Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: летом в Карпатах.

Re: ФЗВ: летом в Карпатах.

токо у них питание спесыфическое - хозяева веганы типа и их колыба не без мяся совсем но тож спесыфическая
Да конечно вегетарианцем лучше не придумаешь. Я ел мясо. С этим там проблем нет. И вообще мне очень понравилось.
   
Re: ФЗВ: летом в Карпатах.

Синевир.
Дземброня.

інший вимір туризму.
   
Re: ФЗВ: летом в Карпатах.

Да конечно вегетарианцем лучше не придумаешь. Я ел мясо. С этим там проблем нет. И вообще мне очень понравилось.
у них мало удобных номеров в затеряном мире. Два три номера где можно отдохнуть а не бросить кости между спусками
   
Re: ФЗВ: летом в Карпатах.

Синевир.
Дземброня.

інший вимір туризму.
из Синевира сделали захланную туристическую хню
   
Re: ФЗВ: летом в Карпатах.

Вважати Трускавець Карпатами - це шось приблизно те саме, що їхати "на море" в Херсон, нє?

Напевно, не варто рекомендувати конкретні заклади: хтось шукає затишну хатку в глушині, а хтось любить гучні великі готелі,
booking.com, karpaty.ua чи karpaty.info вам в поміч.

Також не буду пропагувати Колочави, Дземброні та інші реальні глушини, це "непанські" курорти, це не для Бяки.
Літом треба їхати... в Буковель, де є якісна і розвинена інфраструктура на будь-який смак і гаманець. Добиратися прямим поїздом з Києва до Яремчі чи Татарова, далі таксі чи замовити трансфер в обраному готелі.
Головне готель правильно підібрати, так щоб з басейном або щоб близько до озера був. Ну чи шо вам там від готелю треба... :)
   
Re: ФЗВ: летом в Карпатах.

Та в общем, можно селиться в любой приватной гостинице в любом карпатском селе.
Чем выше село, чем сложнее добраться - тем будет дичее и тише.
Но ничто не сравнится с палаткой, например, под Довбушанкой или под ПИМ.
   
Re: ФЗВ: летом в Карпатах.

Та в общем, можно селиться в любой приватной гостинице в любом карпатском селе.
Чем выше село, чем сложнее добраться - тем будет дичее и тише.
Но ничто не сравнится с палаткой, например, под Довбушанкой или под ПИМ.

правильно. тем более начиная от Яремче их валом
   
Re: ФЗВ: летом в Карпатах.

Нє, власне відпадає...Хочемо зійти з потяга, щоб нас забрали та відвезли.

Ворохта. Я з дітьми там відпочивав.
Поїзд з києва, їде через тернопіль... Прямо в ворохту. Номер не памятаю.

В в ворохті кльово. Брав на прокат велосипеди з дочкою.
Як скучно то на говерлу або буковель на підйомник...

Останнє редагування: 18 березня 2017 23:32:59 від dmsnet
   
Re: ФЗВ: летом в Карпатах.

Є ще Гута, де резиденція президентська

То село в Ів.-Фр.обл., Богородчанський р-н, там заповідник, річка, гори - всі принади Карпат,  і в той же час до міста 50 км, 1 година їзди по більш-менш нормальній дорозі. Великого скупчення людей, як в Буковелі, Яремче чи Ворохті, нема.
   
Re: ФЗВ: летом в Карпатах.

Вже сім років щоліта відпочиваємо у Верховині в одній садибі. Бував в Карпатах і на базах, і в готелях. але тут найкраще.
Вам раджу Верховина і села поруч. Дземброня, Бистрець, Красник, Криворівня. Виходите з потяга або у Франківську, або в Татарові. Хазяї можуть забрати і привезти.


Останнє редагування: 18 березня 2017 21:25:54 від Редик
   
Re: ФЗВ: летом в Карпатах.

Розгляньте як варіант Пилипець - недалеко від залізниці, гарно, знайомі їздять вже кілька років
   
Re: ФЗВ: летом в Карпатах.

Карпати це між Косовом - Верховиною, Яречею може до Рахова ще

Дземброня, Буркут подалі від цивілізації..
   
Re: ФЗВ: летом в Карпатах.

Ворохта. Я з дітьми там відпочивав.
Поїзд з києва, їде через тернопіль... Прямо в ворохту. Номер не памятаю.

В східниці кльово. Брав на прокат велосипеди з дочкою.
Як скучно то на говерлу або буковель на підйомник...

Київ-Рахів є такий поїзд
   
Re: ФЗВ: летом в Карпатах.

згадалося..... колись мені пощастило побувати на Шешорах, була компанія 6 чи 7 усього. І там не було більш НІКОГО !.........
   
Re: ФЗВ: летом в Карпатах.

колись мені пощастило

Як то воно є... А ми там мінімум раз на місяць (а влітку і кілька разів на тиждень) дітей вигулюємо/купаємо/годуємо в Аркані.

А от тема "не було більш НІКОГО" якраз останніми роками закінчилася остаточно.
   
Re: ФЗВ: летом в Карпатах.

Я знаю. Тому й кажу - пощастило :)  цікава то була історія, випадково туди потрапила. І день той був незабутній
   
Re: ФЗВ: летом в Карпатах.

згадалося..... колись мені пощастило побувати на Шешорах, була компанія 6 чи 7 усього. І там не було більш НІКОГО !.........
То ви хіба десь весною або осінню були, бо влітку я такого не памятаю, щоб нікого.
   
Re: ФЗВ: летом в Карпатах.

Вже сім років щоліта відпочиваємо у Верховині в одній садибі. Бував в Карпатах і на базах, і в готелях. але тут найкраще.
Вам раджу Верховина і села поруч. Дземброня, Бистрець, Красник, Криворівня. Виходите з потяга або у Франківську, або в Татарові. Хазяї можуть забрати і привезти.
І я так само. ``У Ганнусі``.
   
Re: ФЗВ: летом в Карпатах.

То ви хіба десь весною або осінню були, бо влітку я такого не памятаю, щоб нікого.

це у серпні було, просто дуже давно
   
Re: ФЗВ: летом в Карпатах.

Дякую всім !  :drinks:
Вже почитала...Дземброн я - фантастично красиво, але далекувато  8-)
"Вежа ведмежа" вже вся занята  ;o
   
Re: ФЗВ: летом в Карпатах.

ось тут можете глянуть. Там (так на мінуточку) неподалік Медведчука маєток, самі розумієте, цей тип у поганому місці не жив би

http://www.karpaty.info/ua/uk/zk/vl/zhdeniyevo/hotels/lisova.kazka/

(ми там у чанах булькалися)
   
Re: ФЗВ: летом в Карпатах.

http://ua.voevodyno.com 
Дуже класно!
   
Re: ФЗВ: летом в Карпатах.

Тяяякс....Ворохта. Дякую.
Непогані бали....
y=1;source=city;src=city&gclid=CJb47Iqc4NICFQIL0wodvbsO6g&" rel="nofollow" class="bbc_link" target="_blank">http://www.booking.com/searchresults.ru.html?aid=319915;label=vorokhta-6ud0R7XNJavQdq3MyYR7QwS88475070616%3Apl%3Ata%3Ap115%3Ap2%3Aac%3Aap1t1%3Aneg%3Afi%3Atikwd-39321495390%3Alp1030384%3Ali%3Adec%3Adm;sid=d20f13725fa3c724480a38c1de21f887;city=-1058824;hyb_red=1;keep_landing=1;redirected=1;redirected_from_cit y=1;source=city;src=city&gclid=CJb47Iqc4NICFQIL0wodvbsO6g&
Ну який букінг може бути в Карпатах?
Заходите на сайт Карпати-інфо. Далі Львівська область Сколівський район,село Гребенів. Ось тут і пошукайте. Гребенів вигідно відрізняється тим що по перше там є пригодне для купання місце,а по-друге недалеко від ЖД станції Славське.



   
Re: ФЗВ: летом в Карпатах.

Что  и куда посоветуете, знатоки ? Две семьи, дети оп 8 до 15-ти.
Машиной ехать не хотим, как бы так доехать интерсити до Трускавца и шоб там где-то недалеко....Но чтобы и не в городе.
Схидныця - надоела.
Куда ещё можно ?

Хочешь неделю в чистом месте, с палаткой?
   
Re: ФЗВ: летом в Карпатах.

с.Розлуч
Отдыхала прошлым летом, рекомендую.






   
Re: ФЗВ: летом в Карпатах.

Пилипець:
   
Re: ФЗВ: летом в Карпатах.

   
Re: ФЗВ: летом в Карпатах.

Є ще Гута, де резиденція президентська

То село в Ів.-Фр.обл., Богородчанський р-н, там заповідник, річка, гори - всі принади Карпат,  і в той же час до міста 50 км, 1 година їзди по більш-менш нормальній дорозі. Великого скупчення людей, як в Буковелі, Яремче чи Ворохті, нема.
село Стара Гута - кінцева точка.
дорога скидає з себе асфальт і плавно , але невпинно звужуючись до розмірів стежки веде Вас на гору Сивулю.

а от піднятися і зійти з Сивулі за 1 добу - це вам не на Говерлу збігати :)

але врахуйте - в Гуті - глушина - цивілізації на порядок менеше, ніж у Ворохті чи Микуличині(Свого часу Микуличин носив неофіційний статус найбільшого села в Європі. ).

   
Re: ФЗВ: летом в Карпатах.

Что  и куда посоветуете, знатоки ? Две семьи, дети оп 8 до 15-ти.
Машиной ехать не хотим, как бы так доехать интерсити до Трускавца и шоб там где-то недалеко....Но чтобы и не в городе.
Схидныця - надоела.
Куда ещё можно ?

http://www.karpaty.info/ua/uk/if/jr/tatariv/hotels/dyky.med/

Готель «ДИКИЙ МЕД»

У селі Татарів, в урочищі Женець, 15 км від міста Яремче

Поїзд Київ-Рахів, зупинка в Татарові, далі чуть-чуть на таксі

Сам сімейством поїду
   
Re: ФЗВ: летом в Карпатах.

 :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія