіглас, що не розрізняє самоповагу і зверхність. (td)
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Поляки ще з часів совдепії в арбітражах щодо того, хто першим вигадав назву "водка" -  вони чи кацапи.
от же ш злодюги ті кацапи,  навіть і тут вкрали
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Можливо серед євреїв і більшість геніїв. Але за українських дітей теж є гордість. Наші діти закордоном показують непогані успіхи. В загальному українських дітей вважають тут розумними.

 Звідки там більшість взялася?
  ;o

 ...Піддаєтеся на тупу рекламу. B-)
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Якщо дивитися по нобелівським лауреатам. То євреїв там більшість. Ні?
з того речення, в якому я виділив слово,  випливає, що більшість євреїв є геніями. Тому уважніше висловлюй свою  думку на папері  :)
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Бізнес іх камінці то теж окремі канали.
В Бельгії теж камінцями займаються. за що вони в ЮК живуть, то хз. але постійно тусять на вулицях великими чоловічими компаніями. жінки ходять в  париках з купою дітей.
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Трохи Вінниці вам в гілку :K :





Останнє редагування: 9 травня 2021 14:12:36 від птах Сорока
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Тупий кацапськийц пєрдьож ротом.
 УСІ НАЦІЇ УНІКАЛЬНІ.
Кацап - це не нація.
 Це збіговисько манкуртів(з ерзя, мордви, татар, пєрмі і т. і.) для пригноблення інших націй.
 Тому скніть у закапелочку. :punish:

 ПиСи. Цап настільки невіглас, що не розрізняє самоповагу і зверхність. (td)

Как раз таки русские это нация,собранная из разных народностей.Ты просто путаешь нацию с национальностью
   
Re: Кто умнее :евреи или украинцы?

Питання Номер  1 
За що Енштейн отримав Нобелівську Премію ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія