Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сколько наших пленных можно выменять у хуйло за Пецю молдавана?

Так сколько?
   
У хуйла спроси, он тебе ближе :))
А заодно спроси, даст ли он хоть одного барана за зелемойского  :lol:
   
Ніскільки. Агент Лоліта злитий і на фуй нікому не потрібен...
   


Я б его даже и на жабу выменяла  :D
   

у хуйла ? а нафіга кацапу вимінювати кацапів?  на памойке авітаміноз ?  :lol:
   

Курс доллара на март 2014, инвестиции по концу года... Кручу, верчу, налюбить хачу! 
   
Для початку його б посадити.
   
По-перше, Пеця - не молдован
і по-друге, навіщо Хуйлові щось чи когось за нього віддавати, коли Пецьо і так його, з усіма потрохами?
   
Так сколько?
Зараз мокшанський агент "Лоліта" не вартий ніхера.
"збитий льотчик".
Це коли до нього Мудачук приїздив різні "тьорки" терти, то за нього ще можна було щось виміняти, а зараз цим жирним поцом навіть Мудачук гидує. :bueee:
   
По-перше, Пеця - не молдован
і по-друге, навіщо Хуйлові щось чи когось за нього віддавати, коли Пецьо і так його, з усіма потрохами?

Мирося. А кум медведчука в чиїй фракції зараз у ВР? Скажи нам темним порохоботам. Просвіти.
   
Мирося. А кум медведчука в чиїй фракції зараз у ВР? Скажи нам темним порохоботам. Просвіти.
хм...ти мене змусив засумніватися..А хіба він не очолює власну фракцію? Чи там знову очільник отой дружок Безлера?
   
Так сколько?
чому молдавана?
він же ж вальцманд :idea:
   
хм...ти мене змусив засумніватися..А хіба він не очолює власну фракцію? Чи там знову очільник отой дружок Безлера?
От бачите не всі подробиці знаєте. Поцікавтеся. Кум медведчука. Тільки не той, що в кремлі коптить небо. А той, що в Києві. Оччінь інтєрєсная лічность! Патріот куди там тягнивбоку.
   
100500 тыщ пленных.

   
Жабы вы бы языки дурные поприкусывали.
Вам еще к Петру на пузе ползти туфлю целовать и просить спасти страну от зеленого дыбила.
   
От бачите не всі подробиці знаєте. Поцікавтеся. Кум медведчука. Тільки не той, що в кремлі коптить небо. А той, що в Києві. Оччінь інтєрєсная лічность! Патріот куди там тягнивбоку.
ну! так і я про нього ж! Про кума Ведмедчука, який <Ведмедчук> хрестив Михайлика, того самого що потім ганьбив Україну по закордонах.
   
Я б у хуйла помiняв будь-якого нашого солдата на головклоуна країни.
   
ну! так і я про нього ж! Про кума Ведмедчука, який <Ведмедчук> хрестив Михайлика, того самого що потім ганьбив Україну по закордонах.

Не вгадали. Шукайте ще ))) Спитайте знаючих людей.

А от і УП. Про цю особу писала.

Нате нюхайте зелепушки,)))
https://www.pravda.com.ua/news/2019/07/9/7220465/index.amp



Останнє редагування: 29 грудня 2019 23:15:47 від ATF
   
Я б у хуйла помiняв будь-якого нашого солдата на головклоуна країни.
А шо дойчен зольдатен у хуБла в плену томятся?
   
чому молдавана?
він же ж вальцманд :idea:
Бо румыны в совке звались молдаванами.

Порошенко, Пётр Алексеевич

Его отец — Алексей Иванович Порошенко (род. 1936), уроженец села Сафьяны (Бессарабия, Королевство Румыния, ныне Измаильский район Одесской области); с 1959 года работал в Болграде[источник не указан 1924 дня]. Один из первых документов, который фиксирует род Порошенко в селе Сафьяны Измаильского уезда Бессарабской губернии, — ревизская сказка малороссийского общества мещан селения Сафьяны за 1835 год[3].

Мать — Евгения Сергеевна Порошенко (урождённая Григорчук; 1937—2004), родом из села Кугурлуй-Матроска, Бессарабия, Королевство Румыния (ныне Измаильский район Одесской области), также работала в Болграде.

https://ru.wikipedia.org
   
Жабы вы бы языки дурные поприкусывали.
Вам еще к Петру на пузе ползти туфлю целовать и просить спасти страну от зеленого дыбила.
Ти щось переплутав, сєпар.
"цілувати туфлю" - це "обичаї" сєвєрних народів мокшан.
Чи тебе вже за 5 років привчили чиюсь "туфлю" цілувати? :K
   
Забавно, что ТС, не предлагает поменять Медведчука...
Кстати, как он себя чувствует?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія