Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гор(н)дон пробивает новое дно - теперь интервью с Гиркиным

who let the dogs out? я бы взял примата стенографистом, печатает быстро, мозгов нет.

вологі мрії кацапури  - і жодного контраргумента.
хрестоматійний ускоізичний упоротий укрпатріот. сет гасл і семплів - а якщо щось не по шаблону -  і вуаля - запор (tu)
   
вологі мрії кацапури  - і жодного контраргумента.
хрестоматійний ускоізичний упоротий укрпатріот. сет гасл і семплів - а якщо щось не по шаблону -  і вуаля - запор (tu)

примат, а ты забавен, ты генерируешь по 100 абсолютно пустых постов за час и ожидаешь контраргументов? забавен и туп донельзя.
   
Капец...
Нет слов.
 :X
   
Та поставте його в ігнор і не переймайтеся.)
Людина, здається, злетіла з котушок. Мені його інколи й жалко.(

так он когда-то нормальным был. потом забавным. потом я думал, что он ебнулся. но, вижу, это нечто другое.
   
Олексій Арестович
37 хв · Публічно

- Говорят, на Введенскую 26, на 21.00, подтягиваются растроганные зрители, поблагодарить за уникальное интервью.
   
ото б спалили нахер...
   
А взагалі, ще півтора роки тому я й уявити не могла таке інтерв"ю "українського" журналіста...
Влада зєлєні - влада ворогів України.
   
ок, стрелкофф, поклонская, вот это все.
а пирамидки где?
   
так он когда-то нормальным был. потом забавным. потом я думал, что он ебнулся. но, вижу, это нечто другое.
Може в людини щось сталося, ми ж не знаємо...
   
У кого-то ещё сомнени , что Смешко - агент ФСБ ?
   
Зеленым что горохом об стену..
Ща придет каоето падло "толі дєло прі кнурє"
   
мля, була б я зараз в Києві - точно б пішла

подякувати за унікальне інтерв'ю
   
я смотрю интервю, Гордон его технично рвет.
Что-то меняется, ИМХО, не случайно эти оба интервью с Поклонской
   
Олексій Арестович
37 хв · Публічно

- Говорят, на Введенскую 26, на 21.00, подтягиваются растроганные зрители, поблагодарить за уникальное интервью.
Там здається його студія. Колись там бачив величезну вивіску на якомусь будинку.
   
гроші не пахнуть - а свої мільйони перегляди відосиків Гордон мати буде
   
я смотрю интервю, Гордон его технично рвет.
Что-то меняется, ИМХО, не случайно эти оба интервью с Поклонской
От Гиркина примитивное вранье , мягко говоря.
Тогда зачем и для кого это шоу ?
   
Патріотам - у нижньому правому куточку під відео стоїть прапорець. Натискайте і репортьте відео як таке, що промоутить тероризм.

   
От Гиркина примитивное вранье , мягко говоря.
Тогда зачем и для кого это шоу ?

Гордон его выставляет просто кровожадным отморозком, тот подтвердает косвенно отвечая на ворпросы

- я того убил
- тех расстрелял
- Украины нет

такое ощущение, что кабанчика пригшло время резать и на него будут сливать все
   
От Гиркина примитивное вранье , мягко говоря.
Тогда зачем и для кого это шоу ?

ІМХО, технічна робота по відмазуванню Рашки. Потім кацапи замовлять серію статей у різних іноземних мас-медіа, на ці інтерв"ю будуть посилатися як на "інтерв"ю українського журналіста" і т.п.
   
натиснула
пішло ніби

на його сторінку у ФБ теж натиснула
ФБ сказав, що терористи - їхні люди і кльові пацани
   
73 % украинцев проголосовало за это унижение
прихильники певної політсили мерзость пиарит выродка вспарывавшего животы украинцам только за то что они украинцы

А ти за Петра проголосил?
   
Гордон его выставляет просто кровожадным отморозком, тот подтвердает косвенно отвечая на ворпросы

- я того убил
- тех расстрелял
- Украины нет

такое ощущение, что кабанчика пригшло время резать и на него будут сливать все
Гиркин во всех эпизодах ссылается на личную инициативу. А вооружал его Аксенов.
Бред дремучий. Но кому этот цирк интересен с юридической точки зрения ?
   
А ти за Петра проголосил?

А вам щось заважало закреслити обох кандидатів в другому турі?
   
ІМХО, технічна робота по відмазуванню Рашки. Потім кацапи замовлять серію статей у різних іноземних мас-медіа, на ці інтерв"ю будуть посилатися як на "інтерв"ю українського журналіста" і т.п.
Наверное как раз наоборот. Без санкций кремля такие акции невозможны.
   
Наверное как раз наоборот. Без санкций кремля такие акции невозможны.

Тобто? Гордон робить ці інтерв"ю, щоб відмазувати Рашку. Він працює на них. Чи давав кремль на це дозвіл чи ні, питання технічне і не має практичного значення.

Чи ви думаєте, що Стрелков просто так, від нічого робити, вирішив засвітитися на українському ютубі?

До речі, із тої ж серії, недавнє інтерв"ю з Парасюком. Який дефакто визнав, що майданівці стріляли в Беркут. Це просто ще одна ниточка у полотно наративу, що українці самі винні. Ну ви зрозуміли.
 

Останнє редагування: 18 травня 2020 21:24:23 від Inanna
   
Наверное как раз наоборот. Без санкций кремля такие акции невозможны.
Именно. И Гиркин и Поклонская для чего-то получили зеленый свет от Кремля. Зачем? Какой-то процесс явно идет.
   
ок, стрелкофф, поклонская, вот это все.
а пирамидки где?
пирамидки то такое.
Меня больше впечатлил "контактер с космосом Петр и его кот"
Тоже лысый, кстате

   
Тобто? Гордон робить ці інтерв"ю, щоб відмазувати Рашку. Він працює на них. Чи давав кремль на це дозвіл чи ні, питання технічне і не має практичного значення.

Чи ви думаєте, що Стрелков просто так, від нічого робити, вирішив засвітитися на українському ютубі?
Мне кажется что интервью станет детонатором. Кому это выгодно - очевидно.
   
Мне кажется что интервью станет детонатором. Кому это выгодно - очевидно.

Яким детонатором? Більшості населення території України (73 відсотки) чхати. Он хтось у фейсбуку написав про 17-річного хлопця, якому гіркінці спороли живіт, бо він українець. 73 відсотки себе з цим хлопцем не асоціюють.
   
Яким детонатором? Більшості населення території України (73 відсотки) чхати. Он хтось у фейсбуку написав про 17-річного хлопця, якому гіркінці спороли живіт, бо він українець. 73 відсотки себе з цим хлопцем не асоціюють.
Взрывную волну от этого интервью заинтересованная сторона может направить в нескольких направлениях.
Поживем - увидим.
   
Взрывную волну от этого интервью заинтересованная сторона может направить в нескольких направлениях.
Поживем - увидим.

А я кажу - не буде ніякої вибухової хвилі. Населення України ментально готове стати частиною Рашки. 25 відсотків проти, але хто їх там питатиме. Не для того прихильники певної політсили коронували.
   
А я кажу - не буде ніякої вибухової хвилі. Населення України ментально готове стати частиною Рашки. 25 відсотків проти, але хто їх там питатиме. Не для того прихильники певної політсили коронували.
Но 25 процентов пока что делают погоду в Украине. И с этим приходится считаться.
   
Но 25 процентов пока что делают погоду в Украине. И с этим приходится считаться.

Я була б лише рада, якби це було так. На практиці відбувається зворотнє. Коли там був останній марш протесту - десь рік назад?
   
Но 25 процентов пока что делают погоду в Украине. И с этим приходится считаться.
І де ви бачите це "роблять погоду"? Вже скоро як пів року від моменту коли героїв-українців як собак кинули за грати по справі Шеремета, після того як це допустили говорити про "роблять погоду" може лише навіженний

Правильно казати - 25 ще мають деякий вплив, який з кожним днем зменшується.
   
Я була б лише рада, якби це було так. На практиці відбувається зворотнє. Коли там був останній марш протесту - десь рік назад?
Марш ветеранов 24 августа в Киеве.
   
Марш ветеранов 24 августа в Киеве.

Ну ось.
   
І де ви бачите це "роблять погоду"? Вже скоро як пів року від моменту коли героїв-українців як собак кинули за грати по справі Шеремета, після того як це допустили говорити про "роблять погоду" може лише навіженний

Правильно казати - 25 ще мають деякий вплив, який з кожним днем зменшується.
Как вам угодно. Я просто высказал свои мысли.
   
Ну ось.
Думаете этот марш не произвел впечатление на Зеленского ?
   
Эх, жаль Моторолла с Гиви не дожили.
Сейчас бы готовились к интервью с Дмитрием Ильичом.
   
А я кажу - не буде ніякої вибухової хвилі. Населення України ментально готове стати частиною Рашки. 25 відсотків проти, але хто їх там питатиме. Не для того прихильники певної політсили коронували.
99% населення України про це інтерв'ю не дізнається
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія