Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Внутрішньоквартальні дороги. Ніхто не прибирає сніг, лід. Не посипає.

Побачив у Львові. Легко зламати шию, ноги та руки. Бо ці дороги не тільки проїзні, але й прохідні. Тротуари вручну важче і довше чистити, ніж дороги технікою. Почав гуглити. Побачив намагання влади звалити все на ОСББ та підприємців. У різних містах також (гугл).
   
Побачив у Львові. Легко зламати шию, ноги та руки. Бо ці дороги не тільки проїзні, але й прохідні. Тротуари вручну важче і довше чистити, ніж дороги технікою. Почав гуглити. Побачив намагання влади звалити все на ОСББ та підприємців. У різних містах також (гугл).

 :laugh:

а хто повинен прибирати перед будинком?
   
Навіщо посипати і прибирати, воно само розтане.
   
ОСББ має прибирати свою територію.

П.С. У нас ні хера не прибирає  :laugh:
   
ОСББ має прибирати свою територію.

П.С. У нас ні хера не прибирає  :laugh:

власники квартир вирішують як будуть прибирати.
Можуть самі чергувати, а можуть доручити ОСББ укласти з кимось угоду на ці роботи.
   
:laugh:

а хто повинен прибирати перед будинком?

Порошенко или Зеленский лично хули не ясно.
   
Якщо дороги - це власність ОСББ, нехай ставлять шлагбауми, беруть плату за проїзд і за ці гроші чистять і ремонтують. Логічно?

Цитувати
    16 Лютого 2021
    Вона послизнулася на дорозі поблизу свого будинку. Внаслідок падіння жінка отримала перелом ноги.

    Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий у своєму блозі розповів, що міська рада відповідає за розчищення магістралей районного і міського значення. Житлові вулиці розчистити мають управляючі компанії, ОСББ, які чистять прибудинкову територію.

https://tvoemisto.tv/news/lvivyanka_skarzhytymetsya_do_sudu_na_robotu_komunalnykiv_yak_tilky_ogovtaietsya_vid_perelomu_117579.html

Останнє редагування: 19 січня 2022 10:35:39 від com1
   
Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий у своєму блозі розповів, що міська рада відповідає за розчищення магістралей районного і міського значення.Житлові вулиці розчистити мають управляючі компанії, ОСББ, які чистять прибудинкову територію.
Цікаво яке "ОСББ" чистить вулиці біля помешканнь Задового і Білого ,а також міської  та областної  рад.
???
   
Побачив у Львові. Легко зламати шию, ноги та руки. Бо ці дороги не тільки проїзні, але й прохідні. Тротуари вручну важче і довше чистити, ніж дороги технікою. Почав гуглити. Побачив намагання влади звалити все на ОСББ та підприємців. У різних містах також (гугл).

У нас в дворі прибирає та посипає все двірник
Ти серйозно віриш,що міська влада буде прибирати щось в дворах?
   
"Спасіння потопаючих - справа самих потопаючих". (С)
Слизько? Наклейте на підошви крупнозернистий наждачний папір. І все буде ОК.  ;)
   
Побачив намагання влади звалити все на ОСББ та підприємців.

до того, як прийшли срані совєти, всі власники будинків і магазинів прибирали біля себе
шо тебе дивує
   
В Києві Кличко одразу став ганяти ЖЕКи чи хто там підрядився доглядати придомові території (є такий пункт в оплаті компослуг) і тепер у нас двори і тротуари  там чищені, сипані і метені. Разюча різниця з тим, що було до 2014-го.

Мені з вікон видно двори 6-7 будинків. Це Микільська Слобідка на лівобережці. Як сніг падає то раненько вже ті двірники гребуть-метуть, бо пізніше як народ піде, то їм вже важче запоптаний сніг відгрібати.

Обирайте нормальну міську владу і ганяйте її за пройо.и - буде вам чисті двори і вулиці.
   
Так хто є власником внутрішньоквартальн их доріг? Різні ОСББ?
https://biz.ligazakon.net/news/183344_khto-vdpovda-za-nesvochasne-posipannya-dorg-pskom

Ніби дорога - це комунальна власність, власник - органи місцевого самоврядування. Які? Львівська міська рада? Районних рад немає?
https://i.factor.ua/ukr/journals/ms/2018/may/issue-5/article-36534.html

Останнє редагування: 19 січня 2022 15:45:22 від com1
   
15-80 - Гаряча лінія Львова, безкоштовно з мобільного.
Звернення можна побачити https://1580.lviv.ua/appeal-online/
Якщо натиснути на кружок - отримуємо деталізацію.

Цитувати
Зауваження № 6696

adelina call center
19.01.2022 15:41
Статус звернення

Статус звернення: В роботі
Координати звернення

Показати на карті

49.84184265, 24.00688934
Адреса звернення

Адреса звернення: вул. Марка Вовчка, 32, Залiзничний район
Категорія питання

Категорія питання: Проїжджа частина не очищена від снігу чи льоду
Зміст звернення

Зміст звернення: Мешканка скаржиться що дороги не посипані, суцільний каток на вул Марка Вовчка на на сусідніх
Дата контролю

Дата контролю: 26.01.2022
Виконавець

Виконавець: Залізнична районна адміністрація
І таких звернень - повно, особливо в житлових кварталах.
   
Побачив у Львові.

Все вопросы к Садовому. За это отвечает местное самоуправление.
   
ОСББ до доріг ніяким боком...
   
ОСББ до доріг ніяким боком...

ОСББ повинно укласти договір на обслуговування придомової території з якоюсь конторою і мешканці будинку оплочують їх роботу. Це всюди так. Якщо ОСББ не уклало відповідних угод і мешканці не платять за прибирання території - то їх проблеми, хай самі по черзі метуть/чистять.
   
ОСББ повинно укласти договір на обслуговування придомової території з якоюсь конторою і мешканці будинку оплочують їх роботу. Це всюди так. Якщо ОСББ не уклало відповідних угод і мешканці не платять за прибирання території - то їх проблеми, хай самі по черзі метуть/чистять.

Може десь є ОСББ до території яких входять дороги (для авто), але я таких не знаю. Прибудинкову територію повинно зрозуміло прибирати ОСББ.
   
Взагалі то при створенні будь якого ОСББ і передачі документів від колижніх ЖЕКів є документи на яких чітко визначені межі прибудинкової території. Також в документах  ще визначена територія для прибирання. За останній рік бачив десяток таких документів, дороги там не входять.
   
ОСББ повинно укласти договір на обслуговування придомової території з якоюсь конторою і мешканці будинку оплочують їх роботу. Це всюди так. Якщо ОСББ не уклало відповідних угод і мешканці не платять за прибирання території - то їх проблеми, хай самі по черзі метуть/чистять.
Територія - це не дорога. Чи не так?
   
Територія - це не дорога. Чи не так?

Треба дивитися документи ОСББ. В нашому ОСББ територія прибирання - тротуар і газон ДО дороги.
   
ОСББ - це ви і є. Хочете сказати, що повинні ДОДАТКОВО оплачувати посипання та прибирання доріг з власної кишені? Ви за це голосували?
   
ОСББ - це ви і є. Хочете сказати, що повинні ДОДАТКОВО оплачувати посипання та прибирання доріг з власної кишені? Ви за це голосували?

Я не знаю ОСББ які прибирають ДОРОГИ (автомобільні шляхи). Можливо я їх маловато знаю, всього якийсь десяток на Сихові. Всі прибирають свої прибудинкові території ( території для прибирання).
   
Може десь є ОСББ до території яких входять дороги (для авто), але я таких не знаю. Прибудинкову територію повинно зрозуміло прибирати ОСББ.

Прибудинкова територия включає і всі тротуари навколо будинку, то ж їх чистити і посипати мають ЖЕКи чи ОСББ.  То ж ганяйте підрядників, щоб не ламати там ноги.

А внутрішні під'їздні дороги - то районні служби обслуговують чи ті ж ЖЕКи. Їм за платять з міського бюджету, згідно укладених угод на виконання робіт. У нас їх, зазвичай, чистять, але вже після того як почищені вулиці.

Ще раз - ганяйте конкретних підрядників, що погано виконують обов'язки - В МІСТАХ НЕМА НІ ОДНОГО М КВ., ЩО НЕ ЗАКРІПЛЕНИЙ НІ ЗА КИМ І ЗА НЬОГО ХТОСЬ НЕ ОТРИМУЄ ГРОШЕЙ.
   
 :facepalm1:

а кто вам жопу вытирает?
   
гага, може ти й ще дорогу Львів - Київ самотужки розчистиш та посиплеш?
   
ОСББ - це ви і є. Хочете сказати, що повинні ДОДАТКОВО оплачувати посипання та прибирання доріг з власної кишені? Ви за це голосували?

Так ти визначся: дороги чи таки тротуари?
За тротуари в моєму дворі я вже писав: їх чистять та посипають
   
Там ще якась холера з реагентами. Сіль+пісок дешеві, але ніби не екологічні. Зате екологічні в 10-20 разів дорожчі. Ними обробляють центр та магістральні вулиці. А на спальні райони немає грошей. Або жаба душить. Десятки переломів щодня. Літні люди бояться вийти на вулицю.
   
Так ти визначся: дороги чи таки тротуари?
За тротуари в моєму дворі я вже писав: їх чистять та посипають
Назву теми подивись. Тротуарів місцями зовсім немає. Вузькі місця.
   
Все вопросы к Садовому. За это отвечает местное самоуправление.
А вот за дорогу шо из Николаева на Первомайск нужно точно главзебила дрючить и его зевошек.
Дорога в хлам убита, особенно до Вознесенска.
И каждый год ее ремонтируют но как видно в пустую.
 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія